Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#242751) #20411392 válasza hjtz4t3wrseg (#242750) üzenetére


#20411392
törölt tag

Haladj a storyval :)

(#242752) Xaels válasza hjtz4t3wrseg (#242750) üzenetére


Xaels
félisten

A Valkűrt hagyd békén majd a sztori utánra. Fejsze helyett nem tudsz venni mást és haladva tudod majd fejleszteni mind Kratost és Atreust, mind a felszerelésüket a törpéknél.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#242753) Kendek válasza predakon (#242749) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Beraktam. Hogy ne vesszen el a téma, rögtön a legtetejére ment, ahol folyamatosan szem előtt lesz. :)

<-ƘƘ->

(#242754) Wesder


Wesder
félisten

Jó làtni, hogy itt is megy az adakozàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242755) Kendek válasza Wesder (#242754) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Milyen adakozásról van szó? :F
Jah, az ingyenjáték kódokról? Az tényleg szép gesztus. :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#242756) Wesder válasza Kendek (#242755) üzenetére


Wesder
félisten

Bizony. Nem csak kód. A lemezes jàtékok is.
Egyébként kulcsot szürke oldalról lehet csak szerezni, vagy megoldható a Playstation Store-ból is?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242757) Kendek válasza Wesder (#242756) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A lemezes játék az - elvileg - csak kölcsön, de talán még többet is ér, mert így többünkhöz is eljut egy-egy felajánlás. :)
A Store-ból nem lehet se játékkódot vásárolni, se másoknak ajándékozni, adományozni vagy átruházni.

<-ƘƘ->

(#242758) predakon válasza Kendek (#242757) üzenetére


predakon
őstag

En kolcsonbe adasrol tudok :)
Mas: vegre behuztam a Yakuza 0t, mindig is kiakartam probalni. 3090ftot megert

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#242759) Wesder válasza Kendek (#242757) üzenetére


Wesder
félisten

Kellemetlen, akkor max szürke oldalról. Na de ha Store-ból nem tudsz kódot kinyerni, akkor a szürke oldalak hogy àrulnak PS jàtékkulcsot? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242760) Nirvatti


Nirvatti
tag

Sziasztok,

Beírtam 4 játékot a táblázatba.
Nem nagy eresztés, a nagyja most elérhető (vagy nemrég elérhető volt) PS Plus-ban, vagy ingyenesen de akinek nincs, annál jó szolgálatot tehet akár később is, ha már nem lesznek elérhetőek.

(#242761) Kendek válasza Wesder (#242759) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy pontosan honnan szerzik a beváltható játékkódokat, de ezek általában nem olcsóbbak mint a Store-ban. Ami játékokat feltűnően olcsóbban árulnak, az viszont átverés, mert account-tal együtt adják el, és gondolom többször is.

<-ƘƘ->

(#242762) erahurka válasza Wesder (#242759) üzenetére


erahurka
félisten

Jatekaim.hu-n van aki az új exkluzív megjelenésekhez árul kódot elég olcsón és megbízhatóan.

(#242763) hjtz4t3wrseg válasza ProEvoFan (#242736) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Vagy : Így talán az is megtudja, hogy miért NEM a ps4 legjobb játéka a Death Stranding, aki eddig csak a túlhájpolt ,elfogult értékelésekre hagyatkozott ! :R

Szerintem

(#242764) szandra1988 válasza predakon (#242741) üzenetére


szandra1988
tag

Sziasztok,

Beírtam egy Beyond Two Souls, Heavy Rain párost a táblázatba. Ez is olcsó cím, plusz régi is, de hátha valakinek kimaradt.
Faustonak pedig köszönöm a Hidden Agenda-t!

(#242765) hjtz4t3wrseg válasza #20411392 (#242751) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Pont azt teszem ! :(((

(#242766) #20411392 válasza hjtz4t3wrseg (#242765) üzenetére


#20411392
törölt tag

Ennél többet komoly spoiler lenne írni, amit bánnál te is.

(#242767) hjtz4t3wrseg válasza Xaels (#242752) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Kösz ! :R
Hogyan hagyjam békén ? :F
Mindenképpen harcolnom kell vele,nem tudok elosonni mellette.
Valahol mintha láttam volna youtube videót róla,hogy a főhős valamilyen dupla tőrrel vagy karddal győzte le eme szárnyast ! ;]

(#242768) hjtz4t3wrseg válasza #20411392 (#242766) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

nem bánnám! :DDD
Akkor írd meg privátban :R

(#242769) Kendek válasza hjtz4t3wrseg (#242763) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem itt most csak olyanok állnak sorba érte akik a legjobb esetben is csak egy nagyobb leértékelésben vásárolták volna meg (tehát eleve nem is fűztek hozzá nagy reményeket). Nagyon csalódni senki sem fog, max ha nem jön be akkor továbbpasszolja a következőnek (nem nagyon van mit veszíteni). :)

<-ƘƘ->

(#242770) hjtz4t3wrseg válasza Kendek (#242769) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

ez így igaz ! :K

(#242771) hombre[EU] válasza hjtz4t3wrseg (#242767) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Eltévedtél :DDD 15ó körül jön a másik

Life, Uh, Finds A Way

(#242772) Xaels válasza hjtz4t3wrseg (#242767) üzenetére


Xaels
félisten

Visszamész arra amerről bementél, elvileg van ilyen világok közti átjáróhoz kapu is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#242773) Lackooo84 válasza Kendek (#242761) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát, szerintem 11k egy premieres játékért olcsóbb, mint a 22k. :U Felezve 5.5k. Az még olcsóbb. Kár, hogy csak a belsős játékokat lehet így beszerezni.

The Truth is out there...

(#242774) Kendek válasza Lackooo84 (#242773) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem egészen erre gondoltam, ezek szerintem ilyen promóciós játékkódok lehetnek. :)

<-ƘƘ->

(#242775) KaitouP


KaitouP
veterán

WOW! Ez a PAC-MAN... :Y Elképesztő hogy egy ennyire régi, ennyire egyszerű cím még a mai napig tud szórakoztató lenni, és meg tudták fűszerezni úgy a játékot, hogy megtartsa az alapokat, de legyen benne érdekes csavarok. Jól jött ez hétvégére, köszi Namco! :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#242776) sxxorp válasza jupp008 (#242745) üzenetére


sxxorp
őstag

predakon: köszi! Beírtam a TLOU-hoz is magam.

DS: Én privátban jelentkeztem pár perccel Rangerfox után, korrigáltam a táblát.

És itt is megköszönném a gáláns felajánlást, ez a játék érdekelt a legjobban! :R

(#242777) wolf13 válasza Kendek (#242774) üzenetére


wolf13
őstag

Így van , promo kulcsok. Régebben még lemezen voltak. Én is vettem már jópár címet. Semmi gond nincs velük.

(#242778) predakon válasza sxxorp (#242776) üzenetére


predakon
őstag

olyan sikeres a ds, hogy szerintem majd jövőre kapja meg az utolsó vállalkozó :D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#242779) Mike válasza KaitouP (#242775) üzenetére


Mike
veterán

sőt ha még 3D-s lenne mint a videóban

(#242780) Nirvatti válasza sxxorp (#242776) üzenetére


Nirvatti
tag

Szia,

Az a TLOU lemez nem az én felajánlásomból kering. De én is bedobtam egyet.

Ezek szerint megy már egy körbe-körbe.

[ Szerkesztve ]

(#242781) Mike válasza belan (#242735) üzenetére


Mike
veterán

Grat!

nem volt túl vezetett? engem zavart, hogy mindent egyféleképpen szabad csak megcsinálni. aztan amikor bezárt egy kis helyre hogy kaviccsal dobáljam a páncélos csávót, ott nekem vége volt. kavicsokkal nem dobálok egy páncélos embert, hanem szaladok el mint a nyúl, aztán érjen utol, vagy ha mégis, azt agyafúrton teszem, pl felmászok valahova ahol nem vesz észre, nem ér el.
nyilt harcot max hasonló vértben, pallossal a kezemben vállalok fel, nagyuramnak szólítva, illetve belegondolva, akkor sem, mert nagyúrként nem állok le a helyi parasztokkal :)
pedig pre-order volt :(

[ Szerkesztve ]

(#242782) KaitouP válasza Mike (#242779) üzenetére


KaitouP
veterán

Vannak benne 3D elemek, igen. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#242783) belan válasza Mike (#242781) üzenetére


belan
addikt

Nekem tetszett a játék felüdülés volt a sok openworld játék után! Nem éreztem túl vezetett lenne!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#242784) Mike válasza Jim74 (#242697) üzenetére


Mike
veterán

inkább lassú
főleg a story
annak való aki szeret nézelődni
bibelődni, és nincs szüksége állandó, pörgő akcióra
olyan relax játék szerintem, főleg az online
megjelenés óta játszom napi szinten az online-nal, és még nem untam meg

(#242785) Kendek válasza Mike (#242781) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ilyen dolgokat kár felróni, mert a játékok általában nem életszimulátorok. Szóval ha valami nem életszerűen működik, illetve kell vagy lehet megcsinálni, attól még az nem minősül automatikusan rossz játéknak.

<-ƘƘ->

(#242786) S e t h válasza Jim74 (#242661) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lehet az Until Dawn is érdemel egy kis figyelmet, most akciós is egyébként.
A Heavy Rain és Beyond Two Soulhoz szerettem volna hasonló játékot találni, tesztben hivatkoztak erre, egyelőre nem tűnik rossznak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#242787) belan válasza Jim74 (#242697) üzenetére


belan
addikt

Rdr2 valakinek lassú lesz egy picit sok lesz a lovaglás benne mindenkinek van valami hasfájása! ;] De egy rendkívüli játék ott van a szeren! Egy AC se jöhet a nyomában!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#242788) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Ezt a Stranded Sails játékot ismeri valaki?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242789) Wesder válasza belan (#242787) üzenetére


Wesder
félisten

Aki csak annyit làtott a jàtékba, hogy lovaglószimulàtor az meg is érdemli. Mondhatni így jàrt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242790) belan válasza Wesder (#242789) üzenetére


belan
addikt

Igen ez így van én imádtam! Igaz csak sztorit nyomtam le 45, 50 óra volt de életem egyik legjobb élménye volt játék téren!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#242791) predakon


predakon
őstag

Nekem az RDR2 volt az első olyan játék ami alatt konkrétan elaludtam és kiesett a kezemből a gamepad, ez volt a pont az i-re majd eladtam :)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#242792) Bogyi007


Bogyi007
veterán

A kölcsönző listába az Order 1886 lemeze is mehet. Amikor nálam volt a lemez akkor ez volt a terv az útjának és mango21 volt aki még jelentkezett érte.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#242793) S e t h válasza predakon (#242791) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is játszottam már ittasan. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#242794) saelin válasza belan (#242747) üzenetére


saelin
veterán

A Phantom Pain-el játszottam Pc-n. Ott is kerestem az állam sokszor. Ps4-en csak a Ground Zero-t bírtam végigjátszani, nem volt lelki erőm újból nekifutni a PP-nek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#242795) Mike válasza Kendek (#242785) üzenetére


Mike
veterán

nem is az élethez hasonlitottam
ugyanis real life még nem voltam sem középkori nemes ember, sem lovag
inkább elder scroll, és gothicos élményeiből táplálkoznak ezek az elvárásaim
de felhozhatom a Diablót is, ott ugyanis bőven eleget szaladgáltam az ellenfelek elől, illetve ha túl erősek voltak, nem szégyeltem újrakezdeni a játékot tápolási célzatból

[ Szerkesztve ]

(#242796) Xaels válasza Wesder (#242789) üzenetére


Xaels
félisten

Persze erős sarkítás ez, de nekem sem tetszett maradéktalanul. Lehetett volna sokkal jobb is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#242797) Szabi® válasza sxxorp (#242776) üzenetére


Szabi®
addikt

Én kedd - szerda magasságában útnak is indítom RangerFox-nak :R
Jó játékot mindenkinek aki még nem játszott vele. :)

(#242798) Kendek válasza Mike (#242795) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem mindegyik játékban lehet egy-egy szituációt többféleképpen is megoldani. Ezt lehet hátrányként is felhozni, de van akinek pont az tetszik ha kicsit vezetettebb a történet.

<-ƘƘ->

(#242799) Wesder válasza Xaels (#242796) üzenetére


Wesder
félisten

Szerinted mitől lett volna sokkal jobb a jàték? Kötekedés nélkül kérdezem. Hírtelen eszembejutott... Hogy van a fejsérülésed? Gondolom azóta màr minden oké nem? Legalàbbis remélem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242800) Xaels válasza Wesder (#242799) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem pl. a gunplay elég közepes volt, lassítás nélkül nem jutottam semmire, ráadásul a lovon még a gombnyomásra ráálló aim-et is bekapcsolva kellett hagynom, hogy érvényesülni tudjak. A küldetések és az utazással töltött idő aránya sem tetszett, amikor 5perc lovaglás után volt egy max 1-2perces tevékenység majd ugyanaz az út visszafelé. A gyorsutazást igazán megoldhatták volna jobban, aki élvezte benne a kóborlást az úgy sem használta volna, de aki egy idő után megunta az kaphatott volna életképes alternatívát. A HZD-ben is működött. A történet is leült egy kicsit amikor nagyon nehezen akart 1-ről a 2-re jutni és itt is hullámzó volt mert voltak kifejezetten emlékezetes események, de mellette meg olyan "most ez mi?"-k is. A tábormenedzsment is nyűg volt, a játék második felében szinte vissza sem mentem csak ha a sztori vitt oda.

Köszönöm a kérdést, hamar meggyógyult. Már dolgozom 1 hónapja, csak nagyon halvány nyoma maradt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.