Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#243851) RangerFox válasza NyMRooD (#243850) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A csúsztatásnál hivatalos közleményben írták, hogy szinte teljesen kész van már a játék, így kizárt, hogy félkész állapotban jelenjen meg (ha meg így lenne, akkor azt nem lehetne 3 hét alatt befejezni, ezért nem adnák ki júniusban).

(#243852) Mike válasza Kendek (#243847) üzenetére


Mike
veterán

Én a ps-nél gameplay alapján döntöm el, kell vagy nem. Nem egy játék volt olyan az elmúlt 30 évben amit mindenki szidott, közben egy gyöngyszem volt. És persze az istenitett csodajatekok között is volt olyan ami meg nekem nem tetszett. Mire akarok ezzel kilyukadni: nem érdekel mások pár soros vagy akár több oldalas véleménye egy játékról, mert nem számít semmit

(#243853) _drk válasza NyMRooD (#243850) üzenetére


_drk
őstag

Ha nincs kész, nem adják ki! Ez még mindig az ND!

(#243854) Kendek válasza Wesder (#243849) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha előrendelésről van szó, én simán elhiszem ha valaki csak azért előrendeli majd lemondja, hogy oda tudja biggyeszteni rá az egy csillagot. Persze jelen esetben erről szó sincs, mert eddig mindenki öt csillagot adott rá. Ami amúgy érthető, hiszen azért rendelsz elő egy játékot, mert úgy gondolod, hogy jó lesz. Viszont annyiban nem torzítja a későbbi, tényleges eredményt, hogy ezek a pre-order-ek általában különállóak. Vagyis megjelenés után tiszta lappal indul az értékelés.

<-ƘƘ->

(#243855) ldave válasza Bad Pritt (#243845) üzenetére


ldave
félisten

Számomra többet ér egy tíz mondatos steam értékelés, mint ezer csillag a PSN-en.

A Slime draws near! Command?

(#243856) Mike válasza Kendek (#243844) üzenetére


Mike
veterán

Vagyis akiknek tetszik nem keresgélik, de aki ideges az igen. Olyan mint az autós topikok fórumokon. Oda sem azok írnak akik elégedettek.

(#243857) Mike válasza Kendek (#243840) üzenetére


Mike
veterán

Én impulzus vásárló vagyok. Illetve annyi kiegészítéssel hogy sokszor bevárom az akciót. De alapvetően ami megtetszik, megveszem. Itt pl a sao-kat senki sem ajánlotta, mégis megvan mind. A Spidermanról bezzeg mindenki ömlengett, 10 percig bírtam

[ Szerkesztve ]

(#243858) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Valahol még fent van a Last of us leaked videó? Nem találom sehol. Kiváncsi vagyok, miért kárognak a fanok.

(#243859) Kendek válasza Mike (#243856) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezt így nem jelenteném ki, mert a népszerű játékokat nagyon sokan értékelni szokták. Ami pedig tényleg jó, az az ötödik csillagon áll. Persze ettől függetlenül én sem csak ezt az egy dolgot nézem. Ami kicsit is kérdéses, arról én is olvasok teszteket, meg nézek gameplay videókat, és beleolvasok a szöveges értékelésekbe is.
Csak annyit mondok, hogy nem megszüntetni kellene a csillagozást, hanem kibővíteni, hogy még több infót adjon (úgy mint máshol, vannak jó példák).

<-ƘƘ->

(#243860) Mike válasza Kendek (#243859) üzenetére


Mike
veterán

Ez teljesen elfogadható.

(#243861) ldave válasza Kendek (#243859) üzenetére


ldave
félisten

Lehetne bővíteni, de szerintem ez konzolon nehezen kivitelezhető, kontrollerrel szinte senki nem fog szöveges értéklelést írni. Webes felületen megoldható lenne, jó lenne erről valami statisztika, hogy a PS4 felhasználok milyen arányban használják a PS4/web felületet vásárlásra.

A Slime draws near! Command?

(#243862) Kendek válasza ldave (#243861) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én már annak is örülnék ha a webes felületen (beleértve a mobilos appot is, mert az konkrétan ugyanaz) is lehetne értékelni. Amúgy biztos vagyok benne, hogy azért sem lehet szövegesen, mert a konzolon nehézkes lenne a bevitel. Persze én magamból indulok ki, mert 99%-ban böngészőből csinálok mindent (mert sokkal kényelmesebb és egyszerűbb), és ha csak itt lehetne írogatni, nekem az is teljesen elfogadható lenne. :)

<-ƘƘ->

(#243863) NyMRooD válasza RangerFox (#243851) üzenetére


NyMRooD
őstag

és (#243853) _drk
Párszor át írtam küldés előtt, azt a forgatókönyvet én sem tartom valószínűnek, de akkor már a csúsztatásnál cáfolták.

Az igazság az, hogy mind1, hogy melyik a valódi az 1. és 2. közül szerintem nem számít, a játékhoz, a játék élményhez, ennek semmi köze. A sztori miatt viszont lehet, hogy nem lesz annyira jó egyeseknek mint az első rész, de attól ez még egy jó játék lesz, minimum korrekt iparos munka, olyan amilyennek egy AAA címnek lennie kellene. Szóval nem értem ezt a szintű felháborodást, egy filmnél érteném, de itt a játék mechanika legalább annyira fontos mint maga a sztori. Addig amíg az egészről nem kaptok egy teljesebb képet (tesztek, gameplay videók vagy saját tapasztalat alapján), addig ne írjátok le a játékot (előrendelés lemondását természetesen megértem, én elő se rendeltem) és ne sírjátok vele tele a fórumokat.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#243864) keIdor válasza BoneDragon (#243858) üzenetére


keIdor
titán

Elküldtem priviben.
Nagyon sokan ebben lehetőséget látnak, már csak azért is kíváncsi leszek a fogadtatására júniusban.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#243865) _drk válasza keIdor (#243864) üzenetére


_drk
őstag

Lehet kéne egy külön topik erre.

(#243866) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ha már csillagok és ajánlások.
Yoku's Island Express [link] Kétezer forint.Ennyiért ajándék!!!Én öt csillagot adtam rá.

(#243867) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Aszem' itt páran használtok Samsung RU8002 tévét.
A 49 colos változatot használja valaki?Ha igen, írna róla véleményt? :R

(#243868) Zsinder válasza ProEvoFan (#243867) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Arra figyelj, hogy a 49” csak 50/60 Hz, 55”-tól 100/120 Hz.

(#243869) S e t h válasza ldave (#243841) üzenetére


S e t h
nagyúr

10-ből 0 ember nézi a PSN a csillagokat.
Akik nyomják az értékeléseket azok is becsukják közben a szemüket?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#243870) ldave válasza S e t h (#243869) üzenetére


ldave
félisten

Annyira remek vagy szövegértelmezésben, hogy :C

A Slime draws near! Command?

(#243871) S e t h válasza ldave (#243870) üzenetére


S e t h
nagyúr

Erre nehéz volt mást miután sorban cáfolták az irományod.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#243872) hombre[EU] válasza keIdor (#243790) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha igaz...márpedig-> [link] érdemes végigolvasni,nem csak azt az egy tweetet.
Igen, a ND rohadt kemény crunchokat csinál (vannak még egy páran,nem csak stúdiók hanem a bedolgozó cégek is), de ha nem lenne jó munkahely akkor a kutya se menne oda. Márpedig sorba állnak és vissza is térnek azokból akik elmentek.
Btw nem olvastam el a reddit postot (nem is fogom), elég ha hiteles emberek véleményét elolvasom a témáról, szóval nem tudok hozzászólni

Life, Uh, Finds A Way

(#243873) Carlos Padre válasza BoneDragon (#243858) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem a fanok kárognak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#243874) saelin


saelin
veterán

Az AC Odyssey jó lassan csúszik le nekem. 2018/09/28-án pre-ordereltem és gyakorlatilag a launch óta "játszogatok vele". Ennek sose lesz vége... Más játéknál ennek örülnék, de itt annyira monoton és érdektelen minden, MINDEN! A karakterek nem érdekelnek, a világ szép, de sosem ezért játszunk egy játékot... A küldetések meg... halál unalmasak és hatvan millió van belőlük, amik alig adnak XP-t, pénzt stb. Egyszerűen olyan lassan lehet progress-elni ebben a játékban, hogy az már a legtöbb Ázsiai mmo-t is megszégyeníti. Nagyon régóta ül ez a 100GB a gépen és nem tudom hol a vége. Felhájpolt a Valhalla, de ha olyan lesz mint ez a játék, akkor hagyom a picsába. Addig talán sikerül is végig vinnem mire az új AC megjelenik.

Szerk:
Azt írja a save file-om, hogy 29 órám van benne...

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#243875) Rage47 válasza saelin (#243874) üzenetére


Rage47
veterán

Rengetegen imádják ezt, nemtom miért :D Persze nem gond, valakinek ez a kikapcspolódás. Valhalla is ilyen lesz sztem csak több, miért lenne más.

[ Szerkesztve ]

(#243876) saelin válasza Rage47 (#243875) üzenetére


saelin
veterán

Jó lenne ez, csak a story-val kellene valamit kezdeni. Megalszik az ember szájában a tej még az epic-ebb jelenetek alatt is. Most is volt egy kis gyújtogatás, slow mo, epic mozdulatok és kivégzések, de majdnem leestem a székem karfájáról úgy untam. Szarul van a játék dinamikája kialakítva és nincs ami magával húzza a játékost. Nekem csak annyi célom van benne azon kívül hogy letudjam a fősztorit, hogy a dlc-kben lássam mit alkottak. Aztán el is felejtem, mint ahogy a Syndicate-el is tettem. Eleinte tetszett az openworld meg minden, csak aztán úgy felhígult tőle az egész játék, hogy engem teljesen lemosott magáról.

Van jó pár játékom, végig is vittem tudja a fene már mennyit, de egyszer sem gyűlt meg ennyire vele a bajom, mint ezzel az AC résszel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#243877) Wesder válasza saelin (#243874) üzenetére


Wesder
félisten

Én negvettem az XP meg Drachma boostot. Egyébként nem tudtam hogy ennyire grindelős. Mindenki erre panaszkodik, én meg pislogok hogy mi van. Ja hogy a 2x boostal màr nem az. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#243878) hombre[EU] válasza Rage47 (#243875) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azt mondják a RedDead2-bōl tanultak. Saját camp, benne fontosabb karakterekkel,akik bōvitik a storyt/questeket adnak ill. elkísérnek...szóval lehet most nem a grindon lesz a hangsúly,hanem kicsit tömörebb játékot kapunk,ahol a story nem alibi hanem vezeti a játékot

Life, Uh, Finds A Way

(#243879) penge111 válasza saelin (#243874) üzenetére


penge111
addikt

Ez nagyon érdekes ismersz, ismertek nálam első helyen a történet áll, grafika huszadrendű dolog. De az AC Originsba olyan prezentációt tálaltak elém, hogy egyszerűen engem maga az a világ nem engedett. Pedig igen untam a “törtènetet”, a monoton küldiket, őrhelypucolásokat. Más játékot ilyenkor 5-10 óra után félretolok, de ez platina lett. De számomra öröm volt mégis bóklászni ebben a világban, mert nagyon jól visszaadták az ókori egyiptomi feelinget. Az Odyssey is itt csücsül a polcomon, de még nem értem oda. Meg pihentettem is az Origin után. Mondjuk töri szakos diplomám is van, lehet főleg ezért...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#243880) Krisz0630 válasza saelin (#243874) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Az Origins nagyon tetszett nekem, főként az egyiptomi setting és a hangulat miatt. Meg is lett belőle a platina. Kicsit a végére untam azt is,de összességében jó kis game volt. :)

Az Odyssey-t már nem megjelenéskor szereztem be, kicsit később. Nagyjából egy 20 óra ment bele,aztán eladtam. Számomra nagy csalódás volt, vagy inkább mérhetetlenül unalmas. :((

Remélem az új részben nem csak a setting lesz jó, meg a látvány. Remélem azt is, hogy a sztorira is rágyúrnak majd és felőlem lehet rövidebb is, mint a két előd, csak ne legyen 5000 egyforma küldetés, meg érdektelen játékmenet, egymillió felesleges felfedezhető kérdőjellel st. :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#243881) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Szerintem is túlzásba estek az Odyssey méreteivel, nem is sikerült annyira változatosra megcsinálni a térképet, a küldetésekről ne is beszéljünk... Azért igyekeztek a mitikus lényekkel meg titkokkal feldobni az amúgy egyhangú, szisztematikus kérdőjel-radírozást a térképről, de ez nem annyira jött be. Plusz kevés újítás jött be az Originshez képest, így még rosszabb összképet eredményezve.

Habár az egész játékipar rákfenéje az újrahasznosítás, egy szükséges rossz, amit el kell fogadni. Ez az open world játékokban hatványozottan igaz. Hirtelen nem is tudok olyat mondani, amiben ne lennének önismétlő küldetések. Már az AC Valhalla leírásából is látszik, hogy sokat merítettek az RDR2 felépítéséből, ötvözve ezt egy felújított harcrendszerrel meg a Vikinges settinggel akár egy nagyon jó játékot is kaphatunk. Csak azt remélem, hogy ezt a +1 év fejlesztési időt tényleg az ilyesféle újításokra fordították, nem csak a next gen portokra...

(#243882) cyberkind válasza RangerFox (#243881) üzenetére


cyberkind
félisten

Túl sokat vártok a Ubisoft-tól.

Paranormal Cocktivity

(#243883) Scholes9 válasza saelin (#243874) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Minden Ubis AC/Far Cry fejlesztővel kötelezően végigvitetném a Zelda Breath of the Wildot, hogy milyen is egy igazán változatos, több 10, de inkább 100 óra után sem unalmas és kreatív elemekkel tűzdelt open world játék. Onnan lenne mit tanulniuk. Sajnos nálam már rég elásta magát az Ubi, rengeteget kellene fejlődniük :U Tőlem egy Ft-ot sem látnak, amíg nem változtatnak, rajtuk múlik.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#243884) Wesder válasza Scholes9 (#243883) üzenetére


Wesder
félisten

Szerinted nem jàtszottak vele?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#243885) Scholes9 válasza Wesder (#243884) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A játékaikon nem látszik meg ;] :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#243886) cyberkind válasza Wesder (#243884) üzenetére


cyberkind
félisten

Max hobbiból, de nem azért mert kellett, hogy ihletet merítsenek, mi is jó a játékosnak, úgyhogy marad a gyártósor amíg az jövedelmező.

Paranormal Cocktivity

(#243887) saelin válasza Scholes9 (#243883) üzenetére


saelin
veterán

A Zelda-t én inkább sandbox openworld-nek nevezném, de értem mit akarsz mondani. Kb ott kezdődik egy nextgen openworld játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#243888) hombre[EU] válasza Scholes9 (#243883) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem lenne baj a mostani formulával sem,ha kapna mellé egy Witcher3 story/narratívát (mert az sem több az AC-nél) vagy nagyon jó harcrendszere lenne, vagy jó lenne a stealth (okos AI, kreatív környezet), de az egész lapos...minden csak okés, egy szép statikus világban

Life, Uh, Finds A Way

(#243889) Ogre66


Ogre66
kezdő

Van aki rocket league - gel tolja és ért ehhez a trade hülyeseghez? És elmagyarazna?

(#243890) judzsin


judzsin
tag

Érdekes ez a téma: AC szűz vagyok, kipróbáltam az Odyssey-t fél óra után töröltem annyira unalmas volt a kecskés, farkasos, első szoborramászós résznél, ahonnan nem is tudtam lejönni. Mondom ezt úgy, hogy az összes Far Cry nagy kedvenc és sosem untam rá egyik részre sem, jók a poénok, él a világ. Mind közül a Primal a kedvenc hangulatra. Könnyed casual szórakozás.

A Zelda annyira más világ, hogy többször tettem le az összetettsége miatt, de mindig újrakezdem mert abszolút benne van a felfedezés élménye.

(#243891) EczkE válasza judzsin (#243890) üzenetére


EczkE
addikt

Akkor tul eselyt nem adtal az AC-nak. :U

Asszem mindenféleképpen!

(#243892) RangerFox válasza judzsin (#243890) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tehát a tutorial szigetet el se hagytad, és úgy vontad le ezt a következtetést? :U

(#243893) judzsin válasza RangerFox (#243892) üzenetére


judzsin
tag

Igen. Igazatok van tényleg nem kapott esélyt, de már a gameplay alapján sem vonzott. Folyamatosan az az érzésem volt, hogy ez ingyen pont jó. Kb annyit is ér. Egyébként mindenki a második részt és a Black Flaget ajánlja, de ezek után félve állnék neki azoknak is.
Lehet öregszem de pl. nekem az agyonistenített RDR2 is monoton. Egyedül a vadászat tetszik benne. Baromi lassú a játékmenet. Egyszerűen nem szórakoztat.

(#243894) _drk válasza saelin (#243876) üzenetére


_drk
őstag

Másfél éve nyomom az alapjátékot. Ennek sose lesz vége, ezért odessey! :D
Kb mostanában kezdtem újra, De tényleg elég unalmas egy idő után.
Ráadásul a játék is nagyon hátráltat. Nekem főküldetésbe is simán betesz a camp-be 3 mercanarit. Akik azért elég kemények. Most átbuildeztem magam, lehet gyorsan át is viszem aztán lehet megint 100 óra lesz.
Ami amúgy zavar hogy hiába a nagy világ, meg nagy városok, nagyon üres. Mind ugyan az, tájak is ismétlődnek.
Igazából agyatlanul át kellett volna szaladni a kampányon, akkor lett volna az igazi.

(#243895) saelin válasza _drk (#243894) üzenetére


saelin
veterán

Nem tudsz átszaladni a főküldin, mert ha nem csinálsz mellék tevékenységeket under lvl-ed leszel. Persze ha easy-n tolja az ember akkor ilyen gondja lehet nincs. Nálam normálon, lvl scaling-el és exploration móddal megy a végigjátszásom.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#243896) S e t h válasza cyberkind (#243882) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én mindig kevesebbet várok, aztán csak adtak eddig 4-500 órát. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#243897) cyberkind válasza S e t h (#243896) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem a tartalom mennyiségével van baj, hanem a minőségével, de persze ez bőven megfelel a többségnek, nekem a legjobb AC is csak elmegy, ami a Black Flag.

Paranormal Cocktivity

(#243898) _drk válasza saelin (#243895) üzenetére


_drk
őstag

56os vagyok, 50től folyamat hozzám fejlődik az ellen.
A gond csak az, hogy 50 felett meg is áll a fejlődés. Vagyis van, de kisebb mint addig.
Tehat a zsoldosok is 50ig szinte hozzám se tudtak érni, most már 2 simán kinyit ha úgy találgatnak. 2-3 ütés vagyok nekik én is. Ez normál!

(#243899) Scholes9 válasza cyberkind (#243897) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:K :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.