Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#243451) S e t h


S e t h
nagyúr

Szóval AC Valhalla, bemutató holnap.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#243452) Carlos Padre válasza S e t h (#243448) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ps5 logo megvolt? ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#243453) nincsnév007 válasza Carlos Padre (#243452) üzenetére


nincsnév007
őstag

az ac logó alatt ott volt a ps6 logo a ps5 már lejárt lemez ;]

(#243454) Carlos Padre válasza Mr Chapel (#243447) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sajnos a RDR2-ben kamu a HDR, a beállításokkal játszottak a fejlesztők, hogy így nézzen ki, de nem az. Volt erről sok hír is anno. Szóval azzal biztos nem fogod tudni beállítani a HDR-t a tévéden. A HZD már jobb erre.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#243455) Zoleee83 válasza S e t h (#243451) üzenetére


Zoleee83
addikt

Tudom szentségtörés de engem ez az AC Valhalla jobban érdekel mint a GoW :D :K
Az valahogy NEKEM "nem jött át".

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#243456) S e t h válasza Zoleee83 (#243455) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én kritizáltam nem keveset a GOW-ot, de kapott tőlem hideget-meleget az Ubisoft is, viszont még mindig jobban várom ezt, mint a GOW folytatását, utóbbiban én sem találtam meg azt a balanszot, ami nekem megfelelő lenne.

Megjegyzem éppen most vagyok nagyjából az AC III remastered felénél és komolyan elszomorító mi lett az Originsből és az Odysseyből. Megjelenítésben egy csoda mindkettő a , de történetileg nagyon szellősek, ellenben a Black Flaggel és AC III-mal.

Csak reménykedni tudok egy jó narratívában a Valhalla esetében, hátha végre visszatérnek a régi ösvényre, bár vannak kétségeim, hogy a Breakpoint miatti pofon elégséges volt-e a kijózanodáshoz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#243457) saelin válasza Carlos Padre (#243442) üzenetére


saelin
veterán

Hogy hogy nincs? Amikor én játszottam vele még volt.

Szerk:
(#243454)
Ja hogy így érted.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#243458) belan válasza Mr Chapel (#243447) üzenetére


belan
addikt

Én úgy játszottam végig hogy hdr ki volt kapcsolva sokkal jobb volt úgy! Még oled tv-n is szar volt a Rdr2 hdr-je!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#243459) fantis


fantis
csendes tag

Üdv
Közeljövőben gondolom PS4 vásárlásán , az lenne a kérdésem, hogy van-e jelenleg lényeges különbség HU és UK Store között , és ha igen melyik a jobb?
Valamikor régen regisztráltam egy uk fiókot (semmi nincs rajta , csak csináltam anno H legyen előre mindenesetre) , gondolom ezt használjam vagy inkább csináljak egy újat ami magyar?
Köszönöm

(#243460) RangerFox válasza fantis (#243459) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Uk-n van Ps now

(#243461) oriic válasza S e t h (#243451) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondtam. :) Mondjuk túl nagy előzetesre ne számítson senki.

Live-Die-Respawn

(#243462) hombre[EU] válasza S e t h (#243448) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Milyen hype? fél napig ment a videó és a kutya se nézte :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#243463) Xaels válasza Zoleee83 (#243455) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem ez almát körtével. A GOW keményen a mitológiába van belepréselve addig az AC egy sokkal emberközpontúbb játék lesz mind karakterileg, mind helyszínileg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#243464) S e t h válasza Xaels (#243463) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem lesz benne mitológia?
Mire alapozod?
Mert a legutóbbiban volt.
A skandináv helyszín nálam ezt determinálná.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#243465) Xaels válasza S e t h (#243464) üzenetére


Xaels
félisten

Nem azt mondtam, hogy nem lesz benne mítológia.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#243466) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kíváncsi leszek erre az AC: Valhallára, hogy meg merik e csinálni komorra, borúsra. Egy olyan igazi, tökös, badass vikinges cuccnak. Vagy itt is választható lesz egy csinibaba aki ép most reppent ki a kozmetikából? Egy Lagertha fizimiskájú csajszit mondjuk tudnék értékelni.
Lehet, hogy ez lesz az első "újkori" Assassins Creed, aminek esélyt adok. Mert ez a setting az nálam nyerő. De ugyan így nyerő lett volna a Syndicate-é is, csak maga a játék volt gyenge.

Egyébként meg simán el tudnám képzelni, hogy ezt a játékot egy Vikings - AC Crossover-ként csinálják meg. Az szerintem alapból sikeresebbé tenné. Nem tudom mennyi lehet a liszensz díja a History channel részéről. De biztos sokan bújnának a Travis Fimmel féle Ragnar bőrébe. Az AC fő sztorivonala meg simán elbírná ezt a "kis" változást, mert egy ideje úgy se foglalkozik vele az Ubisoft. Persze nem lesz Vikings crossover, nem azt akartam írni. Csak én jó ötletnek tartanám.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243467) .LnB válasza oriic (#243427) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyomod itt a dumát, hogy te tudod előre, hogy holnap lesz trailer. De a 29-re dátumozott hírbe, belefrissíted, hogy "ma" 17:00-tól. Ami így tegnap 17:00-t jelent. figyejjé' oda! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243468) toompa válasza fantis (#243459) üzenetére


toompa
őstag

Ha fontosak neked a magyar feliratos játékok,csinàlj egy magyar accountot.

(#243469) Adam_Shepard válasza .LnB (#243466) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igazán üdítő a lelkes hozzáállásod az UBI- cuccokhoz, de azt is nézd meg, hogy hogy volt eddig náluk a gyakorlatban. Már egy ideje nem sok elvárással állok neki a cuccoknak, ezért is volt meglepő számomra hogy kiplattant az Odyssey. Az elvárásom kb most így néz ki:


A másik, hogy az AC RÓG-ot veszem alapul, az is a gen. végén jött, lehet itt is PS5 exclusive lesz a cucc.
További észrevételem még az UBI-val kapcsolatban, hogy mindig a meglévő játékaik assetjeit használják. Ottvan a For Honorban is egy rakat ilyen nordic- jellegű kari, fogják és copy/paste.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#243470) l.skywalker válasza .LnB (#243466) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ami miatt jobban várom ezt, az az, hogy ezt ugyanaz a csapat csinálja aki az Originst. Az kifejezetten tetszett nekem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#243471) .LnB válasza Adam_Shepard (#243469) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lelkesedés? Valamit nagyon rosszul írhattam. :D

Ez pont olyan mint a Rage 2 esetében. Figyeltem az előzeteseket, vártam a megjelenést. Aztán most meg várom, hogy beessen 3-4 ezerre, mert annyit talán adnék érte.

Elég nagy az esély arra, hogy az első gameplay trailer után csak legyinteni fogok rá.
A mai cinematic trailer nem is érdekel nagyon. Cinematic trailert mindenki tud csinálni. De ha a gameplay megint azt az érzést fogja kelteni, hogy átskinezésről van szó, akkor meghagyom másoknak a játékot.

Egyébként érdekes lesz ez az "áthajózás", kíváncsi vagyok mennyire osztják meg a játékot, a két földrész miatt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243472) Peace válasza Mr Chapel (#243420) üzenetére


Peace
nagyúr

Akkor nem lett jobb. :( Nem vágom mi lehet akkor a háttérben.

(#243473) Dvix


Dvix
senior tag

Miután TLOU2-ről kiszivárogtatták a story lényegét meg a befejezést, hányan mondtátok le az előrendelést? :)) Én először nem akartam elhinni ezt a sz*rt halljátok! :U :W Remélem bele rokkan a stúdió.
Mondjuk én soha nem is rendelek elő, az is igaz ... Aki szivárogtatott erről, az az év embere számomra halljátok! :DD

[ Szerkesztve ]

(#243474) .LnB válasza Peace (#243472) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mekkorát fordult a világ?! A Battlefield V topik, hetek óta arról szól, hogy a BFV szar, és mindenki menjen CoD-ozni. Az állam leesik komolyan.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243475) erahurka válasza Dvix (#243473) üzenetére


erahurka
félisten

10 zseniális játék után egy nem tetszik és rokkanjon bele a stúdió :C

(#243476) S e t h válasza Xaels (#243465) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor félreértettem, az almás-körtés megjegyzést nem tudtam hová tenni, mert csak mint rajongás tárgya merült fel a két játék, nem a stílusbeli hasonlóságok, eltérések vonatkozásában.
Nálam is inkább ac felé billen a mérleg nyelve mintsem a gow irányába, ha csak szigorúan pénztárca felől nézem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#243477) Peace válasza .LnB (#243474) üzenetére


Peace
nagyúr

Hmm? Lemaradtam.

(#243478) Adam_Shepard válasza Dvix (#243473) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mostmár nem tudjuk meg, de erdekelt volna, hogy hanyan jottek volna ide telenyáladzani a topikot a leak nélkül, hogy - az évezred írói fordulatai - meg - A TLOU2 az ISTEN - meg - A Naughty Dog csapata nem tud hibázni - .

Csak, mert a hót átlagos első rész esetén ez volt.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#243479) .LnB válasza Peace (#243477) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miről maradtál le? [link] Csak fura ez nekem. A két ősellenség tábor. Régen mindig ment a harc. Most meg valami nagyon nem okés a BFV-vel, ha a játékosok pont CoD-ba mennek át. :) Nem tudom mi a konkrét baj, én csak játszogattam a BFV-vel, komolyabban sose merültem bele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243480) Dvix válasza Adam_Shepard (#243478) üzenetére


Dvix
senior tag

Ettől függetlenül lehet h lesznek ilyenek :U Főleg a Game of thrones rajongói oldal fog erre a forgatókönyv írói stílusra így beindulni :C

(#243475) erahurka tök mindegy mert így is már a saját sírjukat ásták nagyban ahányan elhagyták a céget a hihetetlen "hajrázós" munkamoráljuk miatt :B áááá de miről is beszélünk így is milliókat fognak eladni ebből a játékból ;]

[ Szerkesztve ]

(#243481) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ne ide járjatok last of us spoilereket megvitatni gyíkok :D nyissatok magatoknak topikot

Life, Uh, Finds A Way

(#243482) S e t h válasza .LnB (#243471) üzenetére


S e t h
nagyúr

Dettó.
A Rage 2 esetében kb. 5-6000 forint körül húztam meg a határt, de még most sem nedvesedik a bugyim.
Lesz ebből még néhány ezer forintos tétel is.

Viszont nem hagy nyugodni ez az FF VII felújított változat. A jrpg meg én két külön univerzum, de lehet hagyom majd magam elcsábulni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#243483) Xaels válasza Dvix (#243473) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem meg az ilyen felfogással van gond. Rengeteg ember több éves munkája van benne, a játék lesz vagy 15-20óra és egy pár perces szösszenet alapján írjátok le... le lehet rengeteg 9-10-es játékot is írni úgy, hogy kiragadunk valamit és kisarkítjuk. Az első TLOU sztorija sem volt valami nagy hűha, még a vége sem (sőt kiszámítható volt) de az oda vezető út, a játékmenet és a körítés tette olyan jóvá amilyen.

Részemről téma innentől off és nem foglalkozom vele, nem spoilerezem le magamnak és elkerülöm ahogy tudom.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#243484) .LnB válasza S e t h (#243482) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne is mond! Meg kellene vennem a FFVII Remake-et nekem is, de még most. Mert van egy hónap nagyjából a TLOU2-ig. Addig végig kellene játszani. Mert utána meg jön a Ghost of Tsushima.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243485) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Az Ubisoft Montreal-on kívül, 14 társfejlesztő stúdió is dolgozik a Valhalla-n. :Y

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#243486) consono válasza Xaels (#243483) üzenetére


consono
nagyúr

Így, így.

"In God we trust. All others must bring data"

(#243487) Peace válasza .LnB (#243479) üzenetére


Peace
nagyúr

Csak nem vágtam miért nekem címzed, mert sose beszéltem erről a két játékról és nem is játszok velük. Mr Chapel HDR/kábel kálváriájára válaszoltam. :)

(#243488) .LnB válasza Peace (#243487) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor nem is te maradtál le, hanem én. Mert észre sem vettem, hogy neked válaszoltam. Bocsi. Természetesen nem így akartam. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243489) Frod válasza .LnB (#243471) üzenetére


Frod
addikt

Platina után mondom, hogy 3-4e sok a RAGE2-re, a gunplay kivételével minden más borzasztó lett benne.

Do you see the white shadow?

(#243491) Batyops válasza Dvix (#243473) üzenetére


Batyops
aktív tag

Én biztos megveszem , mondjuk nem láttam a kiszivárogtatott videókat nem is néztem már egy jó ideje róla semmit. Azért az egyik legjobb fejlesztő brigádnak ne kívánjuk már azt hogy belerokkanjanak. Sokat veszítene vele a játékos társadalom.

(#243492) Batyops válasza erahurka (#243475) üzenetére


Batyops
aktív tag

Ez is zseniális lesz abban én biztos vagyok.

(#243493) .LnB válasza Dvix (#243490) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, emeld is ki még félkövérrel, hogy mindenki lássa. Még az is, aki szeretné kerülni a spoilereket AHOGY ERRŐL MÁR TEGNAP IS SZÓ VOLT!!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243494) Batyops válasza Adam_Shepard (#243478) üzenetére


Batyops
aktív tag

Azért átlagosnak nevezni az első részt elég erős.

(#243495) Bad Pritt válasza Dvix (#243490) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tetszik a sok spoiler? Verd a segged a földhöz otthon, ahol senki nem látja és senkit nem érdekel.
Nem tetszik? Engedd el, szard le, de ne szemeteld tele a topikot. Légyszíves.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#243496) keIdor válasza Dvix (#243473) üzenetére


keIdor
titán

Ők mondták le helyettem, mikor visszautalták a pénzt szó nélkül.
Hát ja, olyan lesz, mint a Last Jedi a Star Warson belül, vagy a Game of Thrones Season 8. Meg jó liberális nézet kell hozzá és ugye nem a leszbikre gondolok...

Megspóroltak nekem 60€-t, köszönöm a szivárogtatónak. :)
Ez a játék 1 hónaposan szerintem 10€-ért már beszerezhető lesz, akkor majd beszerzem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#243497) Peace


Peace
nagyúr

Tiltsuk már ki kérlek azokat, akik itt akár csak emlegetik is a TLoU 2 spoilert! :( Rohadtul nem szeretnék belefutni semmibe.

(#243499) Frod válasza saelin (#243406) üzenetére


Frod
addikt

Cimborámtól ugyanezt a visszajelzést kaptam: itt most nem egyszerűen arról van szó, hogy tetszik/nem tetszik valakinek a játék, hanem arról, hogy kaptunk egy olyan játékot, amit (korábbi tapasztalat alapján) egyszerűen nem bír el a konzol. Ő is azért hagyta abba, mert nagyobb városnál állítólag játszhatatlan lett. Javítva lett?
Meg ez a zsáner szerintem tipikusan pc-s irányítást követel, nem kétlem, biztos van nagyon penge konzolos tycoon-zseni is, de pl a Frostpunk-ot is azért nem merem megvenni, mert 95%-ig biztos vagyok benne, hogy inkább pc-re kellene az irányítás miatt.

(#243497) Peace
+1

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#243500) Bad Pritt válasza Dvix (#243498) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem fogok megnézni semmit ezzel kapcsolatban. A te véleményed számomra pont annyira irreleváns a témában, mint bárki másé a sajátomon kívül, mégis itt papolsz teljesen feleslegesen, láthatóan úgy, hogy másokat is idegesítesz vele és ezzel tisztában is vagy. Be tudod fejezni?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.