Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#242801) hombre[EU] válasza Wesder (#242799) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én tudom ;] A mikromenedzsmentet jobban is megoldhatták volna, vagy egyszerūen törölni,mert nem sok értelme volt.
Az animációk szépek voltak, de nem praktikusak. Az irányítása ügyetlen, nem volt élvezetes "nyomkodni a kontrollert".
A fast travelt békén hagyom,de akkor a map-quest dizájn lehetne jobb, mert én sem gyorsutaztam, de voltak olyan útvonalak,amelyeket min.20x megtettem. Ez nem jó. Scriptel tereljenek el vagy iktassanak a questbe valami elfoglaltságot más útvonalon...ezt mások okosabban is csinálják
Sadie az egyik legérdekesebb karakter...ezért alig kapott "játékidō". Nice job
Van hova fejlōdni :D a gunplay már 15éve ugyanolyan,semmilyen

Life, Uh, Finds A Way

(#242802) Wesder válasza hombre[EU] (#242801) üzenetére


Wesder
félisten

+ Xaels
Elfogadom mindkettőtök érvelését. Engem ezek nem zavartak, igaz màsodik nekifutàsra húzott be csak a jàték, és a bekerakott 200h-ra azt mondom megérte.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242803) hombre[EU] válasza Wesder (#242802) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én is 2hónapig toltam, alaposan, biztos volt ~150ó és szerettem...de mint játék nem igazán volt erōs. Inkább egy audio-vizuális regény,annak viszont 10pontos. Ahogy a házak,kunyhók be voltak rendezve :) részletekben nagyon gazdag a cucc

Life, Uh, Finds A Way

(#242804) penge111


penge111
addikt

Tudom, hogy már szinte mindenkinek herótja van a flipper témától. De hagy osszam már meg itt is a feleségem eredményét. Számomra döbbenet, hogy ilyen jó flipperben :Y

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#242805) erahurka


erahurka
félisten

Na három trófea kell már csak a Dirt Rally 2.0 platkóhoz, de pont a mélytorkos Tier 1 Daily Community Event az Audival hátra van. Jöhetne már egy olyan ahol a legjobb 50% Tier 1 és nem a top 10%-ba kell bekerülni. Elvileg 8 naponta van ilyen event, de még sose volt Group B mióta játszom őrlöm az idegeim vele.

(#242806) sp8787 válasza Bogyi007 (#242792) üzenetére


sp8787
addikt

Nekem van egy ilyen bontatlanom es nem en leszek aki felbontja mert nem erdekel.
Leginkabb olyannak adnam tovabb aki azert viszonylag rendszeresen ir ide es onnantol kezdve engem mar nem erdekel.

Te szegedi vagy ha jol emlekszem.
Teged erdekel?

(#242807) Kendek válasza sp8787 (#242806) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az sajnos benne van a pakliban, hogy valahol majd elakad egy játék. Nyilván szívesebben adjuk körbe az ismertebb - és ezáltal talán megbízhatóbb - tagok között, de ezzel nem tudom mit lehetne kezdeni. A kezdeményezés mindenesetre jó, és egyelőre bízzunk egymásban! :)

<-ƘƘ->

(#242809) sp8787 válasza melega (#242808) üzenetére


sp8787
addikt

Ez nem elado. Szinte soha nem adok el semmit.

(#242810) melega válasza sp8787 (#242809) üzenetére


melega
őstag

ÉRtem.

(#242811) sp8787 válasza Kendek (#242807) üzenetére


sp8787
addikt

Engem csak az elso lepcso erdekel vmennyire.
Mert ugy legalabb biztos ,hogy minimum 1el tobb :K ember jatszott vel mintha nalam marad.

(#242812) belan válasza saelin (#242794) üzenetére


belan
addikt

A mgs1,2,3,4 sokkal jobb mint a Phantom Pain!!!!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#242813) RangerFox válasza belan (#242812) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Bizonyos szempontból

(#242814) tboy93


tboy93
nagyúr

Vegigjatszottam a BioShock Infinite 2 DLC-jet, a Burial at Sea Part 1 es 2-t. Orulok, hogy nem hagytam ki, szuper volt mindketto.

Most belekezdtem a Far Cry 4-be es verzik a szemem a BioShock 60 fps-e utan. Nagyon alacsonynak tunik a framerate, mintha aladozna a jatek. Mellesleg csunya is. Adok neki par orat, aztan meglatjuk meg tudom-e szokni.

(#242815) erahurka válasza tboy93 (#242814) üzenetére


erahurka
félisten

Would you kindly?

(#242816) belan válasza RangerFox (#242813) üzenetére


belan
addikt

Nekem minden szempontból jobb! Ég és a föld a különbség nekem! Nekem nagy csalódás a Phantom Pain persze van a sztoriba azért jó jelenetek főleg a eleje ha olyan maradt volna a játék mint a első 1 óra akkor nagyon boldog lettem volna valahogy a openworld nem tett neki jót! Inkább lett volna 15, 20 óra játék de az izig vérig nagyon jó játék lett volna!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#242817) RangerFox válasza belan (#242816) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A PP nagyon kétarcú játék. Az egyik oldalról végletekig kidolgozott stealth-action játék, észbontó részletekkel és pazar cinematic átvezetőkkel. Másfelől pedig egy üres, rosszul strukturált és kihasználatlan térképpel, rosszul felépített küldetésrendszerrel megáldott alkotás. Mindemellett persze félkész produktum is, de nem lehet minden hibáját a gonosz Konamira fogni. Továbbá nem szabad ignorálni a játék erényeit, igenis előremutató volt, tele jó ötletekkel. (Ha már itt tartunk, nekem a Snake Eater a kedvenc MGS játékom).

(#242818) belan válasza RangerFox (#242817) üzenetére


belan
addikt

Ha így nézzük jogos kétarcú játék! Snake Eater az zseniális az a zene játék imádtam boss és a bigboss ! Negyedik rész végén a boss harc az valami epic mikor fel csendül a összes rész zenéje harc közben 1,2,3,4 rész zenéji. Nálam a 1,2 rész is hatalmasat ütött! Néha meg szoktam hallgatni a 1,3,4 rész zenéjit annyira jók! A skyrim oblivion zenéji is fantasztikusak!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#242819) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Szeretnék a Store-ból venni egy játékot és a Paypal egyenleggel szeretném fizetni. Az account-omnál a payment settings résznál már hozzáadtam a paypal account-omat, de amikor fizetni szeretnék és külön ablakban megnyílik a paypal, akkor nem lehet, csak a paypal account-hoz rendelt kártyát kiválasztani, hogy arról szeretném fizetni a játék árát. A paypal egyenleget nem jeleníti meg, mint fizetőeszköz.

Valamit rosszul csinálok, vagy ezt így nem lehet? Ha utóbbi, akkor hogyan tudnám a Paypal egyenlegemet elkölteni a store-ban?

(#242820) Wesder válasza Jim74 (#242819) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem vedd ki a kàrtyàr PP alól és akkor csak az egyenleg marad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242821) Kendek válasza Jim74 (#242819) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

paypal.com -> Pénztárca -> PayPal-egyenleg -> Beállítás elsődlegesként
Utána kapsz egy emailt is róla, hogy sikeresen beállítottad az elsődleges fizetési módot.

<-ƘƘ->

(#242822) #09990144


#09990144
törölt tag

Első platinám :B (Persona 5 Royal)

(#242823) Jim74 válasza Kendek (#242821) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ezt már próbáltam, nem oldotta meg a problémát. Megnézem, amit Wesder írt.

Szerk. Amit Wesder írt, úgy sikerült. Bár akkor sem írta ki a Store, hogy honnan fogja kiegyenlíteni, csak egy gomb volt, hogy folytatás, aztán kiírta, hogy sikeres fizetés és a Paypal-on csökkent az egyenlegem.

Köszönöm a segítséget :R

Más kérdés: a gyermekem accountjára szeretnék MineCraft-os kiegészítőket vásárolni, azonban az ő accountjához nem szeretném a kártyámat társítani. Hogyan tudnék az ő wallet-jébe egyenleget feltölteni a legegyszerűbben?

[ Szerkesztve ]

(#242824) belan válasza #09990144 (#242822) üzenetére


belan
addikt

Gratula jó érzés mi! ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#242825) Wesder válasza Jim74 (#242823) üzenetére


Wesder
félisten

Giftcard és annak bevàltàsa? Azt szerintem még online is lehet mondjuk konzolvilàgból.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242826) Jim74 válasza Wesder (#242825) üzenetére


Jim74
nagyúr

Pl. egy ilyen? [link]

Elkövettem azt a hibát, hogy a saját accountom alól vásároltam Minecraft-hoz valamit, de a gyerekeknél nem jelent meg. :(

(#242827) Kendek válasza Jim74 (#242823) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Family Manager-ként a te wallet-eden lévő összeget tudod költeni a gyermeked fiókjából is.

<-ƘƘ->

(#242828) Wesder válasza Jim74 (#242826) üzenetére


Wesder
félisten

Igen ilyenre gondoltam. Próbàld ki azt, amit Kendek írt. A kozmetikai cuccok a legtöbb esetben sajnos nem osztódnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242829) Xaels


Xaels
félisten

Na jó, fél óra és majd elbőgtem magam a Ni No Kuni Remastereden. :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#242830) Jim74 válasza Kendek (#242827) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ööööö, izé :DDD Ez a gyakorlatban hogy néz ki?
Szerintem ez Minecraft-on belüli vásárlás esetén nem működik. (Mindig azt íja ki, hogy nincs elég összeg a wallet-jében. Ami jogos, hisz jelenleg 0.). Azt hittem, hogy lehet úgyis vásárolni, hogy egyszeri alkalommal megadom a kártyaadatokat, de nincs ilyen lehetőség.

(#242831) Kendek válasza Jim74 (#242830) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha a gyermeked profilja kiskorú (nincs még 18 éves), akkor nem lehet neki saját wallet-je. Ilyenkor felveszed a te account-od alá, mint Family Member. A Family Management alatt be tudod állítani, hogy mennyi legyen nála a Monthly Spending Limit. A limit erejéig tud vásárolni a Family Manager wallet-jéből. Ergo PayPal-on keresztül feltöltöd a wallet-edet és beállítod a költési limitjét, majd átlépsz a fiókjába és megvásárolod a Store-ból amit szeretnél.
A Minecraft-on belüli vásárlásban viszont nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#242832) predakon válasza Xaels (#242829) üzenetére


predakon
őstag

Csak az a szarus pittyeges a szovegeknel ne lenne 😀 alig gyozom elnyomni

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#242833) penge111 válasza Xaels (#242829) üzenetére


penge111
addikt

Ne már egy ilyen Kratos fizikumú gyerek mint te :B . Mondtam, hogy elég megható története van.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#242834) Jim74 válasza Kendek (#242831) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm az infót. :R 0-ra van véve a monthly spending limit. Lehet, hogy ez a baj. Megpróbálom, amit javasoltál.

(#242835) Xaels válasza penge111 (#242833) üzenetére


Xaels
félisten

Ha a fizikumom olyan lenne :DDD de amúgy imádom a Ghibli Studio filmjeit, nem egy ki tudja váltani ezt az érzést belőlem. Egyszerűen zseniálisan bánnak a karakterekkel, a zenével.

Predakon: azt én sem szeretem, szívesen hallgatnám a szinkronszínészeket de cserébe a tartalommal nincs gond.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#242836) penge111 válasza Xaels (#242835) üzenetére


penge111
addikt

Szerinted miért ez az avatárom :P

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#242837) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Jelenleg egyetlen PC-m van es baratnom rakapott a CoD:Warzone-ra, es bar van pluszban FullHD monitorom, SSD-m es egerem, megis vonakodok attol, hogy meg egy masodik PC-t vegyek csak amiatt, hogy egyutt tudjunk jatszani, mivel a tovabbi kiadas 200.000 Ft felett lenne es masra nem lenne nagyon hasznalva, valamint ha megunja, ugy gondolom egy komplett gep hasznaltpiacon valo eladasa sem lenne tul konnyu (pl meret miatt).

Mivel az ingyenes Warzone-hoz nem kell PS Plus elofizetes, ezert egy PS4 Pro-ra gondoltam, amivel az 55"-os 4K TV-n tudna jatszani, viszont mivel o is eger+bill kombohoz van szokva, ezert ugyancsak a jatek altal tamogatott eger+bill komboval jatszana (tehat egy billentyuzetet meg vennem kell), ezzel kapcsolatban lennenek kerdeseim.

1) Van-e olyan, aki a Warzone-nal, vagy barmelyik mas FPS-sel (amely nativan tamogatja) bill+eger komboval jatszik PS4-en? Mennyire alternativa ez egy PC-hez kepest? Mennyire nehez atszokni PC-rol?

2) Ha raunna, termeszetesen eladnam (a PS4-et ;] ), ezert erdekelne, hogy mennyire jol tartja az erteket egy PS4 Pro, pl gariidon belul eladva mennyire valoszinusitheto, hogy talalnek-e ra vevot, sokat buknek-e rajta?

Ahogy latom jelenleg 90.000 Ft korul mozog egy garis PS4 Pro, tehat kb 35.000 Ft-tal olcsobb az ujnal (legolcsobb 125.000 Ft arukereson jelenleg), az meg vallalhato reszemrol, de ha pl a PS5 megjelenese miatt lenyomna a hasznaltak arat vmiert annyira, hogy 70.000 Ft-ert ert, vagy az alatt tudnam eladni, akkor inkabb vonakodnek a vasarlastol. Lehet hulyeseg, de a PS5 megjelenese erre mennyire lenne hatassal?

A valaszokat elore is koszonom! :R

(#242838) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Végigjátszottam a héten a Resident Evil 3-at.

Voltak fenntartásaim a második rész után (korábban írtam, hogy nekem túl nyomasztó volt, főként a Tyrant miatt) és hát mit mondjak....

Végül nagyon bejött a game! :DD

Sokkal akció dúsabb mint a második rész, meg tetszett a helyszínek változatossága, nem kell százszor visszamenni ugyanarra a helyszínre. És hát a Boss fightok!

Igaz párszor felcseszte az agyam, meg nem volt túl hosszú, nekem 6 óra 30 percet írt a játék, bár szerintem attól egy kicsit hosszabb volt.

Lehet egyszer a második résznek is neki ugrok újra, csak félek, hogy ugyanaz lesz a vége. :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#242839) Carlos Padre válasza Xaels (#242829) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az autózás után?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242840) saelin válasza penge111 (#242804) üzenetére


saelin
veterán

Cöh. Néha meglepődöm az emberek butaságán. Eddig is tudtuk, hogy minden nő jól bánik a golyókkal!

Bocsi, de nem bírtam kihagyni! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#242841) Steve1207 válasza geckowize (#242837) üzenetére


Steve1207
veterán

Én annyira nem vagyok az első részében járatos, de hátha hasznos, mert párszor megemlítették már mások is a témát:

Bill-egér: egy valamire való szett azért szintén 40-50e ps-hez, az átalakítók nagyrésze meg kb kuka kategória vagy a beállítgatással kell szöszölni és körülményes. Célszerű amúgy átszokni és kontrollerrel játszani konzolon, javarészt erre jutunk mindig, ha felvetődik a téma.

Eladás: eléggé telített a piac, de keresik azért az emberek egyelőre. Nem tudom érdemes-e pl már Pro-t venni, saját részről nem vennék, mert érdekel a PS5 majd.
Árban pont egy hete saccolgattuk, hogy 60-70 körülre bezuhanhat egy Pro is simán.

Konzolt azért vesz az ember, hogy játsszon és nem fontos az ár utána, mert teljesítette a rendeltetését. Szóval itt pont az exkluzívok és "kényelem" miatt konzolozik többségünk.

Egyetlen (főleg multiplayer) játék miatt nem látnám értelmét a konzolnak, ha ennyire a PC felé húz az ember és más nem nagyon érdekel titeket a PS világából, mert kb az lesz, hogy 2 hét után senki se játszik vele és eladjátok. Persze lehet bejön egyből, én PC-ről egy hét alatt tértem át úgy és nem is gondolkodom már évek óta pc-s játszásra, pedig meglenne hozzá a gép is (igaz inkább a sztori alapú játékok érdekelnek és ritkán multiplayerezek :)

Én simán azt tanácsolnám, ha van PS-es ismerős, pár napra kérjétek kölcsön és nézzétek meg, hogy jó lesz-e. Valamint nézzetek utána a PS-es exkluzív játékoknak, mert már csak azok miatt érdemes beruházni egyre :)

.

(#242843) hhenry válasza geckowize (#242837) üzenetére


hhenry
őstag

Én csak a piaci részhez szólnék hozzá,ahogy én néztem a megbízható tagoknál inkább 95-100 körül van a PRO,viszont az árak csak a házikarantén idejére mentek fel,karantén előtt garisat 80 körül már lehetett kapni,úgyhogy én se vennék már Prot

(#242844) Xaels válasza Carlos Padre (#242839) üzenetére


Xaels
félisten

Aha, nem volt időm nekiülni, amíg a gyerekek fürödtek lestem bele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#242845) Xaels válasza geckowize (#242837) üzenetére


Xaels
félisten

Aki monitoron játszik az nem tapasztal a natív egerezésben nagy különbséget, legalább is aki velünk játszik ő nem érzi rosszabbnak. Én kontrollerezek így első kézből nem tudok nyilatkozni.

A járvány előtt 105k körül mentek az új PS4Pro-k. Csak COD miatt most nem vennék, de ha lecseng a Warzone láz akkor utána lenne pár játék amit ha már ott (lenne) a PS akkor érdemes lenne kipróbálni. A PS5 megjelenése biztos hatással lesz az árakra, pláne mert visszafele kompatibilis lesz, de még nagyon sok a kérdőjel mint pl. a mennyi az annyi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#242846) Bogyi007 válasza penge111 (#242804) üzenetére


Bogyi007
veterán

Vasárnap esti vagy hétfő délutáni programom meg is van.
Gratula neki!

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#242847) erahurka


erahurka
félisten

Skacccok! Darksiders 3-ban próbálgattam a classic és deafult irányításokat, de egyszer véletlen átnyomtam a nehézséget könnyűre. Nem léptem ki a beállítások menüből amikor láttam és gyorsan visszazongoráztam balanszoltra, de nektek mi a tapasztalatotok, ilyenkor buktam a közepes nehézségért járó trófeát? :F

[ Szerkesztve ]

(#242848) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Hello! A bankkartyat hol lehet kitorolni a ps menujeben?

(#242849) Bad Pritt válasza erahurka (#242847) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó kérdés, elvileg a save, autosave pontoknál szokták nézni az ilyesmiket a játékok.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#242850) _drk válasza erahurka (#242847) üzenetére


_drk
őstag

Egy trophy miatt képes lennél elölről kezdeni? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.