Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#243151) FollowTheORI válasza toompa (#243140) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Semmi gond, tényleg jó a plazma, de már nem a csúcs vizuális élmény messze.
A fekete nem minden... már ígyis van amit nem látsz és fogsz megtapasztalni soha, amíg nem cserélsz (pl bal also sarok, rec709-en kívüli színeket nem látod, amit amúgy mond is, vagy az egy képen belüli széles dinamika tartomány). :)
És nem csak a felbontás miatt.

[link]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#243152) ImACeltic válasza AxBattler (#243131) üzenetére


ImACeltic
őstag

Fényerővel szerintem nincs gond OLED fronton sem. Nekem B8-am van és akár világos szobában is simán elegendő a HDR tartalomhoz. SDR-nél meg attól függ, hogy meddig húzod az OLED fényt.

Amit az OLED művel HDR meg Dolby Vision tartalomnál.......kriminális. Azoknál a játékoknál van gond, amik nem támogatják a HDR-t és elég sötét helyeken játszódnak, pl The Order 1886 és Control. Na ezeknél a játékoknál néha lóf@szt sem láttam, főleg az Ordern-él. De pl egy Metro Exodus-ban lévő HDR-es sötét táj vagy alagút büntet.

Legb@szóbb HDR játékoknak amúgy a HZD-t és a GT Sportot tartják, amit én is megtudok erősíteni. Bokafosós a dolog.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#243153) FollowTheORI válasza ImACeltic (#243152) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez könnyen orvosolható általában dynamic tone mapping bekapcsolásával, vagy dinamikus kontraszt engedélyezésével pl Low-on. :)

Nekem sose volt még ilyen problémám (amit nem lehetett orvosolni valahogy), igaz én B7-en tolom. Ott még sajnos ez a két beállítás egyben van. De jó munkát végez. :K

Illetve a játékon/konzolon belül is érdemes/lehet kalibrálni a kijelzőhöz.
PS4-en ügye rendszer szinten is.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#243154) ImACeltic válasza FollowTheORI (#243153) üzenetére


ImACeltic
őstag

Jogos. Őszintén szólva én nem is nagyon próbálgattam ezeket a beállításokat, csak egyedül a dynamic tone mapping volt bekapcsolva ezeknél, de azóta már azt is olvastam, hogy nem minden játéknál jó, ha ez be van kapcsolva.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#243155) Mike válasza Bogyi007 (#243134) üzenetére


Mike
veterán

nem kell a tévéfétises sznobokkal leállni vitatkozni

(#243156) sting2 válasza 3L1T3 (#243126) üzenetére


sting2
addikt

Itt csak azt látom, hogy mennyivel kevesebb a részlet a csuda fekete Oleden..
Bocs. ;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#243157) sting2 válasza keIdor (#243132) üzenetére


sting2
addikt

Azért ez is már egy inkább Fanmade vélemény a részükről.
Simán megkellett volna várniuk a Sony XH sorozatát ezzel a verdiktet..
Vicces LG - Samu elszallas a DF Brigád tol, vagy csak töltelék anyagnak szánták, de még annak is nagyon felületes.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#243158) Eliott


Eliott
tag

Sziasztok! Azoktól kérdeznék, akiknek van PSVR és ahhoz Beat Saber is.

Jelenleg kb hány lejátszható zeneszám van benne? Ha jól tudom, ezek nem bővíthetőek úgy, mint PC-n. Mennyire van így lekorlátozva? Nem kevés a mennyiségük - ezáltal hamar megunhatóak?!

Ha venni szeretnék (főként emiatt a játék miatt) VR-t, ebben az esetben lényeges, hogy v1 vagy v2 változatról van szó? Milyen különbség ütközne ki közöttük?

Köszi!

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#243159) S e t h válasza keIdor (#243128) üzenetére


S e t h
nagyúr

A 2.1-nek miben lesz szerepe, mondjuk egy ps5 esetében?
Csak azért kérdezem, mert a feleségem tegnap azt kérdezte tőlem, hogy én ugye akarok ps5-öt? Mondom passz, egyszer majd biztos, de akkor már tévét is olyat vennék, ami ki is használja az új konzolt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#243160) keIdor válasza sting2 (#243157) üzenetére


keIdor
titán

Örökké lehetne várni ennyi erővel. Akkor várjuk meg az idei LG, Samsungokat stb.
De ha már azt megvárjuk, akkor várjunk 2021-ig... van millió ilyen teszt a neten, majd biztos megnézi valaki a Sonyt is.

Seth: VRR, amit írtam is.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#243161) AxBattler válasza Lackooo84 (#243133) üzenetére


AxBattler
félisten

Oldalnézetből mennyire torzulnak a színek, ill. az élesség.

(#243136) Peace
Bizony, a Q60 az inkább RU8002 szint kb., de annál drágábban.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#243162) hombre[EU] válasza S e t h (#243159) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Dinamikus HDR,VRR, valami low-latency featuret is kapott...biztos,hogy jobban felszerelt lesz

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#243163) FollowTheORI válasza S e t h (#243159) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Alapvetően, ha támogatni fogják a játékfejlesztők, kaphatunk majd rendes 4:4:4 10-12bites HDR-t, Dolby Vision-t és egyéb dinamikus HDR formátumot hivatalos szabvány szerint is.
Szintén szabványos VRR-t, vagyis változó képfrissítési frekvencia támogatást (nem AMD Freesync hack vagy NVidia Gsync hack).

És minden egyebet amit itt felsorolnak:
[link]

Nyilván ennek egy részét meg a TV lesz jó ha tudja, pl a eARC, ami végre többcsatornás HD hangot is tudja majd az erősítőre/egyéb eszközökre továbbítani, stb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#243164) opr válasza Eliott (#243158) üzenetére


opr
veterán

En konkretan annyit jatszottam a Beat Saber-el, hogy megvan a platina. :DDD
Ez a keves zene... Hat, mihez kepest? Van benne alapbol is olyan 40 korul, plusz tudsz meg venni kb ugyanennyit. Fogalmazzunk ugy, hogy nem a keves zene lesz a szuk keresztmetszet, boven megeri az arat az alapcsomag is.

Amugy teljesen jatszhato, bar neha a tracking megorul, az iszonyatosan zavaro tud lenni, de gyorsan ki lehet tapasztalni a dolgot, utana meg sima ugy.

v1 es v2 kozott a fo kulonbseg, hogy a v2 tud 4k HDR passthrough-t. Tracking, HMD kepminoseg, stb szempontbol nincs kulonbseg. Annyi, hogy v1-et en mar nem vennek, csak ha nagyon olcson van, mert arra mar valoszinuleg nincs garancia, aztan ha megtorik a kabel vagy valami egy hettel azutan, hogy megvetted, kidobtad a penzed.

Tegyuk hozza a jelenlegi helyzetben hasznaltan barmilyen VR-t biztos nem vennek, vagy ha de, akkor az evezred takaritasat vegeznem el rajta (mondjuk amugyis).
Ujonnan mar csak v2-t kapsz.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#243165) ProEvoFan válasza tepenzed (#243122) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pár hónapja benne vagyok a tévé keresésben.
Majdnem vettem egy sony 55 fx9005-t 270ezer forintért. Ami még szóba jöhetett, a samsung q70r.Ez már mondjuk hiány cikk.Mind a két tévé valós hdr, stb... de nincs bennük minden jövőt álló technika. Ok, akkor várjunk. Pár napja megjelent a kiszemelt sony tévém.Sony 55 XH9005...majdnem 600ezerért...a 49col "csak" 490ezer...mondom ok, ez baszott drága.Tovább nézelődtem és rátaláltam a samung 55 Q70T idei modellre, amiben elvileg benne van minden gémer jóság; hdmi 2.1, VRR, FreeSync.Mindez 400ezer forintért, de mér több helyen van akcióban 330ezerért.Most ezt akarom, de azért megvárom a teszteket.
Oled tévé nálunk nem játszik.Hamar beégne a felhasználási szokásunk miatt.

[ Szerkesztve ]

(#243166) Scholes9 válasza toompa (#243143) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem leszel bajban, veszel egy Oledet ;) :D Plazmáról másban nem is gondolkodnék. Mondjuk amúgy sem :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#243167) sting2 válasza keIdor (#243160) üzenetére


sting2
addikt

Nem kell várni, félreérthető volt akkor.
Idei modell az is, de nem figyelembe venni egy olyan csatornán ahol még a legyek szarnycsapasait is kimérik, az..., nekem olyan egyoldalú.
Előző években számoltak a Sony tevekkel, szerették is őket.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#243168) FollowTheORI válasza ProEvoFan (#243165) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért mert a Samsung átvariálta megint a számozást és ez valójában a 60-as széria (ha jól emlékszem).
Valami ilyesmi:
Q70R -> Q80T
Q60R -> Q70T
...stb

Szerintem a Q80T-t vedd majd meg akcióban, az lesz az igazi "belépő" HDR tévé idén. :K

A Q70 mint tévé lehet oké, de ha valóban HDR-ezni akarsz, meg játszani+filmezni, akkor a 80 a minimum idén.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#243169) AxBattler válasza ProEvoFan (#243165) üzenetére


AxBattler
félisten

Tovább nézelődtem és rátaláltam a samung 55 Q70T idei modellre, amiben elvileg benne van minden gémer jóság; hdmi 2.1, VRR, FreeSync. Mindez 400ezer forintért, de mér több helyen van akcióban 330ezerért.Most ezt akarom, de azért megvárom a teszteket.

Jól hangzik. Eredetileg én is a Q70R-t néztem, de kezd teljesen eltűnni, és magas maradt az ára... szóval lemondtam róla. De ha tesztek szerint is jó lesz az általad linkelt modell, akkor 330k HUF-ért simán megérheti! Köszi az infót! :R

Szerk.: illetve itt már tesztelték is... valamennyire.

(#243168) FollowTheORI
Igen, ez egy bevett szokás, nem csodálkoznék, ha meglépnék. Most látszik, hogy a 2.1-es hangrendszert csak a Q80Tkapta meg, a Q70T nem, mint ahogy 2019-ben a Q70R és a Q60R. 400k azért már húzós. Esetleg Telekom-nál, majd előfizuval...
Q80T ismertető ugyanott.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#243170) ProEvoFan válasza FollowTheORI (#243168) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezt én is hallottam.Meg azt is, hogy az idei samsung tévékben nem lesz hdmi 2.1, erre tessék, a Q70T-ben mégis lesz?


AxBattler
:R
Várom az rtings.com és a HDTVtest véleményét.

[ Szerkesztve ]

(#243171) Scholes9 válasza sting2 (#243167) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Vagy lehet azért hagyták ki, mert ár/érték arányban jóval gyengébbek, mint pl az LG, pláne Oled terén. Ki tudja :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#243172) FollowTheORI válasza ProEvoFan (#243170) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lesz, de 80 alatt csak "limitált" lesz (kvázi marketing, hogy kipipálják a dobozon?)... pl nincs VRR, elvileg.

Displayspec compare: [link]

Nézd meg a connectivity részt.
Illetve a blacklight és peak brightness ami számít... egyértelmű hogy a 70 nem lesz igazán jó vétel. :N
Elkezdték terelni a népet a 8K felé, abban lesznek az igazi jóságok majd... alatta meg átverés butítás meg vegyesfelvágott feature lista.

(#243173) AxBattler

Mivel ez 55-ös mind, így szinte biztos hogy az egész 70-es széria butított lesz (a tavalyihoz képest). Meg amúgy mindegyik nem 8K tévé, csak nem mindegy miben és mennyire.
80T és felette már "jó" vétel lesz/marad.

Főleg ha PS4-5 és mozi lesz a cél.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#243173) AxBattler válasza FollowTheORI (#243172) üzenetére


AxBattler
félisten

Az 55"-nál kisebb modellek mind butítottak voltak 2019-ben, lehet megint ez a gond?
Jó lenne egy extrább 43-50"-os TV...

Szerk.:
Hoppá! A QE49Q80T-ben elvileg lesz Freesync a 60Hz-es képfrissítés mellett! :C
Most már csak a 380k HUF-os árából kellene faragniuk...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#243174) saelin válasza 3L1T3 (#243126) üzenetére


saelin
veterán

Azért egy VA panel simán mehetne valahova a kettő közé. Nekem ilyen panellal szerelt monitorom van és a fekete, sötét részek tényleg feketék és sötétek. Persze nem olyan mint egy OLED vagy AMOLED, de egy ratyi TN vagy a túlszaturált IPS-től sokkal jobb választás. (Mondjuk nekem pont tetszenek az IPS élénk színei, de ott meg a fekete világít.)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#243175) Peace válasza AxBattler (#243169) üzenetére


Peace
nagyúr

Hiánycikk lesz a jó kis Q70R lassan? Pedig azt nagyon jó szívvel tudom ajánlani játékra+filmre.

szerk.: Ohh, most nézem, hogy már csak Alzában van 65-ös. :Y

[ Szerkesztve ]

(#243176) AxBattler válasza Peace (#243175) üzenetére


AxBattler
félisten

Az 55"-ost néztem ki magamnak, de még 2-3 hónap, mire odaérek, hogy kelleni fog.
Addigra lehet beáll a Q80T-k ára... :))

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#243177) sting2 válasza Scholes9 (#243171) üzenetére


sting2
addikt

A C9 vs Q90 egy dologban egyezik - g.. i drága.
De, sok, sok, kompromisszumal.
A továbbiakban meg alma és körte esete ha bevesszuk az LCD teknot is.
Múlt hónapban egy egész napot áldoztunk a Pana Fz950 és az LGC9 előtt, 2db Proval(MM zártajtós meghívó)..
A végére jött egy
-"Nem sasolunk rá egy XF900 ra is"?
- de,miért ne!
Ezzel a tévével eggyszere lelegeztunk fel, olyan finom volt a mozgás rajta a felső kettőhöz képest..
Azóta nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz az a készülék a Sony nal, amely felhivatalosan" is a Gaming elvarasoknak akár megfelelni.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#243178) hombre[EU] válasza sting2 (#243177) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:K ez az én problémám is a hypersuper új prémium tvkkel...a 24p-s mozi - hfr gaming tartományban elég inkonzisztens a mozgásmegjelenítés minōsége

Life, Uh, Finds A Way

(#243179) erahurka


erahurka
félisten

Darksiders III kérdés: érdemes tartalékolni a lelkeket mert jó lesz valamire, vagy csak annyit tudnak hogy meg lehet etetni Vulgrimmal? És hogy a fegyver enchantmentnek van egy "with this weapon" része meg egy sima. A sima passzív képesség, vagy csak akkor aktív, ha azt a fegyvert használom? :R

(#243180) markknight válasza erahurka (#243179) üzenetére


markknight
veterán

Nincs ok tartalékolni, én állandóan elvertem :D

(#243181) Carlos Padre válasza sting2 (#243156) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nehéz visszadni a valóságot ha nem hdr képes kamerával készült a kép, nem hdr képes formátumban tárolják és nem hdr képes kijelzőn nézik, szóval nem a te hibád. Élőben nincs vele gond hidd el, pont a sötétebb részeken álleejtős az oled.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#243182) erahurka válasza markknight (#243180) üzenetére


erahurka
félisten

Ami csak úgy van azt én is, de vannak shardban is, azok ugye nem vesznek el ha meghalok szóval lehet velük taktikázni hogy mikor használom el.

(#243183) Carlos Padre válasza S e t h (#243159) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha van legalább full HD felbontású tévéd, akkor már van olyanod, ami kihasználja az új konzolt, de ha az asszony ennyire rajta van a témán, akkor beadhatod neki, hogy kell az a drága és nagy oled a teljes élményhez. :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#243184) erahurka válasza Carlos Padre (#243183) üzenetére


erahurka
félisten

Nehogy visszavágjon azzal hogy az ágyban is nagyobb kellene az élményhez ;]

(#243185) l.skywalker válasza erahurka (#243184) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pedig az SSD tárolók is egyre kisebbek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#243186) _drk válasza erahurka (#243182) üzenetére


_drk
őstag

Azok elfogynak, egyszer használatosak.
Az Echantok akkor működnek, ha abban a formában vagy.

(#243187) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Közben szép csendben megjelent konzolokra is a Daymare 1998, a borítóképén furcsamód Idris Elbával.
Most a fejembe vettem, hogy végigtolom a PS4-re megjelent Resident Evil-öket (kivéve az Umbrella Corps), meg valahogy megpróbálom a Code Veronicát más platformon, mégis csak az az egyik legjobb rész, de utána mindenképp sort kerítek erre a Daymare-re is elég jó kis retro horrorkalandnak tűnik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#243188) erahurka válasza _drk (#243186) üzenetére


erahurka
félisten

Azt vágom, de hogy lesz-e később valami ütős cucc amire érdemes tartogatni a lelkeket.

(#243189) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

óemdzsí :Y [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#243190) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Na akkor kezdjük... :P

The Truth is out there...

(#243191) Wesder válasza hombre[EU] (#243189) üzenetére


Wesder
félisten

Ezmiez?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#243192) Bad Pritt válasza Wesder (#243191) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

JUJ! Ezért ejnye-bejnye jár itt. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#243193) oriic válasza hombre[EU] (#243189) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jesszus de furcsa így. :D

Live-Die-Respawn

(#243194) 3L1T3 válasza oriic (#243193) üzenetére


3L1T3
addikt

sokkal jobb :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#243195) oriic válasza 3L1T3 (#243194) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt nem mondtam hogy rossz, csak furcsa. :D

Live-Die-Respawn

(#243196) Bad Pritt válasza oriic (#243195) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vannak azok a bossok, amikről lóg egy csomó konfetti, Amelia, Cleric Beast, ilyesmik, ott tényleg fura lehet, mert akkor minden ilyen 60 fps-sel száll az ember arcába, még kevesebbet lehet majd látni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#243197) hombre[EU] válasza oriic (#243193) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link] :D

Life, Uh, Finds A Way

(#243198) Tdizsolt válasza Carlos Padre (#243105) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:DDD :DDD a legnagyobb film, a legnagyobb arccal és szinkronhanggal! Alapmű! :C :C

Psn ID: Tdizsolt

(#243199) Tdizsolt válasza S e t h (#243159) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Az én feleségem is ezt kérdezte, csak közbe szűrta a NEM szócskát... :DDD :C
Becsüld meg az asszonyt! :K

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#243200) kona005


kona005
senior tag

Sziasztok!

Egy egy olyan problemam lenne hogy volt egy aktiv 12 honapos PS Plus elofizetesem, ami ma jart le de mar vagy fel eve be sem kapcsoltam a gepet total megfeldkeztem rola, es csippant a telom hogy -18.000ft, amit nem bem tudott levonni mert nem volt a kartyamon penz, az elofizetsst akarta levonni megint egy evre, aztan ki kapcsoltam az auto-renew funkciot n3m neztem.utanna hogy megint levonja egybol, de azt irja hogx a kovetkezo renew az 2021.04.28, akkor most a mar buktam a dolgot?

Koszi a segitseget

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.