Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#242901) Wesder válasza zkxdn (#242900) üzenetére


Wesder
félisten

Ne aggódj, ha nem ott akkor màshol lesz làtható.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242902) Plague666 válasza tboy93 (#242873) üzenetére


Plague666
tag

Van benne valami, amit mondasz. Valahogy nem volt meg a "konzolon a 30fps is kiváló élmény", fárasztó sokáig tolni. Nem szaggatott, de teljesen pc 30fps fílingem volt Érdekes hogy a Primal teljesen jó volt, meg sem álltam platináig, pedig elvileg ugyanaz az engine. Bár ott nagyon más a harcok intenzitása lőfegyverek nélkül.
Amúgy használod a teljesítményfokozó módot? Elvileg az fc4-nél locked 30 fps-t idéz elő, de a gyakorlatban nem nagyon láttam változást.

(#242903) saelin válasza ldave (#242884) üzenetére


saelin
veterán

Nem rossz játék, csak nagyon low budget. Nem csak a grafikán, hanem egy csomó mindenen meglátszik sajnos. Coopban biztos sokkal szórakoztatóbb mint egyedül.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#242904) L_ajos


L_ajos
őstag

Sziasztok! Időnként történik olyan hogy párom saját ( másodlagos ) accountján bejelentkezve lakat kerül azokra a játékokra amit már megvettük és nem tud vele játszani.
Erre van valami megosztás vagy egy rég elcseszett "megosztás" dolog tért vissza és nem lehet vele mit kezdeni. A webes deaktiválás/aktiválás nem játszik. ( nem telt el a 6 hónap ha ehhez köze lenne).
Bocsi, ilyen nem nagyon volt eddig, de most meg egyszercsak "kidobta" a PS a fiókját ugymond.

Köszi

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#242905) ldave válasza saelin (#242903) üzenetére


ldave
félisten

Napokban futottam bele pár videóba youtube-on és megtetszett, eddig teljesen elkerülte a figyelmem. Látszik rajta, hogy egy kis csapat játéka, de dolgoznak még rajta, ahogy látom sok patch is jött, dlc is készül.

A Slime draws near! Command?

(#242906) saelin válasza ldave (#242905) üzenetére


saelin
veterán

Annál jobb! Lehet mire kedvet kapok hozzá egy csomó mindent fixálnak benne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#242907) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#242888) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha a motorra gondolsz, annak remek fizikája volt, persze ha tudnak még javítani rajta én nem tiltakozom :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242908) Neoteric válasza L_ajos (#242904) üzenetére


Neoteric
addikt

Egy PS4-en ketten jatszotok, ket kulon sajat accounttal, jol ertem? Allitsatok be mindket accountnal, hogy ez a PS4 legyen az elsodleges gep, es akkor oda-vissza tudtok egymas jatekaival is jatszani, amennyiben van netkapcsolat es checkolni tudja a jogosultsagokat a rendszer.

PSN: ne0teric_sAN

(#242909) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#242907) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ütöttél el ōzet vagy zombit? :D ha madmexesre lehetne tuningolni akkor megértem,de így nem nézett ki jól
De inkább arra gondolok,hogy alig változott a kezelhetōsége mindegy milyen terepen/idōjárásban mentél. Illetve a tuning lehetne összetettebb. Ha nagyobb motort raksz bele,körbe framezed,feltöltöd lōszerrel akkor növekszik a súlya...nem bántam volna,ha 2irányba lehetett volna fejleszteni: pörgōsebb,könnyebb cross vagy masszív chopper több tárhellyel ilyesmi

Life, Uh, Finds A Way

(#242910) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétvégén kicsit besokalltam a Dirt Rally 2.0-tól. Ezért félretettem két napra.
És mivel a fiammal most néztük végig az összes Star Wars filmet, gondoltam megmutatom neki a Battlefront 2-t.
És én még mindig azt mondom, hogy a Battlefront 2 nem egy rossz játék. Főleg akkor ha azért mész be vele játszani, hogy egy kis Star Wars hangulatban legyen részed.
A picúr nyomására legtöbbet a Starfighter Assault játékmóddal kellett játszanom. És az is szórakoztató. A Galactic Assault még mindig olyan káosz szerű mint minden Battlefield játék, de azzal is el lehet lenni. Valahogy pont azt kapom ettől a játéktól, amit a Fallen Order-ben nem látok, az igazi Star Wars hangulatot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242911) consono válasza hombre[EU] (#242909) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem a zombi elütés tetszik, olyant szoktam csinálni. Őzzel nem próbálkozom, élőben volt egy majdnem találkozásom vele, még Trabanttal, fél méteren múlt... Viszont a motorozást én csak kényszerből csinálom, ha lehet gyorsutazom...

"In God we trust. All others must bring data"

(#242912) frankdelgado válasza ImACeltic (#242887) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én a Days Gone miatt vettem ps4-et, pedig héter vagyok/voltam.. :DDD aztán akkor már ha megvan, kipörgettem a detroitot, a lastlofaszt, a GOw-ot, UC4, pókember ... a DG -ben még rengeteg fantázia és lehetőség van. Ezek a játékfejlesztók csinálták az UC Ps vitás verzióját, ami sztem a vita legjobb címe lett. Szerintem ha megtolják őket lóvéval, ezek olyan játékot rittyentenek a DG2 címmel, hogy megnyaljuk utána mind a 10 ujjunkat. Persze csak azok, akik kedvelik ezt a stílust.

(#242913) hombre[EU] válasza frankdelgado (#242912) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az a durva,hogy a Bend a PS2 óta nem dolgozott nagykonzolra. 15+ év után elég szép eredmény a DaysGone. A PS5 érában, ha ezek a belsōsök folytatják az egymásra licitálást akkor...nagyon jó lesz nekünk :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#242914) .LnB válasza RangerFox (#242713) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétvégén rendesen utána néztem ennek a Dreams-nek. Vagyis csak "rendesen". Eszméletlen jó dolognak tűnik. Láttam sok jó ötletet. De nem tudom, hogy ezek mennyire vannak befejezve, mennyire hosszúak, és ilyenek. Egy kicsit káosz ezt így youtube videók alapján megítélni. Szóval végül nem vettem meg, pedig nagyon meg akartam. De végül nem tudtam magam 100%-ig meggyőzni, hogy megéri.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242915) Petreszku válasza erahurka (#242894) üzenetére


Petreszku
senior tag

Kemény lehet az a fotel. :)

(#242916) ImACeltic válasza frankdelgado (#242912) üzenetére


ImACeltic
őstag

Szerintem tuti több lóvét kapnak, mint az elsőre, de kérdés, hogy vajon annyit amennyit a legnagyobb exkluzív címekre is adnak?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#242917) erahurka válasza Petreszku (#242915) üzenetére


erahurka
félisten

Rattan volt vagy minek hívják. Ilyen bambuszból izélt kerete van és egy bazi nagy párna benne. Eléggé ki volt már ülve (fetrengve mert ülni gyakorlatilag képtelenség volt benne), lehet pont ott érte az ütés ahol véknyább volt a vatta.

(#242918) Woodslave válasza wolf13 (#242878) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most így nézve hiányzik kicsit, de eszembe jut hogy ment day1 akkor nem. Szóval a 2 akkor tuti ps5...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#242919) Woodslave válasza Zoleee83 (#242892) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor nem csak velem van a baj. Két kolosszusig bírtam :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#242920) Zoleee83 válasza Woodslave (#242919) üzenetére


Zoleee83
addikt

Lehet, hogy koncepció hogy ilyen a játék, de nem szeretem azt amikor idegesít és felb@sz, hogy nem arra megy a karakter, vagy rángatják a kamerát, tudom azt is hogy régi koncepció, de ennek ellenére a Drake Remaster pl. meg nagyon is tetszett. Én az első kolosszus után nyomtam delt rá, szerencsére PS Plusban volt, nem kellett külön pénzt adni érte, helyette Knack-et toltam. Jobban bejött! :D

@erahurka - ha ez az új irányítás milyen volt a régi? :Y

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#242921) Rage47 válasza .LnB (#242914) üzenetére


Rage47
veterán

Én megvettem, sztem megéri, ha alkotni vágysz, vagy a gyerekeidet szeretnéd fejleszteni, ők tuti ellesznek vele sokáig. Ennél jobb alkotós programot még nem láttam.
Ha nem is csinálsz saját játékot, tudsz elemeket csinálni, amiket mások felhasználhatnak.

(#242922) fahrii válasza Zoleee83 (#242920) üzenetére


fahrii
őstag

Engem a látvány és a hangulat beszippantott. Irányítás valóban néhol idegesítő, de együtt lehetett vele élni arra a 7-8 órára míg végigvittem.

(#242923) erahurka válasza Zoleee83 (#242920) üzenetére


erahurka
félisten

Hát ha íjjal céloztál pl., ha elengedted az analóg kart, azonnal visszaindult a képernyő közepére. És így kellett mozgó célpontra lőni...

[ Szerkesztve ]

(#242924) erahurka válasza fahrii (#242922) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem borzasztóan túlértékelt játék. Ok, a kolosszus harcok jók (bár sokszor elég frusztráló), de a csont üres világban keresgélni őket gagyi. Legalábbis mai szemmel, de már a PS3 remaster idejében is így éreztem.

(#242925) Rage47 válasza erahurka (#242924) üzenetére


Rage47
veterán

Szerintem illett a hangulathoz ez a világ. Amúgy voltak állatok, szép erdők, stb., mit akarsz még :D NPC-ket, akik fegyvereket árulnak? Ez nem az a game.

(#242926) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nem vagyok szexista és nem is nagyon szoktam az ilyesmiket figyelni vagy megszólni, főleg mert szerintem sokszor direkt karikatúra jellegűen vannak megrajzolva főleg a japán játékokban a női karakterek másodlagos nemi jellegei, de basszus, a Resi 1 remasteredben Jill mellei olyan fizikával bírnak, mint két vízzel töltött lufi, komolyan szuggesztív, mert amúgy full statikus a karakteren minden más, csak a négy végtagja meg a két melle mozog futás közben. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#242927) erahurka válasza Rage47 (#242925) üzenetére


erahurka
félisten

Legalább állatok lettek volna. Tök jó lett volna egy kis túlélős mechanika is akkor már, vadászni kelljen aztán enni meg ilyenek. Ebben a formában csak időhúzás a nyílt világ.

(#242928) Mezcal válasza .LnB (#242910) üzenetére


Mezcal
addikt

amit a Fallen Order-ben nem látok, az igazi Star Wars hangulatot.

Hát pedig ott van az, csak játszani kell vele.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#242929) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Belenéztem a Kölcsönjátékos nyílvántartásba. És amikor megláttam egy bizonyos nick nevet, jót mosolyogtam itt magamba. Tudtam én, hogy létezik, és valós személy: [link] ;) :D
Egyébként van még egy The Order példány valahol az éterben. Azt még én indítottam útjára.

(#242928) Mezcal
Kíváncsi leszek nagyon, hogy ha egyszer végigjátszom majd, fogom e bánni, hogy ennyit vártam vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242930) Bogyi007 válasza .LnB (#242929) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ez a te példányod lenne. Csak valamiért rám hivatkoznak ezen bejegyzés alapján.

Mondjuk a játék címet elírták. :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#242931) .LnB válasza Bogyi007 (#242930) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja oké, azt hittem, hogy kettő van. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242932) Sordoran


Sordoran
addikt

Miután végeztem a FF7R-el, folytattam hétvégén a Persona 5 Royal-t, végeztem első palace-al és ma jött e-mailben az ajándék kód (sok avatar és 4 téma). E-mail szerint is Kamoshida legyőzéséért kaptam, így elég ezt teljesíteni hozzá.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#242933) Kendek válasza Bogyi007 (#242930) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Javítottam amit tudtam. De ti is nyugodtan beleírhattok és korrigálhattok, publikus hozzáférésű a táblázat. :)

<-ƘƘ->

(#242934) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Na a végén még lehet, hogy fogok Pábdzsízni (PUBG) :D

PlayerUnknown's Battlegrounds gets bots on console

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#242935) .LnB válasza Sordoran (#242932) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kapsz majd a 4. és az utolsó palace teljesítése után is: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242936) tboy93 válasza Plague666 (#242902) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem tudom már, hogy be van-e kapcsolva. Utána este játszottunk öcsémmel a Wildlandssel, az is érzésre 30fps, de valahogy sokkal fluidabbnak tűnik.

(#242937) RangerFox válasza .LnB (#242914) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Megértem, én is csak az alapötlet miatt vettem meg. Szerintem előremutató és értékelendő, amit az Mm véghezvitt. Azok a P5R témák nagyon jók! :Y

(#242938) Sordoran válasza .LnB (#242935) üzenetére


Sordoran
addikt

Oh, akkor több is lesz, remek. 2030. március 31. a beváltási határidő, szóval nem csúszok ki belőle remélhetőleg. :DDD (19 órával még a második palace ki sincs jelölve)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#242939) .LnB válasza RangerFox (#242937) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Előremutató és egyedi ez tény. Tudod mi jut eszembe róla? A Blade Runner 2049, amikor Dr. Ana Stelline készíti az emlékeket. :) Csak itt PS4 kontrollerrel csinálod.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242940) RangerFox válasza .LnB (#242939) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

És tényleg. Főleg ha elkészül a VR támogatás hozzá.

(#242941) frankdelgado válasza l.skywalker (#242934) üzenetére


frankdelgado
őstag

PS4-en fogod nyomni?

(#242942) Madoc válasza frankdelgado (#242941) üzenetére


Madoc
veterán

Meg boxon is mert oda is beirta ugyanezt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#242943) raziel01 válasza GEIL (#241644) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem is hasonló problémám van. Megvettem már kétszer az "UNCHARTED™ 4: A Thief’s End Digital Edition (Full Game)"-et. Jött róla két email is. Ezzel szemben PC-ről is meg akarja újra vetetni, PS4-en meg nincs benne a listában se. Dirt 2 meg az összes többi plus-os játék benne van. Most éppen nincs élő plusom de attól még ott kéne lennie ha a többi is ott van.

(#242944) Rage47 válasza RangerFox (#242940) üzenetére


Rage47
veterán

PS5-ön nagyobbat fog ütni a Dreams talán, mert most szerintem eléggé korlátoz a hardver, ugye nem lehet túl nagy világot kreálni, limitált a resource.

(#242945) #09990144 válasza Sordoran (#242938) üzenetére


#09990144
törölt tag

+ A platináért is küldtek kódot, ezeken felül. :)
Maruki, Justine & Caroline és Lavenza theme, + avatarok.

[ Szerkesztve ]

(#242946) saelin válasza Bad Pritt (#242926) üzenetére


saelin
veterán

Mennyibe kerül most a játék?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#242947) RangerFox válasza Rage47 (#242944) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igazad van, habár szerintem a dreamses alkotások a kreativitásukkal ellensúlyozni tudják a hardveres korlátokat.

(#242948) Rage47 válasza RangerFox (#242947) üzenetére


Rage47
veterán

Ez is igaz, néha nem vágom, hogy tudnak ilyet alkotni, én meg elkezdek valamit és betelik a mana :D De gyakorolni kell, trükköket tanulni.

(#242949) Mezcal


Mezcal
addikt

A Days Gone platina után felajánlotta, hogy vegyem meg a játékot 2900 Ft-ért. Komoly leárazás, de minek kétszer?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#242950) Sordoran válasza #09990144 (#242945) üzenetére


Sordoran
addikt

Örülök ha végigviszem egyszer, nem hogy platinázzam is. :DDD
Nem kizárt, hogy elleszek vele júniusig amikor jön Ghost of Tsushima, (vagy TLoU2, ha tényleg ide tolják a helyére), és még ezen kívül is tucatnyi játékot kell pótolnom PS5-ig ami embertelen mennyiség.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.