Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#242701) .LnB válasza stilo18 (#242699) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te nem játszol velünk a Club-ban?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242702) hombre[EU] válasza Jim74 (#242697) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Most akkor legalább annyira monoton játékot keresel,mint az új AC-k? :D a RedDeadben több tevékenység is van,nem csak erōd kipucolás

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#242703) tboy93 válasza Jim74 (#242697) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem egyáltalán nem volt az, en nagyon élveztem a játékot. Mások meg hamar beleunnak a fast travel részleges hiánya miatt. Tény, hogy nem egy gyors játék, de a western stílushoz nem is az illene. Szerintem vétek lenne kihagyni, a sztori es a megvalósítás is remek, nagyon sok apro reszletre figyeltek a fejlesztők.

[ Szerkesztve ]

(#242704) Wesder válasza tboy93 (#242703) üzenetére


Wesder
félisten

Képzeld el a RDR3-at majd PS5-ön milyen fasza lesz. Spoiler: a vége az lesz, hogy Blackwaterből menekül a banda. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242705) stilo18 válasza .LnB (#242701) üzenetére


stilo18
addikt

Őszinte leszek CoD pörög kb non stop, meg FF7 most, ilyen time trial - okra tudok csak beugrani...azok "elegek" is lesznek, főleg ilyen köridők ellen ;)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#242706) .LnB válasza stilo18 (#242705) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na kíváncsi vagyok, hogy mennyit mész. Nekem még úgy 2mp van benne. De sose jött össze tökéletesre az egész szakasz. Ennyire futotta. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242707) Neoteric válasza Wesder (#242704) üzenetére


Neoteric
addikt

Naja, en ezt az egy dolgot mondanam negativumnak RDR2 eseteben. Nem szeretem az elozmeny filmeket/jatekokat, mert kb elore tudod mi lesz a vege.

PSN: ne0teric_sAN

(#242708) stilo18 válasza .LnB (#242706) üzenetére


stilo18
addikt

Te meg akkor nézz rá a Canadai RC-ra, Megane Rs kategória. Kíváncsi leszek :B

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#242709) .LnB válasza stilo18 (#242708) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

RX-et még mindig nem próbáltam ki, szóval ezt nem ígérem meg. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242710) Wesder válasza Neoteric (#242707) üzenetére


Wesder
félisten

Nem jàtszottam az első résszel, így jó volt a RDR2.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242711) RangerFox válasza .LnB (#242696) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Csak hogy én is menőzzek :B

A dreamsben van egy rali játék, amiben a a világranglistán a 13. helyen voltam. Itt látható is. A nagypályások itt vezetnek, nem a Dirt Rally 2.0-ban :P

(#242712) .LnB válasza RangerFox (#242711) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD
Ilyen dolgok vannak abban a játékban!? Gyerkőc csípné.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242713) RangerFox válasza .LnB (#242712) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A dreamsben minden van. Project Genesis yt csatornáját ajánlom, minden érdekes alkotásról készít videót.

(#242714) Kendek válasza Jim74 (#242697) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kifejezetten monoton, inkább csak lassú a játékmenet. A lóra figyelj, a lényeg, hogy minél kitartóbb legyen, legalábbis én folyton vágtattam vele. De amúgy a gyorsutazás nekem nem is hiányzott, sőt, egyszer sem használtam.

<-ƘƘ->

(#242715) Mezcal


Mezcal
addikt

Predator Hunting Grounds

6 órát toltam bele 1 óra óta. Meglepődtem, hogy milyen sokan játsszák, ezalatt kétszer fordult elő, hogy 2 bot volt velünk. A próbaidőszak óta fejlődött a játék, több olyan dolog került a játékba, amitől érdekesebb lett. Be lehet sarazni magunkat, így a Ragadozó nem lát bennünket. Minden meccs után van drop, szintlépéskor értékesebb. Úgy fel lehet tuningolni a katonákat, hogy akár pár perc alatt fel lehet koncolni a ragadozót. Persze a ragadozó is fejleszthető, de a 6 óta játék alatt, kétszer-háromszor nyert a randaság, azt is önmegsemmisítéssel. Háromszor voltam ragadozó, csak egyszer nyertem. Az Ai katonák még mindig buták, talán javítják valamikor. Viszont az egész játék sokkal élvezhettőbb, mint a múltkor volt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#242716) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Srácok, ha megveszem a Store-ból a HZD Complete Editiont, az kompatibilis lesz a már végigjátszott, de azóta eladott lemezes HZD mentéseimmel?
Vagy kezdhetem előlről a végigjátszást?
A Frozen Wild kimaradt, és elég jó értékeléseket kapott + tartalmas is állítólag, 4k-t megérne.
(Bár amilyen szerencsém van a jövő hónapban megkapjuk PS+ -ban :DDD )

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#242717) Kendek válasza Zoleee83 (#242716) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha ugyanaz a régió, akkor kompatibilisnek kell lennie. A HZD-nél trükköztek kicsit, mert ugyan eltérő a Complete Edition CUSA száma, de az alapváltozat könyvtárába ment.

<-ƘƘ->

(#242718) Zoleee83 válasza Kendek (#242717) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi a választ, meg tudtam nézni fotón, még a géppel együtt vettem, de csak a "Földgömb és jobb fölsőben egy 2-es" jelzés van a tokon. Mond ez bármit is? :B

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#242719) Kendek válasza Zoleee83 (#242718) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Annyit, hogy erre a földrészre szánták. Szóval kettes számot látsz ha pl. hazai boltból vásárolsz játékot. :)
Amúgy a CUSA kód sokkal többet mond a kompatibilitásról. Kifejezetten a HZD esetén:

Standard Edition: CUSA01021 > Complete Edition: CUSA10211

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#242720) Zoleee83 válasza Kendek (#242719) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hálás köszi, megtaláltam, ez volt nekem CUSA01021, menni fog:R
Below is a list of title IDs for Horizon Zero Dawn and the corresponding compatible regions for Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds: CUSA01021.
Szóval megoldódott.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#242721) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Kentaur82 felajánlott egy Hidden Agenda játékot, ami ma meg is érkezett hozzám (ezúton is köszönöm :R)
Ha van jelentkező, akkor tovább küldöm másnak is, ez a játék is mehet körbe az Order-hez hasonlóan.
Szóval ha valaki kéri, akkor írjon nekem és végigjátszás után küldöm

(#242722) Xaels válasza .LnB (#242696) üzenetére


Xaels
félisten

Szép eredmény. Nekem néha végigérni is nehéz 1-1 futamon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#242723) Carlos Padre válasza .LnB (#242712) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Még ilyenebbek is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242724) Jim74


Jim74
nagyúr

Köszönöm az RDR2-es válaszokat. Lehet, hogy akkor bezsákolom most akciósan.

(#242725) Shadow44


Shadow44
újonc

Sziasztok ha osztrák fiókom van, és fizikálisan vásároltam egy játékot itthon, ami tartalmazott reedem dlc kódot, azt fel tudom használni a fiókomba? Vagy ez csak a digitálisan vásárolt játékokra vonatkozik? Köszi

(#242726) saelin válasza Mezcal (#242715) üzenetére


saelin
veterán

Játsszák csak játsszák! Ha lemegy az ára én is szívesen beszállnék a mókába, de ez még attól is függ, hogy mik a jövőbeli tervek, meddig tudja megtartani a játékosbázisát... Amiatt is simán ott hagyhatják ha nem lesz normális a progression. Nagyon ingatag lábakon áll ez a játék, de szurkolok neki. Kellenek a Predator játékok!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#242727) PrometheusX válasza PrometheusX (#241903) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Sziasztok,

sikerült lezárni az ügyintézést a Persona 5 Royal Phantom Thieves Edition PS4 játékkal kapcsolatban (törött maszk probléma).

Mivel se a bolt se a hazai forgalmazó nem tudta kicserélni a hibás kiegészítőt, és a hazai forgalmazó elküldött a külföldi kiadóhoz hogy oldjam meg ahogy tudom a problémát, ezért pénzvisszatérítést kértem a bolttól. A végén elfogadták a pénzvisszatérítésről szóló kérésemet, de egy kicsit a sarkamra kellett állnom, mert a bolt nem nagyon kommunikált velem. Sajnos muszáj voltam olyan kifejezéseket is használni az utolsó telefonhívásom során, mint "fogyasztóvédelem" és "békéltető testület", hogy a problémám megoldódjon. Végül ezután jelezték hogy elfogadják a kérésemet, és az állási jogomat érvényesíthetem pénzvisszatérítéssel.

A játékot természetesen nem bontottam ki, fóliás állapotban van, így az ÁSZF-ükben foglalt elállási feltételeket nem szegtem meg (pontosabban ezt: "Fogyasztót nem illeti meg az elállási jog: lezárt csomagolású hang-, illetve képfelvétel, valamint számítógépes szoftver példányának adásvétele tekintetében, ha az átadást követően a fogyasztó a csomagolást felbontotta").

Remélem ezzel tudtam segíteni valakinek. Személy szerint fogok még a jövőben tőlük vásárolni, mert kellemesek a boltjaik, az eladó személyzet, és szívesen megyek be hozzájuk. Itt én úgy érzem hogy a döntéshozó hibádzott, akinek foglalkoznia kellett volna a problémámmal; de nem vagyok ebben biztos, nem látok bele hogy mi történt a háttérben.
Mindenesetre adok nekik még egy esélyt, remélem hogy többször ilyen nem fordul elő velem vagy másokkal. :)

(#242728) ProEvoFan válasza .LnB (#242696) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez szép.Ha már így tudsz vezetni, akkor megveheted a Wreckfestet.. :)

(#242729) Szabi® válasza fausto (#242721) üzenetére


Szabi®
addikt

Én a Death Strandinget fel tudom ajánlani a csapatnak,még pár óra van vissza,neked lehet küldeni ?

[ Szerkesztve ]

(#242730) Bogyi007 válasza Szabi® (#242729) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az IGEN! Nem semmi felajánlás a közösség felé! :Y :R

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#242731) Szabi® válasza Bogyi007 (#242730) üzenetére


Szabi®
addikt

Géphez volt,úgy terveztem kitolom és nem őrizgetem.Akkor így hátha még azokhoz is eljut akik nem játszottak vele :)

(#242732) RangerFox válasza Szabi® (#242729) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Köszönjük a felajánlást! Én be is állnék a sorba :R

(#242733) tboy93 válasza Szabi® (#242729) üzenetére


tboy93
nagyúr

:R

(#242734) fausto válasza Szabi® (#242729) üzenetére


fausto
addikt

Nagyon komoly felajánlás, köszönjük, ha már járt egy pár embernél, majd én is beállnék a sorban, mostanában nem lenne rá tizensok órám végigjátszani :) :R
Közben szandra1988 jelentkezett a Hidden Agenda-ért, neki küldöm majd, tőle mehet majd tovább, ha végzett vele :)

[ Szerkesztve ]

(#242735) belan


belan
addikt

Ez a plague tale jó kis játék élveztem a platináját is. :K

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#242736) ProEvoFan válasza Szabi® (#242729) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nagy király vagy.
Így talán az is megtudja, hogy miért a ps4 legjobb játéka a Death Stranding, akinek esze ágában sem lett volna megvenni. :C

(#242737) belan válasza ProEvoFan (#242736) üzenetére


belan
addikt

Inkább legjobbak között van uram
! ;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#242738) saelin válasza ProEvoFan (#242736) üzenetére


saelin
veterán

A DS nekem olyan élményt nyújtott mint még semmi a videojátékos életemben. Vegyesek az érzéseim, de főként pozitívan gondolok vissza rá. A karaktereket a mai napig nem tudom kiverni a fejemből.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#242739) Nirvatti válasza RangerFox (#242732) üzenetére


Nirvatti
tag

Ebbe a sorba én is beállnék, ugyanitt kérdezném, hogy nem lehetne létrehozni pl. egy Google doksit TG-k általi szerkesztéssel, amiben az itt felajánlott szoftverek listázva lennének?
Éppen hol jár / kik várakoznak / hanyadik lennék, ha beállok a sorba?
Nem olvasom napi szinten a topikot (aztán jól le is maradok) de örülnék egy ilyen megoldásnak.
Hogy ne csak kérjek, hamarosan bedobok ide én is játékokat, amik mehetnének körbe.

(#242740) erahurka válasza .LnB (#242696) üzenetére


erahurka
félisten

Nem sokan time trialoznak szerintem. Tegnap mentem egy szakaszt Audival és valami top 300-on belül voltam simán. Daily Challenge-ben 1500 alatt nem végeztem még vele.

(#242741) predakon


predakon
őstag

Létrehoztam egy PS4 kölcsönjáték nyilvántartót, szerkeszthető - alpha verzó :)
[link]

A címet, real neveteket privátban beszéljétek meg a küldővel.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#242742) Plague666


Plague666
tag

PAC-MAN Championship edition 2 ingyenes a ps storeban. Illetve steamen és xboxon is.

(#242743) -secret- válasza Plague666 (#242742) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Vót. :)

(#242744) Plague666 válasza -secret- (#242743) üzenetére


Plague666
tag

Bocs csak egy oldalt olvastam vissza :R
Akkor csak emlékeztető.

(#242745) jupp008 válasza predakon (#242741) üzenetére


jupp008
senior tag

Köszi. Vettem a bátorságot és beírtam a táblázatba fenti 2 jelentkezőt illetve magamat is.

(#242746) predakon válasza jupp008 (#242745) üzenetére


predakon
őstag

:R

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#242747) belan válasza saelin (#242738) üzenetére


belan
addikt

Játszottál anno mgs1, 2,3,4? Mert az is hozza ezt a szintet csak pörgősebb, és a sztori szerintem még jobb meg a átvezető videók is jobbak . A karakterek is simán hozzák ezt a szintet igaz az egy retro játék sorozat már!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#242748) fausto válasza predakon (#242741) üzenetére


fausto
addikt

Beírtam én is a Hidden Agenda-t.
Szerintem érdemes lenne megkérni a Topikgazdákat, hogy tegyék be az összefoglalóba (ha ők is hasznosnak látják)

(#242749) predakon válasza fausto (#242748) üzenetére


predakon
őstag

Köszi!

@Kendek, Rangerfox, Marillyo mi a véleményetek?

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#242750) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

A God of War-ban Kratosnak a fejszén kívül milyen fegyvert lehet vásárolni,vagy hol lehet készíttetni egyáltalán,mert ezt a Valkyrie-t sajnos nem tudom legyőzni. :F :(((

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.