Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#242401) Kendek válasza Satyka. (#242398) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha most szeretnél játszani, akkor egyelőre csak a PS4 opciós. Ha ráér év végéig vagy egy év múlva, akkor persze jobb a PS5. Mindenesetre ez nem befektetés, szóval kár számolgatni...

<-ƘƘ->

(#242402) l.skywalker válasza Wesder (#242400) üzenetére


l.skywalker
félisten

Veled igazán öröm lehet élőben beszélgetni... :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#242403) l.skywalker válasza Satyka. (#242398) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez azért pénz kérdése is, mert egy PS4 Slim, egy Pro és majd a PS5 között jelentős árkülönbségek is lehetnek, ráadásul jelen állás szerint a PS5 megjelenése még minimum fél év. Annyi idő alatt sok szenzációs játékot ki lehet játszani.

Az, hogy az első modellek mennyire hibásak ez változó. Volt olyan széria amit ajánlott volt kerülni, de azokat is hamar javították, de azért nem ez a jellemző.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#242404) keIdor válasza Satyka. (#242398) üzenetére


keIdor
titán

2017 decemberében vett Xbox One X-emnek kutya baja, szintén 2017 márciusában vett PS4 Pro-mnak kutya baja, tavaly lett újrapasztázva, valamivel csendesebb is lett.

Szerintem ez nem feltétlenül állja már meg a helyét, az Xbox 360 RRoD már régen történt. :) Tanult is belőle az MS. Várd meg az év végét, én azt mondom.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#242405) @rglaaf


@rglaaf
veterán

EA accesben melyik NFS-el érdemes foglalkozni?

PSN:BiZzare_0 ️

(#242406) RangerFox válasza @rglaaf (#242405) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Esetleg a Payback-kel, ha nincs más autós játék, amivel játszhatnál.

(#242407) Mezcal válasza Satyka. (#242398) üzenetére


Mezcal
addikt

Érdemes, mert annyi kiváló játék van, amit máshol nem játszhatsz, hogy már azokkal el leszel évekig.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#242408) Satyka. válasza Wesder (#242400) üzenetére


Satyka.
csendes tag

Pénzügyi kérdés miatt nem mondanám annyira egyszerűnek, de értem mire gondolsz. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Satyka

(#242409) Satyka.


Satyka.
csendes tag

Köszi az eddigi válaszokat, segített a mérlegelésben! :)

Üdv, Satyka

(#242410) Kendek válasza l.skywalker (#242403) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Magyarán ha már most szeretné játszani ezeket a szenzációs játékokat, akkor vegyen PS4-et (ezt írtuk mi is). Ha pedig úgyis érdekli a PS5 is, akkor amennyiben spórolósra fogná a dolgot, várja meg azt, merthogy fél év alatt összegyűlik az árkülönbözet (lényegében mi is ezt írtuk, csak nem utalgattunk rá, hogy a csóróságon múlik). :) :DDD

<-ƘƘ->

(#242411) Wesder válasza Satyka. (#242408) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, azt elfelejtettem írni, hogy ha van hozzà keret, akkor csak ennyire egyszerű.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242412) belan válasza Wesder (#242397) üzenetére


belan
addikt

Nyugi ;] Én csak xbox one x mondtam egy létező konzol! :U Mást nem mondtam!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#242413) Szabi® válasza l.skywalker (#242402) üzenetére


Szabi®
addikt

Sztem sokat nem beszélgethet élőben.Éjjel-nappal itt eszi a fene.....Ha van baba-mama topik az oldalon már oda is írogat...... :D :D

(#242414) FollowTheORI válasza Peace (#242390) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez mondjuk igaz, hogy a történet sokkal kevésbé kidolgozott talán, meg nem is annyira sztori orientált már a játékmenet, mint korábban. Ezzel az openworld ide oda bolyongással és jóval nagyobb térképpel, jóval halványabb lett a történetre fókuszáló rész... és sokkal több a loot meg mellékküldetés meg akármi.

Valószínűleg teljesen más élmény a fősztorin "gyorsan" végighaladni, esetleg egy két "kötelező" mellékküldivel relative rövid idő alatt, mint mindent megcsinálni 80-100 óra alatt és "kiégni" benne. :)
Valószínű akik előbbit csinálták csak, jóval könnyebben emésztik meg utána a következőt is.

Mondjuk én örülnék neki ha inkább kevesebb játékidő lenne és visszamennének a kevésbé openworld és inkább történetorientáltabb fókuszáltabb játékmenet felé a következő AC részben.
De azért realista vagyok és tudom hogy most nem ez a trend játékfejlesztésben, főleg AC terén. :D :K

Aztán most hogy az új konzolgen (PS5) még inkább támogatni fogja ezt az openworld, nagy bejárható instant mód dolgot... lehet méginkább elburjánzik ez a szaldgálj összevissza a térképen játékmenet. Max annyit nyerünk hogy a fast travel tényleg az lesz... de összegészében az élmény nem lesz jobb sajnos... :N

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#242415) Carlos Padre válasza l.skywalker (#242402) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gandhi is lekevert volna egy nyakast neki az tuti.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242416) l.skywalker válasza Kendek (#242410) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem tudom pontosan miért foglaltad össze nekem az első félidőben történteket, de látszik, hogy hiányzik a foci :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#242417) Bogyi007 válasza l.skywalker (#242416) üzenetére


Bogyi007
veterán

Valaki focit emlegetett? A Champions League igazán folytatódhatna már.

És ezzel máris Ontopic vagyunk, ugyanis annak a Ps4 Pro által a Sony is támogatója... :)) :D

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#242418) erahurka


erahurka
félisten

Sikerült ketté törnöm a kontrollerem a hülye Dirt Rally miatt :(((

(#242419) Wesder válasza erahurka (#242418) üzenetére


Wesder
félisten

Azt hogy? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242420) Peace válasza FollowTheORI (#242414) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is inkább a remek story híve vagyok! De vannak olyan OW címek, amiknek sikerült végig fenntartania az érdeklődésemet és nem ellaposodni 20-30 óra alatt. GTA-k, H:ZD, Days Gone, RDR2!. Biztos van még, most hirtelen ennyi ugrott be, amiket végig élveztem és nem forgattam a szemem pár nap játék után. Kíváncsi vagyok nagyon GoT-ra is, hogy ott miképp és mennyire fog működni az OW. Főleg, hogy állítólag szinte minimális segítséget fognak nyújtani a játékosok számára. Se waypoint rendszer, se semmi. Érdekes koncepció.

(#242421) saelin


saelin
veterán

Újra olvastam hogy jön a League of legends console-ra... Erre látom, hogy csak egy mobile gémet kapunk, nem a PC-s változatot. :O

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#242422) Frod válasza Peace (#242420) üzenetére


Frod
addikt

Talán volt egy ugyanilyen próbálkozás valamelyik új AC-ben, adventure mode-nak hívták? Passz így hirtelen, de rémlik, majd valaki megerősíti, hogy az miként működött.

Do you see the white shadow?

(#242423) erahurka válasza Wesder (#242419) üzenetére


erahurka
félisten

Idegességből elkezdtem csavarni a két lábát aztán elpattant. De működik, csak a felső műanyag borítás repedt ketté.

(#242424) Wesder válasza erahurka (#242423) üzenetére


Wesder
félisten

Az szép.

Frod
Az Odyssey màr ilyen volt. Nem emlékszem minek nevezték, de nem mutatta merre menj, neked kellett megtalàni hogy mit hogyan csinàlj.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242425) tboy93 válasza erahurka (#242423) üzenetére


tboy93
nagyúr

Xanax olcsobb am mint a ds4, csak mondom :D

(#242426) .LnB válasza erahurka (#242418) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na menj.... :DDD Mi volt?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242427) keIdor válasza tboy93 (#242425) üzenetére


keIdor
titán

Tapasztalat? :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#242428) .LnB válasza Wesder (#242419) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogyan, hogyan... #soseveddel! :D És ő nem is vette.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242429) Carlos Padre válasza erahurka (#242418) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Fotó nélkül tudod ki hiszi el.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242430) wolf13 válasza Wesder (#242424) üzenetére


wolf13
őstag

Így van, ez a két mód volt választható : Guided Mode és Exploration Mode. Ha jól emlékszem ez játék közben is állítható volt, nem csak az új játék megkezdése előtt.

(#242431) markknight válasza Carlos Padre (#242429) üzenetére


markknight
veterán

Kemény helyzetbe hoztad, most kénytelen tényleg berepeszteni :D

(#242432) saelin válasza wolf13 (#242430) üzenetére


saelin
veterán

Az Odyssey-t én exploration-ban tolom. Nagyon tetszik hogy nincs telehányva a térkép ikonokkal, hanem csak írja a quest, hogy "ide menj és ez van a közelében". Persze amikor közel érsz szól a játék, hogy a madaraddal drónozhatsz, mert közel a quest objektíva. Ezen ne változtassanak, mert nagyon jó élményt nyújt!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#242433) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem tudom ez eddig is ingyenes volt-e, de most már tuti az:
PAC-MAN™ CHAMPIONSHIP EDITION 2

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#242434) erahurka válasza .LnB (#242426) üzenetére


erahurka
félisten

Az hogy az AI úgy megy vizes pályán mintha száraz lenne vagy nem tudom... Egyenesben nem adhatok gázt mert kifordul, ez meg veri rám a másodperceket. :(((

(#242435) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Ha Ubisoft, én már inkább egy új Far Cry-t várnék. Azokkal a gyenge történetük ellenére is el lehet szórakozni, méghozzá egész jól.

(#242436) Frod válasza danielgalaxy (#242435) üzenetére


Frod
addikt

Ízlések, kinek ez, kinek az. Én a sportjátékok után talán a FC-al vagyok úgy, hogy soha nem indítanék el egyet sem.
2012ben a 3 még tetszett, de azóta csak "A recept" van újra skinelve és kiadva.

Do you see the white shadow?

(#242437) l.skywalker válasza l.skywalker (#242433) üzenetére


l.skywalker
félisten

Már ezt írja:
"Unable to Find This PageIt may be unavailable or the address may be incorrect. Select [Home] to continue browsing PlayStation™Store."

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#242438) Carlos Padre válasza markknight (#242431) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Láttam én már itt kalapáccsal szétvert konzolt is, aztán fénykép csak nem akaródzik feltöltődni róla :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#242439) Wesder válasza Carlos Padre (#242438) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, meg a szétrúgtam a gépet, és kép is lesz... Hàt azóta sem volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242440) erahurka válasza Carlos Padre (#242438) üzenetére


erahurka
félisten

Megrepedt ha mondom... Később teszek fel képet ha olyan nehéz elhinni... Nyilván nem drámai mert hülye azért nem vagyok.

(#242441) .LnB válasza erahurka (#242440) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Club event-tet told le.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242442) keIdor


keIdor
titán

Szerintem magasan a Watch_Dogs a Ubisoft egyik legkevésbé sikeres sorozata, de látom ezt az újat el is tolták egy évvel. Kíváncsi vagyok mi lehet az oka. Az, hogy bukó lett volna, az biztos, de ezek szerint szerintük sincs ez még kiadható állapotban. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#242443) erahurka válasza .LnB (#242441) üzenetére


erahurka
félisten

Lehet ránézek. De nem jár érte se acsi se pénz :D Vagy azért ajánlgatod mert valami atom esős lengyel R5-ös csodafutam van ma? :D

(#242444) .LnB válasza erahurka (#242443) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

USA R5. Jóféle, most csináltam meg: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#242445) Frod válasza keIdor (#242442) üzenetére


Frod
addikt

Az Ubi játékok együtt, csomagban lettek mind eltolva még tavaly.
A hivatalos indok a Breakpoint gyér fogadtatása, és hogy mindet átdolgozzák jobbá.
Valódi ok pedig lehet, hogy crossgen címnek portolják át őket, stb.
Sikertelennek pedig nem mondanám, az elsőből 10M fölött ment el - más kérdés, hogy a fogadtatása már közel sem volt jó a játékosok körében.

Do you see the white shadow?

(#242446) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Minap kaptam kölcsönbe Dying Light nevü zombis játékot. Nagyon megtetszett a játékmenet, gyors pörgős és adrenalin növelő. Viszont Ps4 Prón majd nem az élvezhetetlen szintet súrolja az alacsony fps szám miatt. Nem tudom mennyi lehet de 1 óra játék után szabályosan rosszul vagyok. Utoljára az The evil within első része volt ilyen. Olvastam hogy szar az optimalizáció na de ps4 prón ez normális ? 2015 ös játék lévén gondolom frissítés már nem nagyon fog jönni hozzá ?!

Nothing Phone (2a)

(#242447) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!

PS4 Pro gyári számát csak a gépen látom? Ha doboz és számla sincs meg.

(#242448) erahurka válasza Tomi0703 (#242447) üzenetére


erahurka
félisten

Alján nincs valami matrica? Csak tipp, de hátha.

(#242449) Wesder válasza mrThomi (#242446) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom milyen Pro-n, X-en stabil 30fps.
Nem kapott félgeberàciós patchet, ez még az alap gépekre jött. Egyébként meg màr biztos nem fog, mert eddig is csak skinpack-ok meg community eventek jöttek csak. Mondjuk becsülendő hogy 5 év utàn is foglalkoznak a jàtékkal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242450) mrThomi válasza Wesder (#242449) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem mondom hogy szaggat de ha egy tárgyhoz közel vagyok és nézek jobbra balra sokkal simább szerintem 60 fps körül lehet. És ha elnézek onnan akkor nem igazán sima. Ha jól emlékszem anno a far cry primal volt még ilyen 30 fps körül. Játszható így is csak azért zavaró.

Nothing Phone (2a)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.