Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#243601) Lackooo84 válasza Peace (#243587) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Úgy értettem, hogy még rendesen forgalomban van, csak a magyar boltok valamiért nem tartanak belőle. De ha rendelsz biztos szereznek neked pl. konzolvirág stb.

The Truth is out there...

(#243602) Peace válasza penge111 (#243506) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] Van amiben jobb. Input lag és a villámgyors Tizen rendszer a Samu mellett szól. DV támogatás a Sony mellett.

(#243603) Peace válasza Lackooo84 (#243601) üzenetére


Peace
nagyúr

Az a baj, hogy már egy ideje izgatja a fantáziám. És mivel játékon kívül nagyon nincs más hobbim jelenleg, így akár meg is lephetném magamat. GOLD után érdekel, hogy mennyire más élményt nyújt. Ráadásul ATMOS támogatás! Amit csak most vettem észre, eddig nem is néztem...

(#243604) ldave válasza .LnB (#243597) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Jó hogy emlékeztetsz, be kéne fizetnem a számlákat :)

A Slime draws near! Command?

(#243605) Dvix válasza belan (#243566) üzenetére


Dvix
senior tag

Nah, akkor meg engem ne szóljál meg cs*zdmeg, én is pont így aggódom a játék miatt, hogy azt képviselje amit nekünk fontos. Azért mert leírom a véleményem és tegyük hozzá, hogy jogos felháborodásomban mint ahogy a fél internet, engem te ne szóljál meg mert ami leak volt az igen is benne van a játékban. Alakítsanak valamit az utolsó 1,5 hónapban igenis nyúljanak hozzá a storyhoz. És ha most nem rázzák össze magukat akkor ez igenis bukta lesz. Lekváros. :U

(#243606) EczkE válasza Dvix (#243605) üzenetére


EczkE
addikt

Latszik fogalmad sincs a jatekfejlesztesrol. :DDD Tudod mit csinalnak a megjelenes elotti masfel honapban? Bugokat irtanak. Nem atalakitjak a jatekot mert a hangos kisebbsegnek nem tetszik. :U

Asszem mindenféleképpen!

(#243607) Wesder válasza Dvix (#243605) üzenetére


Wesder
félisten

Màsfél hónap alatt ne nagyon vàrd hogy hozzànyúlnak. Reszelik a bugokat és kiadjàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#243608) Dvix válasza EczkE (#243606) üzenetére


Dvix
senior tag

Reménykedem, még mindig csak reménykedem... :O

(#243607) wesder csak egy kétségbeesett segélykiáltást hallattam... :((( :O

[ Szerkesztve ]

(#243609) belan válasza Dvix (#243605) üzenetére


belan
addikt

Reméljük nem így lesz azért pozitívak legyünk! :U Másfél hónap alatt csodát ne várjunk már!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#243610) markknight


markknight
veterán

Ez az NHL 20 már az indításnál ilyenekkel fáraszt, hogy pozícionáljam be a scoreboardot úgy, hogy a sárga csík ne látszódjon... Nem értem, nem észleli a játék a TV-met vagy most erre miért volt szükség?

(#243611) keIdor válasza EczkE (#243606) üzenetére


keIdor
titán

Hangos kisebbség? Itt egy szavazás, azért 12.000 embernél jól látszik az arány.
Nem spoiler: konkrétan nem az a baj, hogy szar a történet, hanem az, hogy a fele olyan dolog, amit senki nem kért, senki nem kíváncsi rá és senki sem erre számított. Ezért nem veszik meg azok, akik látták a teljes plotot. A teljes plot kint van, annak egy részéről van videó is, ami bizonyítékul szolgál.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#243612) .LnB válasza markknight (#243610) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért mert lehet felülre is tenni a "scoreboard"-ot: [link] (várd ki a végét! :DDD )

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243613) erahurka


erahurka
félisten

Kezd elegem lenni a Darksiders 3-ból. Az egyik legelső mechanika amit bevezet azóta bugos, ami most egy részen még ki is crasheli a játékot. Zseniális. A képfrissítés meg úgy 20 fps körül lehet, igazán élvezetes így harcolni...

A checkpoint rendszer meg persze crash esetén nem működik, így nem elég hogy visszadob Vulgrimhoz, minden elveszett amit felszedtem vagy csináltam. :W

[ Szerkesztve ]

(#243614) .LnB válasza erahurka (#243613) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor Dörtözzél kicsit, majd az megnyugtat! #hisztikriszti :DDD (L)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243615) Wesder válasza keIdor (#243611) üzenetére


Wesder
félisten

Ez a szavazàs szerintem azért nem jó, mert én is nyomhatnék rà egy nemet, pedig alapból nem terveztem megvenni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#243616) Dvix válasza keIdor (#243611) üzenetére


Dvix
senior tag

+1 :U

(#243613) erahurka én is rengeteg...nem igazán élvezetes dolgot tapasztaltam a DSiders3 mal kapcsolatban PS4-en. :K

[ Szerkesztve ]

(#243617) Peace


Peace
nagyúr

Aki Astro A20-ast használ! Mennyire zavaró, hogy csak sztereó? Olyantól kérdezem, aki előtte mondjuk 5.1-es vagy virtuális 7.1-essel tolta a gémet.

(#243618) EczkE válasza Peace (#243617) üzenetére


EczkE
addikt

Elotte elso generacios Goldom volt. Nem hianyzik egyaltalan a terhangzas.

Asszem mindenféleképpen!

(#243619) erahurka válasza erahurka (#243613) üzenetére


erahurka
félisten

Már az a taktikám, hogy ha sikerül valami fontosat csinálni, megöletem magam hogy legyen egy mentési pontom crash esetére. Nevetséges.

(#243620) markknight válasza erahurka (#243619) üzenetére


markknight
veterán

Furi dolgok ezek a crashek én nevetve kitoltam megjelenéskor, meg ps plusba bekerüléskor is, nem tapasztaltam semmit csak droppokat. Egyébként valóban nehéz a harc, legyél jobban fókuszált.

(#243621) S e t h válasza erahurka (#243613) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mi volt a utolsó játék ami jóleső érzéssel töltött el és élvezted?
Volt ilyen? :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#243622) erahurka válasza markknight (#243620) üzenetére


erahurka
félisten

A harccal nincs nagy bajom egyelőre, már csak három boss van. Akkor zavaró ha sok erős ellenfél jön rám de amúgy rendben van.

Nem tudom mi van most, tegnap tök jól futott. Szerintem ha megint összeomlik a gépet is újraindítom.

(#243623) erahurka válasza S e t h (#243621) üzenetére


erahurka
félisten

Tegnap még ezzel se volt bajom, alig tudtam letenni. Úgy látszik nem is kellett volna :D

(#243624) .LnB válasza erahurka (#243623) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Seth kommentje után, most direkt visszakerestem a topikba a nevedre, és a "jó" szóra. :) Sokszor írod, hogy "Jó cucc". Majd minden egyes alkalommal folytatod, valami de...ez meg ez a baja. :D
De tényleg, mi az amire szívból azt mondod, hogy fasza, és nincs de...? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243625) S e t h válasza keIdor (#243611) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én még mindig tartom magamat ahhoz amit korábban írtam.
[link]
Nem várom a Last of us második részét, bármennyire is tetszett az első rész, mert az számomra annyira kerek történet volt, hogy nem is igazán tudom miként lehetne folytatni.
Nem hiszem, hogy az élményt tudná überelni, de lassan már fájdalmas naponta szembesülni azzal az óriási felhajtással, ami körülveszi a második részt. Előrendelések lemondása, megjelenési dátum tologatása, szivárogtatás, spoilerek, mint vmi. rossz brazil szappanopera.
Pedig engem csak a játék érdekelne, ez a foshcunami ami örvénylik körülötte az nem.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#243626) keIdor válasza S e t h (#243625) üzenetére


keIdor
titán

Igazából ne olyan játékra számíts, mint az első, legyen alacsonyan a léc és akkor nem ér csalódás. Ennyi.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#243627) Deck válasza erahurka (#243619) üzenetére


Deck
titán

Nálam platina a Darksiders 3. Amihez kell ugye 2x végigjátszás és az Apocalyptic nehézség is.
Szóval játszottam vele és nálam sose volt crash a játékban és fps probléma se.

PS5

(#243628) S e t h válasza keIdor (#243626) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#243629) erahurka válasza .LnB (#243624) üzenetére


erahurka
félisten

Nincs tökéletes játék. :F

(#243627) Deck: Próval? Nekem Slim van. Lehet a frissítések csak rontottak a cuccon? :F

(#243630) KaitouP válasza Deck (#243627) üzenetére


KaitouP
veterán

Régen láttalak Call of Duty-zni te kölök. Ennyi volt? :D ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#243631) .LnB válasza erahurka (#243629) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nézőpont kérdése. Ettől függetlenül olyan van amit maradéktalanul élvezek. Mondjuk én alapból is kevesebbszer húzom fel magam játékon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243632) .LnB válasza KaitouP (#243630) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Evolúciónak nevezik. Továbblépni, fejlődni. Van ilyen. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243633) ProEvoFan válasza S e t h (#243456) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ubisoft többször hangoztatta, hogy az Odyssey féle vonalat szeretnék erölteni.
Fontos a játékidő, nagyok hosszúnak kell lenni, ezt kihangsúlyozták.
Szerintem ne várjatok egy ACtól hatalmas tartalmas sztorit.Szerintem folytatódik az Origins/Odyssey által kitaposott ösvény, csak más lesz a helyszín.Persze ettől még lehet fasza játék.

[ Szerkesztve ]

(#243634) markknight válasza erahurka (#243622) üzenetére


markknight
veterán

Ja.. hát ott volt pár ellenfél ami elől elszaladtam és úgyhagytam őket, hisz ez is egy játékelem, mert én voltam Fury az apokalipszis lovasa.. hadd ne foglalkozzak minden féreggel aki velem szemben jön.. sőt ha a helyzet úgy hozza, akkor megkegyelmezek.

[ Szerkesztve ]

(#243635) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Látom hogyan reagálnak az. emberek a The Last of Us part 2 spoilerekre.
Most már értem a Valave döntését, hogy miért nem készíti el a Half Life 3at.

(#243636) erahurka válasza markknight (#243634) üzenetére


erahurka
félisten

Először azért megpróbálok mindenkit megölni. Már csak a lelkek miatt is, abból van szintlépés úgyhogy kellene.

(#243637) erahurka válasza ProEvoFan (#243633) üzenetére


erahurka
félisten

Egyébként hol van az megírva, hogy egy játéknak egy hosszú sztorija kell hogy legyen? Érdekes lenne ha mondjuk több 10-20 órás szálat tennének bele amik egymástól függetlenek vagy csak lazán kötődnek.

(#243638) .LnB válasza erahurka (#243637) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Witcher 3 és a DLC-k. És nagyon sokan, köztük én is, etalonnak tartják azt a játékot ugyebár.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#243639) Wesder válasza ProEvoFan (#243635) üzenetére


Wesder
félisten

Ez egy kicsit erős volt. A TLOU II-t a HL3-hoz hasonlítani? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#243640) gamegod


gamegod
senior tag

[link] WRC 9 - Ps4, Ps5

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#243641) erahurka válasza .LnB (#243638) üzenetére


erahurka
félisten

Erre nem is gondoltam. Bár a főszál azért eléggé végighalad rajta.

(#243642) Bad Pritt válasza erahurka (#243637) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Volt ilyen: Resident Evil 6. Szerintem az egész játék egyetlen aspektusa a négy különálló, mégis összekötött sztori, amibe nem nagyon lehet belekötni, tök jól működik, ha azt nem nézzük, hogy jellemző rá a Resident Evil bárgyúság.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#243643) markknight válasza ProEvoFan (#243635) üzenetére


markknight
veterán

Minden last of us cikk alatt ott vannak a spoileres képek kommentként facebookon! Nekem nem fáj, de hihetetlen milyen tróger emberek vannak.

(#243644) _drk válasza .LnB (#243624) üzenetére


_drk
őstag

Ez a kritika.
Mikor van egy jó cucc amit egyáltalán érdemes elindítani, majd végig nyomni.
De végig játszás alatt azért jönnek szembe dolgok amik mondjuk "érdekesek".
Csak ő ezt folyamatában közli, egyből ide beírva, nem egybe átgondoltan mint te.

Játékok terén elég érdekes ez a műfaj itt az interneten.
Mindenki oszt mindent!

Sorozatoknál imdb-n tisztán látszik hogy csak az értékel aki nézi, persze ott is van lehúzás például star trek Discovery. De szinte mind 7 és 8 körül van tehát aki folyamatában nézi es szereti már csak a rá szánt idő miatt is jól értékel.
Filmeknél ez a szám a 2 órás nézzük meg miatt rengetegen megnézik. Nagyon sokan értékelnek mindenhogy is.
Nah játékoknál hiába a hosszú lefutási idő, mindenki értékel mindenhogy.

(#243645) ProEvoFan válasza Wesder (#243639) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Arra gondoltam, hogy a sztori spoilerben látottak nem tetszik egy csomó embernek.Gondolj bele, a Half Life 3at kb 15+ éve várják a pc gémerek jelentős része.Itt micsoda elvárások lehetnek a sztori szempontjából, hiszen a HL 2 egy mestermű, etalon az fps játékok világában, plusz a stroy 15+ éve lóg a levegőben.Nem mindenkinek lehetne a kedvében járni.
A spoiler szivárogtatás az más tészta, az tényleg óriási ge@iség.

[ Szerkesztve ]

(#243646) Kendek válasza Wesder (#243639) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Állítólag azért nem készül(t) a HL3 mert technikailag és történetileg nem tudnák überelni az előzményt, és nincs is már igény az ilyen játékokra. Állítólag a TLoU Part 2 ugyanígy fog csalódást okozni, mert nem azt kapják majd a játékosok mint amit várnának. Ergo, ezután már pláne nem fog elkészülni semelyikből sem a harmadik rész. Így már érthető az összefüggés? :DDD

<-ƘƘ->

(#243647) tboy93 válasza ProEvoFan (#243633) üzenetére


tboy93
nagyúr

Engem igazából az Origins csábított vissza az AC sorozathoz, a Black Flag után én kihagytam talán az összes részt. Az Origins viszont tetszett, platináztam is. Utána az Odysseyre a görög téma miatt nagyon rápörögtem és a technikai hibái, illetve a repetetív játékmenet mellett is nagyon élveztem, a használt lemezes játék mellé meg is vettem a season pass-t, drágábban mint az alapjátékot. Ha ez az irányvonal marad, én tuti beszerzem majd a következő AC-t is.

(#243648) Peace válasza EczkE (#243618) üzenetére


Peace
nagyúr

Elbizonytalanodtam, mert most bekerült egy Plantronics RIG 800HS is a versenybe és nagyjából egy árban vannak.... :F

(#243649) EczkE válasza Peace (#243648) üzenetére


EczkE
addikt

Minel tovabb varsz es nezegetsz annal bizonytalanabb leszel. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#243650) Wesder válasza ProEvoFan (#243645) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor egyre gondolunk. Mondjuk én nem értem a miértjét. Lehet ha rajtnàl ott vagyok és vigig tudtam volna vinni akkor én is úgy vàrnàm a 3. rész, mint a messiàst. A TLOU 1 és 2 között meg egy generàciónyi idő telt el, pont annyi mint a RDR 1 és 2 között. (még több is talàn) Nem tudom mi olyat tudott a ND művelni ennyi idő alatt, amitől a rajongók fel akarjàk gyújtani a stúdiót, meg behinteni sóval mikor ez előtt meg van/volt 10 jó jàtékuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.