Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Utálom a Xiaomit. Dobnak egy nagyot, de mindig ott van a DE :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

2 hete van nálam a készülék, igazából a rendszersebesség brutális az X3 NFC után.

Multitask hibátlan, a rendszer pörög ezerrel.
A kameráért kár, Gcam-mal sokkal jobb fotókat készít.

Jack csatlakozó hiányát én most vettem észre , a teszt olvasása közben, amúgy fel sem tűnt hirtelen.

Kijelző nagyon szép, nagyon keveset fogyaszt, nálam hosszú üzemidőt képes produkálni.

A készülékház szép, vékony az egész, légies.
Még hezitáltam, hogy Mi 10T Pro, de ott az IPS miatt nem mertem még döntést hozni. Hát meglátjuk.

Ezért az árért teljesen rendben van szerintem ez a készülék.

A képlet egyszerű, aki fotózni szeretne, annak már a Redmi Note 10 Pro is megfelelő. Aki gyors sebességet, annak ez, aki pedig mindent egyszerre, annak is vannak elérhető készülékek.

Amit hiányolok a tesztből, az AMOLED típusát, illetve, hogy milyen fényerő megoldásokat alkalmaz a termék.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) ProEvoFan válasza Donki Hóte (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A MI10Tnél nálam elmaradt a "de". :)

(#4) novinyul


novinyul
veterán

Azért lehetett volna írni az audio zoom-l is egy keveset, mert bár nem tökéletes még, de van benne lehetőség. A kamerát meg már megismerhettük a MI9-9T-Pro-A3 párosban(IMX582-586 4K/30fps vagy 4K/60fps) A hangszórók pedig elég jók lettek, jobbak mint a Note 10 Pro-n lévők és nem sokkal marad el a MI11 mögött.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#5) Donki Hóte válasza ProEvoFan (#3) üzenetére


Donki Hóte
veterán

De van de, abban csak IPS panel van :K

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#6) janes1976


janes1976
őstag

Azért az elég lehangoló, hogy még a Poco X3 is jobb kamerát kapott. Nagyon vártam, de nem fogok erre cserélni, pedig ez volt a terv. A többi paraméter nagyon jó, de ha az összképet nézem, hát... :F

A Redmi Note 10 Pro meg olyan szinten túlárazott, hiába a 108 Mp-es kamera, annyit nem ér a sima Note 10-hez képest. Túl nagyra nyílt az olló. :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9 Lite 128 GB (Aurora Blue)

(#7) szami777


szami777
addikt

Arra azért kíváncsi vagyok, szofveresen mennyit javitanak majd a kamerán a következő hónapokban.
Tippre nem sokat.
Egyébként frankó telefon lett.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8) nyirog


nyirog
tag

Én végül pont a kamera miatt a Redmi Note 10 Prot választottam. A mindennapi életben nekem a jobb kamera fotosabb mint a sebesség. Ja és a micro SD...

[ Szerkesztve ]

(#9) Donki Hóte válasza szami777 (#7) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Valószínűleg nem tudnak különösebben javítani a fényképek minőségén, mert a teszt szerint a kamera optikája nem túl jó minőségű, azon meg semmilyen szoftverrel sem lehet segíteni :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#10) batai15


batai15
félisten

Igazából totálisan fölösleges el olvasni a tesztet.
Specifikációk adottak ,tepsi méret szintén . Hozza a szokásos jó jó ,deh deh meh szintet .
Jövőhéten jön majd belőle újabb verzió ,a régebbi modelleket meg úgy ahogy supportàlják,.aztán nincs is semmi látni való.

[ Szerkesztve ]

(#11) jUUh


jUUh
addikt

Szemezek már egy ideje a telefonnal, szerintem nagyon korrekt készülék, nekem, aki gyakorlatilag nem fotózik, tökéletes.

Viszont: Telegram-on, XDA-n, reddit-en viszonylag sokan panaszkodnak zöldes elszíneződésre alacsony fényerőnél, sötétebb kontentnél. (Állítólag a 120hz + amoled panel karakterisztikája.) Képek: itt és itt. XDA-n pl itt. Telegram-on a képek között számtalan ilyet látni.

Erről van valami tapasztalat? :B

Samsung Galaxy S23+ | Samsung Galaxy eredeti szövet szíj eladó

(#12) gyépés


gyépés
aktív tag

Én neten olyasmit láttam, hogy terhelés alatt eléggé melegszik, és egy idő után leveszi a kijelző fényerejét, hogy kevésbé legyen esélye beégni az amolednek, mert az a magasabb hőmérsékleten könnyebben beég. Ezzel nem is lenne gond, hogy ilyen védelem be van építve, más telókban is benne van, csak amennyire tudom ez jobban melegszik, mint a legtöbb teló, ezért ez itt jobban előjön. Szóval huzamosabb terhelés során elkezd kicsit "sötétedni" a kijelző. Ezt nem tapasztaltátok esetleg? Vagy ha igen, nem zavaró? Lehet csak egyedi jelenség, de itt egy videó róla.

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#13) jUUh válasza gyépés (#12) üzenetére


jUUh
addikt

Ezt elvileg kijavították MIUI frissítéssel.

Samsung Galaxy S23+ | Samsung Galaxy eredeti szövet szíj eladó

(#14) Graphics válasza gyépés (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tapasztaltam, lehet már az első bekapcsolás utáni frissítéssel érkezett is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) novinyul válasza gyépés (#12) üzenetére


novinyul
veterán

Max a 888 melegszik, ez ahhoz képest egy hűtőszekrény.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#16) gombasm válasza Graphics (#2) üzenetére


gombasm
aktív tag

Erősen gondolkozom én is a vásárláson.

"A kameráért kár, Gcam-mal sokkal jobb fotókat készít." - ezt nem értem. Mi a baj a kamerával, ha a Gcam -mal lehet jó képeket készíteni? Egyértelműen sw gondnak tűnik, főleg az után, ahogy a 4# -ben Novinyul már írta is: a fő modul a MI9 -ben már egyszer nagyon jól szerepelt. Kár, hogy a gyári sw miatt a tesztekben sokszor rosszabbat írnak a kameráról, mint amilyen az valójában. (A xiaomi kameraszoftvere amúgy nekem elég primitív, a több beállítás és a jobb minőség miatt mindig hamar kerül rá Gcam.)

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & HW Nova 9 SE & Poco F2 pro & Poco F3

(#17) Graphics válasza gombasm (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mármint arra akartam célozni, hogy mehetett volna bele akár egy 64-es is, vagy egy az egyben az X3 NFC kamerája.

Habár én ezen az árszinten elnéző vagyok vele, de persze egyszer azért szeretnék egy must have kamerás mobilt :D

A GCam megoldás jó, de az a szoftver nekem annyira fapad és más..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Doki42


Doki42
őstag

Ezt vártam ezer éve :D
Végre!!! :K
Olvasom is......

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#20) Richie86


Richie86
senior tag

Ez egy tök jó mobil, annak akinek nem fontos a kamera.
Akinek meg fontos, úgyis magasabb árszegmensben fog keresgélni.

(#21) virpet


virpet
újonc

Az Android Authority oldalon a telefonrol szolo eredeti reviewban bugos szoftver miatt huzzak le kemenyen a teszteredmenyt:
https://www.androidauthority.com/poco-f3-review-1211404/

Ugyanerre jut a majus elsejei cikkuk is, tehat a software update -ek sem segitettek:
https://www.androidauthority.com/xiaomi-miui-software-consistency-1219552/

Mindekozben sem ebben a mobilarena tesztben, sem a a GSMarena POCO F3 tesztjeben szo sincs ezekrol a bugokrol:
https://www.gsmarena.com/poco_f3-review-2248.php

Tapasztalt itt mar barki barmilyen bugot a MIUI for Poco 12.5 verzioban?

(#22) embe válasza virpet (#21) üzenetére


embe
nagyúr

12.0.5 van rajta.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#23) virpet válasza embe (#22) üzenetére


virpet
újonc

Igen, bocs az elirasert, a kerdes helyesen:
Tapasztalt itt mar barki barmilyen bugot a MIUI for Poco 12.0.5 verzioban?

(#24) lemelle


lemelle
csendes újonc

Nem értek egyet a végszóval,akinek abszolút a csúcs kell az 3x annyiért megkaphatja.Ez ennyit megér,hozzátéve hogy 20%-ot romlott a forint ami rendesen nyomja felfelé az árakat.

(#25) Graphics válasza virpet (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem igazán, valahol Youtube-on láttam talán Messenger problémát, de nálam az sincs.

Minden este ezt használom otthon, nem jött ki semmi szembeötlő hiba.

A másik topicban is van pár user, aki használja, de nem jött még panasz.

@lemelle: Hát igen, ha a Mi 11 Ultra-t nézzük, azon az áron 3db ilyen készüléket kap az ember.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) Joc24 válasza virpet (#21) üzenetére


Joc24
tag

Pont egy hete nyúzom, buggal nem találkoztam....

[ Szerkesztve ]

(#27) novinyul válasza virpet (#21) üzenetére


novinyul
veterán

Semmi gond nincs vele :N

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#28) yestechno válasza janes1976 (#6) üzenetére


yestechno
lelkes újonc

A Redmi Note 10 Pro kb 100 ezerért neked túlárazott?Mennyiért öccászé jó?

(#29) Tschubi válasza yestechno (#28) üzenetére


Tschubi
tag

Biztos lehet kapni 100ért is, de "normális" boltban inkább 120 lesz az. És igaz, hogy van különbség a sima 10 és a pro között (pl. RAM, proci, NFC, kamera), de janes1976 szerintem jól írta, hogy túlzó a 50 ezres különbség árban. :R

(#30) Donki Hóte válasza yestechno (#28) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Note 10 Pro 100-ért csak Kínából vehető [link], 3 hetes szállítási határidővel, lényegében gari nélkül, (de ott a hasonló felszereltségű sima Note 10 már 60 eFt alatt megvehető [link].)

Itthoni, rendes garis példányt a Note 10 Pro-ból 120 alatt nem kapsz :(

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#31) Zsoleszhun válasza gyépés (#12) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nincs melegedés terhelés alatt sem, jól sikerült a sd870.

¯\_(ツ)_/¯

(#32) DG790401


DG790401
tag

Èn 3 hete nyúzom, nincs bug! Kamera nem olyan vèszes az ár tükrèben! Nekem kicsit olyan volt a teszt, mintha a szerző eleve elfogultan ült volna neki az îrásnak, persze nem pozitív szellemben! Nekem a gyengèbb kamera ellenèben az elfogadható üzemidő, parádès Samsung amoled panel, bitang gyors rendszer ès viszonylag kompakt mèret megèrte a "preorder" 100 k-s vètelárat!!!

(#33) Joey27 válasza virpet (#23) üzenetére


Joey27
csendes tag

Nálam a proxmity sensor nem működik rendesen, állítólag a következő frissítéssel javítják. Ettől eltekintve nagyszerű telefon sztem

(#34) ben11 válasza novinyul (#27) üzenetére


ben11
őstag

Azt meg tudod esetleg nézni, hogy a wifi és 4g mellett milyen le és feltöltési sebességre képes.

Köszi!

(#35) Donki Hóte válasza Joey27 (#33) üzenetére


Donki Hóte
veterán

proxmity sensor nem működik rendesen

Eddig nem tudok olyan Xiaomi típusról, aminél ez a probléma nem állt volna fent hosszabb-rövidebb ideig :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#36) Golyo69


Golyo69
senior tag

Két hete használom. Semmi hiba nem jött elő. Rendszer villámgyors. Kamera nekem ok. Nem portfólió fotózásra kell :)
Nem profi fotozasra használja sztem senki a mobilt.

Ennyi pénzért bőven jó ez. Akksi is jól bírja, wifi is extra gyors benne. Kijelzo sztem gyönyörű. Bőven BB. :R

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#37) novinyul válasza ben11 (#34) üzenetére


novinyul
veterán

Majd ha otthon leszek megnézem.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#38) Zsoleszhun válasza ben11 (#34) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A wifi ac-n 600/325, a 4G-t nem tudom mégmérni mert digi van :D

¯\_(ツ)_/¯

(#39) blueye válasza Zsoleszhun (#38) üzenetére


blueye
veterán

Gondolom az 5G-t :)

Vartam ezt a tesztet, eleg objektiv lett, meg jo h nekem szubjektive tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#40) Cecevok válasza janes1976 (#6) üzenetére


Cecevok
tag

Létezik a kettő között egy Note 10S is, kérdés forgalmazni fogják e nálunk. Helio G95, 6/128, 64mpx.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#41) yestechno válasza Donki Hóte (#30) üzenetére


yestechno
lelkes újonc

Az első Redmi Note 4 telóm is kínából jött és garanciális volt.Kevesebb mint 2 het alatt ideért ,én nem félnék onnan rendelni ismét.Megéri az ár külömbözetet.De a linkben találsz közelebb is.

[ Szerkesztve ]

(#42) yestechno válasza Donki Hóte (#30) üzenetére


yestechno
lelkes újonc

<p>https://www.ultraonlinede.com/xiaomi-redmi-note-10-pro-6gb-128gb-dual-sim-onyx-gray.html</p>

(#43) dzs86


dzs86
csendes tag

Biztosan vannak itt nálam hozzáértőbbek:
Mi mix 2s-t cserélnék F3-ra, csak nem vagyok biztos abban, hogy ténylegesen úgymond jelentős lépés-e előre ha váltok. Köszi ha véleményezitek.
Elég sok szempontból jó vásár a telefon szerintem is

[ Szerkesztve ]

(#44) Zsoleszhun válasza dzs86 (#43) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

+üzemidő
+kijelző
+sebesség
+hangélmény
-kamera

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#45) novinyul válasza dzs86 (#43) üzenetére


novinyul
veterán

Arról már érdemes váltani, persze a kamerában nem lesz ois, de minden más kárpótol majd :)

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#46) isti70


isti70
tag

Szerintem ennyiért nagyon best buy :K Gcam pedig úgyis van rá és úgy sokkal jobb képeket fog csinálni nappal és este is.

(#47) waverider


waverider
senior tag

a tesojat, az X3-mat vettem meg, majd egy eve Trial aron $112 -ert. nem bantam meg.
a 64GB verzio is tokeletesen eleg mindenhez, megha vki hc mobil jatekos es call of duty -t futtatna, zenehallgatas, atlagosnal jobb fotok es kepminoseg, BT, NFC, GPay tokeletesen muxik.
brutal a toltese mind vezetekrol mind a Spigen 15W vezeteknelkulivel.
angliaban pl. mar nem is viszek bkartyat sehova, a telo tokeletes helyette.
egyetlen idegesito dolgot vettem eszre, h ugyan a Xiaomi telefonokon meg nem voltak reklamok a sajat fajlok / file manager menuben (10 Note Pro telom volt utoljara) az X3-ban ezeket kikapcsolni sem lehet :(((

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#48) Graphics válasza waverider (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fájlkezelő beállítások ajánlások ki

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) DG790401 válasza Graphics (#48) üzenetére


DG790401
tag

Biztos èn vok a gyîk, de a reklám kèretlen tartalom kikapcsolása nem megy! Fájlkezelő megvan, de ott beállîtások menü ès ajánlások ki nincs?

(#50) DG790401 válasza DG790401 (#49) üzenetére


DG790401
tag

Fájlkezelő beállítások megvan csak az ajánlások -ki nem megy!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.