Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#223901) sxxorp


sxxorp
őstag

EA Access vásárlásánál van valamilyen okosság? Pl. BF-re szoktak alkotni valamit?
Ha kicsit késve is, de ma szállít a Posta, mit ne szúrjak el az elején a beüzemelésnél? Akkor milyen nemzetiségű profil végül is az ajánlott? Magyar felirat angol nyelvű játékhoz nem érdekel (tényleg van egyáltalán magyar szinkronos, mint a FIFA17 volt? Az poén lehet).

(#223902) hombre[EU] válasza .LnB (#223900) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nagyon elcseszték az elejét, kommunikáció,pozicionálás,marketing...
Igen, respekt nekik. Felálltak a pofonból és szorgosan csendben dolgoznak.

Life, Uh, Finds A Way

(#223903) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#223899) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link] nem tudom, néha ránéznek még :)

Life, Uh, Finds A Way

(#223904) .LnB válasza hombre[EU] (#223902) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem amit inkább elcsesztek az elején az a kommunikáció, marketing, és maga a játék volt. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223905) i@lex válasza S e t h (#223875) üzenetére


i@lex
őstag

Érdekes, én pont emiatt iratkoztam fel újra. :)

(#223906) tboy93 válasza hombre[EU] (#223897) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lassan olyan állapotban lesz, hogy megéri beruházni rá :D

(#223907) markknight válasza 30z.Samu (#223899) üzenetére


markknight
veterán

Persze, csak kevesen. A maradék playerbase és az új belépők el tudják tartani őket.

(#223908) S e t h válasza ProEvoFan (#223887) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én most tartok az első 15 percnél és időnként felröhögök.
Szókimondó, nem polkorrekt hanem a pofádba tolja mit gondol a játékról.
Az lehet vita tárgya, hogy mennyiben tudatos ennyire szélsőséges irányba elvinni a véleménynyilvánítást, ezzel nézettséget akarnak generálni, vagy valóban ilyen suttyó módon szokta prezentálni magát, megjegyzem nekem ez utóbbi sem fáj.
Néhány korábbi gondolatom visszaköszön az adásból, ergo van közös pont a játékhoz való viszonyulásunkat illetően.
Elolvasok én több véleményt, van amivel tudok azonosulni és van amivel nem, pl. az eltartott kisujjal íródott "én csak angol felirattal játszom és ehhez a játékhoz kell némi intellekuális többlet" tipusúak miatt pl.ez az otherworldos jó kontrasztot szolgáltat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#223909) 30z.Samu válasza markknight (#223907) üzenetére


30z.Samu
félisten

Olyan akkor, mint egy kocsma, amit kb csak a törzsvendégek tartanak fenn. :DDD

Sic Parvis Magna

(#223910) Lackooo84 válasza Balagee85 (#223893) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A PS goldot bármire érdemes lecserélni. Az nagyon egy legalja füles minden tekintetben. Cseréld le, és el fogsz alélni a hangzásminőség különbségtől, főleg egy Hyper X-el. :D

The Truth is out there...

(#223911) hombre[EU] válasza .LnB (#223904) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jogos :) mindenért az early access modelt hibáztatom és azokat akik ebben részt vesznek :DDD errōl nem vagyok hajlandó még vitát sem nyitni. Na meg a GaaS...én megöregszem nem érdekel(nekünk jó volt), ōk fogják megsz*pni

Life, Uh, Finds A Way

(#223912) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok.
Ps Plus decemberi játékok szivárgás:
Titanfall 2
Monster Energy Supercross: The Official Videogame

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#223913) sasa134 válasza MikaVejneGI (#223912) üzenetére


sasa134
addikt

Hát ez öhh....gyenge. Sony ellőtte a puskaport a BF dealekre :B

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#223914) hyggelig válasza bulikavagyok (#223785) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nem akarok belemenni a vitába, de erre muszáj reagálnom.

Beérek dolgozni, a kávém mellett olvasom a fórumot és wikipédiás oldallal akarja valaki bemutatni, hogy mit jelent ez a két büntetőjogi fogalom :DDD

Már jól indul a nap. Rég nevettem (szakmai okból) ilyen jót :))

(#223915) KaitouP válasza MikaVejneGI (#223912) üzenetére


KaitouP
veterán

Mótvá'.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#223916) bulikavagyok válasza hyggelig (#223914) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Laikusok számára mit ajánlana, ügyvéd úr?! Egyébként nem akartam "bemutatni" semmit - de ez mellékes. A lényeg, h te nevethettél egy jót! Egészségedre! :R

(#223917) Lackooo84 válasza MikaVejneGI (#223912) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szivárgás?? :DDD :DDD Jó reggelt.

The Truth is out there...

(#223918) Deck válasza Lackooo84 (#223917) üzenetére


Deck
titán

:DDD

PS5

(#223919) gjanner válasza Lackooo84 (#223587) üzenetére


gjanner
tag

Igen, ott figyel az Alzan a Licenszek alatt a 12 jegyű.
Ami érdekes, hogy előtte nem kaptam semmilyen "elő" kódot emailben, amivel felfedhetem a PSN kódot. Szóval érdekes, simán felhasználhatnám fizetés nélkül...

(#223920) gyuromoj válasza hombre[EU] (#223886) üzenetére


gyuromoj
veterán

Innen kezdődik a PS5 téma

szerk.:
Meghozta a posta a SM+DG párost. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#223921) Balagee85


Balagee85
csendes tag

Köszönöm srácok a headset-es válaszokat! Tehát hangzásban előrelépés lenne a HyperX, még akkor is ha csak a kontrollerbe dugom?

Hell, It's about time! PSN ID: Balagee_HUN

(#223922) sxxorp válasza S e t h (#223908) üzenetére


sxxorp
őstag

Mi a problémád azzal, ha valaki jobban preferálja az információ-vesztést, -torzulást nem okozó angol felirat használatát, ami ráadásul segít magasabb színvonalon elsajátítani a nyelvet? Elég messze vagyunk attól az időszaktól, mikor pl. a Kőkorszaki szakikat magyarították, akár új dimenziót nyitva a műélvezet előtt. Manapság gyakran hibák, félreértések, kihagyások tarkítják a feliratok, fordítások nagy részét.

Emellett érdekes, hogy azt érzed a suttyó-vonal hiányzik a kontraszthoz, meglátásom szerint eléggé felülreprezentált, és nem csak a játéktesztek területén...

[ Szerkesztve ]

(#223923) RangerFox válasza sxxorp (#223901) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A fifa 14-ben volt utoljára magyar szinkron. Amúgy egy magyar szinkronos játékról tudok, a magyar fejlesztésű Sine Mora játékról. A többi kérdésedet nem értem, ne szúrj el semmit beüzemeléskory nem is tudod igazából :D

(#223924) S e t h válasza sxxorp (#223922) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mi a problémád azzal, ha valaki jobban preferálja az információ-vesztést, -torzulást nem okozó angol felirat használatát, ami ráadásul segít magasabb színvonalon elsajátítani a nyelvet? 

Sosem volt bajom vele, sőt.
Na jó, akkor kicsit ha vki. olyan szájából, akarom mondani billentyűzetéből hangzik el, aki nyíltan lenézi a topik jelentős részét, mert a usereknek mások a preferenciáik.
Tehát amikor vki bizonyos intellektushoz köti egy játék iránti viszonyulás mértékét és közben eltartott kisujjal értekezik arról, hogy a játék ne legyen magyar feliratos, mert hát sose rá sem nézne, de mellette az egóját kocsisokhoz mérhető vulgaritások közepette helyezi piedesztálra, nos, ilyen esetben még egy szókimondó, akár trágár vélemény is felüdítő, ha az őszinte és nem akarja azt sugallni, hülye vagy ha nem értesz egyet a véleményemmel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#223925) tboy93 válasza RangerFox (#223923) üzenetére


tboy93
nagyúr

Knowledge is Power, Hidden Agenda, Thats you, Frantics mind magyar szinkronos.

(#223926) EasyLife


EasyLife
aktív tag

6e Ft-os alzás Days Gone-ban nem kellett volna hogy legyen előrendelői bónusz? vagy rosszul emlékszem? első percben rendeltem.

(#223927) vg válasza S e t h (#223924) üzenetére


vg
addikt

Hűűű, ez nagyon intellektuel írás lett. Kb legyintés kategória. :D

(#223928) ldave


ldave
félisten

Nem tudom volt-e már, de Angliából rendelt Death Stranding lemezen is van választható magyar felirat.

A Slime draws near! Command?

(#223929) hombre[EU] válasza vg (#223927) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Magyarul: nem szereti,ha hülyének nézik? :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#223930) NyMRooD válasza ProEvoFan (#223887) üzenetére


NyMRooD
őstag

"...Viszonzásképpen pedig a generáció egyik legemlékezetesebb élményét nyújthatja..." - Ez nem értelmes és intelligens hanem elfogult, tényleg volt gond az ow-s srácok stílusával, bár az nem is egy teszt volt. Ha végignézed elmondták azt is, hogy a véleményük szubjektív, akinek tetszik és élvezi, az játsszon vele nyugodtan, de magát a játékmenetet tartják nevetségesnek (ami azért egy játéknál elég fontos).

Én nagyon gondolkodom rajta, hogy kell-e nekem vagy sem, de ha a játékmenet annyi, hogy csomagot vigyek a-ból b-be és közben kerülgessem a terepakadályokat és egyensúlyozzak, akkor nem igazán érdekel a játék, viszont a sztorija meg igen.

Tény, hogy értelmes - spoiler mentes - bemutatót még nem láttam, vagy fikázás vagy magasztalás megy (max a stílus más).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#223931) markknight válasza NyMRooD (#223930) üzenetére


markknight
veterán

Megmondták itt a fórum bölcsei, hogy akinek ez a játék nem tetszik, azzal nincs gond, csak buta mint a tök és marvel filmeket néz éjjel-nappal, ám mint ahogy említették vastagon EZZEL NINCSEN SEMMI GOND, hisz nem érthet meg mindenki egy olyan műveszett amely 200-as IQ-ra lett tervezve.

[ Szerkesztve ]

(#223932) NyMRooD válasza markknight (#223931) üzenetére


NyMRooD
őstag

A marvel filmes rész majdnem igaz :DD

A DS sztorija mindenképpen érdekelne, de ha ow-s srácok nem túloznak és 3 gombot nyomogatva kell egyensúlyozva előrefelé menni 30 órán keresztül, akkor a játék többi része tényleg nem érdekel, még akkor sem ha annyira jó a közösségi része mint mondják. Viszont tényleg érdekelne egy olyan kritika ami a játékmenettel foglalkozik és nem lő le semmilyen poént a sztoriból.

u.i. bakker akkor a 240-es IQ-mal nem nekem való ez a gagyi :)) ;] (viccelek, legalább is még, mert nem tudom még eldönteni, hogy minek tartsam)

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#223933) RudY válasza EasyLife (#223926) üzenetére


RudY
addikt

Előrendelői bónuszt az áprilisi megjelenés előtti megrendelők kaptak, de a megjelenés utáni (lemezes) példányokban is volt még egy darabig. Manapság már új példányoknál aligha jár hozzá.

(#223934) tboy93 válasza RudY (#223933) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ettől függetlenül én is emlékszem, hogy a hirdetés alatt szerepelt az grátisz ingyenes dlc, képpel.

(#223935) adalbert1


adalbert1
veterán

Ma sikeresen átvettem a Gays Days Gone-t, és a Death Stranding-es Pro-t, nagyon kíváncsi vagyok, hogy a slim után milyen lesz :DD (illetve még egy Steel Black kontrollert, és még egy Sony Dualshock töltőállomást is).

(#223936) NoOne1976 válasza ldave (#223928) üzenetére


NoOne1976
őstag

Honnam rendelted? Jobban megérte, mint itthonról? (Bár ha kint élsz, akkor értem.)

(#223937) ldave válasza NoOne1976 (#223936) üzenetére


ldave
félisten

365games oldalról rendeltem, azért érte meg, mert az év során ott gyűjtött pontjaim beváltásával kedvezőbb volt valamivel az ára.

A Slime draws near! Command?

(#223938) NyMRooD válasza EasyLife (#223926) üzenetére


NyMRooD
őstag

Megnyitod az Alzát -> bejelentkezel -> Alza fiókom -> Könyvtáram -> játékok és ott lesz a Days Gone előrendelői bónusz kód.

(#223933) RudY Logikusan így kellene működnie, de mindenfelé látom, hogy jóval a megjelenés után is van még előrendelői bónusz, lásd példa, én tegnap aktiváltam.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#223939) RudY válasza tboy93 (#223934) üzenetére


RudY
addikt

Az ingyenes DLC stimmel, az természetesen jár.
Az előrendelői bónusz ez volt.
Drifter Crossbow early unlock
Nitrous Upgrade #1
Gas Tank Upgrade #1
Shroud Upgrade #1

(#223940) Deck válasza markknight (#223931) üzenetére


Deck
titán

Én nagyon bírlak :C

PS5

(#223941) sp8787 válasza NyMRooD (#223932) üzenetére


sp8787
addikt

Ez a legjobb DS review amit eddig lattam/olvastam/hallgattam.

Death Stranding - A Brief Review (1000% Spoiler-Free)

Mocskosul ajnarozo de azert a hianyossagokat is felhozza itt ott.
Viszont ebbol a review-bol tisztan kiderul ,hogy az illeto jatszott ezzel a jatekkal es mas jatekokkal is.

Mondjuk en enelkul is el tudtam donteni ,hogy ez nem az en jatekom.

(#223942) ldave válasza sp8787 (#223941) üzenetére


ldave
félisten

Jaja, ez a srác alapvetően jó bemutatókat készít, értelmesen felépítve, alátámasztva a mondandóját minden esetben.

A Slime draws near! Command?

(#223943) NyMRooD válasza RudY (#223939) üzenetére


NyMRooD
őstag

Tévedtem, tegnapelőtt aktiváltam, ez az Alzától kapott kód, a tartalmára nem emlékszem, de gondolom ha az Alza és a Sony is így hívja akkor ugyan arról van szó. Nem logikus, de még 1 ok az előrendelések ellen :)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#223944) tboy93 válasza NyMRooD (#223938) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem nincs ott semmi. A jatek ma jon elvileg, de ki van mar fizetve.

(#223945) EasyLife válasza NyMRooD (#223938) üzenetére


EasyLife
aktív tag

Akkor járt hozzá jól emlékszem?
nekem ott nincs semmi! :Y

(#223946) ProEvoFan válasza NyMRooD (#223930) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem elfogult.Ne ezt az egy mondatot emeld ki, hanem az utolsó bekezdést kezeld egyben, amiben ez a mondat is szerepel.
Mégegyszer olvasd el és egyben értékeld.

(#223947) 30z.Samu válasza EasyLife (#223945) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jár hozzá előrendelő gift elvileg.

Egyébként most 13k az Alzánál a játék, bár most a KV-nál is annyi elvileg. Viszont kuponnal 9k, az sem rossz deal.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#223948) NyMRooD válasza tboy93 (#223944) üzenetére


NyMRooD
őstag

A számlán szerepel? Ha igen jelezzétek a hiányát (de csak akkor ha a lemez már nálatok)

Így néz ki az említett helyen (a könyvtár lenyíló menü, bár gondolom azt észrevettétek ti is):

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#223949) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A megjelenés napján nem volt akkora szenzáció és téma ez a Days Gone, mint most az Alzás akcióban. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223950) saelin válasza 30z.Samu (#223899) üzenetére


saelin
veterán

Én ha unatkozom nagyobb update-ek után elő szoktam venni, de hamar ráunok. Nem működik benne az az addiktív gameplay loop mint ami pl egy minecraft-ban van, hogy mész előre felfedezni, építgetsz, túlélsz. Talán a legjobb szó rá az, hogy túl lassú a játék. Kb 10 óra játék után kezd el tényleg kinyilni, de addigra a survival része teljesen lefáraszt. Pedig már nem egyszer kapott QoL update-eket ezekre vonatkozóan.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.