Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#223851) ProEvoFan válasza Frod (#223842) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Onrush remek játék.Kapott is egy platinát.Kicsit olyan, mint a Titanfall 2 esete.A játékosok kis százaléka fedezte fel magának.Többet érdemelt a volna.

(#223852) AxBattler válasza Lackooo84 (#223850) üzenetére


AxBattler
félisten

Mivel egy egészséges ponton túllendült ez a flém, ezért inkább OFF topikban válaszolok.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#223853) felixo


felixo
őstag


Ez a feltöltős kártya ugye hozzáadódik a meglévőhöz ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#223854) tothjozsi96 válasza birorichard (#223825) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Azt mondod hogy idővel ugyanúgy hangos lesz a PS4 Pro?

Az én gépem (7116b) kicsit több mint egy éves, nekem is GoW alatt eszméletlen hangos és kötöttem anno +garit a gépre, gondoltam visszaküldöm mert mondták hogy újrapasztázzák.

Viszont sima Grizzly-t tesznek rá.

Ha egy fél-egy éven belül ugyanúgy visszajön a hangja akkor hagyom a gyíkba.

(#223855) Deck válasza felixo (#223853) üzenetére


Deck
titán

Igen.

Kifogytál az utp kábelből? Valamiért nagyon népszerű mostanában.. ;]

PS5

(#223856) erahurka válasza ProEvoFan (#223817) üzenetére


erahurka
félisten

Én örülök neki, remélem nem változtatnak. Érdekel mindkettő.

(#223857) wierra válasza Lackooo84 (#223850) üzenetére


wierra
senior tag

Utolsó mondatoddal abszolút egyetértek. :K
Ez így egy impresszionista véleménycikk, nem teszt.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#223858) Bogyi007 válasza AxBattler (#223800) üzenetére


Bogyi007
veterán

"Hogy a mindenki által ismert nick-hez tartozó, "hivatalos/nyilvános" AliceWake profilon kívül lenne még egy privát fiókja is? Ne viccelj. Kizárt!
Ahogy itt a topikban minden PS4 felhasználónak csak és kizárólag 1db accountja van, úgy Neki sem lehet ennél több! Bármi egyebet állítani hazugság!"

Én PSN profilra értettem nem a gamepodos profilra....
Hozzátenném, amikor ezt a hozzászólást írtam akkor kb 200 hozzászólás hátravolt még itt a topicban és akkor még nem is olvastam ezt a csörteváltást ami itt napközben lement....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#223859) #04430080 válasza Deck (#223855) üzenetére


#04430080
törölt tag

Árultak ők már 30 euróért ájfont, meg mindenhez jó 68 eurós xbox kupont is. Nem az első eset ez az akció, de nem is az utolsó :))

(#223860) malystryx


malystryx
senior tag

Ma megérkezett a VR Aim controller, és gyors kipróbáltam a Borderlands 2 VR-t. Hát ez valami egészen szuper élmény Pandorán lenni, azért egy picit másabb mint a "sima" borderlands-ek, ugrani nem lehet benne, de az irányítás abszolút nem nehéz, és a célzás ezzel a kütyüvel egészen remek, tudván hogy a BL-ben nem épp a legpontosabbak a fegyók. Majd legközelebb a DOOM VFR-t fogom kipróbálni, a fagyis irányítás nem jött be, de ha itt is teleportálgatni kell, akkor az felejtős. 3 további játékot szemeltem ki majd később megvételre, azok inkább katonai jellegűek. :) Nem rossz kis móka :C

(#223861) felixo válasza Deck (#223855) üzenetére


felixo
őstag

Ez a digitális kód meddig felhasználható ? Van valami limit, ameddig aktiválni kell ?
Ha online fizetést választok, a kábelt pedig személyes átvételre teszem, akkor emailben küldik a kódot ? Mert ha igen, akkor a kábelt hagynám ott.

Redmi Note 9

(#223862) Plague666


Plague666
tag

Üdv emberek.
Olyan kérdésem volna, hogy az official sony dualshock dokkolóhoz mekkora kábel jár?
Tetszik, hogy rendezetten tárolódnának a kontrollerek, illetve idegesít, hogy mostanság 2 hét kihagyás után lemerült konti fogad, mert előző alkalomnál elrohantam és elfelejtettem rádugni usb-re.
Amúgy az aftermarket gyártók ilyen termékei mennyivel rosszabbak?

(#223865) wierra válasza Plague666 (#223862) üzenetére


wierra
senior tag

Venom dokkolót használok már bő egy éve. Teljesen jó, a kontroller USB likát se irritálja a le- ill. felcsatlakoztatás.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#223866) komlo654


komlo654
csendes tag

Aki rendelt alzárol ps t vagy barmilyen nagy értékű dolgot es lekuponozta a maximumot megkapta a rendelését(esetleg utánvéttel) vsgy törölték a rendelését?

(#223867) Deck válasza wierra (#223865) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#223868) Deck válasza felixo (#223861) üzenetére


Deck
titán

Első két kérdésre nem tudom a választ.
A 3. elvileg működik én is így fogom. Más már megosztotta a tapasztalatait itt ezzel kapcsolatban. Alza fiókodon belül a licenszeknél lesz.

PS5

(#223869) Wlac válasza saelin (#223839) üzenetére


Wlac
Ármester

Ez most szarkazmus volt, vagy komolyan gondoltad? Hónapok óta nem láttam más aktív módot, csak az Attritiont, és ott is van, hogy 8-10 percet kell várni egy meccs indításához.

“The wha-"

(#223870) Plague666 válasza wierra (#223865) üzenetére


Plague666
tag

Köszi!
És ahhoz mekkora a madzag? Mert nekem legalább méteres kéne az elhelyezéshez, amit megálmodtam. Vagy használható esetleg a konzolhoz kapott usb kábellel is( micro a dokkoló oldali csati vége?)

(#223871) consono válasza komlo654 (#223866) üzenetére


consono
nagyúr

Én videókártyát vettem a kölök gépébe, Karácsonyra, utánvéttel. Tegnap vettem át a postán, a kuponokkal csökkentett árat fizettem.

"In God we trust. All others must bring data"

(#223872) VTom


VTom
veterán

AC Odyssey most 7K lemezesen, ha valakinek nem volt még meg, ennyit bőven megér. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#223873) wierra válasza Plague666 (#223870) üzenetére


wierra
senior tag

Rövid kábele van, talán a fél métert ha eléri, USB-A véggel, a dokkolóba épített a kábel másik vége.
Én a gép hátsó fertályába dugtam bele, a dokkoló pedig a PS tetejére helyeztem.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#223874) tboy93 válasza VTom (#223872) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az jo ar, siman akorul megy hasznaltan is. Igaz a season pass meg 6k mellé :D

(#223875) S e t h


S e t h
nagyúr

Újabb Otherworld videó a Ds-ről, megannyi leiratkozóval. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#223876) Carlos Padre válasza Wlac (#223869) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mit sírtok? Megkaphattuk volna a Battleborn-t is ;] :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#223877) Deck válasza S e t h (#223875) üzenetére


Deck
titán

Fontosabb volt a pár perc a végén mikor a ps5 devkit-ről beszéltek. Egy ismerőse olyan helyen dolgozik, hogy kaptak belőle.

PS5

(#223878) Carlos Padre válasza Deck (#223877) üzenetére


Carlos Padre
veterán

És mit tud?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#223879) Deck válasza Carlos Padre (#223878) üzenetére


Deck
titán

Fenn van youtubeon. Otherside utolsó pár perc belőle. Persze ne technikai vagy nagy dologra gondolj hisz azt el se mondhatnák..

PS5

(#223880) gyuromoj válasza Carlos Padre (#223878) üzenetére


gyuromoj
veterán

Idézem:
g*ci, qrva gyors és szerinte 14-16+ terraflop a teljesitmenye.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#223881) Deck válasza gyuromoj (#223880) üzenetére


Deck
titán

+ úgy néz ki ahogy a képeken ez a modell és jó hangos, van hűtés rendesen

PS5

(#223882) AxBattler válasza Bogyi007 (#223858) üzenetére


AxBattler
félisten

Én úgy láttam, hogy a PSN profilja is AliceWake néven futott, amíg privátra nem állította; ezért írtam az idézetteket, de lehet, hogy tévedtem. :B

:)) Csörteváltás... pfff.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#223883) #04430080 válasza gyuromoj (#223880) üzenetére


#04430080
törölt tag

Már nyilatkoztak is a stúdiók, hogy örülnek a plussz teljesítménynek, mert kevesebb időt kell majd optimalizálással tölteni.

(#223884) Plague666 válasza wierra (#223873) üzenetére


Plague666
tag

Aha.
Az úgy necces. Ambilightos philips tv-m van, a konzol balra mellette helyezkedik el. Minél kevesebb tereptárgyat igyekszem a hangulatfény útjába tenni, szóval alul a tv állvány tágas nyitott polcára tenném a dokkolót, de az meg jobbra lent van. Ehhez kéne legalább méter kábelhossz.
Köszi az infót mégegyszer.

(#223885) Deck válasza Plague666 (#223884) üzenetére


Deck
titán

Hosszabító + valami usb hálózati adapter.
És akkor abba dugod tölteni a venomos töltő padot.

Nálam is így van megoldva persze nem. Látszik a hosszabbító, se semmilyen kábelezés.

PS5

(#223886) hombre[EU] válasza gyuromoj (#223880) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Micsoda? :N 16-18tflops-os navi vagy egy 16-18tflops vegának felel meg a teljesítménye? Mindkettō hihetetlen, talán az utóbbi kevésbé...kivéve,ha fp16-ról beszélünk :)

Life, Uh, Finds A Way

(#223887) ProEvoFan válasza S e t h (#223875) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A videó első fele botrány.Abban a fejlesztő srácban is csalódtam.Lehet ezt normálisabban is kommunikálni.Idézek egy értelmes, intelligens teszt befejező sorait.
gamer365.hu
""A verdiktet illetően azonban mégis gondban vagyok. Igyekeztem minél kevesebb konkrétummal kapaszkodókat nyújtani hozzá, mégis tudom, hogy lesz aki nem érti majd vagy mást vár tőle. Aki nem talál örömöt a szállítók életében. Aki keresztülnéz a különleges közösségi élményen. Mert a Death Stranding valami olyat követel meg tőlünk, amit hús-vér társainknak is csak ritkán adunk ma már meg. Türelmet. Figyelmet. Minőségi időt. Viszonzásképpen pedig a generáció egyik legemlékezetesebb élményét nyújthatja. Szóval olyan ez picit, mint Lars von Trier filmet ajánlani ismeretlenül valakinek. Vagy örök barátok lesztek, vagy soha nem szól hozzád miután megnézte."
...na, itt kezdődik a minőség...

(#223888) saelin válasza Wlac (#223869) üzenetére


saelin
veterán

Komolyan mondtam. Pár hete amikor próbáltam nekem 2 percen belül talált játékot, de ezek szerint lehet csak mákom volt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#223889) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

AxBattler, bulikavagyok, és S e t h részére megírtam a választ a PlayStation tulajok OFF topikja-ba, a tegnap történtek után. A témát lezártnak tekintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223890) birorichard válasza Plague666 (#223862) üzenetére


birorichard
őstag

Hat eleg hosszu, tippre 1.5 m.

(#223891) markknight


markknight
veterán

Örömmel látom, hogy megérte idõt fecölni abba, hogy folyamat 1 csillagokat adtam a google fordítós ps levelekre, ugyanis a tegnapi ps plussos levél már eléggé érthetõen íródott.

(#223892) tboy93 válasza markknight (#223891) üzenetére


tboy93
nagyúr

:DDD

(#223893) Balagee85


Balagee85
csendes tag

Sziasztok,
szerintetek érdemes lecserélni a 2018-as Playstation Gold Wireless headset-et egy HyperX Cloud Alpha-ra?

Hell, It's about time! PSN ID: Balagee_HUN

(#223894) S e t h válasza Balagee85 (#223893) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem többet jelent a kényelem, amit a wireless ad, ami ugyan kicsit nevetséges, mert ugyan milyen komfortérzetet ronthatna el egy vezetékes?
Én egyre inkább száműzöm a vezetékeket mindenhonnan, nem vagyok vájtfülű, egy audiofil biztos vitatkozna velem, de nekem a gold annyira bejött, hogy róla szintén csak wirelessre váltanék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#223895) Deck válasza Balagee85 (#223893) üzenetére


Deck
titán

Az Alpha egy sokkal jobb fejhallgató. Én szeretem nagyon :K
Bár érdemes az ilyen komoly fejhallgatókhoz egy jobb usb-s hangkártyát is beszerezni annak aki akar. persze, nem kötelező. Mert, a kontrollerbe dugva nem tudod a hangerőt állítani olyan magasra, a minőség is gyengébb.

PS5

(#223896) 30z.Samu válasza S e t h (#223894) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én előtte a controller-be dugtam a fülest én úgy játszottam, elég sokszor előfordult hogy játék közben beleakadt a kezem vagy a fülemből húztam ki a vezeték miatt. Meguntam, vettem egy Gold-ot akciósan. Nekem tökéletesen megfelel, azt használom PC-hez is, ott is teljesen jó.

Sic Parvis Magna

(#223897) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

No Man's Sky kapott egy kövér updatet [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#223898) bandi0000 válasza Balagee85 (#223893) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ha nem zavar a kàbel és nem szoktàl partyzni akkor esetleg, habár lehet arànyt àllïtani menüből is, mégis korlàtozottabb mint a gold fejesnél a fizikai gombok

Xbox One: bandymnc

(#223899) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#223897) üzenetére


30z.Samu
félisten

Játszanak még azzal a játékkal egyáltalán?

Sic Parvis Magna

(#223900) .LnB válasza hombre[EU] (#223897) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért példát vehetne nagyon sok cég a Hello Games-esekről. Elsősorban a Fallout76 fejlesztői, vagy az Anthem-é (bár ott lehet történik valami a jövőben).

Csípem ezt a Sean Murray-t, még ha ez a No Man Sky így is indult: [link] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.