Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#223551) sp8787 válasza Rigormortiis (#223538) üzenetére


sp8787
addikt

Nalam a regiek kozul a Crusader: No Remorse ami nagyon megmaradt mert brutal jol ment a jatekmenethez a zene.

Az ujak kozul az nem nagyon kerdes sztem ,hogy a Dark Souls 3 es a Destiny aminek a legjobb zeneje van.

Dark Souls 3 OST - Abyss Watchers
Destiny : Young Wolf
Destiny : Ad Victoriam

(#223552) tboy93 válasza hombre[EU] (#223550) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ma mar lattam facebookon elado bontatlan days gone-t ajandek koddal 11-ert :D

[ Szerkesztve ]

(#223553) headhunter86 válasza kerobi (#223546) üzenetére


headhunter86
senior tag

Hát én úgy érzem magam, mint mikor anno egyetemista koromban és hajnalokig gameltem. Tegnap hajnal egyik sikerült Death Strendingezni. Így meló mellett azért az már kicsit durva volt, 10 éve nem volt példa erre, hogy valami ennyire a TV elé szegezzen. 1 hét alatt 30 órát tettem bele és nem lehet abbahagyni annyira addiktív és jó. Sajnálom azokat akiknek nem jön be, mert ez az utóbbi évek legjobb játéka.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#223554) tothjozsi96 válasza syler123 (#223455) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Egyértelműen megérte megvenni a PS4 Pro-t.
Több okból is.

Még legalább egy év múlva jelenik meg az új konzol.
Az új címekből nem lesz megjelenéskor olyan sok hogy megérje egyből váltani rá.

Szerintem megjelenés után amúgy is érdemes várni mert biztos hogy lesz olyan, amit csak idővel javítanak majd a gépen/software-en.

A PS4 Pro szerintem nagyon egybe van, mondjuk elég hangos tud lenni. ;]

(#223555) Deck válasza headhunter86 (#223553) üzenetére


Deck
titán

"játéka"

Inkább lett volna olyan mint a Detroit. Persze a sztori biztos üt benne, ebben biztos vagyok.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#223556) .LnB válasza Deck (#223555) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog


Nem tetszik, oké. De ne csinálj magadból hülyét. Felesleges.

(#223553) headhunter86

Válaszoltam a DS topikba, spoilermentesen természetesen. ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223557) luigi106 válasza Lackooo84 (#223535) üzenetére


luigi106
tag

Reggel 7, és még mindig sehol.

(#223558) Deck válasza .LnB (#223556) üzenetére


Deck
titán

:P

PS5

(#223559) Lackooo84 válasza luigi106 (#223557) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Egyszer biztos ott lesz, el vannak havazva és gondolom manuálisan adják hozzá mert automatikusan rögtön ott lenne amint beírod a kódod.

The Truth is out there...

(#223560) VTom válasza headhunter86 (#223553) üzenetére


VTom
veterán

Nekem ma érkezik meg, mellékelve lesz a csomagban két táska is. Azokat rakom majd a szemem alá. :D

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#223561) #10186752


#10186752
törölt tag

No, 44 óra után tegnap este befejeztem a Death Strandinget. Szándékosan vártam reggelig e firkálmánnyal, azt akartam, hogy kicsit ülepedjen az élmény. Az, hogy ez 2019-ben a GOTY az senkinek ne legyen egy kicsit se kérdéses. Élet-halálról, kötődésről, kapcsolatokról, az élet értelméről szóló mély, megrendítő, de sokszor mégis felemelő, csodálatos alkotás a játék.

Kojima valami elképesztő szintre emelte a minőség fogalmát, munkásságát nem ismerem, de ha eddig nem volt ott, ezzel egészen biztos a csúcsra jutott. A Death Stranding egy kövér,lesajnáló vigyor a jelenlegi videojáték-ipar által szállított ipari szemét felett, olyan minőséget képvisel, ami egy teljesen más dimenzió. Stílusosan szólva a Death Stranding a Beachen van.

Életem egyik legjobb, legemlékezetesebb játékélménye volt. Minden idők egyik legjobb játéka.

(#223562) Jim74 válasza 30z.Samu (#223543) üzenetére


Jim74
nagyúr

Gays Gone :)) :DD :DDD

Mielőtt nekem esik bárki, nem vagyok homofób, csak vicces volt az elgépelés ;)

[ Szerkesztve ]

(#223563) .LnB válasza Jim74 (#223562) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Samu egy +18-as filmet rendelt. Látod mi nem szóltuk meg ezért. Te viszont homofób vagy! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223564) 30z.Samu válasza Jim74 (#223562) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bakker, fel se tűnt. :B :D

(#223563) .LnB: Jaja, rejtett üzenet volt, Easter Egg. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#223565) Deck válasza .LnB (#223563) üzenetére


Deck
titán

Be ne írjátok a keresőbe.. :DDD ;]
Bár, hogy tudtad hogy van ilyen film.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#223566) .LnB válasza Deck (#223565) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neee... Mond hogy nincs!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223567) Deck válasza .LnB (#223566) üzenetére


Deck
titán

Hazudjak? Jó, nincs.. ;]

PS5

(#223568) sxxorp válasza #10186752 (#223561) üzenetére


sxxorp
őstag

Ilyen élményeket keresek filmekben, sorozatokban, zenében is, köszönöm. Valószínűleg nagyon értékes, hasonló mintát mutatnak az értetlenek reakciói, mint több az átlagon túlmutató műnél. Remélhetőleg ők lesznek többen, és hamarabb lenyomják az árát :)

(#223569) Zoleee83 válasza sxxorp (#223568) üzenetére


Zoleee83
addikt

Egészen jó áron lehet már beszerezni aprón.
12-13k-ért simán lehet venni, nálam ez volt a határ, ha már lemaradtam az új kulacsos Alzás témáról. Nekem is holnap érkezik.
(Valahol olvastam, hogy "érzelmi érettség" kell a Death Strandinghez. Nem kell hogy mindenkinek tetszen. Egy biztos, eladásilag masszív siker, szóval lesznek még Kojima játékok.)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#223570) .LnB válasza sxxorp (#223568) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kojima nyilatkozata a játék megjelenése előtt (4 hónappal):

"I'm looking to make something that gives inspiration to the world[...] the same as movies like Blade Runner and Space Odyssey . I hope that when Death Stranding does release, it’s not only a beloved hit but something that gamers will look back on years later."
@SDCC 2019

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223571) headhunter86 válasza #10186752 (#223561) üzenetére


headhunter86
senior tag

Ha ennyire tetszett miért siettél vele ennyire? 44 óra nekem kevésnek tűnik, ahhoz képest, hogy 30 óra után én még mindig a Chapter 3-ban vagyok, pedig nem csinálok meg minden mellékmissziót. Engem nem vesz rá a lélek, hogy átrohanjak rajta.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#223572) 30z.Samu válasza headhunter86 (#223571) üzenetére


30z.Samu
félisten

A játékidőn nekem is megakadt a szemem, sokkal többet szoktak írni. Mondjuk én az az ember vagyok, aki 8-10 órás játékot is 12-14 óra alatt visz végig, mert igyekszem mindent átnézni, keresgélek, stb.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#223573) gjanner


gjanner
tag

Sziasztok!
Lehet kicsit off, de PS+ téma és a napokban elég sokat láttam itt hasnolókat...
Szóval Alzáról rendeltem PS+-t és GoW és SpMan mellett... még ki sem fizettem (átvételnél fizetek opciót választottam), de a PS+ kód az Alza fiók Licenszek alatt már ott van. Ja és mindez a rendelést követő 7 órán belül. Ez így azt jelenti, hogy ha elállnék a vásárlástól (amit persze nem szeretnék), akkor simán felhasználhatnám ezt az "ingyen" kódot? (nagyon fura lenne...)
Egyébként nekem a számlán és mindenhol a "jó", kuponos kedvezményes ár szerepel, de lehet ennek ellenére ma rányomok az Online fizetésre.
...egyébként szerintem csak elhavazás miatt tűnik ilyen összevisszának vagy tényleg hézagos a rendszerük.
Járt már valaki hasonlóképp? (csak azért kérdem, mert többeknél olvasom, hogy fizetést követően sem igazán jelent meg a kód, vagy nem kapták meg...)

(#223574) sxxorp válasza Zoleee83 (#223569) üzenetére


sxxorp
őstag

Most vettem PS4-et (egyáltalán PS-t), mellé Detroit, és külön Horizon + Spider-man Alzáról. Leszokóban lévő junkie-ként ez jelentős tétel a játékokra valaha költött összegek között (inkább mobilon tört meg a jég ezen a téren), és ilyen backlog-gal bőven van pótolni való is :) Így egyelőre 12k nekem nagyon sok, és bőven van mivel játszani -> az idő nekem dolgozik :D
A te véleményedre is kíváncsi leszek. Én hozzátenném a spirituális érettséget is. Dehogy kell, sőt nem is tetszhet, így vagyunk sokszínűek. Csak sokszor számomra a ritkább színek tetszenek. Játékoknál nekem a Shenmue, és a Rez volt a kapudrog.
LnB: igen, ez egy művész igénye. Remélem sikerült neki (innentől a Konami-s vita is érthetőbb, ők valszeg maradtak volna kommerszebb vonalon). Érzetem szerint (pár infomorzsa trailereket utálom) nekem élmény lesz.

[ Szerkesztve ]

(#223575) #10186752 válasza headhunter86 (#223571) üzenetére


#10186752
törölt tag

Chapter 3-ban 23 óránál jártam, utána begyorsulnak az események.

Egyébként meg annyira magával ragad a sztori utána, hogy haladni akartam vele. De mivel ezután úgysem lesz kedvem semmi mással játszani, vagy ha akarnék, se fogok tudni, megyek vissza, és folytatom majd a felfedezést, csinálok mellékküldiket még.

Meg azért valljuk be, 44 óra nem kevés egy játékkal azért, a rohanástól messze volt ez.

[ Szerkesztve ]

(#223576) hombre[EU] válasza #10186752 (#223561) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ami a legszebb a DeathStrandingben,hogy újra 1 ember vízióját láthatjuk és nem 12 részleg 59 személyét. Nincsenek felesleges(csak azért,hogy legyen) elemek, nem támogatott mechanikák...az egész egyben van. Nagyon ritka az ilyen a videój.iparban
A mai átlag openworld (és már a lineáris is) egy katyvasz. Mindenki belerak egy kis ötletet ami nincs kidolgozva. A kevesebb néha több. Itt a közlekedés/utazás volt a középpontban és látjuk mennyire mély,részletes lett amit a játék minden porcikájával támogat

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#223577) Zoleee83 válasza sxxorp (#223574) üzenetére


Zoleee83
addikt

Az egy jó vétel volt.
Én konkrétan a Horizon miatt váltottam anno Xbox-ról Ps4-re, annyira megfogott a játék látványvilága, plusz nekem a történettel sem volt gondom. Tegnap platináztam a Spider-Man-t, ez meg szerintem az egyik legszórakoztatóbb játék, annyira jó a játékmechanika, ezerféleképp lehet harcolni benne. A Detroitnak szintén jó a története, és "szabadon" alakíthatod a saját történeted benne. Jó játékot, elleszel ezekkel egy ideig! :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#223578) Rambi


Rambi
tag

Sziasztok!

PS 4 Slim-em mostanában azt produkálja, hogy a képernyő feketén villog 3x-4x röviden, és mint a régi tv-ken mikor nem volt adás, fekete-fehér szemcséket jelenít meg pár másodpercig játék közben. Ilynekor hang sincs, viszont a játékmenet az fut. Ezt kb bekapcsolás után az első 10 percben produkálja, utána nem vettem észre több órás játék után sem. Nemrég frissített a konzol. Mozgattam a HDMI-ket, nem reagál rá.
Hálózati elosztó zavarhat be neki? Érdekes, mert PC-n is a monitorom néha 1mp-re randomra fekete képet adott, lehet hogy vmi elektromos probléma van a házban?

Volt már valakinek hasonló?

(#223579) headhunter86 válasza #10186752 (#223575) üzenetére


headhunter86
senior tag

Értem. Jó tudni, hogy vissza lehet menni barangolni, mert akkor lehet én se fogok annyit tökölni. Tegnap este is 22:30 körül be akartam fejezni, de nem tudtam letenni úgy a játékot, hogy félbe van minden, ráment még két órám, mire azt mondtam, hogy ok, akkor innen folytatom tiszta lappal.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#223580) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok, szerintetek a PSN profil bugos. Vagy a kedves illető, tényleg még a chapter 2-t sem fejezte be? [link] Nincs dátum a trophy-hoz, a chapter 1-nél van.

Mert érdekes módon minden más ismerősömét jól mutatja. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223581) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Q60R szériás samsung tv-t használ valaki? Egy kis segítség kellene kép beállításához.

(#223582) 30z.Samu válasza .LnB (#223580) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet én vagyok a hülye. De ez miért lényeges?

Sic Parvis Magna

(#223583) .LnB válasza 30z.Samu (#223582) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert megírta Gamepod főoldalra a "tesztet", amiben szénné savazza a játékot. Nagyjából pár óra játék után. 1 Chaptert fejezett be a 14(15)-ből. Kb semmit se látott a játékból.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223584) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#223582) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem azért lenne lényeges, mert ő egy újságíró a Gamepodon, aki állítólag végigjátszotta a játékot, és nála nem igazán ment át a szűrőn, ha jól gondolom :)

Szerk.:
LnB közben válaszolt is.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#223585) Deck válasza .LnB (#223583) üzenetére


Deck
titán

A filmből nem látott semmit.. ;]

PS5

(#223586) Octi válasza adathor (#223533) üzenetére


Octi
aktív tag

Átrakod magad offline-ba a PS-en ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#223587) Lackooo84 válasza gjanner (#223573) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ott van már a 12 jegyű PSN kód? Az érdekes...

The Truth is out there...

(#223588) Mike válasza hombre[EU] (#223576) üzenetére


Mike
veterán

Ez így, ebben a formában marhaság

(#223589) sxxorp válasza Zoleee83 (#223577) üzenetére


sxxorp
őstag

Köszönöm, én is így érzem.
Detroit: Csak a stúdió első játékához (Indigo Prophecy) volt szerencsém XBOX Classic-on, platformot váltottak, de az is maradandó élmény volt. Vagy kibírom, és előbb sikerül pótolni a Heavy Rain-t, vagy remélem fordítva is élmény még :)
A Horizon lenyűgözött a világáról látott pár képpel, az íjra helyezett hangsúllyal (párommal a Tomb Raider-t játszva is nagyon bejött)
Spiderman: nem vagyok Marveles, de Spiderman-t mindig bírtam. A filmek tejfölös képű interpretációi nem mindig jönnek be, bár bemelegítésnek végre megnéztem a Homecoming-ot és OK volt, de már az Xbox Classic-os Spider-man játék is élvezhető volt.
Emellett első körben valszeg EA Access lesz: co-op A way out, Plants vs Zombies GW, és Unravel-ek a párommal + sport (ugye a FIFA19 jó gyakorlás a 20-ra? nincs akkora különbség?) +a Mass effect mindig vonzott, de az elsőt sem sikerült befejezni a sok egyéb mellett... (a konzolosdi az LA Noire-t izzította be újra X360-on a hétvégén, kétségeim támadtak, hogy az újdonságok mellett is be tudom fejezni... :D )
Az egyetlen DS-trailer amit láttam [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#223590) sp8787 válasza .LnB (#223580) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk ha ez igy igaz akkor az irto nagy eges!

De ugye siman le tudod tiltani ,hogy lassak a trophy-jaidat.
Raadasul ha rakeresek erre az ID a psnprofiles-on ott meg nem mutat semmit.

EDIT
Ha a psnprofiles-on nem latok trophy-t akkor nem volt online a gep azaz ertelemszeruen maganak a jateknak az online resze-rol fogalma sem lehetne az illetonek.
Gondolom en.

[ Szerkesztve ]

(#223591) Mike válasza .LnB (#223583) üzenetére


Mike
veterán

Jé, az újságíró nem is játszik a játékkal! Mi ebben az új? Az igazi menők el se indítják.

(#223592) .LnB válasza sp8787 (#223590) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minden más profilnál valós eredményeket mutat, ellenőriztem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223593) 30z.Samu válasza .LnB (#223583) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja hogy azt Ő írta, őszintén szólva bele se olvastam, ennél a játéknál szerintem tök felesleges tesztet, kritikát olvasni. Annyira megosztó, hogy hihetetlen, nincs köztes opció, vagy tetszik, vagy nem. OW Zoly is úgy savazta a játékot, hogy végig se tolta, persze állítólag azóta pótolta, de semmilyen formában nem jelezte, hogy változott-e bármiben is az álláspontja. Akik végigtolták, azoknak tetszett, nekik volt türelmük hozzá, érdekelte őket mi ez az egész, amit Kojima a játékos elé rakott.

Sic Parvis Magna

(#223594) #10186752 válasza headhunter86 (#223579) üzenetére


#10186752
törölt tag

"Jó tudni, hogy vissza lehet menni barangolni"

Ez is jópofán van megcsinálva benne, de persze nem lövöm le...

(#223595) hombre[EU] válasza Mike (#223588) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:) Nem az, csak max nem látod,mert élvezed a játékot úgy ahogy van (én is). A legtöbb elem csak azért van,hogy legyen, és több legyen,mint máshol van,mert akkor "jobb". Semmu mélysége nincs. Legjobb példa a RedDead, egy mess az a játék

Life, Uh, Finds A Way

(#223596) Deck válasza sp8787 (#223590) üzenetére


Deck
titán

Igaz és ugye játszhatott más fiók alól is.

PS5

(#223597) .LnB válasza Deck (#223596) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, elkezdte a sajátjával, majd gyors meggondolta magát mi? :D
Mindegy, lesz válasz vélhetően a kérdésemre a "teszt" kommentjei közt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223598) Lackooo84 válasza .LnB (#223583) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jaj, mikor láttam, hogy a hölgyemény neve van a teszt címe alatt, már nem is olvastam tovább... :DDD

The Truth is out there...

(#223599) Deck válasza .LnB (#223597) üzenetére


Deck
titán

Én csak azt mondom, hogy lehetséges ez is, ahogy más is. Persze lehet neked van igazad. Kérdezd meg tőle :))

PS5

(#223600) .LnB válasza Deck (#223599) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, ki lehet ezt magyarázni, nem vagyok hülye. De a tesztet olvasva, és látva a progress-ét, azért na..
Nem tudom ki szeretne ilyen "teszteket" olvasni. Mindenkinek lelke rajta..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.