Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#223301) Robi86 válasza ViktorHUN79 (#222545) üzenetére


Robi86
senior tag

A Gta ezen verziója tartalmazza az alapjátékot is, vagy csak az onlinehoz ad plusz cuccokat?

Szerk. Leírásban megtaláltam de így sem vagyok benne biztos :D szorri four mai inglish

Purchase this bundle to get Grand Theft Auto V and the Criminal Enterprise Starter Pack.

[ Szerkesztve ]

(#223302) Wesder válasza Robi86 (#223301) üzenetére


Wesder
félisten

Tartalmazza.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#223303) Robi86 válasza Wesder (#223302) üzenetére


Robi86
senior tag

Köszönöm.
És azt jól sejtem hogy a lemezes játékhoz tartozó mentések, amiket feltöltött a felhőbe, nem működnek majd a digitális verzióval?
Velem is jól jártak megvettem anno ps3-ra, és ps4-re is lemezesen, elajándékoztam őket, most harmadjára veszem meg.

(#223304) Wesder válasza Robi86 (#223303) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt nem tudom megmondani. Inkàbb azt mondom hogy nem kompatibilis.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#223305) 30z.Samu válasza Skillerz (#223298) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meglátjuk mi lesz, eddig érdekel a dolog, aztán hogy az érkező címek meg a Switch-en lévő backlog mellett mennyire fogom tolni, nem tudom. Azt mondták többen is, hogy ha ez a játék beszippant, akkor el leszek vele egy ideig, mert bő 100 órát bele lehet pakolni. :D

Ja igen, akit akartam már kérdezni. Mik ezek az üzenetek? Nem nyitom meg őket, nehogy gebasz legyen. De lehet kikapcsolom az üzeneteket.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#223306) PartyNewl


PartyNewl
tag

Mikor vannak nagyobb akciók most (blackfriday) vagy érdemes várni karácsonyig mert akkor még nagyobb akciók vannak?
Konkrétan a Farcry5 érdekel és minden ami hozzá van de úgy is csak két ünnep között tudnék leülni elé játszani, ezért gondolkodom hogy most vegyem meg akcióban vagy majd karácsonykor.

(#223307) zojjektum


zojjektum
senior tag

Ha esetleg még érdekel valakit a speciális death stranding, alzán megint van néhány darab készleten [link]

(#223308) Bogyi007 válasza Zoleee83 (#223289) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én úgy emlékszem ezt úgy oldottam meg, hogy az első végigjátszás után továbbmentem a New Game+ opcióra és kiválasztottam a legnehezebb fokozatot és továbbvittem az addigi statjaimat. Pár Challange elvégzése után még is lett a hiányzó ruhákhoz a kredit...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#223309) headhunter86 válasza wierra (#223263) üzenetére


headhunter86
senior tag

Nyáron három hónapig be se volt kapcsolva a PS, olyankor ezerrel bringázok. Most több időm van és van is mivel játszani, így többet ülök le elé. Általában 1-2 óra a max, minden másnap, harmadnap, ha van mivel tolni (multizni már nem multizok, az az időszak elmúlt). Viszont most olyan szitu van, hogy Death Stranding miatt minden nap 3-4 órákat nyomom, ami szabadidőm van kb. ez teszi most ki annyira ráfüggtem.
Szóval nálam nagyon időszak függő mennyit játszok.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#223310) .LnB válasza VTom (#223286) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223311) .LnB válasza wierra (#223263) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most nekem a fórumtársam kiszámolta tegnap,hogy Nov 8. óta, tegnap előttig, napi 6.5 órás átlagot nyomtam. Nem tudom, hogyan. De most már két napja olyan jókat alszok. Rendesen szokatlan. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223312) RobexX10


RobexX10
aktív tag

Sziasztok!

Két konzol közötti játék megosztásnál a PSN ID régió eltérhet vagy meg kell egyeznie? USA-HUN

(#223313) 30z.Samu válasza .LnB (#223311) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hogy hogyan? Hát úgy, hogy ráfüggtél, mint állat. :D

Sic Parvis Magna

(#223314) Bad Pritt válasza .LnB (#223311) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Másnap vettem meg a Dark Souls 3-at (DS helyett kb) és 40 órám van benne, kb minden nap játszok valamennyit, hétvégén jóóóval többet is, szóval el se tudom képzelni jelenleg, hogy háromszor ennyi idő hogy nézhet ki. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#223315) .LnB válasza Bad Pritt (#223314) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akartam is kérdezni, hogy írtad, hogy előrendelted a Death Strandinget. Azzal mi lett?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223316) .LnB válasza 30z.Samu (#223313) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó az oké. De az mellett nem állt meg az élet. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223317) Nayrobi válasza RobexX10 (#223312) üzenetére


Nayrobi
őstag

Eltérhet

(#223318) Bad Pritt válasza .LnB (#223315) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Átvettem pénteken egyből, du mentem át egyik barátomhoz, hogy egy laza 48 órás session-ben kipróbáljuk, aztán szombat kora délután eljöttem tőle és hirtelen felindulásból megvettem a Dark Souls 3-at (neki nagyon bejött, úgyhogy otthagytam a játékot inkább).
Direkt nem írok róla amúgy, meg nem szállok be a vitákba, hogy most egyszerű serpaszimulátor vagy játéktörténeti mérföldkő, mert egyszerűen nem húzott be, nem tudnék róla mit mondani anélkül, hogy trollkodásnak tűnjön.
Tuti csak rossz pillanatom van mostanában és majd valamikor a jövőben jön egy inger, hogy megvegyem és végigtoljam, úgyhogy ami késik, nem múlik, de most a DS3 iszonyatosan behúzott meglepő módon, úgyhogy elleszek még egy darabig. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#223319) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Uhh, most megremegett a térdem, ezt olvasva:

Tony Hawk's Pro Skater Remake pletyka. Remake! Nem Remaster! Azért ezt lehet elérzékenyülve indítanám el első alkalommal. :D
Még egy kicsit lehetne modernizálni is akár a Matt Skiba-s Blink 182-vel a soundtrack-ken. Lehetne akár Tony fia is, Riley játszható karakter,.. és ilyenek.
Egyébként meg: [link] Az öreg Tony még mindig nyomja. Én sose őt tartottam a legjobbnak. Rondey Mullen messze messze jobb deszkás volt Tony-nál. Tony jó marketingszemélyiség volt mindig is. Úgy mint ma Ryan Sheckler vagy anno Rob Dyrdek. Ohh bocs...elkalandoztam.
Szóval jönnön az a remake! Bíztató, hogy két elég megbízható forrás is megerősítette!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223320) oriic válasza .LnB (#223319) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"I didn't share before as I wasnt sure if they were being remade as full games, or just a test"

Szoval meg nem biztos h jatek lesz belole vagy csak tesztnek csinaltak. Utobbinak semmi ertelme nincs szerintem, szoval jojjon csaķ. :C

Live-Die-Respawn

(#223321) penge111 válasza 30z.Samu (#223257) üzenetére


penge111
addikt

Belenézel a Witcher 3-ba? Viszlát 3 hónap múlva ;)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#223322) 30z.Samu válasza .LnB (#223319) üzenetére


30z.Samu
félisten

Istenem, instant get lenne! A 2-t meddig nyúztam, Te jó ég. A soundtrack már akkor is bejött. :C

#223321) penge111 : Este elkezdtem, eddig azt mondom hogy érdekes, érdekel a story. Az irányítás nekem fura, legalábbis furán mozog a karakter. Még szokni kell.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#223323) penge111 válasza wierra (#223263) üzenetére


penge111
addikt

Heti 18-20 órát tudok játszani család mellett, természetesen az alvási időm rovására :(((

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#223324) 30z.Samu válasza penge111 (#223323) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy ideig én is így űztem a dolgot, alvásból csíptem a játékidő javára, csak aztán a kialvatlanság kezdett a másik hobbim (edzés) rovására menni, éreztem hogy nem vagyok kipihent, nem úgy megy ahogy kellene. Szóval egy idő után arra jutottam, hogy ez így nem járja. :D

Sic Parvis Magna

(#223325) hombre[EU] válasza .LnB (#223319) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem tudom lehet-e überelni a thps-thps2 lineup-ját. Lasek,ChadMuska,Burnquist,Caballero,Koston,Mullen,Reynolds,Roffley,Thomas...jézusom :DDD
Sok sikert hozzá az Activisionnek

Life, Uh, Finds A Way

(#223326) tboy93 válasza penge111 (#223323) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az azért nem rossz, egy fél munkahét :DDD

(#223327) penge111 válasza 30z.Samu (#223324) üzenetére


penge111
addikt

12 éve így csinálom, megszoktam, hogy napi 6 órát alszok. Néha mikor sikerül 8 órát összehozni, elég szarul érzem magam... De nem hinném én sem, hogy ez egészséges. mindemellett egyáltalán nem kávézok, teázok, energiaitalokat is mellőzöm. Nagyon nagyon ritkán becsúszik egy 4-5 órás alvás, ezeket már azonban elég keményen megérzem :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#223328) 30z.Samu válasza penge111 (#223327) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, amikor ezt csináltam, én is 4-5 órákat aludtam és megéreztem. Az első két hétben még nem is, utána volt baj. :D Ha már megvan a 6-7, akkor már el vagyok, de ha nekiállok játszani, akkor nem fél órára kapcsolom be a gépet. Szóval meló után inkább nem kísértem a sorsot, pláne ha másnap újra menni kell. :D

Egyébként ha már Remake, ha már Activision, egy Re-Volt Remake-nek is tudnék ám örülni. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#223329) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Munkatársam kérdéssel fordult hozzám :

Mondtam neki, azonnal tedd el azt a telefont. Zárd be. De várjál lefenykepezem előbb a topkiba. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223330) 30z.Samu válasza .LnB (#223329) üzenetére


30z.Samu
félisten

Switch csoportban is volt egy ilyesmi reggel. :D

Sic Parvis Magna

(#223331) markknight válasza .LnB (#223329) üzenetére


markknight
veterán

De mi ezzel a baj? Teljesen valid :D Tartó cuccli.

[ Szerkesztve ]

(#223332) .LnB válasza markknight (#223331) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja 179-ről leárazva. :D Gondolom csak a vertical stand akar lenni. De még az se oké. Na meg az a leírás.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223333) penge111


penge111
addikt

Egyébként valamiért én most benyaltam ezt az alzás dolgot, megvettem a Days Gone-t és a Lego Harry Pottert+kábel és a kupon. ugye írta is, hogy 8200 a fizetendő. Azonban már 2 napja azt a levelet kapom, hogy a teljes árat kell majd fizetnem. Pedig előtte kuponozással vettem két telcsit és egy okos órát is, kutyafáját :F

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#223334) 30z.Samu válasza penge111 (#223333) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyrészt ezért is gondolkodtam el a második rendelésemen is tegnap, nehogy beintsenek hogy "Édesapa, nyújtjuk a kisujjunkat és az egész karunk kéne." :D

Sic Parvis Magna

(#223335) Tyler Durden válasza .LnB (#223319) üzenetére

Ezt én is nagyon bírnám ha megjelenne, ps1-en anno rommá játszottuk haverokkal, megunhatatlan darab volt (:
Azért Tony ott volt mindig is a top-ban, elég csak ha azt megnézed, hogy ő ugrott elsőnek 900-at.. Rodney ikon ez ténykérdés, de mellette azért még jópár oldschool arcot fel lehet sorolni: Natas, Christian Hosoi, Jason Lee, Danny Way etc..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#223336) Deck


Deck
titán

Srácok, az Alzás 1 éves PS+ ami digitális, annál egyből e-mailben küldik a kódot? 9k nem rossz érte, persze a kábelért be se mennék. :DDD

PS5

(#223337) Carlos Padre válasza .LnB (#223319) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#223338) .LnB válasza Tyler Durden (#223335) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kicsit gonosz leszek. De Tony jókor, jó helyen ugrott 900-at. Azt se elsőre, hanem leállt az X games gyakorlatilag azért, hogy sikerüljön neki. De ezen kívül mit csinált?!
Shaun White? Télen és nyáron is sok aranyat nyert. Gördeszkában és Snowboard félcsőben. Bucky Lasek?! Még a tejfeles szájú Kilian Martin is több trükköt talált ki mint Tony. Nyjah Huston?! A kis raszta srác megnőtt, és mai napig az egyik legmeghatározóbb street deszkás. Tony Hawk a gördeszka Ken Block-ja. ;]
Ja és egyébként 1260°-nál tartunk jelenleg. Mitchie Brusco beadta. Igaz big ramp-pen, de 900-at már a sarki fűszeres is ugrik. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223339) ldave válasza .LnB (#223338) üzenetére


ldave
félisten

Én semmit nem tudok a gördeszkázás történelméről, de Tony Hawkról még én is hallottam. Ha tippelnem kéne, miatta többen kezdtek el deszkázni, mint bárki más miatt. Aztán hogy később más lett-e a példakép, az már persze más kérdés. Nem mindig a legjobb lesz a legismertebb.

A Slime draws near! Command?

(#223340) stilo18 válasza Deck (#223336) üzenetére


stilo18
addikt

Nem, Alza account-nál lesz licencek alatt.

Ott meg kell adni a kódot amit kaptál az Alzatol, majd kb 2 órára rá látod a plus kódot.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#223341) Deck válasza stilo18 (#223340) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#223342) Carlos Padre válasza ldave (#223339) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hasonló okok miatt gondolom, hogy talán nem fog akkorát ütni a Remake mostanában. De ki tudja, meglátjuk.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#223343) .LnB válasza ldave (#223339) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pontosan ezt írtam én is. :) Tony Hawk, Ken Block, Joe Montana, Colin McRae, Michael Jordan, Wayne Gretzky, Alex Rodriguez, Tiger Woods, Samuel Hübinette, Richard Petty, Lance Armstrong. Nem mindig a legjobb, a legismertebb. Jó a felsoroltak között mondjuk nem Jordan-re gondolok. :D
Csak ők azok az emberek, akikhez egy sportot lehet kapcsolni. Kérdés nélkül. Rögtön beugrik róluk.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223344) .LnB válasza Carlos Padre (#223342) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem kell ütnie egy THPS remake-nek. Az szóljon a régi rajongóknak. Készítsék nekünk. Aztán ha nem lesz sikeres?! Érdekel az engem, COD-dal megszedték már magukat úgy is. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223345) oriic válasza .LnB (#223332) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Marmint mi a gond vele? Ennyit meg siman megerhet a cucc. Bar 2-3 ezerrel olcsobban is ki lehet fogni talan.

Bar en ezeket a vertical stand huteseket nem tartom semmire. :D

Jo az a learazas kiiras az ordas kamu az teny. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#223346) Deck válasza oriic (#223345) üzenetére


Deck
titán

"Bar en ezeket a vertical stand huteseket nem tartom semmire"

Mivel semmire sem jók, csak + zaj.
Alin vannak olcsóbbak amúgy, nekem 500ft-os van.. :DDD

PS5

(#223347) oriic válasza Deck (#223346) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A plusz dual tolto meg a tok tarto lehet aranybul van.

Ok atgondolva lehet kicsit draga igy is a cucc :DD

Live-Die-Respawn

(#223348) Deck válasza oriic (#223347) üzenetére


Deck
titán

Mi másból lehetne.. ;]

PS5

(#223349) hyggelig válasza .LnB (#223343) üzenetére


hyggelig
senior tag

"Tony Hawk, Ken Block, Joe Montana, Colin McRae, Michael Jordan, Wayne Gretzky, Alex Rodriguez, Tiger Woods, Samuel Hübinette, Richard Petty, Lance Armstrong."

Ebből csak ötöt ismertem. A többire rá kellett keresnem. Az egyikre rögtön rávágtam, hogy "nem ez jár Jennifer Lopezzel?" :DDD
Nem nézek autósportot a F1-en kívül, hokit, amerikai focit és baseballt sem.

#infókamiksenkisemérdekelnek :DDD

(#223350) .LnB válasza oriic (#223345) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ori, én értem, te érted. oké. De szerinted a munkatársam hogy jött oda hozzám?! Szerinted mit hitt, mit fog venni pár ezerért? Azt ami a képen van. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.