Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#224501) syler123 válasza Deck (#224500) üzenetére


syler123
veterán

Az igaz hogy fejhallgatóval használom :D Tehát biztos az miatt is jobban merül, a rezgés is hozzáad a játékhoz (ezért sem kapcsolnám ki), szóval... Nincs gond, csak érdekelt. Valahol jegyzi a gép hogy mennyit használtam? A játékidőt sem találtam pl GOW esetén.

Akkor veszek még 1 kart, csak el kell dönteni milyen színben, ha sokat variálok marad a fekete :D

(#224502) Deck: Ennyi, már meg is vettem :D

[ Szerkesztve ]

(#224502) Deck válasza syler123 (#224501) üzenetére


Deck
titán

Ha van 2 kontrollered akkor váltogathatod is őket. :C

PS5

(#224503) sp8787 válasza hombre[EU] (#224497) üzenetére


sp8787
addikt

Van meg ido 21 tavaszaig. Ha meg veletlenul kijon most tavasszal akkor meg se kell venni. :DDD

(#224504) #10186752 válasza syler123 (#224499) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ha From-játékokkal nem játszol, akkor elég egy, nem kell tartalék.

Nem kell megvenni valamit csak azért, mert olcsó.

(#224505) Deck válasza #10186752 (#224504) üzenetére


Deck
titán

Napi reggeli bölcsességed is megvolt mester.. :R

FPS játékok miatt érdemesebb a sok sprint miatt, az analóg megadja magát egy idő után.
Souls játékok miatt miért kéne tartalék kontroller? Mi gyilkolja abban az analógot?

1 tartalék kontroller mindig jól jön. Ne akkor kelljen 18k-ért vennie majd ha gond lesz. Jártak már így mások is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#224506) hombre[EU] válasza sp8787 (#224503) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mi?Istenkáromlás! [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#224507) consono válasza Deck (#224505) üzenetére


consono
nagyúr

Nem a játék gyilkolja, hanem a játékos, amikor a falhoz vágja :) A viccet félretéve meg ha lemerül a játék közben, akkor nem kerülsz ki a játék világából, roppant bosszantó, ha emiatt halsz meg...

"In God we trust. All others must bring data"

(#224508) Deck válasza consono (#224507) üzenetére


Deck
titán

30-60 percel előtte jelez, hogy lemerült mielőtt kikapcsolna.

PS5

(#224509) Rigormortiis válasza Wesder (#224435) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Last Guardian is az, mégis egy hulladekkupacra való :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#224510) Wesder válasza Rigormortiis (#224509) üzenetére


Wesder
félisten

Nem jàtszottam vele, és egy képkockàt sem làttam belőle.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224511) Xaels válasza Wesder (#224510) üzenetére


Xaels
félisten

Pro-n is szarul fut, totál hányingert kapok tőle. Trico-n kívül a táj is elég ronda, az irányítás nyőgvenyelős (tudom sokan a macskák makacsságához, hasonlítják Trico durciját) és a főhős irányítása sem az igazi. Szeretni akartam, de többszöri nekifutásra sem jutottam a végére.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#224512) EczkE


EczkE
addikt

Na ma reggel berendeltem ex Xbox One S All Digital Editiont 3 jatekkal 129£. [link] ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#224513) Deck válasza EczkE (#224512) üzenetére


Deck
titán

Alzán 42k volt eddig. :P Bár itt jobbak a játékok, látom már :DD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#224514) Wesder válasza EczkE (#224512) üzenetére


Wesder
félisten

Eszedbe se jusson megkérdezni odaàt, hogy hogyan mókolhatsz bele lemezt, mert a maradék hajamat is kitépem.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224515) Deck válasza Wesder (#224514) üzenetére


Deck
titán

Egyszerű a megoldás pedig. Usb-s blu-ray olvasó.. ;] :DDD (így még a sony-s lemezeket is vinni fogja állítólag ;])

[ Szerkesztve ]

PS5

(#224516) Wesder válasza Deck (#224515) üzenetére


Wesder
félisten

Sehogysenem megy, és mindig jön egy szerencsecsomag, aki még erősködik is, hogy DE! :O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224517) Deck válasza Wesder (#224516) üzenetére


Deck
titán

Igen, olvastam őket.. :O

PS5

(#224518) pulffy válasza EczkE (#224512) üzenetére


pulffy
őstag

Sony is előállhatna ilyen ps5-el, szerintem sokan választanák. Én biztos.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#224519) Moby válasza EczkE (#224512) üzenetére


Moby
addikt

Nekem ugyanezt(+3 havi gamepasst) a telekom odaadta tizenötezerért. Amúgy amazonon volt 99euróért szintén ugyanez. Saturn.de-n is van. Ez nem tűnik olyan jó vételnek

(#224520) EczkE válasza Wesder (#224514) üzenetére


EczkE
addikt

Mert, nem lehet bele lemezt tenni? :Y

;]

Asszem mindenféleképpen!

(#224521) Deck válasza pulffy (#224518) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#224522) EczkE válasza Moby (#224519) üzenetére


EczkE
addikt

Korbe neztem UK-ban amennyire tudtam, sehol nem volt olcsobban. Alza telekom saturn nalam nem jatszik. Itteni viszonyban ez a jo ar. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#224523) marilllyo


marilllyo
veterán

Gyorsasági hő szükséges (Need for Speed Heat)

Többször is említettem már, hogy én számomra a Need for Speed széria visszanyúlik teljesen a kockulós világom kezdeteihez. Konkrétan a Need for Speed High Stakes volt az aktuális számozott rész, mikor megkezdtem. Ebben az időben az NFS cím (és még egy jó ideig) menőnek számított. Talán az Undercover - Run környékén csúszott el valahol a dolog. De szerintem egyébként mi változtunk és ez a genre az, ami megkopott és kevesebb játékost mozgat. A lényeg, hogy én kitartok a széria mellett és minden részt megveszek. Részemről, ha sz*r is kell..mert NFS. Kitartó maradtam. Hogy őszinte legyek részemről nagyon mellényúlás nem is volt. Egyszerűen csak nem AAA cím. De szinte mindig azt kaptam, amit vártam. Na persze az elvárásaim azok ehhez mértek voltak.

PS4-re kaptunk egy Rivals-t, egy Underground "remastert", egy Payback-et és most idén ezt. Nekem legkevésbé a Rivals tetszett. Nagyon sok ponton rendben volt, viszont túl sokszor hozott ki a sodromból.. A 2015-ös NFS szerintem jó volt.. ott a frame-rate, ami már-már vállalhatatlanul alacsony volt. Payback-kel nekem semmi bajom sem volt....(azokat a k*rva drift activityket leszámítva).

Igazából sokat nem változott ez a játék a Payback óta. Azt viszi tovább, de a jó irányba / értelembe.
A tuningolás kívül belül teljesen rendben van. Egy vasalódeszka, valami lila neon alulra és pikk-pakk össze lehet hozni valami ocsmányságot egy szép GTR-ből. :) A kártyás rendszert elengedték és helyette a szoksásos egyre erősebb és egyre drágább cuccokkért megy a küzdelem.

A kampány bődületesen rövid és értelmetlen. A sztori/átvezetők hála az égnek skippelhető. A versenyek töredéke sem kell ahhoz, hogy jöjjön a stáblista. Francnak nem engedik el a sztorit és lenne a Rivals, NFSHP 2010 rendszere. Térképen a versenyek jelölve, hogy easy/medium/hard. Csak ennyi kell...

A játék felépítése úgy néz ki, hogy van éjjeli és nappali mód. Az éjjeli mód alatt szerezhetsz "reputation" pontokat, amiknek hatására kioldod a jobb cuccokat, kocsikat. Nappal meg pénzért versenyzel, amiből meg tudod venni mindezt. Jól ki van ez találva.
Éjszaka igazából a rendőrök elől való menekülés, ami a játék apropója. Baromi OP-k lettek a zsernyákok. Heat 1-3-ig még oké. 4-5 az necces. Normal nehézségen már-már undorító.

A lényeges kocsik benne vannak. Minden, ami szem-száj ingere.
OW Zoly szerint para, hogy nem vagy rákényszerülve a jobbnál jobb kocsik megvételére. Tény és való, hogy egy bogárhátú volkswagen-nel is le lehet zörgetni közel mindent, de ez most baj? Rossebnek sem kell a csúfos königsegg. Pont ettől jó az egész.

A necces része itt is az activity-k plusz hozzá jött egy halom collectibles, amit rühellek.. :DDD

Grafikailag rendben van, bár nur 1080/30 ha jól tudom. :/ Ami azért eléggé gáz. Szaggatni nem szaggat. Egy bánya terület van, aminél durván ledroppol. Máshol semmi gáz.

Nyilván több NFS rész nem jön már PS4-re... meg lehet, hogy egyébként sem... Szóval kijelenthetjük, hogy ez lett az éra legjobb NFS játéka.

alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""

A platkója tiszta pitiáner.

Írtam egy hosszabb logout cikket, de inkább elengedem és idesummáztam a lényegét.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#224524) Deck válasza marilllyo (#224523) üzenetére


Deck
titán

Grat! :C

PS5

(#224525) Moby válasza EczkE (#224522) üzenetére


Moby
addikt

Pár nappal maradhattál le a 99 fontos árról. Nagy kár mondjuk nem ért így sem :)

(#224526) Rigormortiis válasza marilllyo (#224523) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Grat és köszi a leírást. Egy akció keretében biztos beszerzem majd ezt is. Én is teljesen jól elvoltam az összes, a generációban megjelent nfs-el, bár a Rivalst annyiban "menteném", hogy piszok jó tracklist van benne (az előző generációban is csak a Shift 2-t rühelltem az elcseszett vezetési modell miatt).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#224527) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,
Használt ds4-et konzol nélkül ki lehet próbálni, pl. valami telefonos app-pal?

(#224528) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Tudna valaki linkelni egy TAPASZTALAT ALAPJÁN (tehár aki kipróbálta és tényleg olyan) is eredetihez közeli kapacitással erndelkező akkut V2 kontrollerhez?

The Truth is out there...

(#224529) EczkE válasza Moby (#224525) üzenetére


EczkE
addikt

Konkretan tegnap talaltam erre ra, mar azt se tudom hogyan. :D Tenyleg volt 99£ elotte?

Asszem mindenféleképpen!

(#224530) 30z.Samu válasza marilllyo (#224523) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gratula! :D Egyébként szerintem nem engedik el teljesen az NFS kezét, max picit szüneteltetik. De egyébként az első MW vagy talán a Carbon óta egyértelműen ez a legjobb NFS.

Sic Parvis Magna

(#224531) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Call of Duty: Modern Warfare
Single player kampány
Spoileres írás!

Meglehetősen sok kérdés kering most bennem, miután végigjátszottam ezt a kampányt. Szokás szerint, megint nagyon rövid volt. Ezért is ültem neki gyorsan megírni ezt, míg nem felejtem el, hogy mi is volt. Nem tudom hány óra lehetett, de szerintem öt. Kezdjük is az első kérdéssel. Miért is kellett reboot-olni ezt a szériát? Ezért? Nagy csinnadrattával be lett jelentve, hogy ez reboot lesz. De minek? Csak, hogy Price ismét képbe kerüljön? Mert ő akkora sztár, hogy vele lehet eladni a CoD játékokat? Oké, hát felőlem. Vagy talán azért mert nem volt jobb ötletük a Modern Warfare történetszálban már? Elég valószínű.
Ez volt az a meghökkentő, felnőttes, érett kampány? Amitől mindenki extázisba esett mint ha vidám vasárnap lenne? Brutális volt? Mondjuk. De még így sincs sehol a MW2 méltán híres civileket kivégzős jelenetétől. Más játékokról meg nem is beszélve. A háború brutális, ez tény. Aztán most az a nagy truváj, hogy az eddigi, rózsaszín ködös, a nagy amerikai hősős sztorit egy kicsit reálisabb ábrázolású konfliktusba helyezték?! Nahát.. Miért nem jelenhetett meg ez a játék Oroszországban? Ez az, amit a legkevésbé értek. Eddig is mindig az Oroszok voltak a gonoszok, olyan játékokban, ahol az amerikai hős mítoszát próbálják építeni, és ez után is ők lesznek. Mit láttak ebben a Sony-nál, amire azt mondták, hogy no no no... Az ideggázas jelenet? Vagy a visszatekintés Farah Karim múltjában? Talán a kihallgatás(ok)? Egyiket se látom indokoltnak, hogy ne lett volna ilyen máshol, vagy akár a korábbi COD epizódokban.

Na és a kedvencem. Ez lenne a mindent megváltó új engine, a csoda grafika? Hallottam olyanokat, hogy generációja legszebb játéka. Mi? Ez? Kérem szépen itt semmi megváltás nincs! Némileg modernizálták a játék kinézetét, de ennyi. Sok, ennél sokkal-sokkal szebb játék van jelenleg a piacon. Köztük van olyan is, ami ma már több éves. És ugye ott a nagy rivális a Battlefield, ami körbe röhögi még mindig a COD-ot ilyen tekintetben. Ebbe a grafikában semmi kimagasló, vagy különös nincs.

Maga a játék semmiben nem különbözik az előző COD kampányoktól. Ugyan azt kell csinálni mint eddig. Ugyan úgy megvannak a sablon részek. A mesterlövészes pálya, a jármű vezetős (drónra gondolok), a hangár elfoglalós rész, a bomba elhelyezős missziók. És igen, mindeközben a lassan kinyitott ajtók mögül mindig rátámad hősünk társára a 279. statiszta gonosz ellenség, amit lassítva nézhetünk végig. Annyira izgalmas volt, mindig meglepett de tényleg! Nem. Ásítottam már. Ráadásul szépen lopkodva vannak az ötletek. Az egyik rész konkrétan a 13 óra: Bengázi titkos katonái c. filmből van szinte egy az egyben lemásolva. Volt ami tetszett. Az éjszakai, lopakodós, éjjellátós pályák. Kis házikóba kell haladni emeletről, emeletre. Nem nagy cucc egyik sem, de a feeling átjött. El is gondolkodtam, hogy de jó lenne egy régimódi Rainbow Six játék, a kornak megfelelő köntösben.

Én egy kicsit átverve érzem magam. A sok pozitív visszhang miatt, tényleg azt vártam, hogy ez most valami tényleg új lesz, tényleg jó. A jó relatív, van akinek ez jó. Nekem nem. A 2007-es MW még mindig jobb ennél, és az összes többi COD résznél. Nyilván én se a kampányért vettem meg a játékot. Azért, mert most van kedvem multiplayerezni. Azt vártam, hogy legalább kapok mellé, egy kellemes csalódás single player részt is. Hát nagyon remélem, hogy a multiplayer rész jó lesz, és le fog kötni.

A "forradalmi grafika", tessék: [kép] , [kép] , [kép]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224532) Deck válasza .LnB (#224531) üzenetére


Deck
titán

"A 2007-es MW még mindig jobb ennél"

Akkor játsz azzal.. ;] :DDD

Komolyan szólva, miben jobb? :))

PS5

(#224533) Lackooo84 válasza .LnB (#224531) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Lassan már játéktesztek is lesznek a topikban? Ez inkább blogra való nem? :D

The Truth is out there...

(#224534) Moby válasza EczkE (#224529) üzenetére


Moby
addikt

jah

[ Szerkesztve ]

(#224535) #04430080 válasza Lackooo84 (#224533) üzenetére


#04430080
törölt tag

Mi a gond a teszttel? Nem szerepel benne elégszer a kupon szó? :DDD

(#224536) EczkE válasza Moby (#224534) üzenetére


EczkE
addikt

Keson ebredtem, ez van. :D Nem vag foldhoz, maradt meg kenyerre. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#224537) Jakesz válasza Deck (#224532) üzenetére


Jakesz
őstag

Mert az idő múlása és a nosztalgia sokakból kiváltja azt, hogy ami régi, az jó, ami meg új, az rossz. Persze ebből nem következik az, hogy a 2007-es MW ne lenne zseniális, de az sem következik, hogy a mostani ne lenne hasonlóan zseniális.

(#224538) Bencus88 válasza EczkE (#224536) üzenetére


Bencus88
nagyúr

nyugtasd csak magad ezzel :DDD

(#224539) oriic válasza .LnB (#224531) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

LnB-nek nem tetszett egy COD single kampány. ;]

A víz vizes...
A fény világos...

Szóval semmi meglepetés, haladhatunk tovább. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#224540) KaitouP válasza .LnB (#224531) üzenetére


KaitouP
veterán

Papi, ha már kritikusi szárnypróbálgatásaid itt a topikban történnek, akkor nem lehetne olyat, hogy ha magad is felhívod a figyelmet, hogy művedben spoileres tartalom található, akkor használd is a spoiler gombot?

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#224541) EczkE válasza Bencus88 (#224538) üzenetére


EczkE
addikt

Meg itt sincs, de mar megbantam. ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#224543) #04430080 válasza .LnB (#224531) üzenetére


#04430080
törölt tag

Gondolom a "The Highway of Death" eseményei miatt nem akartak bosszúságot maguknak. Sokan háborús bűntettnek kiáltották ki az esetet, a játékban meg az elkövető usákokat kicserélték oroszokra.

(#224544) .LnB válasza KaitouP (#224540) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jogos. Bocsánat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224545) KaitouP válasza .LnB (#224544) üzenetére


KaitouP
veterán

:R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#224546) .LnB válasza oriic (#224539) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor, esetleg te mint Gamepod főszerkesztő, elmagyarázhatnád, hogy miért volt ilyen pozitív a sajtóvisszhangja. Mit nem értek?

szerk.: Most olvasgattam bele a tesztedbe, látom a 13 Hours neked is feltűnt. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224547) .LnB válasza Jakesz (#224537) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Biztos ez is közrejátszik. De abból a részből, mind a mai napig emlékszek jelenetekre. Ebből, már holnap után sem fogok. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224548) .LnB válasza Lackooo84 (#224533) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mint ha ez lett volna az első: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224549) oriic válasza .LnB (#224546) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem vagyok főszerkesztő. :U COD sztori módjait évek óta nem szereted ezt tudja mindenki. Próbáltam poénosra venni, de nem jött át

Live-Die-Respawn

(#224550) .LnB válasza oriic (#224549) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De atjött, csak visszavágtam. Azt akartam, hogy akkor magyarázd el, hogy miért nincs igazam. De eszembe jutott, hogy te írtad a tesztet róla. Képesek vagytok ebben a nagy gamer világban, ahol egymást érik a jobbnál jobb játékélmények, pozitívan hozzáállni ehhez. Mondván, helyén kell kezelni.. Tudod hol ennek a helye? ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.