Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#223801) Schweini válasza NyMRooD (#223798) üzenetére


Schweini
tag

Ez így akkor nagyon gyenge. :(

[ Szerkesztve ]

(#223802) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Remélem nem.A Titanfall 2 remek játék, de kb két éve többször volt akcióban kb 1500 forint körül.Tehát nem éppen a legjobb ps+ " ajándék" decemberre... :(

(#223803) felixo


felixo
őstag

Újra van Days Gone Alzánál. :C
Csak már nem akciós, 19000 Ft. :W

Redmi Note 9

(#223804) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Sziasztok.
Nemrég kaptam értesítőt az Alzatól hogy összekészítették a csomagom. De egy kicsit elbizonytalanodtam. Az 1 terás pro konzolt rendeltem meg, ezt a Fortniteosat. Maga a Fortnite még pcn se érdekel de jó áron volt most, úgy hogy emellett döntöttem. Ami nem tiszta hogy ez melyik revízió lehet? Csak 7216b érdekel érthető okokból. Halkabb működés ugye. A dobozképén ez szerepel ugyan, de ez lehet akár bármilyen szerkesztett kép is. Gyanúsan olcsó, olyan érzésem van mintha a régebbi modelleket akarnák csak kiszórni a raktárkészletből. Kérdezném kedves fórumtársaimtól hogy aki ugyanígy rendelt innen, pont ezt a terméket, hogy neki melyik verzió volt végül a dobozban.
Köszönöm a válaszokat előre is.

(#223805) 30z.Samu válasza felixo (#223803) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy érdemes vissza-visszanézni, hátha újra akciózzák.

Sic Parvis Magna

(#223806) Gebriel válasza Mr Chapel (#223804) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért nem hívod fel őket és kérdezed meg?

(#223807) sp8787 válasza ManUnited (#223783) üzenetére


sp8787
addikt

Dehogynem! Mar ki is derult!
Maga a tesztelo irta le!

A mentes profilhoz kotott es mivel azt irta ,hogy masik profilon folytatta a jatekot vonjuk le a logikus kovetkeztetest.

A tesztelo SaveWizard-ot hasznalt! ;]

(#223808) felixo válasza 30z.Samu (#223805) üzenetére


felixo
őstag

Nem hinném ... bár a Spider-Man még még mindig 5990-be kerül ... de szerintem Days Gone-t már nem adják ennyiért ... sajnos. :O

Redmi Note 9

(#223809) Mr Chapel válasza Gebriel (#223806) üzenetére


Mr Chapel
tag

18:18 kor kétlem hogy bárki is fogadja a hívásokat. Mellesleg próbáltam egy órával korábban már, de nem vették fel.

(#223811) 30z.Samu válasza felixo (#223808) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jó, de a Spider Man a Store-ban is 6k most.

Sic Parvis Magna

(#223812) lacaman80 válasza Mr Chapel (#223804) üzenetére


lacaman80
csendes tag

Én nem az alzától vettem, de megnyugodhatsz, 7216b van benne :)

(#223813) Schweini válasza Mr Chapel (#223804) üzenetére


Schweini
tag

Ugyan nem a fortniteos verziót vettem, hanem amihez NHL-t adtak, és ez 7216B.

(#223814) NyMRooD válasza Mr Chapel (#223804) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha kuponozva rendelted és felhívod őket, akkor nem kellesz a verzióval foglalkozni mert jó eséllyel törlik a rendelést.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#223815) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Mi van már az oldallal? Több macskás képet láttam mint a faszbukon :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#223816) gangstagergo válasza Mr Chapel (#223804) üzenetére


gangstagergo
senior tag

7216B verziót fogsz kapni ha átveszed

(#223817) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Sajnos tényleg ezt kapjuk... :Y :(((
ps+ hivatalos.
A PES 2019ért sokan sírtak, ezért nem fognak?Remélem változtatni fog rajta a Sony, mert ez nagyon de nagyon gyenge lett....lentebb is írtam; ez kb két éve szarrá akcíózott játék.1500 forintért is volt már, mintha a kínai piacon lennék....

Megy is a felháborodás a hivatalos oldalon.Helyes! ;]

[ Szerkesztve ]

(#223818) .LnB válasza ProEvoFan (#223817) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Karácsonyra azért többet vártam volna. Még arra is gondoltam, hogy esetleg meglepetésből nem csak kettő játék lesz.. Na mind1.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223819) james001 válasza ProEvoFan (#223817) üzenetére


james001
veterán

Ráadásul a TF2 ingyenes az EA Access-ben is már hónapok óta. Ez így baromi gyenge :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#223820) Raysen623


Raysen623
addikt

Keresek embert Borderlands 3 coop sztorira. Ps tag priviben. Jellemzoen hetvegi jatekidorol lenne szo.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#223821) raziel01 válasza ProEvoFan (#223817) üzenetére


raziel01
veterán

Na még jó, hogy nem vettem PSplust. Pedig 2 éve folyamatosan van és most járt le 2 hete.
Mindegy holnap jön úgyis a Days Gone meg Spiderman. :D

(#223822) ProEvoFan válasza raziel01 (#223821) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PS+ nálam alap.Tudom, a játékok ajándékok minden hónapban, de a sony idén elkényeztetett, szóval nekem karácsonyra ne ezekkel szúrja ki a szemem. :B
Ugye ugye?Most milyen jól jönne PES 2019 helyett bedobott Detroit?Mindenki oda meg vissza lenne....

(#223823) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#223817) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát..nem egy nagy eresztés, de a motoros játékra rá fogok nézni.

Köszi a like-ot PS-en. :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#223824) BoneDragon válasza ProEvoFan (#223802) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem az ev leggyengebb eresztese es ezt igy karacsonyra...

(#223825) birorichard válasza Omateee (#223767) üzenetére


birorichard
őstag

Condactonautot en is nagyon ajanlom. Az osszes paszta, ide ertve mx4-t, grizzly-t is, alig csokkentett a hangeron, es ~1 het alatt vesztett is a minosegebol (hangosabb lett megint a gep). Condactonaut-ot felvittem kb 1,5 eve es bar nyilvan nagyobb a hangja mint pl az xboxnak, de azota mar egyszer sem uvolt ugy, mint addig barmikor. Amikor gow alatt meg fel akart szallni, olyat meg egyszer sem tapasztaltam azota.

Mas, alza-s ps plus tema. Rendeltem utp kabellel egyutt kuponozva, online azonnal kifizettem, kod nem volt, a licenszeknel ugyan megjelent, de kerte, hogy fizessek elobb...
Bementem az alzaba es az automataknal mikor megkaptam a sorszamot, mar jott is az email, hogy elerheto. Azert a kabelt megvartam, nem akartam, hogy barmi komplikacio legyen kesobb, ami a ps accomat is erintheti. Beaktivaltam, megy. Szoval kb ez a menete.

[ Szerkesztve ]

(#223826) Mike válasza ProEvoFan (#223817) üzenetére


Mike
veterán

titanfall 2 már volt

(#223827) eisento


eisento
addikt

Na csak igaz lett a decemberi plus xD nembaj igy lesz idom platinaz i a detroitot, meg a karacsonyra kapott jatekokat :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#223828) .LnB válasza Mike (#223826) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én rákerestem, de nem találom, hogy lett volna már Plus-ban a Titanfall 2.

Pl: [link]

Jött az email: "20980 FT ÉRTÉKŰ JÁTÉK NEKED" Elég focsi hangulatban vagyok ma, de ez megnevettetett. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223829) birorichard


birorichard
őstag

Az elobb elfelejtettem, 1-2 oraja volt megint par darab Death Stranding special edition par ezressel dragabban, azt hiszem 23E-ert, hatha valakit erdekel.

[ Szerkesztve ]

(#223830) Mike


Mike
veterán

uh, látom hová fajultak a dolgok, ti nem vagytok normálisak

(#223831) syler123 válasza felixo (#223803) üzenetére


syler123
veterán

Sajnos annyi, kár érte, 6-ért még behúztam volna a gép mellé :( Na majd később, mire kijátszom a GOW-t meg a HZD-t, addigra lesz használtan 6k körül.

(#223832) Mike válasza .LnB (#223828) üzenetére


Mike
veterán

hát pedig nem a Jóisten tette rá az accomra
én pedig tuti nem vettem meg
vagy rosszul emlékszem? de miért vettem meg? és mikor?

amúgy a novemberi termés se érdekelt, most meg ez se.
de a multi miatt amúgy is kell

most nézem, hogy méghozzá az ultimate edition, hm...

[ Szerkesztve ]

(#223833) 30z.Samu válasza Mike (#223832) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a CoD Black Ops 3-mal voltam így. Végeztem az Unravel Two-val, nézegetem mi legyen a kövi játék, erre meglátom a BO3-at, meg is lepődtem rendesen. Tuti nem vettem meg, szóval valamikor Plus-ban kaphattuk, talán amikor kijött a 4, de nekem ez már totál kiesett.

Sic Parvis Magna

(#223834) Kendek válasza Mike (#223832) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A próbaverzióját húzhattad be anno, nem kellett feltétlen megvásárolnod.

<-ƘƘ->

(#223835) gyuromoj válasza 30z.Samu (#223833) üzenetére


gyuromoj
veterán

BO3 tavaly ősszel volt, ahogy mondod az akkori rész megjelenése előtt.

szerk.:
Pont tegnap töltöttem le Accesban a TF2-t. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#223836) birorichard válasza Mike (#223830) üzenetére


birorichard
őstag

baszki en azon gondolkoztam, es ezen egyik resztvevo se sertodjon meg a kelletenel jobban, de ezeknek az embereknek nincs mas amivel foglalkozzanak? munkahely, csalad, barat, gyerekek, modellvasut, mit tudom en. :D

[ Szerkesztve ]

(#223837) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Köszi a választ srácok. Volt egy ilyen tippem hogy itt előbb kapok választ a kérdésemre 😊 Alza supportja meg.... hát gyakorlatilag nincs. Egy darab email elérhetőséget nem találtam, csak ilyen alzás fórumra írogatást. Telefonra nem reagálnak. Köszi mégegyszer.

(#223838) Carlos Padre válasza Mike (#223830) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kicsit fullba szaladt a kretén ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#223839) saelin válasza .LnB (#223828) üzenetére


saelin
veterán

Az a monster super cross funnak néz ki. A titan fall 2 multija meg legalább így felfrissül egy picit. Nem mintha komoly gondok lettek volna vele eddig is, mert a legtöbb játékmódba pár másodperc alatt talált embereket.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#223840) Mike válasza Kendek (#223834) üzenetére


Mike
veterán

ultimate edition
valszeg impulzív vásárlásaim egyike
biztos akciós volt

[ Szerkesztve ]

(#223841) .LnB válasza saelin (#223839) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pár hete próbáltam volna ki a T2 PVP játékódját multiban. Írt vagy 30 perc várakozást. Nyilván ez ideig óráig talán lerövidül majd most. De finoman fogalmazva se csordul túl játékosoktól a multiplayer része a játéknak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223842) Frod válasza ProEvoFan (#223822) üzenetére


Frod
addikt

Amúgy a Sony-nál ahogyan eddig én tapasztaltam, nem volt nagy dolog a karácsony, értem én, hogy jeles, de emiatt sosem erőltették meg magukat eddig sem, pl amióta tag vagyok ezek voltak decemberben:
2018 - SOMA + Onrush
2017 - Darksiders 2 + KungFu Panda

Viszont év közben volt jópár finomság, majd tavasszal lesz valami.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#223843) .LnB válasza Frod (#223842) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha belegondolunk,van benne amúgy logika. Karácsonykor a gamereknek van ideje játszani. Ezt köztudott. És a gamer játszani is fog. De ha a gamer kap két fasza ingyen játékot, amivel elütheti az idő januárig. Akkor nem fog vásárolni játékot, akár a karácsonyi akciók alatt se. Az meg nem termel bevételt se a Sony-nak, se senkinek. Viszont a gamer gyerekek, a karácsonyra kapott pénzt is vígan elszórhatják a store-ban így.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223844) 30z.Samu válasza .LnB (#223843) üzenetére


30z.Samu
félisten

Best tactics ever.

Sic Parvis Magna

(#223845) Cyrin válasza Frod (#223842) üzenetére


Cyrin
addikt

Lehet ilyenkor úgy vannak vele, hogy mindenki vegye az akciós játékokat nem akarják csökkenteni a bevételt potenciális címeknél, amikor ilyenkor fogják a legtöbben megvenni, új konzolosok. Majd februárban :D

Na tessék ugyanazt írtam le, lekéstem :)

[ Szerkesztve ]

(#223846) Bencus88 válasza felixo (#223803) üzenetére


Bencus88
nagyúr

B@meg :DDD Olvastam első sort szívverésem felgyorsult, aztan le is lomboztál a másodikkal :D

(#223847) .LnB válasza 30z.Samu (#223844) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megfejtettem a nagy trükkot, mint az általános iskola elsős, a "Katikának hány darab almája van" feladatot! #fuckyeah! :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223848) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Marketingzsenik vannak köreinkben ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#223849) AxBattler válasza birorichard (#223825) üzenetére


AxBattler
félisten

MX4-el pasztáztam újra a CUH-2116A-t, hallás után nem tudnám megmondani a különbséget, bár túl nagy nyúzásnak nem volt kitéve.

Viszont elment rá 4+ órám, szóval win. :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#223850) Lackooo84 válasza AxBattler (#223800) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Engem nem érdekel ez az egész teszt mizéria, de szerintem azon volt a lényeg (szerintük), hogy a teszt kiadása előtt egy nappal vitte ki az első chaptert a profilján, ergo másik profilon egy nap alatt esélytelen kijátszani a játékot, pláne, ha még újra is kell kezdeni. Bár van még olyan variáció is, hogy egy másik profilon már előbb elkezdte/befejezte. Az én véleményem annyi, hogy szerintem ezt a tesztet nem egy mobiltelefon/kütyü tesztelőnek kellett volna megírnia, hanem valaki szakmabelinek.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.