Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#223251) #20411392 válasza Deck (#223237) üzenetére


#20411392
törölt tag

Átok vigyen el téged...most kezdtem el e miatt agyalni egy switch-en :D

(#223252) Deck


Deck
titán

Bocsi srácok.. :DDD ;]

PS5

(#223253) VTom válasza Deck (#223237) üzenetére


VTom
veterán

Kicsit felkavarja a használt piacot.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#223254) nitro16 válasza Brenor (#223241) üzenetére


nitro16
senior tag

Lap teteje [link] ott vannak a kódok [link] le is van írva mit kell csinálni. Mond le amit megrendeltél és rendeld meg a kuponokkal annyit spórólsz rajta, hogy vehetsz abból 3-4 fasza játékot már. Ne legyél a saját pénzed ellensége.

deck: Ennél nem számít a kupon [link] Alza nem gyári garit add szóval kilőve alapból részemről. Ha lenne megint 5 éves lg gondoskodás akkor 650k már zsákolnám is be.
Csak ekkora értékbe nem akarok rizikózni a 2 év gyárival. Másol amit meg lehet hozzá venni az ilyen biztosításos garancia ami nem sokat ér.

(#223255) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Alzáról PS Plus 12 havi előfizetés ami digitális + mellé egy 190 forintos kábel amit kihoz a postás így 10170 forint.

Ezt ha kifizetem online, akkor meg is kapom a kódot egyből?

(#223256) Deck válasza Xaels (#223247) üzenetére


Deck
titán

Puhítsd meg.. ;] :P

PS5

(#223257) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na skacok! Végére értem az Unravel Two-nak és..azta rohadt! :Y Ez a játék erősen ajánlott részemről, pláne ha szerettétek az első részt. A látvány ennél is gyönyörű, a zenék is nagyon jók, egy szóval a hangulata nagyon ott van ennek a játéknak. Egyébként annyira szimpatikus ez a kis brigád, mindkettő végén hagytak egy tök jó fej üzenetet és nem csak annyit biggyesztettek oda a stáblista után, hogy Thank you for playing. Most hogy még friss az élmény, azt mondom nekem valahol még jobban is tetszett a második rész, mint az első, pedig az is hagyott bennem nyomot rendesen. Én egyedül vittem végig, de lehet ketten is játszani vele, szóval asszonypajtással, haverral is jó móka lehet végigvinni.
Éééés most eljött a pillanat, aminek talán réges rég el kellett volna jönnie. :B :D Elkezdtem letölteni a Witcher 3-mat, belenézek, aztán meglátjuk mi lesz a most rendelt címek mellett. Ráadásul van még backlog Switch-en is, de most már mindenképp belenézek a Witcher-be. :K

Sic Parvis Magna

(#223258) sxxorp válasza tothjozsi96 (#223162) üzenetére


sxxorp
őstag

Mivel imádta a Tomb Raider-t, ez alap, de nem éri meg a korábbi részeket is végigvinni előbb? Visszafelé már nehéz menni utána... (Van is az Alzán az 1. három rész, kérdés, hogy megér-e ennyit felújított játék, mégha 3 is... ?).
tboy93: ezek ott vannak a listán, de kellene valami, ami az együttet is lefedi, erre akár a Borderlands is jó lehet, az A Way Out tökéletes, csak nem látom akcióban.
A 2. kérés arra vonatkozott, hogy a Spider-man és a Horizon Dawn mellé milyen Alzán 5000 alá akciózott játék fér, ami jó is, hogy 12 fölé kerüljünk valamivel, így kuponozható. Valószínűleg a co-op későbbre tolódik.

(#223259) zozika84


zozika84
őstag

Sziasztok!

Csütörtökön boldog tulajdonosa leszek egy LG 65C9PLA készüléknek, és a vérprofikhoz lenne egy kérdésem: A sima (FAT) PS4 tudja HDR-ben a 4:4:4 Chroma-t?
:)) :)) :))

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#223260) Xaels válasza sxxorp (#223258) üzenetére


Xaels
félisten

A 2. és 3. rész felújítása szerintem nagyon jól sikerült azokon annyira nem látszik a kor, az első az nem az igazi de az is bőven élvezhető.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#223261) Deck válasza Xaels (#223260) üzenetére


Deck
titán

Ezért, kell sorban haladni. Én a 2.résznél vagyok éppen :C

PS5

(#223262) tboy93 válasza sxxorp (#223258) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lego jatekok mind jok egyutt, allitolag a Lego City Undercover az egyik legjobb. Way out-ot szerintem ne vedd meg, az EA access kereten belul jatszhato, arra elofizetsz 1 honapot nagyjabol 2000Ft-ert, végig jatszod ezt, meg az Unravel2-t a csajoddal, aztan lemondod. Vagy ha megtetszik, akkor ott van a teljes Battlefield szeria, meg egy csomo mas. Trine1-2-3 is egeszen jo coop jatek, Rayman Legends is ajanlott. Party jatekok kozul meg a Knowledge is Power es a Thats you ami nalunk sokat pörög. Hidden Agenda is jo, azt lehet kettesben meg partyban is, de a Beyond Two Souls-t is sokan szeretik, szinten coop cím.

(#223263) wierra


wierra
senior tag

Ki mennyi időt tölt gaminggel naponta (vagy hetente)?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#223264) tboy93 válasza 30z.Samu (#223257) üzenetére


tboy93
nagyúr

Witcher ha egyszer elkap, nem lehet letenni. :K

(#223265) tboy93 válasza wierra (#223263) üzenetére


tboy93
nagyúr

Atlag 10 ora hetente. Ez is necces a gyerkőc mellett.

(#223266) tboy93 válasza sxxorp (#223258) üzenetére


tboy93
nagyúr

2-3.000Ft használtan az Uncharted 1-3 egyben, annyit mindenképpen megér, szerintem a mai napig nagyon jo jatekok. Erdemes sorban vegigvinni az osszeset, foleg mert a 4. resz épít a nosztalgiára is rendesen :))

(#223267) odinkain válasza 30z.Samu (#223192) üzenetére


odinkain
tag

Itt már a kerítéshez se kolbászt használnak hanem UTP kábelt. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: inkaoner81

(#223268) lazioforever válasza wierra (#223263) üzenetére


lazioforever
tag

Hétköznap kevés időm van játékra, max 2-3 óra. Hétvégén akad azért több is, de nagyjából heti 8-10 óra az átlag. Meg is látszik a haladási sebességemen, játékok szempontjából nálam még csak 2017 van. :D
Mire az összes cím sorra kerül, amit végig akarok játszani, már a PS6-ot fogják bejelenteni. :DDD

(#223269) odinkain válasza wierra (#223263) üzenetére


odinkain
tag

Ha van értelmes mennyiségű (1-1,5óra minimum) szabadidőm akkor játszok. 20percekért nem kapcsolom be a gépet

PSN: inkaoner81

(#223270) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Most ezek az alzás játékok digitálisak, nem lemezesek?? Én tök abba voltam, h lemezesek... No mindegy egy kontroller becsúszott ~10-ér (sajna nekem tejelni kell postaköltséget) de még így is megérte.

The Truth is out there...

(#223271) sxxorp válasza tboy93 (#223262) üzenetére


sxxorp
őstag

Ez teljesen jó stratégia, ez lesz, az Unravel2 elvarázsolta, és nekem is nagyon aranyos :)
Legyen Spider-man, HZD, és Uncharted 1-3 ? [link] Az Uncharted-del annyi a bajom, hogy ott van PSN-en és olyannak tűnik ,amit el tudnék engedni végigjátdzás után, tehát a PSN-en bőven elég lenne...

(#223272) RangerFox válasza Lackooo84 (#223270) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Lemezesek.

(#223273) tboy93 válasza sxxorp (#223271) üzenetére


tboy93
nagyúr

??

Epp a psn-es amitol nem tudsz megszabadulni. Lemezest meg eladod hasznaltan. Amugy 2-3k korul porog az apron. En ujonnan vettem iden 3.600Ft-ert a majorsofttol, amikor meg volt naluk, szoval ez itt most nem akkora deal.

(#223274) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok.
Melyiket érdemes megvenni karácsonyra?

HORI Tactical Assault Commander Four v2
vagy
HORI Tactical Assault Commander Pro M2

Előre is köszi a válaszokat.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#223275) Frod válasza nitro16 (#223234) üzenetére


Frod
addikt

Bizony, bizony, elkezdték kiszedni a kuponokat azokból a rendelésekből amit átvételes fizetésre kért az ember. Az első email még jó áron megy, a többi már full árral jön.
Ha viszont egyből fizeted nem tudnak mit csinálni.

Do you see the white shadow?

(#223276) Deck válasza Frod (#223275) üzenetére


Deck
titán

Nincs semmi bizony. Nekem utánvéttel is simán jönnek a csomagjaim és az alza topikba is minden rendben van. Felesleges a hangulat őt kelteni:))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#223277) nitro16 válasza Frod (#223275) üzenetére


nitro16
senior tag

Ha előre kifizeted akkor is van, hogy beragad. Másik topikba volt már pár embernek, hogy utána a honlapon megjelent, hogy fizessen még ennyit ami a kupon levont értéke volt.

Előtte rendeltem már 4x tőlük és semmi gond nem volt soha az utánvételes fizetéssel. Csak most, de ez belefért és szerencsém is volt. Úgy, hogy teljesen random, mikor épp nem fogadja ell.

[ Szerkesztve ]

(#223278) Frod válasza Deck (#223276) üzenetére


Frod
addikt

Semmi hangulatkeltés nincs ebben, ma két rendelésnél volt ez, ahogy nézem a fórumot a többség itt egyből fizet utalással, ami nyilván rendben is van, csak én munkahelyi gépről ezt inkább kerülöm. De mostmár beállt a béke, sikerült itthonról, boldogság.
Remélem a többségnek nincs ilyen gondja, off vége. :)

Do you see the white shadow?

(#223279) Deck válasza Frod (#223278) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#223280) Bogyi007 válasza tothjozsi96 (#223168) üzenetére


Bogyi007
veterán

"Azt mondták hogy megoldják, elküldik és ingyen újrapasztázzák Grizzly-vel a gépet."

Vele?! :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#223281) vinacarlos


vinacarlos
tag

Most sz*patsz??!? :D :D

[ Szerkesztve ]

(#223282) Deck válasza vinacarlos (#223281) üzenetére


Deck
titán

Olyan kábelt válassz ami van raktáron.. :DDD
Bár külön külön jobban jártál volna.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#223283) tothjozsi96 válasza Bogyi007 (#223280) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Szerintem igen, illik rá a személyleírás. ;]

[ Szerkesztve ]

(#223284) Bencus88 válasza vinacarlos (#223281) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sajna én is elkövettem ezt a hibát, most várhatok a járékokra a kábel miatt :DDD

(#223285) M-Krisztián


M-Krisztián
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni tőletek az alábbi probléma megoldásában. Haverommal szeretnénk Diablo 3-at együtt játszani, de nem tudunk partyt létrehozni, mert a játékban az alábbi hibaüzenet fogad: Error - Cannot Join friends. Esetleg találkozott már valaki ilyen problémával? Természetesen PSN előfizetés van, mindenféle hálózati beállítást próbáltunk, de mindig ez a hibaüzenet fogad. Segítségeteket előre is köszönöm!

(#223286) VTom


VTom
veterán

Behúztam apróról egy Death Strandinget, nem bírtam tovább.
Azt hiszem a hét második felétől már csak kettőt fogok aludni karácsonyig :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#223287) Kendek válasza Bencus88 (#223284) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nálam a már kifizetett rendelésnél simán engedte, hogy hozzáadjak egy új tételt és töröljem amire várni kellett volna. És amint kicseréltem a szürke kábelt az egyező árú pirosra, máris letölthetővé vált a számla és mutatta a feltöltőkódot is. Szóval ezt tudom ilyen esetbe tanácsolni.

<-ƘƘ->

(#223288) Bencus88 válasza Kendek (#223287) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sajnos én utánvételt választottam, meg elötte is bekavartam a rendelésbe, már nem merek bele nyúlni :DDD

Közbe megnéztem az elsőt jól rendeltem a másodikkal most próbálok változtatni

[ Szerkesztve ]

(#223289) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Spider-man játékosoktól kérdezném:
1 db trófea kellene a platinához, a "gyűjtsd össze az összes ruhát".
Nagyon okosan elköltöttem az összes kihívás érmét és nem tudom megvenni a maradék párat. Ha újracsinálom a kihívásokat nem tudok jobbat teljesíteni, mint ami van, ezért nem adja be a hiányzókat. Van valami jobb megoldás mint előlröl kezdeni?

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#223290) 30z.Samu válasza wierra (#223263) üzenetére


30z.Samu
félisten

Van, hogy többet (szabadnapon 3-4 óra), van hogy kevesebbet (szabadnapon 1-2 óra), meló és kedv függő. Van, hogy hetekig rá se nézek szeretett konzolomra.

Belenéztem a Witcher 3-ba, érdekes játék. Ugyan nem volt még meg az "attakúva" érzés, de érdekel a story. A naplemente rohadt szép, már mutogatja magát az engine. Az irányítás számomra elég fura, majd megszokom.

Sic Parvis Magna

(#223291) 30z.Samu válasza Bencus88 (#223288) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most nekem is az utánvétel opciós, de eddig úgy fest nincs gond. A reggeli pakkot szerdára ígéri, a délutánit csütörtökre. Remélem nem lesz fennakadás, akkor egy darabig el leszek látva játékkal. :D

Sic Parvis Magna

(#223292) tboy93 válasza Zoleee83 (#223289) üzenetére


tboy93
nagyúr

Meg tudod csinalni a kihivasokat jobban, hidd el. En is pont igy szivtam be mint Te, de nehany youtube tutoriallal megcsinaltam parat ujra jobb eredmenyert. Nem kell az osszes gold-ra.

A stealth-es challengek konnyuek, ha tudod milyen sorrendben kell csinalni a kivegzeseket.

[ Szerkesztve ]

(#223293) Bencus88 válasza 30z.Samu (#223291) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem egyik csomagnál előkészítve, mádiknál fenntartva minden a kábel meg előrendelve, remélem nem csúszik közbe semmi :)

szerintetek van esély hogy holnap legyen days gone?

(#223294) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Nekem délután sikerült behúzni egy Days Gone-t, meg egy 6k-s feltöltőt (abból Devil May Cry V lesz) a kábel miatt várnom kell péntekig, de nekem speciel jó jön, mert addig külföldön vagyok :D (mondanám, hogy direkt csináltam így, csak annyira megörültem amikor visszaraktak egy DG-t, hogy nem néztem mi volt a kosárban)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#223295) jdoe


jdoe
csendes tag

Sziasztok!
Az volna a kérdésem, hogyha a wallet-ban van annyi pénz feltöltve. Akkor a stor-on kitudom fizetni a ps plust. Vagy külön kártyát kell hozzá venni? Előre is köszi a segítséget.

(#223296) Marcus88


Marcus88
tag

Ha valakit esetleg érdekel!
Konzolok Szervize BATTLEFIELD V (5) DELUXE EDITION PS4 6390Ft Ingyen posta!!!

(#223297) RangerFox válasza jdoe (#223295) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tudsz belőle store-on Ps Plusra előfizetni, de a bankkártya adataidat meg kell adni hozzá (utána törölheted, meg lemondhatod az auto renew-t).

(#223298) Skillerz válasza 30z.Samu (#223290) üzenetére


Skillerz
tag

Én is így álltam hozzá októberbe, azóta 130 óránál tartok és eddig az összes exclusive-ot üti amit próbáltam és amivel valaha eddig játszottam. :D

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#223299) jdoe válasza RangerFox (#223297) üzenetére


jdoe
csendes tag

Köszönöm a segítségedet.

(#223300) saelin válasza wierra (#223263) üzenetére


saelin
veterán

Nálam nagyon vegyes. Most hogy itthon voltam szabin napi 6-8 óra gamelés simán kijött, de egy átlag melós hétköznapon úgy 3-4 óra szuper max, mert többre nincs időm a többi dolog melett. Hétvégén ha otthon ülős program van és nincs kedvem filmet nézni vagy mangát (képregényt) olvasni, akkor megint ilyen 4-5-6 óra beleszalad, gyakran megszakítása, több részletben.

Én úgy gondolom a mai napig, hogy extrém módon sokat játszom, de mindig van aki rám licitál és egyből megnyugszom hogy mégsem vagyok annyira no life. :DDD Egyébként úgy állok hozzá a gaming-hez, hogy amíg nem megy a házimunka, meló, barátok, család (és most tanulás, thx egy melós pályázatnak) rovására, addig nem érdekel heti hány órát játszom. Viszont az fontosnak tartom, hogy ha az ember heti több tíz órát gamel és nincs aktív mozgás a munkájában sem, akkor edzeni mellette napi 30 percet minimum. Nem csak segít fittnek maradni, de sokkal frissebb az ember tőle, akár a játékban is jobban teljesíthet, mert nincs "brain fog" a monotonítás miatt. Én nagyon nagyra tartom a videójátékokat, mert egy nagyon jó aktív hobbi, ami egy csomó szellemi képességet tud fejleszteni és szintet tartani. Kevesen tudják rólam, de én hiperaktív vagyok és ezt a rengeteg energiát estig nekem ki kell adni, még akkor is ha a testem hulla... különben nem alszom egy percet sem. Meg a barátaim is főként ilyen témában otthonosak és sokszor beszélünk gamer dolgokról. A lányok nerd time-nak hívják az ilyet. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.