Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#224251) v!ct0y válasza penge111 (#224245) üzenetére


v!ct0y
veterán

Remélem rárohad a mocsokra. 1000 forintért az anyját is eladná...

[ Szerkesztve ]

(#224252) wierra válasza 30z.Samu (#224249) üzenetére


wierra
senior tag

Nyilván nem alzás vásárlás...én meg az ilyenek miatt nem tudok jó áron venni olyan játékot, ami még érdekel is.
Úgyhogy pont lesz*rom, hogy meggazdagszik-e belőle vagy sem. Ha érted mire gondolok. ;)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#224253) Mr Chapel válasza Doki16 (#224247) üzenetére


Mr Chapel
tag

Nekem a 4 ből 2 vokt ilyen gány. Gondolom még csomagolás előtt sérültek meg. Mert abban a buborékos fóliás tasakban így nem szabadott volna rongálódnia. Mondjuk a ps4 is hatalmas csomagolást kapott... egy átlátszó celofán szarba betekerték kétszer, és ennyi. Lol. 😀 Még jó hogy belül a ps ilyen tojástartóba volt. Mondjuk a kontroller nem, úgy hogy az összeb*szódhatott volna. Szerencsére ahogy néztem a psnek nincs baja.

(#224254) _drk válasza Lackooo84 (#224007) üzenetére


_drk
őstag

Ugyan ilyet vettem! :D Best deal ez most alza kuponnal!
Még a lila tetszett volna, de az nem kapott akciót. De a terep mintásakat meg nem értem.

(#224255) adalbert1 válasza Doki16 (#224237) üzenetére


adalbert1
veterán

Én vettem, de mikor rendeltem, akkor nem emlékszem, hogy kint lett volna még a bónusz DLC (igaz jó eséllyel kb. ugyanabban a pár perces intervallumban rendelt innen mindenki, mert pár perc alatt elfogyott). Az alza fiókban az elektronikus licenceim között nincs semmi, illetve mellé sem kaptam semmit, a tokban is csak egy tájékoztató lap volt.

GEIL: igen, Full HD-ban játszom - a Boost módot ugyan bekapcsoltam, de gondolom annak csak olyan játéknál van értelme, amit egyáltalán nem készítettek fel PRO-ra.
Ahol van supersampling és 1080p/60 fps között választási lehetőség, ott a játék fogja felkínálni, vagy a system settingek között kellene keresgélni?

(#224256) 30z.Samu válasza wierra (#224252) üzenetére


30z.Samu
félisten

Értem én, csak bátorkodtam kifejteni a véleményem ezzel kapcsolatban. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#224257) Deck válasza fahrii (#224250) üzenetére


Deck
titán

Kiváló tv a ps-hez. Rtings oldalán megnézheted.

PS5

(#224258) wierra válasza 30z.Samu (#224256) üzenetére


wierra
senior tag

Láv, písz end harmöni! :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#224259) Wesder válasza penge111 (#224245) üzenetére


Wesder
félisten

"Hasznàlt"

A fóliàt hogy rakta vissza rà?;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224260) erahurka válasza consono (#224221) üzenetére


erahurka
félisten

A VSC-nek meg rendszeresen úgy van vége, hogy ott van még a hibás autó a pálya szélén :D

(#224261) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Megjött a Death Stranding lemezem, délután lesz pár órám kipróbálni.
Kíváncsi vagyok rá, nincsenek elvárásaim, csak szerettem volna kipróbálni, ha már ennyire megosztó játék lett. :)

Még a Batman Arkham Knighton gondolkodom még akcióban, bár az előtte lévő részek full kimaradtak, lehet teszek egy próbát ezzel is.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#224262) Petreszku válasza Xaels (#224180) üzenetére


Petreszku
senior tag

A RAD véleményedre kíváncsi leszek. Érdekel a játék. A Valfaris-t meg megvettem dobozosan az írásod után. De még várat magára, bátorságot gyűjtők. :)

(#224263) Xaels válasza Petreszku (#224262) üzenetére


Xaels
félisten

Befejeztem a Gris-t. Komolyan megkönnyeztem a végét. A RAD-nak most fogok nekiállni majd.

Más:

Alza rendelés. Boxba kértem a kábelt, de mivel beteg lett a gyerek nem volt időm elmenni érte. Nem gond nem az a 190.- verne földhöz. Na de most jött a mail Alzától, hogy mivel nem vettem át a csomagot visszautalják a rendelés összegét ami 9840.- volt. Igen csak azóta a kódot felhasználtam :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#224264) hyggelig válasza Xaels (#224263) üzenetére


hyggelig
senior tag

oh...

(mást nem tudok mondani :DDD )

(#224265) ProEvoFan válasza Xaels (#224263) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:))
Baszki, én sem veszem át. :DDD
Várom a banki smst. :)
Csak nehogy megszívjuk, hogy bannolják a ps profilunkat, mert újra eladják a foglalt kuponokat. :D Nyilván nem.

(#224266) tboy93 válasza Doki16 (#224237) üzenetére


tboy93
nagyúr

En sem kaptam hozza kodot.

(#224267) Xaels válasza ProEvoFan (#224265) üzenetére


Xaels
félisten

Még a pénz nem jött meg, de van egy olyan gyanúm, hogy a szuper rendszerük csak valami standard mailt küld ki ami nem tud minden paramétert csak a rendelés összegét de az utalás már nem lesz annyi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#224268) BoneDragon válasza Xaels (#224263) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nalam is ugyan ez volt, de nem akartam irni. Jobb ilyet nem nagydobra verni, mielott foglalkoznanak vele...

[ Szerkesztve ]

(#224269) BBiro0724


BBiro0724
csendes tag

Sziasztok!

Eddig mindig online vettem PS plusz tagságot, viszont most egy boltból vettem kód formájában akciósan. Az aktiválásnál viszont felül még a teljes árat írja.(18 ezer) Ez probléma, vagy ez normális, és nem fog levonni semmit?

(#224270) adalbert1 válasza BBiro0724 (#224269) üzenetére


adalbert1
veterán

Kapcsold ki az auto renew-t. Most, ha automatikusan megújulna, mikor lejár a jelenlegi éves plus-od, akkor 18k-t vonna le.

(#224271) bulikavagyok válasza BoneDragon (#224268) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jól értem, h te simán benyelnéd és nem jeleznéd nekik?! Korrekt.

(#224272) BoneDragon válasza bulikavagyok (#224271) üzenetére


BoneDragon
veterán

Te szaladnal vissza jaj hat en ki akarom fizetni? Ne farassz

(#224273) bulikavagyok válasza BoneDragon (#224272) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez teljesen egyértelmű. :U
Plusz gondolj arra is, h azt a kódot el fogják adni valaki másnak is. Lehet, h őt is megszívatod.

[ Szerkesztve ]

(#224274) frankdelgado válasza v!ct0y (#224251) üzenetére


frankdelgado
őstag

Lehet kommentelni a hirdetèst......hajrà!

(#224275) Wesder válasza bulikavagyok (#224273) üzenetére


Wesder
félisten

Fillérfickenisztànban szerinted az édekli az embereket hogy màsnak emiatt gondja lehet?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224276) proly01


proly01
őstag

Öööö bocsánat...nem tudom ilyet lehet e....
Szeretnék én is akciósan venni az alzától kontrollert és írtok kuponról amit fel lehet hozzá használni,hogy még olcsóbb legyen.Tudtok nekem ezzel kapcsolatban segíteni?
Hol találom ezt a kupont?Megtaláltam a kuponos forumot,de Melyiket kell pontosan felhasználni?
Nagyon köszönöm!
:R

....Pr:)ly....

(#224277) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na végre nálam a teljes kollekció, amit BF keretében összeszedtem. :))

Sic Parvis Magna

(#224278) oriic válasza proly01 (#224276) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg mar nem mukodik a kuponozgatas.

Live-Die-Respawn

(#224279) Wesder válasza 30z.Samu (#224277) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem csak egy Digital Deluxe Jedi esett most 13-ért. Igaz nem BF de megérte.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224280) RudY válasza 30z.Samu (#224277) üzenetére


RudY
addikt

UTP sehol? ;] :DDD

(#224281) 30z.Samu válasza RudY (#224280) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azokat visszaküldtem. ;]

Sic Parvis Magna

(#224282) v!ct0y válasza frankdelgado (#224274) üzenetére


v!ct0y
veterán

ó már 2 nek is írtam :)

(#224283) Madoc válasza oriic (#224278) üzenetére


Madoc
veterán

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#224284) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

A törött tokoktól eltekintve azóta már feltelepítette a Horizont. Viszont nem világos mit is csinált éppen. Valami 17giga körülit írt hogy lemezről másolja. Ez az 1.00 verzió volt. Aztán végzett, elindította. Hogy a patcheket mikor méltóztatott felrakni azt nem tudom, de most meg 1.52őt ír verziószámra és 48 giga lett hirtelen. Hát oké, nem is foglalkoztam vele. Viszont nem értem miért pörgeti a lemezt össze vissza. Itt többen azt írták hogy max 1 percíg pörög csak, miután indításnál ellenőrzi a licencet. Hát nekem ez inkább volt 20 perc, plusz észrevettem hogy mikor ilyen előre renderelt átvezető jön akkor is pörgeti. Nem is pörgeti, hanem ez a kattyogás mint mikor swappol a lemezről. Ez mi a fene akar lenni? Egy részét továbbra is a lemezről olvassa? Nekem ez olyannak tűnt. A tutorialnak szánt résznèl hagyta abba a lemez pörgetését mikor a kővel gyakoroljuk a figyelem elterelést. Ez kb 20 perc gameplaynél lehett nálam. Biztos benéztem valamit de miután beraktam a lemezt teljesen automatikusan elkezdte telepíteni stb... semmilyen opció nem jött fel hogy esetleg fullra akarom telepíteni vagy csak egy részét. Nem vágom. De ez így eléggé idegesítő. Főleg ez a kattyogàs az átvezetők alatt.

[ Szerkesztve ]

(#224285) Dadpool


Dadpool
aktív tag

Sziasztok! Jelentem meghozta a futár a hófehér CUH-7216B masinát. Visszatértem 2 év Xbox után. Lesz mit bepótolni ennyi idő után:-)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#224286) 30z.Samu válasza Dadpool (#224285) üzenetére


30z.Samu
félisten

Have fun! :R

Sic Parvis Magna

(#224287) Lackooo84 válasza Mr Chapel (#224284) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát mert nehogy azt hidd, hogy csak annyit pakol fel a lemezről, amit a folyamat csíkkal jelez. De nemám... :D

The Truth is out there...

(#224288) Deck válasza oriic (#224278) üzenetére


Deck
titán

Már miért, ne működne? Forrás?

PS5

(#224289) Mr Chapel válasza Lackooo84 (#224287) üzenetére


Mr Chapel
tag

De ezt nem kellene látni valamilyen formában hogy most hol jár? Még ha engedi is elindítani. Mellesleg nem én nyomtam rá hogy induljon el, megtette magától 😁 Viccet félretéve akkor hol írja hogy jelenleg mennyinél jár? Annyi infót találtam hogy 48 giga és hogy jelenleg az 1.52 verzión van.

(#224290) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Béláim az úrban, mi manapság a legjobb módszer a tokon kivülre felragasztott fehér matrica eltávolítására?

(#224291) Nescafé válasza 30z.Samu (#224277) üzenetére


Nescafé
őstag

Ém az nfs-t vettem alza, meg most lehet a store- ból az új codot megveszem 15 ért,úgyse adnám tovább multi is menne.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#224292) sirarcheer válasza ViktorHUN79 (#224290) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Ecetes olló. :DD

PSN: sirarcheer

(#224293) RangerFox válasza Mr Chapel (#224284) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

(...)

Amint berakod a lemezt, és a gép interneteléréssel bír, automatikus elkezdi letölteni a frissítést a játékhoz, miközben telepít a lemezről. Az a csík, amit látsz a telepítés alatt, az azt jelzi, hogy mikor kerül indítható állapotba a játék. Az indítást követő 20 percben még telepítette a fennmaradó adatokat, ezért pörgette a lemezt. Következő indításnál már csak ellenőrzi a lemez bent létét, utána nem fogod hallani.

Ja igen, automatikusan nem indítja el a játékot, csak ha kiválasztod, hogy a frissítés után induljon el (letöltések között tetted meg ezt, azért indult el automatikusan).

[ Szerkesztve ]

(#224294) RangerFox válasza ViktorHUN79 (#224290) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Játékot vedd ki a tokból, és hajszárítóval 10ms-ig melegítsd fel, utána egyben lejön, nem hagy nyomot.

(#224295) vektornfl


vektornfl
tag

A kuponos tapasztalatot én is megírom:
Volt 7-8 külön rendelésem, amiket személyesen 2 külön napon vettem át és mindegyiknél használtam a kiegészítős 4 ezres kupont. A különbség annyi volt, hogy nekem amúgy is szükségem volt pl. töltőkábelre, adapterre, stb. (kb. 1-2 ezres értékben) és ezeket adtam hozzá a rendeléshez a kiegészítős kupon felhasználásához. Egyedül a days gone + god of war rendelésemhez adtam hozzá a sokszor hivatkozott utp kábelt, mert addigra már más kiegészítőre amúgy nem volt szükségem. Az első nap simán ment minden. A második nap 3 rendelésnél szintén simán ment minden, de annál a rendelésemnél, amiben az utp kábel volt a fizető automata többszöri próbálkozásnál is hibát írt. A "személyes pénztárnál" az eladó egyből mondta, hogy azért tagadta meg az automata, mert észlelte, hogy nem lehetne felhasználni a kupont, mert a szabályzat szerint (elvileg kuponfüzetben is le van írva) nem a rendelés értékének kell elérnie a 12 ezret, hanem a kiegészítők értékének. Viszont jófej volt, mert azt mondta neki igazából nem lesz se jobb, se rosszabb ettől és normális vagyok, ezért nem tagadja meg. Mondta azt is, hogy volt olyan, hogy hőbörögve és felháborodva jött hozzá vevő és akkor megtagadták.
Ezzel az egésszel csak annyit akartam mondani, hogy talán érdemes megfontolni, hogy nem a legolcsóbb utp kábeles kiegészítőt adjátok a rendelés mellé, mert valószínűleg ezt a rendszer automatikusan kiszűri, hanem a valamivel drágább (ugyanúgy pár száz forintos) kiegészítőt, amivel még szintén megéri, mert úgy jobb eséllyel átcsúszik.
Ha már leírták korábban, ezt a tapasztalatot akkor bocsi, de nem tudtam sokáig visszaolvasni :)

(#224296) #10186752 válasza Madoc (#224283) üzenetére


#10186752
törölt tag

És a szállítási díj (350)?

(#224297) #10186752 válasza 30z.Samu (#224277) üzenetére


#10186752
törölt tag

A szőnyeg hol volt akciós? :D

[ Szerkesztve ]

(#224298) Deck válasza #10186752 (#224296) üzenetére


Deck
titán

Amint látszik a képen is, nem tart a szállítás, fizetés résznél.. :U

PS5

(#224299) Marcus88 válasza 30z.Samu (#224277) üzenetére


Marcus88
tag

Nekem is megjött a DG + SM :)

Engem az zavar még,már volt ilyen többször is,hogy azt a fehér címkét miért nem tudják a külső fóliára ragasztani! :W
Múltkor is alig tudtam lekaparni össze vissza szakad meg utána látszik a ragasztás.

(#224300) Mr Chapel válasza RangerFox (#224293) üzenetére


Mr Chapel
tag

Köszi az infót. Lehet hogy ez volt. Még csak tanulom a "szakmát" :) Azért ez egyértelműbb is lehetett volna. Egy példával élve. PC - Blizzard launcher. Egy fiktív példával élve, tegyük fel egy játékhoz jön egy 2gigás patch. Van egy sáv, ahol be van jelölve zöldel hogy playable, majd a végén hogy complete. Miután elérte a játszaható részt, már el lehet indítani, DE továbbra is látom hogy hol tart a véglegeshez képest. Na itt ps-en ilyent én nem láttam. Semmilyen visszajelzést nem tapasztaltam. De akkor valszeg ezért tekerte még a lemezt tovább.

Más. Ez inkább a tv nyűgje lehet, mert PC-vel is ilyen. A bemeneti forrásnál ahol meg lehet nézni a csatlakozást HDMI stb. A PC-re kötve használom már mióta megvettem. Viszont PC-nél muszáj beállítanom a PC módot mert különben elég gáz a kép. Viszont ebben a PC módban letilt egy csomó funkciót a TV. Pl a színtelítettséget. És meg kell valljam így elég fakó a színe. PC-n ez nem is zavart különösebben mert az nvidia control panelen tudok ezen növelni amennyire nekem szükséges. Most PS-nél is érdemes úgy vettem észre PC módban használni mert úgy szinte nincs input lag. Ha csak simán hagyom akkor azért egy kicsit érzem ezt, cserébe tudok a TVn állítani, szebbek a színek stb. Erre valami tipp esetleg? PS4pro-n lehet valahogy a színtelítettséget állítani?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.