Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#224101) Lackooo84 válasza Frod (#224021) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én is midnight blue színért halok, (telóm, órám, felsőm, olyan színű) de az még sehol soha nem volt akciós áron. 20k-ért meg nem kell. :D

The Truth is out there...

(#224102) $p@rr0w válasza Bencus88 (#224094) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Akkor jó, köszi. Máshonnan is, vagy csak alzanal másztak ki?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#224103) 30z.Samu válasza $p@rr0w (#224102) üzenetére


30z.Samu
félisten

Van, hogy kimásznak, nem kell emiatt aggódni. Gondolom a sok rázkódástól, nekem pont tegnap jött a Konzolvilágtól egy játék, abban is kiugrott a lemez a helyéről. :) Át se adta a futár a pakkot, már hallottam hogy mocorog a tokban a lemez, csak azért bontottam fel, hogy visszategyem a helyére, gépben még nem volt a játék. :B :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#224104) $p@rr0w válasza Mr Chapel (#224096) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Igen, aznap vagy előtte nap már működik.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#224105) Tdizsolt válasza Deck (#224099) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:C Nekem "csak" 3 van, a gyári fekete, + kettő V2-es...most jött meg a fehér. Majd még egyet beújítok, és akkor az egész családnak lesz... :DDD (azért ez kiábrándító, hogy a 3-as kontrollerek jobban bírták.)

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#224106) Kendek válasza waccamár (#224100) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Állítólag a Nidec halkabb, de szerintem nem ér ennyit egy próba. A Conductonaut lényegesen jobb hővezető mint egy sima paszta, és ha már nagyon-nagyon hangos, akkor hallható lesz a különbség. Ha bevállalod a folyékony fémet, akkor azt inkább javaslom mint a venticserét.

<-ƘƘ->

(#224107) Bencus88 válasza $p@rr0w (#224102) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem bárhonnan rendeltem kimásztak :(

(#224108) 30z.Samu válasza Tdizsolt (#224105) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezek szerint a topikból csak én vagyok az egyetlen, aki nem vett controller-t, lassan két éves a gép, de még mindig azt nyúzom, amit kaptam hozzá. :B :D

Sic Parvis Magna

(#224109) Kendek válasza $p@rr0w (#224102) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha középen összenyomódik a tok, akkor kiszabadul a lemez. Ez a probléma teljesen általános, a csomagolás gyengesége miatt szinte mindig összenyomódik a szállítás közben.

<-ƘƘ->

(#224110) Mr Chapel válasza hombre[EU] (#224095) üzenetére


Mr Chapel
tag

Ebben van valami. Nálunk is "falunet" van, 30m-el. Szerencsére ilyen korlátok nincsenek, csak párszor havonta megszakad. Érdekes amit mondasz. Tehát létezik úgy is hogy csak berakom a lemezt és játszom? Már úgy értve hogy nem másolja fel a lemez tartalmát a vinyóra? Azt hittem ez is alap. Maximum akkor a patcheket amiket közben letölt a játékhoz, azok kerülnek a vinyóra? Hát... hogy fut így a játék? Nem akad össze vissza, ahogy az adatokat próbálja a lemezről kiolvasni? Ezek a lemezek idővel tuti karcosak lesznek, akkor meg pláne szenved majd a meghajtó vele. Plusz, ha az 1000 évvel ezelőtti optikai meghajtóimból indulok ki sztem az süvít mint az állat, pláne ha egész játék alatt pörgeti. Azért vettem az állítólag csendesebb 7216b modellt hogy minèl kevesebb zajjal kelljen szenvedni. Na most kezdem érezni milyen keveset tudok a konzolok működéséről. :) Ezt úgy képzeltem hogy mindenképp azzal kezdi hogy a lemez tartalmát feltelepíti, aztán megnézi hogy van e hozzá patch (tuti lesz), azt még letölti hozzá. Aztán a lemez utàna már csak a licenc ellenőrzéshez kell. De ezek szerint lehet csak úgy lemezről is játszani :)

(#224111) Willhunting válasza $p@rr0w (#224102) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Ez a blu ray tok minősége miatt van. Gyakran előfordul hogy zörögve érkeznek meg a játékok, de karcolódni nem szoktak.

(#224112) RangerFox válasza Mr Chapel (#224110) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Minden esetben felmásolja a lemez tartalmát a gépre...

(#224113) Skynet258


Skynet258
veterán

Működik simán az alzás móka jelenleg is... Az lehet megtévesztő, hogy a visszaigazoló mailben a rendes ár szerepel de egyébként a kutyát nem érdekli ott a helyszínen... 4 játékot meg csomó más cuccot vettem a kuponokkal minden ok volt, a visszaigazolásban nekem is a normál összeg szerepelt. :U

https://geekpulse.hu

(#224114) 30z.Samu válasza Mr Chapel (#224110) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az az időszak már elmúlt, hogy csak beteszed a meghajtóba a lemezt és onnan futtatja a gép a játékot, most már a konzolok is telepítenek. De nem kell aggódni, felteszi magának, ami kell, aztán csak az indításhoz kell neki a lemez, pár percig megy és utána le is áll, nem fogod hallani játék közben. A Blu-Ray lemezek már nehezebben karcolódnak, mint az elődeik, szóval ettől sem tartanék feltétlenül. Mindent összevetve szerintem nem kell parázni a lemezes játékoktól. :N

Sic Parvis Magna

(#224115) Lackooo84 válasza Tdizsolt (#224105) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem is, sztem ez volt az utolsó PS4 kontrollerem. :D

The Truth is out there...

(#224116) zojjektum válasza EasyLife (#223952) üzenetére


zojjektum
senior tag

Szerintem ilyet nem fognak csinálni. Én is mikor kérdeztem hol van a bónusz, az ügyfélszolgálatos azt sem tudta miről beszélek ő ilyenről akcióról nem tud -ha nincs a rendeléseim közt akkor biztos nem jár- ezt kaptam a válaszlevelükben.

(#224117) hombre[EU] válasza gyuromoj (#223920) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Elgelejtettem megnézni, most láttam...hát ez nem sok infó :D szerintem,ha igaz a fejlesztōhaverom szöveg akkor nem gpu teljesítményre gondolt...
Btw annak a másiknak mi a baja? Ennyire laikus vagy ennyire buta? :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#224118) Bencus88 válasza 30z.Samu (#224108) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem a pro megjelenéséhez kapott fekete es a megjelenéskor kijött 20ik évfordulós van. Mintha újak lennének :)

(#224119) Carlos Padre válasza Deck (#224099) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Milyen fps-sel játszol te sokat, sose látlak :P

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#224120) birorichard válasza ProEvoFan (#224016) üzenetére


birorichard
őstag

Nem torlik, tegnap vettem aruhazi atvetel/fizetessel, minden siman ment.

(#224121) Deck válasza Carlos Padre (#224119) üzenetére


Deck
titán

Az elmúlt 3 évben. Mostanában a SW:FO ment és a W3-ra kaptam rá nagyon :P
Amúgy BO4, BO3, TF2, meg a sprint nekem mindig az L3 és az ugrás az R3 ahol csak állítani lehet. Tehát az analógokat nyúzom rendesen. Bár már nem nagyon érdekel a multi.. Nyugidtabb vagyok nélküle.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#224122) Deck válasza Tdizsolt (#224105) üzenetére


Deck
titán

Szép! Így kell ezt :C

PS5

(#224123) birorichard válasza tothjozsi96 (#223854) üzenetére


birorichard
őstag

Igen, en ezt tapasztaltam. Ugy kepzeld el, hogy egy romma szaradt vagy rosszul felvitt paszta utan egy noramlis ujrakenes utan halkabb lesz, de 1-2 het utan a hatas csokken. Az ujrapasztazas elotti allapothoz kepest termeszetesen meg mindig halkabb lesz, de egy bizonyos szint ala nem tudtam vinni. Persze azon is sok mulik, hogy hol tarolod a konzolt, milyen a homerseklet a szobaban, stb. Nekem nyaron horror volt. En mindenkinek a condactonaut-ot javaslom. A lapkat szigetloszalaggal korberagasztottam es odafigyeltem, amikor felvittem ra az anyagot, osszeraktam es olyan szintre csokkent a hangja, amit azota is tart meg terheles alatt is, amilyen azelott sosem volt, es ami mar fules nelkul sem zavaro.

(#224124) hombre[EU] válasza Mr Chapel (#224110) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Idézem saját magam : ...bármelyiket megdogom, feltelepítem és játszok...
Lehet a megd(f)ogom zavart meg? :DDD

A telepítés még mindig sokkal rövidebb,mint letölteni+telepíteni. 30mbit(~3.8MB/s) neteddel egy 50-60GB játékot ha jól számolok min. 4-5 órát fogja csak tölteni. Én nem akarlak rábeszélni csak leírtam egy okot...

Life, Uh, Finds A Way

(#224125) Deck válasza birorichard (#224123) üzenetére


Deck
titán

Igen.. A nyár szauna a ps miatt a szobába.. :DDD

PS5

(#224126) VTom


VTom
veterán

Ha megvettem egy játékot lemezesen, kijátszom, eladom a lemezt, és megveszem digitálisan, megmarad a mentés/onnan folytatom, ahol abbahagytam? Van PS+-om, elvileg mentek felhőbe.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#224127) lionshamlet válasza VTom (#224126) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Igen megmarad.
Mivel profilhoz köti a mentéseket

(#224128) VTom válasza lionshamlet (#224127) üzenetére


VTom
veterán

Szuper, köszi.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#224129) Tdizsolt válasza 30z.Samu (#224108) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Én is csak azért vettem, mert a LBP3 jó móka lesz ünnepek alatt a családdal... :DDD
Egyenlőre még be sem üzemeltem a gépet, mert papíron a Jézuska hozza majd, de addig is gyűjtögető üzemmódban vagyok.
Ezek szerint használatfüggő? ;]

Lackoo:
Neked is van pár! :K
Az a Steel nagyon ütős, tetszik!!
Mostani eresztés!?

Deck:
Igyekszem...
De a hardcore tagokkal nem könnyű felvenni a versenyt. :DD

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#224130) Lackooo84 válasza Tdizsolt (#224129) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az igen titanium (cián) kék. A másik kettő még egy nagyon régi V1 meg a prohoz kapott V2, mindkettő burkolat, analóg kar + kupak, és szilikon cserékkel. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#224131) Carlos Padre válasza birorichard (#224123) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Írtam már többször, hogy nézzetek rá ezekre a grafén hővezető lapokra, ugyan semmivel nem jobbak hűtési szempontból, mint egy mx4 frissen felkenve, DE nem száradnak ki és nem csökken a hűtési teljesítmény évek múlva sem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#224132) Carlos Padre válasza Deck (#224125) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én most is nyitott ablak mellett játszok :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#224133) Lackooo84 válasza Carlos Padre (#224131) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hol? Ár? Mert ha 5000Ft ebből is egy kis lapka, akkor nem biztos, hogy megéri. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#224134) Tdizsolt válasza Lackooo84 (#224130) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

A burkolatokat honnan szerezted be?

Psn ID: Tdizsolt

(#224135) birorichard válasza Carlos Padre (#224131) üzenetére


birorichard
őstag

Hat ja, az is fasza. Hasznaltam mar hasonlot, igaz nem a ps-ben es nem grafenbol, de jok ezek a lapok, joval kevesebb levego marad a ket felulet kozott. Amin viszont nincs lid, arra egy ilyen femesnel szerintem nincs hatasosabb.

Lackooo, a simak 1-2000 ft korul vannak. Grafenbol keszulttel meg nem talalkoztam, de nem hiszem, h nagyon kulonbozne az aruk. Ki lehet probalni, ha nem draga, de a pro-ra erdemes a condactonaut. En is vegigvasaroltam az osszes pasztat, egyik 3-as, masik 4-es volt egy kepzeletbeli 10-es skalan, elobbi meg 8-as, de te tudod, legalabb a kezedben lesz mar a szet- meg osszeszereles, ha nem jon be. :D

[ Szerkesztve ]

(#224136) Carlos Padre válasza birorichard (#224135) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tény, de a fém az macera és mindenképpen rizikós, nem mindenki vállalja be, a lapka meg egyszerű és csak egyszer kell megcsinálni. Gyárilag is azzal kellene szerelni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#224137) Carlos Padre válasza Lackooo84 (#224133) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Iparit kell venni nem Gamer*-t és akkor nem lesz drága.

*itt most képzeld hozzá, hogy szivárvány színekben villog a Gamer felirat :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#224138) Lackooo84 válasza Tdizsolt (#224134) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Médincsájna. :D Aliról. Párfilléres tétel volt minden egyébként, a burkolat volt a legdrágább az ezeröccá' körüli árával. De hát muszáj volt, mert konkrétan kettétört(em). :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#224139) Lackooo84 válasza Carlos Padre (#224137) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha nem publikus priviben írd már meg eztet az ipari cuccot, kösz! :D

The Truth is out there...

(#224140) RangerFox válasza lionshamlet (#224127) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Vannak kivételek (Until Dawn pl.)

(#224141) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Igaz történet alapján. :U :DDD

Sic Parvis Magna

(#224142) Tdizsolt válasza Lackooo84 (#224138) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

És méret azonos, nem problémás a csere?

Samu:

És tényleg. :C

Psn ID: Tdizsolt

(#224143) NyMRooD válasza Lackooo84 (#224007) üzenetére


NyMRooD
őstag

Akinek törölték user error, le lett írva milliószor, aki biztosra akar menni:
1. Előre fizet
2. Nem a bemutató teremben veszi át
3. Nem telefonál, nem ír az alzanak

Ha ezeket be tartod, nincs gond, a kuponok csak arra érvényesek amire szólnak, semmi másra, ez egy bug amit az Alza valamiért nem javít.

Egyébként második pont nem feltétlen okoz problémát ha nem utánvéttel fizetsz. Bf és bb topikban rengeteg sztori van sikeres játék vásárlásról és rengeteg sikertelen vásárlásról is van sztori, tök random dolgokra. Az ilyen user error-os dolgok miatt lett ott tiltva a téma.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#224144) #04430080 válasza 30z.Samu (#224141) üzenetére


#04430080
törölt tag

Már az 5GB frissítés is örömteli a 8mbit netemmel.

(#224145) 30z.Samu válasza #04430080 (#224144) üzenetére


30z.Samu
félisten

8 mbit? :Y Attakúva! Melyik településen van képük ekkora netet értékesíteni?

Sic Parvis Magna

(#224146) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#224124) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez sem igaz már úgy mint régen. Megvettem a új Codot, egy órán át települt lemezről, majd letöltött egy 47 gigás peccset. RDR2 dettó. Akkor már inkább csak ellenőrizte volna a lemezt és töltötte volna le egyből, megspórolva a lemezről való telepítés idejét. :W

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#224147) NyMRooD válasza 30z.Samu (#224023) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem volt mákod, csak gondolom előre fizettél, Lacko téved, olyan rendelésekből törölték a kedvezményeket amik nem voltak előre kifizetve és a tulaj felhívta a csomagra a figyelmet, pl telón panaszkodott, hogy hol a ~4000 Ft-os DG-ja.

Rengeteg user error volt a témában, pl óránként beírták, hogy vége a kuponozásnak, valójában meg ő nem volt képes elolvasni a bb összefoglalót és nem értette hogy működik a dolog.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#224148) Marcus88 válasza 30z.Samu (#224082) üzenetére


Marcus88
tag

Nekem kedden adták át a futárnak és szerdára igérték 8:00-20:00-ig ,de nem jött meg.
Ma kaptam e-mailt az ExpressOnetól,hogy ma sem jön.
A kézbesíthetetlenség oka:

E40 a depó kiszállítási kapacitási hiánya miatt

Talán holnap már megkapom.

(#224149) Lackooo84 válasza 30z.Samu (#224141) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ez az online játékokra nem igaz, mert ott eleve a legfrissebb verziók vannak fent. A lemezesek ilyen szopósak. Ráadásul azért is utálom a lemezt, mert basomi lassú róla a telepítés, azt hiszem maximum 27MBps körül van a netemmel meg röhögve töltök le 70-100MBps-ell jatékokat.

The Truth is out there...

(#224150) #04430080 válasza 30z.Samu (#224145) üzenetére


#04430080
törölt tag

Szlovákiában egy kis 700 lelkes település, és a Telekom az elkövetője :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.