Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#224051) sirarcheer válasza Mr Chapel (#224049) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Pedig kérni fogja, de nem pörgeti csak az elején.

PSN: sirarcheer

(#224052) Deck válasza Mr Chapel (#224049) üzenetére


Deck
titán

A lemezeket lehet adni venni így kiesik az, hogy beaktiválod 1x-er dolog. Minden indulásnál kérni fogja a játék lemezét.
Ha nem akarsz lemezeket cserélgetni, akkor digitálisan kell játékokat venni.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#224053) Madoc válasza Mr Chapel (#224049) üzenetére


Madoc
veterán

Mivel eladhatod a lemezt használtan is így igen, komoly. Berakod felinstallálod és amíg játszol vele a meghajtóban kell lennie a lemeznek. Végigjátszottad vagy megunod akkor uninstall és eladod a lemezt másnak. Minden konzolnál így van. Digitálisan is tudsz vásárolni a store-ból. De az örökre a profilodon marad.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#224054) saelin válasza Mr Chapel (#224049) üzenetére


saelin
veterán

Azért kell a lemez hogy a license-t ellenőrizze, de azt csak a játék indításánál pörgeti meg vagy 2x aztán nem piszkálja. Persze ha kiadatod a lemezt akkor is lefut egy autentikáció... Szóval amíg játszani akarsz benne kell legyen a lemez, ha mással játszanál meg lehet cserélgetni. Nálam ez a "big no-no" a fizikális példányok ellen. Van vagy 5 lemezes játékom és több száz digitálisom. Nem érzem a lemezek hiányát egyáltalán.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#224055) Carlos Padre válasza Wesder (#224028) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Volt, csak azzal az volt a baj, hogy polír felülete volt, ami már attól karcolódik ha ránezel, úgy meg már ronda.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#224056) markknight válasza Mr Chapel (#224049) üzenetére


markknight
veterán

Pedig így van. És kellemesen pörög 1-2 percig minden alkalommal amikor bekapcsolod vagy felébreszted a gépet, valamint van, hogy olyan játék elindításakor is felpörög, melynek köze nincs a berakott lemezhez. De a legjobb a saját példám, amikor azért nem játszol egy játékkal, mert lusta vagy felkelni a kanapéből ki-be rakni a lemezt. Amivel sokat játszok azt digitálisan veszem, amivel pedig hébe-hóba, azt behúzom rendesen lemezen, aztán még el is adhatom.

[ Szerkesztve ]

(#224057) sxxorp válasza ldave (#224041) üzenetére


sxxorp
őstag

Revolut? Arra gondoltam, az biztos OK, ráadásul az árfolyam is rendben.
Deck: köszönöm, a PSNow mire jó, és ott miért számít a UK? A jelenlegi terv az, hogy a 3 említett lemezes játék + 1 éves EAAccess (így féláron lenne) sok mindenre elég.
Ez mennyire elérhető? Még egy kicsit jobb ár: [link]
saelin: és a digitálist hogy adod el?

[ Szerkesztve ]

(#224058) Chalez


Chalez
őstag

Na hazahoztam pár kuponos cumót… MK 11, RDR2, Spider-Man, Days Gone plusz két db UTP kábelt ;]
Red Dead már települ...

(#224059) 30z.Samu válasza Chalez (#224058) üzenetére


30z.Samu
félisten

Have fun! :R

Sic Parvis Magna

(#224060) Deck válasza Chalez (#224058) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#224061) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Ez egy kicsit ellentmond ennek az egész rendszernek hogy ott a sok játék csempéje, csak rányomsz és indul stb. Előtte legyek kedves a konzolhoz fáradni és cserélgetni :) Egyrészt értem miért van ez, ezeknek működnie kell internet elérés nélkül is. A digitális meg sztem csak úgy megy ha a psn-bejelentkezel. Gondolom azokat meg neten autentikálja, szép magyarosan :) No mindegy, ennek kicsit jobban utána kellett volna járnom előtte. PC-sen gondolkodtam. Kicsit arra emlékeztet ez mikor a Diablo 2 cd-it pakolgattam. Az is kérte anno játék előtt. Meg a Warcraft 3 :) Csak ezek még 2002 - 2003 ban voltak. Lassan 20 éve. Azt hittem hogy van valami megoldás ezekre, akár egy ISO file készítés vagy hasonló. Nem érzem valami biztonságos megoldásnak a discekkel való szarakodást, még ha csak rövid ideíg is kell használni. Ezeket a játékokat meg nem valószínű hogy el fogom passzolni. Tudom, nagy a használtpiac, de van aki ilyen szuper játékoktól megválik? Egy játékomat nem adtam még el, a régi időkből se. Mert a tudat hogy bármikor elő lehet venni, ha kedvem támad. Meg azért jól mutat egy eredeti Diablo 1-2 Warcraftok, Starcraft, Baldur's Gate, Icewind Dale stb... Ezeknek eszmei értéke van számomra. Maximum azt fogom csinálni hogy elpasszolom őket, aztán digitálisan megveszem majd. Na köszi az infókat srácok.

(#224062) Deck válasza Mr Chapel (#224061) üzenetére


Deck
titán

"ott a sok játék csempéje, csak rányomsz és indul stb."

Mivel, én csak digitálisan vásárolok, ezért nálam ez pont így működik.. :P

Amúgy van acc megosztás is és a ps4 játékok menni fognak majd ps5-ön is.

Ezentúl, digitálisan vásárolj :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#224063) felixo válasza Marcus88 (#224036) üzenetére


felixo
őstag

Te miről beszélsz ? :Y
Store-on is 20990 Ft a játék teljes ára. Szóval akciós az. :K

Redmi Note 9

(#224064) Lackooo84 válasza Deck (#224062) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát az én PS4 promban is csak 1-2 lemez pörgött élete során, azok is csak kölcsön voltak nálam. :DDD

The Truth is out there...

(#224065) Lackooo84 válasza felixo (#224063) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Bent lesz az PS HITS-ben nemsoká 6K-ért, mondd, h én mondtam. :D

The Truth is out there...

(#224066) raziel01


raziel01
veterán

Én is hazahoztam a Spidermant és a Days gone-t. 9k-ért postával a kettő alzáról. :C
Előre kell fizetni annyi az egész.

(#224067) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Touring Karts PSVR decemberben, cross platform multiplayerrel

Life, Uh, Finds A Way

(#224068) 30z.Samu válasza raziel01 (#224066) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mákosok! :D Az enyém még valahol úton van, ami azért fura, mert a másik rendelésem egy nappal később adtam le és az pedig itt van. :D

Sic Parvis Magna

(#224069) Chalez válasza raziel01 (#224066) üzenetére


Chalez
őstag

Nálam ez pontosan: 9070Ft+50Ft parkolási díj a postánál, üzemanyag, kocsikopás céges, max a parkolási pótdíjat szívhattam volna be, mert egy szolgálatváltást meg kellett várnom, és tovább tartott, mint amit a negyed órás parkolójegyem elbírt volna ;]

(#224070) sxxorp válasza 30z.Samu (#224068) üzenetére


sxxorp
őstag

A párom közel van, ő megy átvenni az Alzától a Spider-mant és HZD-t, előre fizetett kuponos kör :)
Ez a királykék felület, ambient zene maga megérte :D na jó, nem, de kifejezetten tetszik, jó indítás. Akkor ereszthetem a 7.00-ás frissítést, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#224071) 30z.Samu válasza sxxorp (#224070) üzenetére


30z.Samu
félisten

Toljad neki! :K

Sic Parvis Magna

(#224072) Mr Chapel válasza Deck (#224062) üzenetére


Mr Chapel
tag

Úgy lesz 😊 Mondanám hogy tanulópénznek drága volt de igazából elég jó akcióban vettem őket. Egy Horizon complete sztem 4000ért nem rossz vétel volt. Nem tudom hogy digitálisan is be tudtam volna szerezni ennyiért őket.

(#224073) Deck válasza Mr Chapel (#224072) üzenetére


Deck
titán

4.490 Ft digitálisan a Complete.

Amennyiért vetted annyiért eladod, aztán megveszed digitálisan.. :C

PS5

(#224074) Bencus88 válasza 30z.Samu (#224068) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem mindkettő rendelésemet mára ígérték, 8-20 de még semmi.

(#224075) Deck válasza Bencus88 (#224074) üzenetére


Deck
titán

Nekem az ígért nap utáni nap hozták eddig mindet.. :DDD

PS5

(#224076) sxxorp válasza Deck (#224075) üzenetére


sxxorp
őstag

+1

(#224077) Dadpool válasza Bencus88 (#224074) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Nekem se hozta a futár

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#224078) Mr Chapel válasza Deck (#224073) üzenetére


Mr Chapel
tag

Ezt hol nézed amúgy. A PS storeban? Vagy lehet direktbe így is venni? Mintha dobozos lenne, csak valszeg egy letöltőkód van csak a dobozban. PCre már vettem hasonlót régebben.

(#224079) koncsik válasza 30z.Samu (#223899) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

MÉg nem kezdtem el :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#224080) RangerFox válasza Mr Chapel (#224078) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ilyen nincs Psen.

(#224081) Madoc


Madoc
veterán

És nekem se. A days gone-t várom már csak, a többi tegnap jött.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#224082) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nem vagyok egyedül akkor, megnyugodtam. ;] Szerintem direkt húzzák az ember agyát. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#224083) tothjozsi96 válasza Deck (#224073) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Alzán 4790, meg a Detroit is.
Meg is rendeltem mindkettőt, én imádom gyűjteni a lemezes játékokat. ;]

(#224084) headhunter86


headhunter86
senior tag

Érdekesség: Eladtam God of War-t és megvettem digitálisan, mert nem szeretem sokat cserélgetni a lemezeket, illetve gyűjtöm az ilyen alapműveket, és most játszom másodszorra.
Meg így 0 Ft-ból megvan a csere, akciók alkalmával. Tudom, ezt már nem tudom eladni soha, de nem is akarom.

Lényeg a lényeg, hogy miután megvettem még mindig kérte a lemezt. Le kellett törölnöm és újra letölteni, hogy tudjak vele játszani lemez nélkül. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#224085) 30z.Samu válasza headhunter86 (#224084) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez normális szerintem.

Sic Parvis Magna

(#224086) Deck válasza Mr Chapel (#224078) üzenetére


Deck
titán

PS Store-ba.

PS5

(#224087) Madoc válasza 30z.Samu (#224085) üzenetére


Madoc
veterán

Boxon simán játszod tovább ha váltasz digitálisra. Nem kell leszedni ujra.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#224088) 30z.Samu válasza Madoc (#224087) üzenetére


30z.Samu
félisten

A PS rendszere amúgy is egy kicsit fura, gondolok itt a fájlrendszer kezelésre is például. Nekem nincs vele gondom, elvégre arra használom a gépet, amire kitalálták, de megvannak a hülyeségei, ez tény. Amit ki tudnék emelni, az a Store-ban keresés konzolon, gyűlölöm, megvetem! :D Nem is használom.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#224089) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na akkor nyugodtan intézem a dolgaim ezek szerint hiába várom :DDD

(#224090) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Hmm... csak egy felvetés. Ha tegyük fel, digitálisan van meg egy játék, és neadjisten épp a net úgy dönt hogy kér egy kis kávészünetet. Akkor nem tudsz játszani azzal a játékkal? Egy steamben pl van offline mód, így az adott játék single részével simán lehet játszani akkor is. De például egy Diablo 3 állandó internet kapcsolatot igényel. Egyszer kipróbáltam mi történik ha kihúzom a netkábelt. Azonnal kivágott a játék :) Csak elmélkedem, szerencsére olyan sűrűn nem szakad meg a net, de párszor előfordult már ilyen. Meg próbàlok valami érdemi pontot felhozni a lemezes jàték mellett :)

(#224091) Mike válasza Mr Chapel (#224090) üzenetére


Mike
veterán

Offline játékkal simán tudsz játszani net nélkül.

(#224092) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Pont akartam kérdezni hogy másnál se vált státuszt a PS4 slim rendelés alzán, mert 2 napja "A termék ki van fizetve és szállításra készítjük elő."
Erre megjött a mail hogy átadták a futárnak.
Csomagkövetési számook nem működnek.
Ne pánikoljatok jönni fog, de késik minden.

Ellenben ezek már itt vannak, de mindkét lemez ide oda ütődött, zörgött a tokban, kiestek a leszorítóból, karcokat nem találtam, remélem nincs bajuk. Fóliázva voltak bontatlanul. :(((

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#224093) #04430080 válasza Mr Chapel (#224090) üzenetére


#04430080
törölt tag

Nekem bőven elég az, hogy eladható. Növeli majd a konzol értékét eladáskor.

(#224094) Bencus88 válasza $p@rr0w (#224092) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kb mindegyik csomagomban kijöttek a lemezek és már nem egyet rendeltem, ez miatt ne aggódj ;)

(#224095) hombre[EU] válasza Mr Chapel (#224090) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen, de elsōdlegesre kell állítani.
A lemezes mellett sok minden szól (pl. kölcsön adod,cserélsz,eladod stb), de az egyik legfontosabb (számomra),hogy ha van otthon 50 játékom bármelyiket megdogom, feltelepítem és játszok. Nem kell 60-70GB letölteni+telepítés.
Mifelénk családi házaknál mindenhol FUP van a neten, hiába fizetsz elō a méregdrága 100mbitesre,ha 10-20-50GB után a felére csökken a letöltés és órákat tôlt le egy gamet

Life, Uh, Finds A Way

(#224096) Mr Chapel válasza $p@rr0w (#224092) üzenetére


Mr Chapel
tag

Csomagkövetési számok úgy tudom csak aznap működnek amikor a kézbesítés napja van. Nekem legalábbis a GLS nél így írták régebben. Most én az MPL-el postapontra kértem, nekem se dob fel semmit a csomagkövetési számra. Tippre az MPL-nél is így működhet.

(#224097) Lackooo84 válasza Deck (#224075) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem hétfőn rendeléskor csütörtököt írt várhatónak, ami tegnap reggel feladáskor egy elnézés kéréssel módosult péntekre, de mégis ideért mára. :D

The Truth is out there...

(#224098) Tdizsolt válasza Deck (#224011) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:Y ez valami betegség nálad? :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#224099) Deck válasza Tdizsolt (#224098) üzenetére


Deck
titán

3 év alatt.. Sok fps-el is játszom így az analógok halnak. Akcióba mindig veszek mert sose tudni.. Meg jó ha van :P

PS5

(#224100) waccamár


waccamár
senior tag

Sziasztok! 3 éves az első szériás Prom. Tavasszal kitakarítottam meg újrapasztáztam MX4-el, meg a vram-okra is tettem új thermal pad-et. Rövid ideig jobb lett :D De most már megint eszméletlen hangos.

Már éppen vettem volna egy holland shop-ból egy Nidec ventit - amik az új szériában vannak.
Csak gondoltam előtte benézek ide.

Láttam írtátok, hogy Nidec-el sem jobb a helyzet. Ez ki lett vesézve, tényleg így van? Hülyét kapnék ha 15k-t kiadnék érte és semmi változás nem lenne.

Másik amit olvastam itt tőletek amikor keresgettem az az, hogy a Condactonaut pasztával érezhetően jobb, és hogy az MX4 gagyi. Ez valid? Érdemesebb lenne vennem egy új pasztát, jobban járnék, mint a Nidec ventivel?

Előre is köszi a segítséget feleségem nevében is, aki nem tud aludni a hálóban, ha a nappaliban játszok :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.