Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#224201) sxxorp válasza penge111 (#224197) üzenetére


sxxorp
őstag

Á, félre ne érts, ez olyan lehetett, mint amikor megvettem az e-bike-ot a nyáron, és a hagyományos bringa 4 év defektmentessége után a hazagurulás utáni első úton defektet kaptam, már alig emlékeztem, hogy kell szerelni :D Csak ragasztottam a belsőt, de azóta sincs semmi, és kifejezetten élvezetes vele menni. Ilyesmi lesz itt is, kis pofon az elején, hogy ne szálljak el, de aztán élmény. Mondjuk az is érdekes volt, ahogy a felhőkarcolóban belül mászkáltam, és pl. a plafon nem látszott, de a rajta, fent a tetőn álló emberek igen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#224202) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Codemaster megvette a SlightlyMadStudios-t [link] és valami nagyra készülnek

Life, Uh, Finds A Way

(#224203) .LnB válasza hombre[EU] (#224202) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Grid 2 Remaster... ;]

Remélem tényleg tudnak kezdeni velük valamit. Codemasters-nek van mindenféle autós játéka. F1, Dirt, Grid. De a '15-ös Dirt Rally-t leszámítva szerintem egyik se kiemelkedő. Jó átlagosak. És ha ezeken a játékokon tudnának még egy kicsit pimpelni, akkor igazán ütős széria lehetne akár mind. Na meg egy PC2 grafikás rally játékot is el tudnék viselni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224204) #09990144


#09990144
törölt tag

Sziasztok! Csatlakozok én is a csapathoz, már a futárnál van a PS4 slimem. Amiket utána rendeltem játékokat, már megkaptam, de a konzolt foglyul ejtette az Express One pár napra :D De ma este végre belevágok. Vagy Last of Us, vagy RDR 2 lesz a felavatás. :)

(#224205) .LnB válasza #09990144 (#224204) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

The Last of Us a legjobb kezdésnek. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224206) hombre[EU] válasza .LnB (#224203) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem most konzolon nem hiányzik verseny, max néha GranTurismo árkádnak jó :)

Én egy jó kis storys autójátékot el tudok képzelni,mint pl régen a Driver volt. Mindjuk a BabyDriver IP-re? Vagy a NicolasCage film. Kis tps+sok autózás,ahol jó a fizika (nem GTA szintū)

Life, Uh, Finds A Way

(#224207) KaitouP válasza .LnB (#224194) üzenetére


KaitouP
veterán

Na jó, magadhoz képest fejlődést mutattál, és viszonylag sokat játszottál. :DDD

Kíváncsian várom mit mondasz majd az idei részre, most meglehetősen nagy változásokat eszközöltek. Várunk a játék topikjában. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#224208) oriic válasza hombre[EU] (#224202) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha a Halalos Irambam style jatekuk nagynak mondhato majd (de ez is pletyka meg, annyit tudni h hollywoodi blockbusterre epul). :D

Live-Die-Respawn

(#224209) hombre[EU] válasza oriic (#224208) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Csak azt neee :D

Life, Uh, Finds A Way

(#224210) sasa134


sasa134
addikt

srácok, Ps4-hez keresek fejest, Goldot vártam, de sehol sem találok akciósan Németo-ban, ellenben ma a Saturnnál feltűnt HYPERX, HX-HSCF-BK/EM, Cloud Flight, 77 Eur áron (elvileg 159-ről leárazva...). Ez jó vétel ennyiért? köszi

Avanti Roma

(#224212) szallasi007


szallasi007
őstag

Sziasztok,

az egyik kollégám kapott Angliából feltöltő kártyát, magyar accountja van, de arra természetesen nem tudja beaktiválni állítása szerint. Ha régiót vált akkor be tudja aktiválni? Egyáltalán működik ez a régióváltás ide-oda? Magyar acc angol régióra, játék megvesz angol store-ból majd vissza magyar régióra működik?

Ha nem akkor marad az hogy csinál angol account-ot megveszi a játékot store-ban? Ilyenkor gondol nem lesz hozzá magyar felirat? Pl GoW esetében?

Segítséget előre is köszi :R

(#224214) tboy93 válasza penge111 (#224197) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem 2x kifagyott teljesen, de azon kívül nem volt bugos.

A most pörgő AC Odyssey már más tészta...

[ Szerkesztve ]

(#224215) tboy93 válasza #09990144 (#224204) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jó szórakozást :K Ilyenkor jó beleugrani a generációba, tömérdek jó játék vár, használtan mondhatni "filléres" áron :))

[ Szerkesztve ]

(#224216) .LnB válasza tboy93 (#224214) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, de ha CE34878-0 hibával állt le, akkor nem a játék hibája, az bármikor előfordulhat. Nekem se volt semmi bajom amúgy azzal a játékkal.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224217) tboy93 válasza .LnB (#224216) üzenetére


tboy93
nagyúr

Fingom sincs már mi volt az error code, de azért maradt ez meg így, mert talán ezen kívül eddig csak az AC Origins fagyott ki egyszer és semmi más.

(#224218) penge111 válasza tboy93 (#224214) üzenetére


penge111
addikt

Milyennek találod az Odyssey-t? Emlékeim szerint te is nem sokkal előtte játszottad az Origint, akárcsak én. Mondjuk én majd kb. tavasszal fogok oda érni,de már itt figyel a polcomon pár hónapja :B

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#224219) Wlac válasza szallasi007 (#224212) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem lehet sajnos régiót váltani.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#224220) erahurka válasza .LnB (#224203) üzenetére


erahurka
félisten

Az F1 bántóan átlagos. Még mindig ott tartunk 2019-ben, hogy ha egy autó megáll technikai gond miatt (ami a játékossal meg se történhet), akkor egy idő után eltűnik az út széléről, semmi olyan hogy odafutnak a pályabírók, jön a daru vagy ilyesmi. És még sok gagyi vagy buta megoldás van benne.

(#224221) consono válasza erahurka (#224220) üzenetére


consono
nagyúr

Biztos akkor mennek oda a pályabírók, és tolják ki, amikor te a pálya másik részén vagy :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#224222) Wesder válasza consono (#224221) üzenetére


Wesder
félisten

Mindezt kb 1.5 perc alatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224223) #09990144 válasza tboy93 (#224215) üzenetére


#09990144
törölt tag

Köszönöm! :) Igen, tényleg jó áron lehet már játékokat venni. Rendeltem is egy párat, szerintem hónapokig elleszek :D (Last of Us, Uncharted 1-4, God of War, HZD, RDR 2, GTA 5)

(#224224) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na megjöttek az alzás dolgok, ugyanitt utp kábel eladó ;] :C

(#224225) RudY válasza Bencus88 (#224224) üzenetére


RudY
addikt

Kupont elfogadsz? ;] :P

(#224226) Wesder válasza RudY (#224225) üzenetére


Wesder
félisten

Elfogadja, csak kell tenned a kosaradba egy plusz utp kàbelt;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224227) Xaels


Xaels
félisten

Huhh gyerekek ez a Gris tényleg valami zseniális. Gyönyörű, a zene nagyon kellemesen adja a hangulatot, a játékmenet bár egyszerű de finoman adagolja a változatosságot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#224228) kissit


kissit
csendes tag

Sziasztok. Megérkezett nekem is alza-tol ps4 pro es 12 havi ps plus egy matrica formajaban. A matrican levo koddal tudom aktivalni a ps plus-t?

(#224230) penge111 válasza Xaels (#224227) üzenetére


penge111
addikt

Anno szerkesztettem a játék adatlapját, fel is karcoltam a bakancslistámra, durván magas értékeléseket kapott. Annyi, hogy nagyon rövidke :(

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#224231) KaitouP


KaitouP
veterán

Van egy Guinness rekord ötletem:

1. Mi, Alzás, kuponozós, UTP kábeles vásárlók összedobjuk az összes kapott kábelt.
2. Összegyűlünk, és egymáshoz kötjük a kábeleket.
3. Megnézzük, milyen hosszú lesz, és Alzás UTP kuponkábel (aka "kubel") címen rekordot állítunk.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#224232) Xaels válasza penge111 (#224230) üzenetére


Xaels
félisten

Persze nem hosszú, de nem is egy AAA kategória. Hamar eltelik a játékidő mert az egész olyan fluid, és egyáltalán nem nehéz így az sincs, hogy 1-1 résszel órákat szív az ember. Adja magát a játék, regenerálja az ember lelkét a finom színeivel és dallamaival, a kellemes platform játékelemeivel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#224233) tboy93 válasza penge111 (#224218) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen, valahogy talán kicsit utánad játszottam vele. Felemás érzéseim vannak, néha mintha picit jobb lett volna a hangulat az Originsben, néha meg ezt élvezem jobban. Cefet nagy a térkép. 40 órát játszottam eddig vele, a 25%-a van kb felderítve, DLC területek nélkül. Mellékküldetésekből végtelen van, vannak egészen jópofa quest lineok is. A hajózás nekem bejön, bár nincs túltolva a használata. Ami viszont nem tetszik, az a technikai megvalósítás. Laggol. Sokszor, sokféleképpen. Nagyobb városokban szerintem ilyen 25 fps környékén lehet fixen, de időnként ha gyorsan lovagolsz A-ból B-be akkor meg-meg fagy a kép teljesen 1-1 másodpercre. Fél éves a Pro-m, szóval nem fognám arra. Emellett a textúrák is sokszor későn töltenek be, sokszor eléd spawnol az alj növényzet, a lovaglás elég gyász, idiótán mozog, lóval lépcsőzés pedig komikusan néz ki. Az átvezető animációk nagyon sokat töltenek és elég bénán néznek ki, a karakterek mimikája nem túl élethű. Ezek ellenére egyébként szerintem szórakoztató, olyan chilles játék, semmi komoly küldetésre meg játék-mechanikára nem kell figyelni, csak mész oszt' gyaksz, lootot felszeded, jobb geart felpakolod, mész tovább. Elvagyok vele, meglátjuk meddig. Ráfért volna még 1 év fejlesztés.

[ Szerkesztve ]

(#224234) jupp008 válasza KaitouP (#224231) üzenetére


jupp008
senior tag

"kubel"
Ezt lekéne védetni :D

(#224235) adalbert1


adalbert1
veterán

Tegnap megejtettem a Slim-ről Pro-ra migrálást.
Ez valami baromi lassú! Összekötöttem őket ethernet kábellel, csak a BFV és a mentések voltak a régi gépen, de majd 3 órát elszüttyögött 100G áthúzásával.
Ezekben a gépekben nem gigabit csati van (vagy lehet, hogy a kábelem nem tetszett neki)? Mert ez így olyan 10M/sec, miközben a gigabit elméleti max. sávszélessége 125M/sec, illetve 2.5-ös hdd még lehet limitáló tényező, de azért 10M/sec-nél az is jóval gyorsabb.
Igazából csak egyszer kell megcsinálni, szóval nem akkora érvágás, inkább azért írtam le, hogy ha más is migrálna, akkor belefuthat ebbe.

Egyelőre csak a Battlefield V-tel próbáltam a gépet, ez alatt valamennyivel hangosabb, mint a Slim volt (de a 1216B-s Fat gépemnél halkabb), teljesítményben nem vettem észre szemmellátható különbséget (talán annyi, hogy nagyobb tömegjeleneteknél nem esik le annyira az FPS).

(#224236) 30z.Samu válasza Bencus88 (#224224) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem a másik pakk még mindig sehol, vagyis a nyomkövető szerint szállítás alatt. :(

Sic Parvis Magna

(#224237) Doki16


Doki16
addikt

Vett innen valaki az Alzán múltkor a 6000 Ft-os Days Gone-ból? Elvileg járt hozzá egy bónusz DLC. Nekem ma érkezett meg de semmit nem kaptam hozzá. Ti nálatok volt a dobozban valami?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#224238) GEIL válasza adalbert1 (#224235) üzenetére


GEIL
addikt

FullHd TV-n játszol ?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#224239) Madoc válasza adalbert1 (#224235) üzenetére


Madoc
veterán

Alzás ps csak alzás utp-t fogad!!;]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#224240) Deck válasza Bencus88 (#224224) üzenetére


Deck
titán

Mennyié? ;]

PS5

(#224241) 30z.Samu válasza Doki16 (#224237) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ugyan ott volt a rendelésnél hogy jár hozzá, de páran jelezték hogy nem kapták meg. Én még nem tudom, mert még mindig várok rá. De ha nem lesz benne esetleg, akkor sem fogok eret vágni. Jó deal volt ez így is.

Sic Parvis Magna

(#224242) NoOne1976 válasza 30z.Samu (#224241) üzenetére


NoOne1976
őstag

Nem benne lesz, hanem az alzás fiókodban.

(#224243) Mike válasza Carlos Padre (#224146) üzenetére


Mike
veterán

minek veszed meg lemezen? :D

(#224244) 30z.Samu válasza NoOne1976 (#224242) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én már annak is örülnék, ha nálam lenne a játék. :D Még a végén ráfanyalodok a Heat-re, pedig mára Days Gone-t terveztem. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#224245) penge111


penge111
addikt

Megjelent egy új játék, Days Gond, már lehet az aprón is venni. Van itt gond, nem kevés :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#224246) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

No srácok, átvettem én is a csomagocskát. Valóban 7216b volt benne. Viszont van pár furcsaság. Először is, panaszkodtak páran itt hogy a játék lemezek ki voltak esve a kis pöcökből. Na, nálam ennél kicsit drasztikusabb volt a helyzet. Konkrétan szanaszét volt törve belül. A kis peckek amik fogják a lemezt a Red Dead Redemption 2 ben. És mivel ahogy láttam ez 2 lemezen van, az a kinyitható oldal belül, na az is a rögzítésnél szét volt törve. Vissza nem tudom pattintani a lemezt mert ami fogná azok a peckek is el vannak törve. A másik a Horizon Zero Downnál volt. Ott "csak" a gépkönyv tartó belső fül közül az alsó volt letörve. Szerencsére ahogy néztem maga a lemezek nem sérültek. Ezt azért jelzem az Alzának mert egy kicsit durvának tartom.


(#224247) Doki16 válasza Mr Chapel (#224246) üzenetére


Doki16
addikt

5 ps játékot vettem most az Alzától, nekem mindegyik doboza szét volt törve. Volt olyan ami darabokban kaptam meg. Lehet ezért reklamálni nekik?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#224248) wierra válasza penge111 (#224245) üzenetére


wierra
senior tag

Az ilyen megélhetési kufárhoz csak egy kérdésem volna...amit Pilátus is feltett Názáleti Blájennek... :DDD ;]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#224249) 30z.Samu válasza wierra (#224248) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy játék miatt nem gazdagszik meg.

Sic Parvis Magna

(#224250) fahrii


fahrii
őstag

Telekomnál Samsung QE65Q6FN 280-ért. Azt hiszem passzolna a PS4-hez. Mit gondoltok? :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.