Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#224401) Wesder válasza 30z.Samu (#224400) üzenetére


Wesder
félisten

Nem. A lemezes jàtékaidat ilyenkor kidobhatod/eladhatod.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224402) 30z.Samu válasza Wesder (#224401) üzenetére


30z.Samu
félisten

Annak a gépnek van létjogosultsága? Mármint odaát volt, aki váltott egy ilyen gépre vagy friss tulajként ezt vásárolta?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#224403) kriszpontaz válasza 30z.Samu (#224402) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha nem érdekel a lemezes játék, csak digitálisan vásárolsz akkor van. Amúgy inkább venném én is az optikai meghajtóval szerelt változatot.

(#224404) 30z.Samu válasza kriszpontaz (#224403) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is így vagyok vele, én többnyire lemezes játékos vásárlok. Kicsit meglepődtem, amikor a MS kiadta ezt a gépet, azért kérdeztem kíváncsiságból, hogy miként látják a tulajok, van-e értelme.

Sic Parvis Magna

(#224405) syler123


syler123
veterán

Csak engem zavarnak a matricák, amit ráragasztanak a borító elejére? Le szoktátok szedni vagy ne szenvedjek vele úgyis nyoma marad? Van itthon sebbenzin, de ha az véletlen bejut a borítóhoz, akkor különösen szép lesz az eredmény :D


Lackooo84 : hát nem tudom, attól meg gondolom megnyúlik a fólia, ami tartja a borítót.

[ Szerkesztve ]

(#224406) Lackooo84 válasza syler123 (#224405) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hajszárító...

The Truth is out there...

(#224407) Tdizsolt válasza kriszpontaz (#224399) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszönöm szépen!
És a "sima" mindegyik kiadása magyar, vagy abból is bele lehet futni angol nyelvűbe? Az Alzán ez is van, de ott sincs feltüntetve a nyelv/felirat.

Psn ID: Tdizsolt

(#224408) Tegla80 válasza 30z.Samu (#224402) üzenetére


Tegla80
addikt

Ps3 ota digit(es ssd) parti vok,szval ha jonne ps5bol csak digit es lemezes verzios is akkor a digitet vennem. :K

Sony® & PlayStation®

(#224409) kriszpontaz válasza Tdizsolt (#224407) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Szerintem bele lehet futni, van belőle pár verzió, de a Magyarországon forgalmazott lemezek szerintem mind magyar feliratosak. Az ALZA nem magyar, szóval rizikós. Ott is van CZ verzió és GB is. A CZ talán tartalmaz magyar nyelvet is, de nem biztos. A sima nem éri meg, ha a fullos 2700. A DLC ami benne van, megéri a teljes verzió árát. Jó pár óra plusz játékidőt ad.

[ Szerkesztve ]

(#224410) Wesder válasza 30z.Samu (#224402) üzenetére


Wesder
félisten

Igen volt, aki vàltott. Ha lett volna X-ből lemezmentes akkor arra vàltottam volna az S-t. Most hogy Alzàn 42 volt a AD verzió elég sok új arc jelent meg a hogy mókolhatok bele lemezt kérdéssel a topikban. Talàn egy tizessel lehet dràgàbb a meghajtós verziós gép, csak hàt a fillérficken nagy úr.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224411) 30z.Samu válasza Wesder (#224410) üzenetére


30z.Samu
félisten

"elég sok új arc jelent meg a hogy mókolhatok bele lemezt kérdéssel "

Édes jó Istenem... :F :U

Sic Parvis Magna

(#224412) Wesder válasza 30z.Samu (#224411) üzenetére


Wesder
félisten

Ne is mondd, skywalker épp hegeszti az új összefoglalót, mert téboly, ami most odaàt zajlik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224413) saelin válasza syler123 (#224405) üzenetére


saelin
veterán

Régen én WD40-el szedtem le ezeket, mert minden hol ezt ajánlották hozzá és tényleg szépen leoldja. Maga a cucc sem drága szóval jó belőle pár litert előre megvenni. :DDD

30z.Samu
Nekem anno a gamer pc-mben sem volt optikai meghajtó. Itt konzolnál sem venném szívemre ha eltűnne, de tudom hogy másoknak deal breaker lenne egy ilyen lépés. Meg azért lássuk be, hogy vannak helyek a világban ahol rettentő rossz vagy drága az internetelérés... Azt tudom elképzelni, hogy alapból olvasó nélkül árulnák az ilyen konzolokat, de lehetne hozzá venni egy lemez olvasót, amit ha valaki akar modulárisan belerakhatná a gépbe, aki meg nem élne ezzel, annak mehetne oda ssd pl.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#224414) james001 válasza syler123 (#224405) üzenetére


james001
veterán

Körömlakklemosó is szépen lehozza.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#224415) mttssz válasza saelin (#224413) üzenetére


mttssz
senior tag

Mukodik a sima haztartasi napraforgo olajjal itatott papirzsepi is, anno laptoprol a gyari matricak altal hagyott ragasztonyomokat pikkpakk leoldotta nekem. :DDD

(#224416) 30z.Samu válasza saelin (#224413) üzenetére


30z.Samu
félisten

PC-ben nekem sincs évek óta optikai meghajtó, de ott vannak más megoldások is arra, hogy annyival olcsóbban vedd meg a játékot, hogy utána eszedbe sem jut hogy elakarod adni. Itt most nem a kalózkodásra gondolok.

Sic Parvis Magna

(#224417) Xaels


Xaels
félisten

RAD gameplay-em.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#224418) james001 válasza mttssz (#224415) üzenetére


james001
veterán

Na aztán ha meg összeönti mind a 3 dolgot amit most ajánlottunk neki és úgy szedi le,még a dobozt is kilyukasztja ;] :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#224419) NyMRooD válasza 30z.Samu (#224416) üzenetére


NyMRooD
őstag

Na meg ha pc-n megveszel egy lemezes játékot ott fog virítani a steam/origin/uplay/epic/gog/battle.net/bethesda/rockstarSC kulcs aminek a beváltásával a lemezt már szinte semmit sem ér (és te is max telepítéshez használod, de még ahhoz sem éri meg mert utána úgy is leszed egy rakat patchet).

u.i. felsorolás közben eset le, hogy hány kliens is van már pc-re, szörnyű.

u.i.2 +1-nek ott az MS store, csak nem tudom, hogy annak van-e kulcsos változata, de gamepass-ból és playanywhere-ből kiindulva gondolom van.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#224420) ruti válasza kriszpontaz (#224390) üzenetére


ruti
Közösségépítő

köszi :R

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#224421) 30z.Samu válasza NyMRooD (#224419) üzenetére


30z.Samu
félisten

:K

Sic Parvis Magna

(#224422) mttssz válasza james001 (#224418) üzenetére


mttssz
senior tag

Lejott a matrica? Na latod. ;]

(#224423) luigi106 válasza kriszpontaz (#224390) üzenetére


luigi106
tag

Köszi a jó tippet, már be is húztam. :R

(#224424) Tdizsolt válasza kriszpontaz (#224409) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:R Köszi szépen!

Psn ID: Tdizsolt

(#224425) syler123 válasza james001 (#224418) üzenetére


syler123
veterán

Ne is mond, szerintem szuper-képességekre teszek szert ha ezeket összeöntöm. Mondjuk nem hiszem hogy ezen kívül sok mindenre tudom használni a matricaleszedő képességemet :D - Stickerman

Sebbenzinnel szépen le tudtam szedni, proci kupakot is azzal szoktam tisztítani. Előtte kivettem a borítót.

[ Szerkesztve ]

(#224426) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#224392) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem elejétől játszd a Metro sorozatot. Elég jó a történet ahhoz hogy egymás után játszd végig.
A Metro Redux tartalmazza a 2033 és Last Light felújított részeit is. Általában fillérekért akciózzák, valami 1500Huf-ért vettem store-on.
A Death Stranding hosszú lesz (70-130 óra a platinája), és tipikusan Witcher 3 jellegű abból a szempontból, hogy nem érdemes félórákra leülni elé, én pl csak akkor kezdek bele ha van pár szabad órám, visz magával a story.
Tényleg most hogy mondod a Witcher 3 is abbamaradt nálam, 4 órám van benne, végig kellene játszani. Nem baj idén már úgyis csak 8 napot dolgozom, lesz idő rá. :D

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#224427) erahurka válasza Zoleee83 (#224426) üzenetére


erahurka
félisten

Witcher 3 GOTY az bőven 100+ óra :C

(#224428) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#224426) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mivel foglalkozol, hogy már csak 8 napot melózol idén? :D De jó, hogy írod ezeket, akkor majd szépen sorjában végigjátszom az elődöket és majd csak utána veszem meg az Exodus-t, a Death Stranding is ráér még, el leszek a megvásárolt játékokkal egy darabig. A Witcher 3-ben kb 1,5 órám van, de érdekel engem is a story. :K

Sic Parvis Magna

(#224429) tboy93 válasza Zoleee83 (#224426) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mazlis, nekem meg 14 napom van iden hatra :(

[ Szerkesztve ]

(#224430) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#224428) üzenetére


Zoleee83
addikt

IT szakembör' vagyok egy cégnél, és bent maradtak a szabik. :D

@ erahurka, tudok róla, első most a DS lesz mert lemezes, túl akarok adni rajta végigjátszás után, aztán Witcher, de most elkapott a gépszíj és minden IS kellene, Jedi FO, Batman Arkham Knight, Control, Uncharted Lost Legacy.
Uh marad az hogy sorjában, de ilyenkor vannak a legjobb akciók, nehéz nem beszerezni ezeket.
(másik topic-ban már hangolnak az időmérőre, tipegj át!)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#224431) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#224430) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ugye? Én is pár hete még azt mondtam hogy basszus, nincs semmi, ami érdekelne. Vagyis volt, csak úgy voltam vele hogy nekem nem éri meg a teljes árát. Aztán láss csodát, jött a Black Friday és most minden IS kell. :D Most is lenne még elképzelés mi az, amit szívesen megvennék, de szerintem most már elég lesz. Mire odajutok, hogy újra vásárlásra adom a fejem már lényegesen olcsóbbak lesznek a játékok. Legalábbis egy része. :D

Sic Parvis Magna

(#224432) Mike válasza syler123 (#224405) üzenetére


Mike
veterán

Lackó írta jól, melegíteni kell

(#224433) Mike válasza erahurka (#224395) üzenetére


Mike
veterán

Akkor én azokat nem láttam.

(#224434) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Srácok a Spider-Man jó játék? :B
Alzán kellene keresnem valami játékot mert úgy is kell vennem egy külső hdd házat, aztán még hozzá kellene dobni valamit hogy kuponozhassak. (és ráadásul tényleg kell nekem most egy lan kábel ;] )

(#224435) Wesder válasza Alcsi69 (#224434) üzenetére


Wesder
félisten

Playstation Exklúzív... Szerinted?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224436) 30z.Samu válasza Wesder (#224435) üzenetére


30z.Samu
félisten

Attól még nem tetszhet mindenkinek. :) Én nem vagyok egy Spider Man fan, de ettől függetlenül szerintem jó lett. :K

Sic Parvis Magna

(#224437) Wesder válasza 30z.Samu (#224436) üzenetére


Wesder
félisten

Azt kérdezte hogy jó-e, és nem azt hogy neki tetszik-e.Azt hogy neki tetszik, csak ő tudja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224438) 30z.Samu válasza Wesder (#224437) üzenetére


30z.Samu
félisten

Végül is jogos. :R

Sic Parvis Magna

(#224439) Steve1207 válasza Alcsi69 (#224434) üzenetére


Steve1207
veterán

Másodjára vettem meg, igaz először csak az alap sztorit pörgettem :) Úgyhogy elég jó.

Más: megvan, hogy anno miért hagytam abba a GoW-ot, beragadtam ide és nem tudtam se kimenni, se tovább menni :DDD

Másik más: South Park The fractured but whole Deluxe 3,6e most (tartalmazza az első részt is), így rajongóknak kötelező pack, nem tudtam ott hagyni ennyiért, plusz mellécsaptam egy Black Ops 3 Zombis verzióját 1,3e-ért nosztalgiázni.

.

(#224440) CySnick


CySnick
csendes tag

Sziasztok,

egy 13 hónapja vásárolt Ps4 Pro hibájával kapcsolatban írok, sajnos csak 12 hónap garancia volt rá a Konzolokszervíze által...

Valószínűleg a grafikai egység hibásodott meg, a játékon belül (Fifa19, GTA V) fehér vibráló foltok jelennek meg, amíg a játék ki nem fagy.
Találkozott valaki hasonló problémával már korábban?
Garancia utáni javításra tudtok ajánlani megbízható szervizet?

:R

(A jelentkező probléma körüljárva: HDMI kábelcsere 2x, PS4 remote play MacBookon, rendszerbeállítások módosítgatása, pl Deep Color => változatlanul villog és kifagy, külső burkolatot megbontottam, de nem tűnt porosnak)

(#224441) zojjektum válasza 30z.Samu (#224402) üzenetére


zojjektum
senior tag

Számomra van! A ps exen kívül csak digitálisan vásárolok. Pro mellé nem akartam boxot egyáltalán, de az alzás kuponozással nem tudtam ott hagyni 42ért. Ultimate game passal elvagyok 2021 áprilisig. :)

(#224442) sxxorp válasza Begi (#224391) üzenetére


sxxorp
őstag

Köszi, ma délelőtt átvettem a kötözőt (előrefizetett, kuponozott rendelés - meg még kettőt :D ), és semmi gond nem volt. Még ott lecsekkeltem a kódot, megjelent.
Mit is mondott a jó öreg Gandalf Alzia bányáiban?:
Kuponozzatok, bolondok! :DDD
Így elhárult az akadály az EA Access megvásárlása előtt, remélem minden OK lesz (még aktiválni kell a kódot). 8eFt 1 évre olyan kártyáról ahol 8 ezerért vettem 12eFt-ot, vagyis arányaiban még kevesebb is, szerintem így OK. A Spider-man, HZD, Detroit + EAAccess kombó összeállni látszik, jó időre le vagyunk fedve :)
Mondjuk a GRIS nagyon finomnak tűnik, köszi annak ,aki írt róla.

[ Szerkesztve ]

(#224443) 30z.Samu válasza zojjektum (#224441) üzenetére


30z.Samu
félisten

Have fun! :R

Sic Parvis Magna

(#224444) tboy93 válasza Alcsi69 (#224434) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem nagyon tetszett :K Minőségi, nagyon egyben van, egészen jó sztori, élvezetes lengedezes, atomstabil fps.

(#224445) tboy93 válasza zojjektum (#224441) üzenetére


tboy93
nagyúr

En is gondolkodtam rajta Pro melle, annyiert nagyon jo deal volt es egy rakat regebbi jatekot lehet rajta jatszani amit Ps-en nem. Most ez nalam kimaradt, de kesobb siman lehet hogy lesz egy Switch vagy egy box a Ps mellett.

(#224446) vg válasza CySnick (#224440) üzenetére


vg
addikt

Lehet a merevlemez ment benne tönkre. Vedd ki, nézd meg pc-n.

(#224447) consono válasza zojjektum (#224441) üzenetére


consono
nagyúr

Ha nem lenne ott a 360 a PS4 mellett, én is beleugrottam volna. Vagy ha menne vele a régi Kinect... Csak a BC miatt megérte volna, van még a 360-on is backlistem rendesen!

"In God we trust. All others must bring data"

(#224448) markknight


markknight
veterán

Ahogy nézem a HDR szépen kinyírja a fénykard effektet a Fallen Orderbe, másnál is ilyen? (értsd, nincs benne a fehérje :DDD )

(#224449) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

$10 a God of War US Store-ban. Ilyen áron,ilyen játékot még steamen se vesztek :D

Life, Uh, Finds A Way

(#224450) Wesder válasza hombre[EU] (#224449) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyit màr megér.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.