Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#224701) 30z.Samu válasza _drk (#224700) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én imádtam, szerintem későbbiekben azt is végig fogom tolni párszor. :) A 7-et kétszer vittem végig eddig, tervezek egy harmadikat és akkor már végigtolom a SP-t is, ahhoz még nem nyúltam.

Sic Parvis Magna

(#224702) icemad válasza Batyops (#224651) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Far cry...

(#224703) Deck


Deck
titán

Új Christmas deals akciók vannak a Store-ba!

Diablo 3 EC végre 6k :C

PS5

(#224704) Batyops válasza .LnB (#224681) üzenetére


Batyops
aktív tag

Na látod csak van ebben a játékban valami jó is . Amúgy látom most megy nyugi majd elmúlik :D . Amúgy nekem is nagyon bejött a multi azt olyan 10-15 óra után beleuntam.

(#224705) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Nier Automata mennyire nehéz?

(#224706) Rage47 válasza hr2 (#224705) üzenetére


Rage47
veterán

Mint egy Devil May Cry.
De van demo, nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#224707) odinkain válasza Deck (#224505) üzenetére


odinkain
tag

Souls játékok miatt miért kéne tartalék kontroller? Mi gyilkolja abban az analógot?
Most vagy nem játszottál még Souls játékkal vagy csak végigrohantál rajta.....
Azért kíváncsi lennék egy Orphan of Kos elleni párharcban mi az ami nem veszi igénybe az analógot.....

PSN: inkaoner81

(#224708) ZS3NI válasza Deck (#224703) üzenetére


ZS3NI
őstag

Speedrunners 890Ft. Ohh yes, best party játék.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#224709) .LnB válasza hr2 (#224705) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amennyire akarod. Az egyetlen játék amiben teljesen testre szabható a nehézség. Ha akarod, hallhatatlan is lehetsz. Chipeket, modulokat kell a karakterbe pakolni, úgy lehet állítani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224710) proly01


proly01
őstag

Vettem én is alzas akcióban most kontrollert hogy tudjunk az asszonnyal játszani.
Tudnátok pár szórakoztató játékot mondani amivel el lehet co-op ban ütni az időt a :
Mortal kombat
Just dance
Knowledge is power
A way out
-on kívül.
Akár társas vagy kamerás bármi jöhet.
Nagyon köszönöm!
:R

....Pr:)ly....

(#224711) Wlac válasza proly01 (#224710) üzenetére


Wlac
Ármester

Overcooked 1-2, Crash Team Racing

“The wha-"

(#224712) VTom válasza .LnB (#224709) üzenetére


VTom
veterán

Azt hittem, hogy ahhoz gumitalpú cipőt kell felvenni... :U
;]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#224713) sxxorp válasza 30z.Samu (#224643) üzenetére


sxxorp
őstag

Az LA Noire-t most játszom X360-on, nagyon hangulatos, megértem, ha újra akarod tolni. Így vagyok én is a Shenmue-val, persze semmilyen akció nem vonatkozik rá.

Proly01: igaz még csak az 1 személyes Unravel1-et toljuk külön-külön, de a páromat már elvarázsolta, és az Unravel2 már páros [link] , EA Access-ben ingyenes is. Kíváncsi vagyok milyen lehet a Plants vs Zombies Garden Warfare [link] :D
Teljesen más: borzongásnak Resident Evil 6 most jóáras: [link]

[ Szerkesztve ]

(#224714) Steve1207


Steve1207
veterán

Na srácok, Spiderman DLC-k, kitolva (Silver lining apróságok hátra csak).

The Heist: sztoriban igazi pókiba illő szál, szép is, jó is, laza is, harcos is összességében nagyon élvezetes és változatos. Hasonló a sima póktörténethez.

Turf Wars: Mondhatni ez már egy elég nehéz kategória, sokat kell szöszölni a kiegészítő küldetésekkel. Igazi harcjáték, itt tényleg ki kell hoznia mindent magából az embernek. A három DLC közül a legnehezebb, ami a harcokat illeti. Amitől a fejem a falba vágom az a Screwball kihívások fele kb, gyötrelmes az egész. Így, hogy a verekedések is a nehezebbek közé sorolhatóak az összkép nagyon határeset, de a kezdeti lendülettel továbbjátszható kategória.

Silver Lining: történetszál a kettő közötti, visszatér a pók színvonalhoz, hasonlóan a Heist-hez. Élvezetes az egész, könnyed napi levezetés, kihívást jelentő fő harcokkal. Screwball kihívások szerencsére itt azért javarészt értelmesek (de a végső kergetőzésénél azért belevágnám a kontrollert az ablakba, pedig nem szoktam felhúzni magam).

Összességében, ha nem lenne Screwball és picit könnyebb harc lenne a második részben akkor jönne számomra egy 8/10-es az egész pack-ra, mert amúgy tetszett. Ha mindegyikbe még egy fő sztori "chaptert" beillesztettek volna 10/10 lenne. De így, hogy Screwballal kell bzskdn, nálam kapásból 6/10-re húzza vissza az egészet, mert ez nem móka és szórakozás. Az akciós árakat amúgy megérik külön külön is, pack-ban meg pláne.

.

(#224715) ProEvoFan válasza Deck (#224703) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Délelőtt óta tudjuk. ;]
A viccet félretéve, az a fránya Wreckfest megint nincs akcióban... :O
Átnézve a listát, elég sok frankó kis indie cím van jó áron.

(#224716) hr2 válasza .LnB (#224709) üzenetére


hr2
őstag

Akkor Ő lesz a következő. :D
Köszi és neked is Rage47 .

[ Szerkesztve ]

(#224717) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik, hogy jön PS4-re is az Untitled Goose Game.

Live-Die-Respawn

(#224718) Deck válasza odinkain (#224707) üzenetére


Deck
titán

Ja, nem játszottam souls játékkal soha.. Azt, se tudom mik azok ;)

PS5

(#224719) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

No, közben kezd összeállni a rendszer. Végülis amellett döntöttem hogy teljesre álítottam az RGB szintet. Így ugyan elég sötét lett a kép, viszont jobbak a színek valamelyest. Erre azt mondom hogy jó lesz. Bár továbbra se értem miért tiltja a tv pc módban hogy állítsak a színtelítettségen. Próbáltam a tv service menüjében kutatni hátha tudok állítani a színeken. De ahogy néztem itt is le van tiltva sokminden. Valszeg pont az ahol ezen tudnèk állítani, nem tudom mert azokra be se enged lépni, pedig látszólag lehetne. No mindegy. Játékokon belül változó, de jellemzően 80-90%-ra állítom a brightnesst, így korrekt képet kapok, kompenzálva a sötétebb kèpet.
Már csak a hangot kell megoldanom az 5.1-es hangrendszeremhez. Ja igen, még valami. Dualshockhoz tudtok ajánlani a stickekre valami normális borítást? Nem gondoltam volna de csúszkál rajta a hüvelykujjam. Az xbox one kontrolleremmel ilyen nem volt, amit pc hez használok. Nézegettem párat de tiszta bumlszi volt amiket láttam.

[ Szerkesztve ]

(#224720) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondoltam, hogy lesz idén még nagy akció a store-ban. Írtam is a PS Plus line up-pal kapcsolatban. És vártam is ezt az akciót, nagy is. Az viszont qva pech, hogy a kilenc, általam figyelt játék közül, egyetlen egy sem lett akciós. :D Remélem lesz még más is idén akcióban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224721) Deck válasza Mr Chapel (#224719) üzenetére


Deck
titán

Samsung TV ugye? Akkor a Samsung TV topikba nézz be. Ott vannak szakik a témában :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#224722) Mr Chapel válasza Deck (#224721) üzenetére


Mr Chapel
tag

Jah, az :) Majd rákérdezek ott is ezekre az anomáliákra. Bár egyenlőre most ez így megfelel. Mármint a kép.

(#224723) Kendek válasza Mr Chapel (#224719) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A tévé képbeállításainál a HDMI feketeszintet állítsd Normálra. Az felel meg a PS4 Teljes RGB-tartományának.

<-ƘƘ->

(#224724) Mr Chapel válasza Kendek (#224723) üzenetére


Mr Chapel
tag

Kapcsolgattam. De szemre nulla a különbség a normál és az alacsony között. Ez a kapcsoló csak akkor működik ha a tv nem pc módban van. Legalábbis nálam. Akkor látom a különbséget a normál és az alacsony között. De, egyébként a biztonság kedvéért normálon van most is.

(#224725) wierra


wierra
senior tag

Boldog születésnapot PS!

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#224726) #10186752


#10186752
törölt tag

Tegnap este a Store felületére belépve egyszerre két promóció is elérhető volt: a Black Friday és a Christmas Sale. Kíváncsiságból megnéztem: a God of War az előbbiben 4490 Ft-ért, utóbbiban 5990 Ft-ért volt kapható.

Az egy dolog, hogy a Sony szerint ki az a hülye, aki a drágábbat veszi meg, az viszont fogyasztóvédelmi szemmel annál aggályosabb, hogy egy cég ugyanazon terméke (mindkettő Digital Deluxe Edition) két különböző áron is fut ugyanabban az áruházban.

Az meg már nem csak vásárló szemmel nézve bicskanyitogató, hogy több éves játékok eredeti árának 22 ezer (!) forintot tüntetnek fel csak azért, hogy az épp aktuális akciójában nominálisan minél magasabb kedvezményt írhassanak ki rá (BF - 60% a max, Christmas- 70%), persze utóbbi, a mesterségesen felhúzott árnak köszönhetően még mindig többe kerül, mint a korábbi, alacsonyabb százalékos kedvezményű játék.

A Black Friday tisztességtelen gyakorlata miatt pont a napokban indított számos vizsgálatot kereskedők ellen a Fogyasztóvédelem, jó lenne, ha egyszer már a Sonyt is tarkón vágnák az árazási politikája miatt, mert az komplett vicc.

[ Szerkesztve ]

(#224727) Lackooo84 válasza oriic (#224717) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az nagyon kell.

The Truth is out there...

(#224728) #10186752 válasza wierra (#224725) üzenetére


#10186752
törölt tag

Mert legyünk őszinték, van mire nosztalgikusnak lenni. 9 és fél év alatt 100 millió PlayStationt adtak el, a 12 éves ciklusa alatt pedig összesen 12 és fél milliót.

:F

Bárkiből lehet ma "újságíró". :D

[ Szerkesztve ]

(#224729) Deck válasza #10186752 (#224726) üzenetére


Deck
titán

Nem tudtam mi hiányzik a napomból.. :U

PS5

(#224730) Kendek válasza Mr Chapel (#224724) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor valószínűleg alapból Normál amit megjelenít, mert a PC-től alapesetben ilyen jel várható.

<-ƘƘ->

(#224731) .LnB válasza Deck (#224729) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szegény, ha rájönne, hogy az egyik a Digital Deluxe, a másik az alapváltozat... :DDD ;]

Alap: [link]
DD: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224732) Deck válasza .LnB (#224731) üzenetére


Deck
titán

Ha látja amit írsz, akkor most elárultad neki.. ;] :DDD

PS5

(#224733) .LnB válasza Deck (#224732) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De nem látja. Nála így néz ki ez a topik: [link] :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224734) Lackooo84 válasza .LnB (#224731) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

És mivel több, a DD, egy témával? :D

The Truth is out there...

(#224735) Deck válasza .LnB (#224733) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#224736) markknight válasza #10186752 (#224726) üzenetére


markknight
veterán

Az egyik az az alapváltozat.

Lnb: LoL :DDD

[ Szerkesztve ]

(#224737) .LnB válasza Lackooo84 (#224734) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezeröccá'-zal. És van akinek, nem kevés bosszúsággal. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224738) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

8:40-től
PlayStation Awards 2019
Live

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224739) Al365


Al365
tag

Most nézem, hogy 104 ezer a Nintendo Kapcsoló az Alzában. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#224740) .LnB válasza Al365 (#224739) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A JátékÁllomás 4 Profi mennyi? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224741) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Yakuza7 details

Life, Uh, Finds A Way

(#224742) sp8787 válasza .LnB (#224738) üzenetére


sp8787
addikt

Yoooo ez a stream!
Mindjart eret vagok!

(#224743) VTom válasza .LnB (#224740) üzenetére


VTom
veterán

Én egy jó keresztesdobozegykereszt akciót várok.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#224744) .LnB válasza sp8787 (#224742) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem bírom nézni, mármint mert annyira rossz. Inkább majd elolvasom mi volt. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224745) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Eladtam a lemezes MK XL játékomat. Most viszont láttam, hogy az USA Store-ba csak $6, ennyiért megvenném digit-be. A kérdésem az lenne, hogy vajon a korábbi mentéseim, profilom működni fog az USA változattal vagy mindent a nulláról kell kezdenem? Illetve van valami régió limit, hogy csak USA szerveren tudok játszani? Mintha valamelyik MK-nál olvastam volna ilyenről
Köszi előre is!

(#224746) Lackooo84 válasza fausto (#224745) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mentés tuti nem fog működni.

The Truth is out there...

(#224747) sp8787 válasza .LnB (#224744) üzenetére


sp8787
addikt

Na megjelent Miyazaki dijat atvenni.

(#224748) vinacarlos


vinacarlos
tag

A PS storeban elég kevés szűrési/keresési lehetőség van a játékokra.Van valami olyan oldal, ahol kritériumok alapján lehet keresni játékokat?

(#224749) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Assassin's creed syndicateről vélemény?
Gondolom a dlc is magyar feliratos, nem csak az alapjáték.

(#224750) Wesder válasza #10186752 (#224728) üzenetére


Wesder
félisten

Úristen. Húzza màr ki a fejét a Sony hàtsójàból, és tanuljon màr meg szàmolni...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.