Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#224151) bandi0000 válasza #04430080 (#224150) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ne add fel, itthon 3k-s mucsaröcsögi falura behúztàm a 2 gigabites netet, bezzeg hozzánk a 6k-s mucsaröcsögei városba a 20 mega elég

Xbox One: bandymnc

(#224152) 30z.Samu válasza Lackooo84 (#224149) üzenetére


30z.Samu
félisten

Digitális játéknál is megesik, hogy pl letölt 15GB-ot, kiírja hogy indítható a játék, aztán közli hogy ja, de hogy rendesen tudd is használni még 45GB-ot le kell tölteni.

(#224150) .Z.: 2019-ben azért ez elég durva. :Y

Sic Parvis Magna

(#224153) Lackooo84 válasza 30z.Samu (#224152) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem. A digitális játékok eleve úgy vannak fent, hogy 2 részre vannak osztva, és látod, hogy mennyi kell az indításhoz, de az kb. egyenlő annyival, hogy bejön a főmenü. Mindig meg kell várni az egészet, és utána tuti nem lesz több.

The Truth is out there...

(#224154) Carlos Padre válasza 30z.Samu (#224152) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne hidd, hogy durva, valamiért Magyarországon rohadt jó a net az utolsó kis zsakfaluban is, kb mintha dél-Koreában vagy Japánban élnél, de ez egyáltalán nem jellemző akárcsak Európára is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#224155) 30z.Samu válasza Lackooo84 (#224153) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, erre gondoltam én is. :R Csak elsőre nem mutatja azt a csúszkát, vagy sose figyeltem annyira, miután kiírja, hogy indíthatom akkor az értesítéseknél már ott van.

#224154) Carlos Padre : Voltam kint Olaszországban pár napra, ott a mobil net is borzasztó volt. Valahol térerő is alig volt, nem hogy normális mobilnet. Ehhez képest nálunk tényleg jó a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#224156) #04430080 válasza bandi0000 (#224151) üzenetére


#04430080
törölt tag

VDSL csak néhány címen elérhető, és mivel halott technológia, így már nem fektetnek bele pénzt. Marad a túlterhelt LTE meg a várakozás az optikára, de újabban már azt is mindenhol a villanyoszlopokon vezetik... :D

(#224157) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#224146) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jóvan cod *legyint* ;]
A multiplayerhez kell a patch,igen. Engem ez nem érint. Sok játékot 1.0-án játszom végig, csak azokat updatelem amit kell. Nekem ez így megfelel, nem akarok megtéríteni senkit sem
És így legalább képben vagyok,hogy befejezték-e a játékot shippingre :)

Life, Uh, Finds A Way

(#224158) vinacarlos


vinacarlos
tag

Ma nekem is megjött a konzol. Beüzemelés, bejelentkezés, ismerkedés a rendszerrel, ámuldozas, minden szuper. Na telepítsük az első játékot. Nyomkodom az eject gombot és várom hogy kijöjjön a lemez tálca... Csak csipog, nem történik semmi. Pár perc pánikolás után jöttem rá, hogy nincs is mire várni... Hát nem mostanában volt dolgom hasonló eszközzel :D :D

(#224159) hombre[EU] válasza #04430080 (#224156) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és gondolom elkérik a 20€-t :DDD nekem is volt ugyanez a csomag,6-7 éve :)

Life, Uh, Finds A Way

(#224160) syler123


syler123
veterán

Nekem is ma jött meg a PS4 pro, eddig tetszik a GOW :D
Viszont, a gép melegszik rendesen és ahová tettem polc, ott a hátulja nincs kivágva, a PS4 meg elég mély, így nem sok hely van mögötte (ott nyomja ki a levegőt). Halkabb lenne a gép, ha kivágom a hátuljánál, hogy tudja kifele nyomni a levegőt? Nem a PS4 hátulját, hanem a polcét :D

[ Szerkesztve ]

(#224161) #04430080 válasza hombre[EU] (#224159) üzenetére


#04430080
törölt tag

Beérik 15,90 -el :DDD

(#224162) 30z.Samu válasza syler123 (#224160) üzenetére


30z.Samu
félisten

Még jó, hogy kijavítottad, mert pislogtam egy pillanat erejéig. :D Nem tudom, hogy halkabb lesz-e (Slim-em van), de azért jobb a gépnek, ha több levegőhöz jut.

Sic Parvis Magna

(#224163) Xaels


Xaels
félisten

Megjelent a Gris a magyar store-ban is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#224164) Steve1207 válasza syler123 (#224160) üzenetére


Steve1207
veterán

Pörgeti az így is úgy is, a lényeg, hogy úgy forgasd, hogy a levegő ki tudjon jönni és ne rekedjen be. Nekem 90 fokkal el van forgatva pl normál fekvő állapotban, szóval a jobb oldala van szemben. Hozzávetőlegesen később kezdi el pörgetni és gyorsabban visszaáll halkabb szintre, kb ennyit jelent, de amikor feltekeri, akkor ugyanúgy fog zúgni, ez ilyen. (Ha nagyon zavar akkor 4k-ról állítsd vissza 1080p-re, ég és föld lesz (de én inkább tűröm))
A játékok amúgy kárpótolnak, tekerd fentebb a hangerőt vagy fülhallgató :D

.

(#224165) felixo


felixo
őstag


Ha bankkártyával elöre kifizetem ezt, a kódot egyből megkapom ?

Redmi Note 9

(#224166) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#224146) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az egyik legjobb COD! Jó vétel volt. :C
Vegyél fel barátnak. :R legalább látom mennyire vagyok béna. :D
Amúgy a 0.89 k/d-m.Részemről ez hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#224167) syler123 válasza Steve1207 (#224164) üzenetére


syler123
veterán

Köszi az infót! :R

Hát sajnálatos, a csendhez vagyok szokva, ez a jó a pc-ben, ráteszek egy fél / 1 kilós hűtőt a procira már néma is a gép. Játék alatt is halk.
Na mindenesetre a szekrény hátulját kivágom a PS méretében, mert az vékony pozdorja, így szépen ki tudja tolni a levegőt a szekrény mögé, ott van még plusz 30-35cm.
Ráálltam amúgy a fejhallgatóra, mert kezdtem mindenkit őrületbe kergetni a GOW-al, elég magas hangerőn :D Nagyon tetszik, hogy a controllerhez csatlakoztathatom a fejhallgatót.

(#224168) bagyulajuve válasza felixo (#224165) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem kb 2 óra volt a várakozás

Resistencia eterna

(#224169) Xaels válasza ProEvoFan (#224166) üzenetére


Xaels
félisten

Pláne most, hogy jönnek majd "új" térképek mint Crash meg Vacant :D
Nekem még 1 felett van, de hihetetlen mennyire hullámzik a teljesítményem. Egyik körben fekszek-kelek, a következőben meg megállíthatatlannak érzem magam.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#224170) EczkE válasza Bencus88 (#224118) üzenetére


EczkE
addikt

Persze, mert nem is hasznalod oket. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#224171) Kendek válasza felixo (#224165) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nálam így működött mind a négy alkalommal, igen. Ha a kábel raktáron van, akkor bankkártyás fizetés után nem sokkal letölthetővé válik a számla, és mutatja a feltöltőkódot. Ugyanakkor voltak olyan tapasztalatok is, hogy csak átvétel után vált elérhetővé a kód.

<-ƘƘ->

(#224172) ProEvoFan válasza Xaels (#224169) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem szeretem a kozmetikai dlcket, de esküszöm, most még azt is vennék hozzá annyira élvezem a lövöldözést benne. :K
Ok, néha felkúr, de ez ilyen. :B

(#224173) Marcus88 válasza felixo (#224063) üzenetére


Marcus88
tag

Te miről beszélsz ? :Y
Store-on is 20990 Ft a játék teljes ára. Szóval akciós az.

Hát igen a nyitó árakhoz nézik a %-os akciót,úgy verik keményen a mellüket,hogy akció.
Sokan azt nézik,hogy úú 50-60-70%-os nem azt,hogy már nem új hanem 8-9-10 hónapos.
Hiába bontatlan fóliás ha lemezes,már akkor se új játék.
Ezért mondtam,hogy bekajáltatják a népet,pl szépen mutat a nagy ár lehúzva és 50% akció!
Egy szűk éves játéknál ami nem bukik meg mint pl Anthem ami 3000 jelenleg a reális ár akció nélkül 10-11-12 körül mozog,ha erre tenné rá a 30-40-50% na az igen,de nem így.
Aki egy kicsit is nézegeti az árakat hónapról hónapra az jobban átlátja.

Ha lemennek a karácsonyi akciók és jön a január a store és a többi vissza veri 18-20 fölé az árát?Ki az a madár aki annyiért megveszi,mikor megjelenéskor volt ennyi.
Így jobban mutat,hogy 20 ről 12 minthogy 12-ről kb semmi.
Az Alzán a DG 5990 na az igen az volt 50%-os,még ha csak pár másodpercig is vagy Póki kb 10 ről most 5990.

Store Metro Exodus 20990 ről 5990 ez is szép,csak az a baj,hogy megjelenéskor volt 14-15 ezer nagyon sok helyen.:)
Na de akit be lehet palizni. :)

(#224174) Bencus88 válasza EczkE (#224170) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Már vártalak :DD

(#224175) Xaels válasza ProEvoFan (#224172) üzenetére


Xaels
félisten

A gondom az, hogy van rengeteg cucc a játékban de azok a challengek kicsit el lettek túlozva. Nem is foglalkozok velük.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#224176) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#224166) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Már fel vagy évek óta szerintem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#224177) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#224176) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Uh...akkor bocsi.
Az a baj, hogy sokaknak nem egyezik a PH név a psn profil névvel :) Sokszor nem tudom beazonosítani az emberkéket.

(#224178) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#224166) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem mondom, hogy ász vagyok, a k/d-m is szar, de mikor fel tudom venni a ritmust jönnek az elismerő üzenetek az ellenféltől :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#224179) Carlos Padre válasza Xaels (#224169) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hja, 10 óra meló után nem úgy megy mint kéne, de azért kell a kikapcsolódás, a k/d-t meg nézegessék a kemper csicskák.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#224180) Xaels válasza Carlos Padre (#224179) üzenetére


Xaels
félisten

Én sem nézem a KD-t, mindig rámegyek a feladatra. TDM-et, FFA-t nem is játszom. Leginkább CyberAttack, SD meg DOM, de HQ és Hardpoint is szóba jöhet. De mivel a CA meg az SD a favorit ezért az SPM-em nem túl magas, meg jobban szeretem a kicsit taktikusabb térképeket és agyvérzést kapok Hackney meg St. Petron amikor durva Rush megy SD-n a pontra mert ha lemaradsz 1-2mp-et is akkor hamar a broki rossz oldalára kerülsz.

Na elköltöttem a sznapi feltöltőmet. Csupa indie cím csusszant be, Gris / RAD / Ruiner

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#224181) sasa134


sasa134
addikt

Német Saturn teszi ki a BF árakat a honlapjukra.
Ps4 slim 500gb - 179Euro
PS4 slim 500gb + Fifa20 - 199Euro
PS4 Pro + Fifa20 - 319 Euro
PS4 Pro standalone - 279Euro

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#224182) fahrii válasza felixo (#224165) üzenetére


fahrii
őstag

Mai napig nem kaptam meg pedig már egy hete rendeltem.. na majd atveszem a kábelt és hátha.

(#224183) Wesder válasza sasa134 (#224181) üzenetére


Wesder
félisten

Egy 85€-s slimnek jobban örülnék, megint vennék akkor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224184) odinkain


odinkain
tag

Észrevettem, hogy a bal analóg kar nyűglődik a karakter akkor is megy előre ha hozzá se nyúlok. Elég idegesítő főleg multiban. Kicserélném de sajna nem tudom, hogy hogy nevezik azt a valamit ami miatt ezt csinálja és cserére szorul.
Vagy egyáltalán megéri bajlódni vele? Ha valaki tudja, hogy hogy nevezik ezt a valamit kérem segítsen. Köszönöm!

PSN: inkaoner81

(#224185) Crucio


Crucio
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Cloud Alpha-m és egy Sound Blaster E1-em, ezekkel szeretnék játszani, de nagyon halk. Felvettem a headsetet legmagasabb hangerőre, illetve az Audio Formattal is játszottam a PS beállításai között, hátha van jelentősége, de ugyanolyan halk maradt. Van erre valami megoldás, átsiklottam valami beállítás fölött? Kb olyan hangerőn megy, mintha a kontrollerbe dugnám.
Laptoppal ugyanez a kombó max hangerő (hangkártyán is és a fejhallgatón is) leviszi a fejemet.

[ Szerkesztve ]

(#224186) Crucio válasza Crucio (#224185) üzenetére


Crucio
aktív tag

Amúgy ha erősítőként használom (vagyis a kontrollerből jövő jelet erősíti) akkor marha hangos.

(#224187) Szgaboo23 válasza odinkain (#224184) üzenetére


Szgaboo23
csendes tag

Analog sensor joystick a neve. AliExpress 8-900 Ft kb. A csere ha jártas vagy az elektronikában és van hozzá eszköz akkor simán meg tudod csinálni. Olcsóbb mint egy controller...

Iphone 12 / Lenovo Y 530 / Xbox Series X :)

(#224188) .LnB válasza Xaels (#224169) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így is egész héten ezen COD vásárláson kattogtam. Most meg leírtad annak a két map-nak a nevét és kész vagyok. De imádtam őket! Egyébként sok alap MW map kapott remastered kiadást ebben az új részben?
Áhh most megint meg kellett néznem ezt a movie-t nosztalgiából: [link]

Az új COD lesz a kövi játékom, eldőlt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224189) GEIL


GEIL
addikt

Sziasztok !

2 kérdésem volna, ami végülis összefügg:

- PS4-nél a hangbeállításoknál mennyire számít hogy PCM linear vagy Dolby vagy DTS....pl ha controllerbe dugok fülest...akkor fog számítani ? Mi a "jó" beállítás pl fejhallgatóhoz ?

- jelenleg egy régebbi , de minőségi sztereo fejhallgatót használok.....ha vennék 5.1 vagy 7.1 fejhallgatót/headsetet, akkor controllerbe dugva is átviszi a több csatornás hangzást ?
(nem akarok 20.000-ért fejhallgatót venni...találtam 8-10.000 körül is korrektet.)

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#224190) Lackooo84 válasza Szgaboo23 (#224187) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Két dollárért már van egy pár a fém, vagy 4 pár műanyag belsős (amilyen az eredeti is).

The Truth is out there...

(#224191) birorichard válasza .LnB (#224188) üzenetére


birorichard
őstag

Nagyon jo a single is. Sok regi palya meg nincs, szerintem csak ezek, de egy kiszivargott lista alapjan a legtobb map ilyen lesz.

(#224192) KaitouP válasza .LnB (#224188) üzenetére


KaitouP
veterán

[link] ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#224193) sxxorp


sxxorp
őstag

Szándékosan a Spider-mannal indítottam az ismerkedést, talán ez felszinesebb, és tovább is tart, mint a másik kettő, és volt már korábban egy egészen jó élményt adó Spider-man játékom. Élvezetesen tálalják. Árnyalja a képet, hogy már a legelső küldetés elején a harc hevében úgy találtam magam egy épület alig textúrázott belsejében, hogy az se nekem, sem az alkotóknak nem volt a terveiben, ki sem találtam onnan, reload. Ez a játék kiadása óta eltelt idő, és annak fényében, hogy hosszú idő után ismét fizettem konzol-játékért, kissé lelombozó.

Lehet előnyös a magyar lokáció? Az éves EA Access 30 USD ára (9+k Ft) a magyar PS Store-ban csak 8k. És mivel Store-os még talán vmi Alzás okosság is működhet?

(#224194) .LnB válasza birorichard (#224191) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hallottam, hogy jó a single. De az érdeklődésemet kioltja a rövidsége. Szóval ez nem egy selling point nálam. Persze ha megveszem, akkor végigjátszom majd azt is.

(#224192) GhostPetya
BOIIIIIIIII-gyel is mennyit játszottam?! Ebbe már semmi meglepő nincs. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224195) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Death Stranding live action, a minőségibb fajtából: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224196) odinkain válasza Szgaboo23 (#224187) üzenetére


odinkain
tag

Köszi az infót. Asszem marad az eBay hacsak AliExpress nem szállít külföldre is. Szerintem a cserét megtudom oldani anno PS3 joy-t is szétszedtem meg ps3-ba is megvolt az olvasófej csere.

PSN: inkaoner81

(#224197) penge111 válasza sxxorp (#224193) üzenetére


penge111
addikt

Sok emberhez hasonlóan én is platináztam a Spider-Mant, pedig nem az én műfajom. Ezzel csak azt akartam megerősíteni, hogy 40 órát minimum anno eltöltöttem a játékkal. Személy szerint grafikai bugba nem szaladtam bele, az egyik legfluidabb ps4 ex cím :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#224198) wolf13 válasza .LnB (#224195) üzenetére


wolf13
őstag

Ez nagyon jó :D

(#224199) .LnB válasza penge111 (#224197) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem meg életem első platja volt. Egyszerűen mert nem volt nyűg megcsinálni, jól esett. Én, aki tökre tojik a trófeákra. Van össz-vissz 3 platom azóta is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224200) .LnB válasza wolf13 (#224198) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon röhögtem rajta. :D A néni mekkora benne?! Aki mondja neki, hogy "jajj ez egy videojáték.." Honnan tudta?! Nagyon laza. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.