Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#224551) Carlos Padre válasza Deck (#224505) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A falhoz csapkodás :DDD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#224552) Carlos Padre válasza .LnB (#224531) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Teljesen rendben van az az állítás, miszerint a generáció legszebb COD játéka ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#224553) .LnB válasza Carlos Padre (#224552) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezzel nem tudok vitatkozni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224554) wolf13


wolf13
őstag

(#224555) Wesder válasza wolf13 (#224554) üzenetére


Wesder
félisten

Tököm rohanna haza... Vennék màsikat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224556) Lavidaloka válasza Tdizsolt (#224459) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

PsnPlus-ba meg ingyen kaptuk még idén nyáron....

ホンダシビッククーペ

(#224557) S e t h válasza Wesder (#224555) üzenetére


S e t h
nagyúr

De másnap eladnád, akkor minek?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#224558) Asdasd23


Asdasd23
friss újonc

Hellotok lenne egy olyan problémám hogy haveral partyznank de nem haljuk egymast es a hangjelzes ikon csak villag (mindent megneztunk mar)

(#224559) Wesder válasza S e t h (#224557) üzenetére


Wesder
félisten

Nem màsnap adtam el.
Egyébként, aki ennyire függő, menjen orvoshoz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224560) ProEvoFan válasza .LnB (#224531) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az IW után minden megváltás.
Szerintem a WW2 és MW a ps4/xbox one éra legjobb CODjai.
Az egyjátékos kampányban nekem átjött a nyers háború borzalma. spoiler A két gyermek menekülése a városból főleg. spoiler Az említett chapter után kicsit pihentettem is a játékot.
Persze tele van a szokásos klisékkel az egész, de ennek ellenére modernek hat az egyjátékos kampány.Ahogy a fiatalok szokták mondani mikor teljesen elégedettek valamivel; "cool, nagyon menő" az új COD. :K A Grafika az csak a szérián belül forradalmi, nem a generáció legszebb játéka, de a régebbi részekhez képes hatalmas az előrelépés.

A multi meg k* jó.Teljesen rákattantam...érted, én, aki utál kontrollerrel fpst játszani.
Eddig(!!!) taktikusabb, lassabb, nem annyira reflex játék, mint a régebbi részek.Mondjuk a WW2 sem volt már az, de itt hatványozottan igaz.

(#224561) Steve1207 válasza Lavidaloka (#224556) üzenetére


Steve1207
veterán

Jó áron van, értékéből nem nagyon veszít már. Nekem is mondhatnának sok mindent, ami ingyen volt és közelben nem gondolkodtam akkor még ps4-en...

.

(#224562) Gebriel válasza Wesder (#224559) üzenetére


Gebriel
veterán

De hát pont onnan jött🤷🏻‍♂️ :D

(#224563) Wesder válasza Gebriel (#224562) üzenetére


Wesder
félisten

A lipótitól?:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224564) .LnB válasza ProEvoFan (#224560) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi az értelmes választ. Végre valaki aki normálisan nem ért velem egyet. :P

Két kört sikerült mennem eddig. Domination-ban. Másodikon meccsmen első lettem 11 killel. :D Mindezt Crossplay on. Amit nem is értek, mert előre kikapcsoltam. Csak a lobby-ba néztem, hogy mik azok a kis monitorocskák a nevek után?! Nekem is bejött eddig. A multi miatt is vettem. Nekem a BOIIIIIIIIII is megvan, az se volt rossz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224565) X_C


X_C
tag


Valaki nagyon szereti a ps kontrollereket. Csak ameddig a gow-omért álltam sorba kb 15-20 vezérlőt zacskóztak be a vásálrónak. Viszont nem nevezném részrehajlómak a srácot, mert az xbox kontrollerek csak akkor következtek, amikor én eljöttem.
Csak tudnám mit kezd egy ember ennyi utp kábellal.. :F

(#224566) Tdizsolt válasza Lavidaloka (#224556) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Sajnos akkor én még sehol nem voltam... :DD
Mármint ps4 témában.
Szerintem ennyiért nem rossz, itt is, és rosszfogáson is 5k-tól felfelé van a használt lemez...

X_C:

A fentebb említett oldalon rengeteg "új, bontatlan, garanciás" kontroller lett hirtelen eladó... :DDD

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#224567) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Megnéztem a játékmegjelenéseket, hát...akkor pangás lesz tavaszig,hogy azon gondolkodtam veszek egy switchet :D ha nem szippant be a Divinity2

Life, Uh, Finds A Way

(#224568) nitro16 válasza X_C (#224565) üzenetére


nitro16
senior tag

Nyugi nem csak kontrollereket viszi csákszámra. ;]
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#224569) #04430080 válasza nitro16 (#224568) üzenetére


#04430080
törölt tag

Karácsony előtt meg majd másfélszeres áron eladja :DDD

(#224570) vg válasza #04430080 (#224569) üzenetére


vg
addikt

Ki vesz már ilyet amikor jövőre jön az új gép?

(#224571) #04430080 válasza vg (#224570) üzenetére


#04430080
törölt tag

Év elején adtam el az X360 -amat 100 euróért... ugyan már, bőven akadnak :DDD

(#224572) Schweini válasza vg (#224570) üzenetére


Schweini
tag

Akinek eddig nem volt, annak simán megéri mert pár exklúzívval eljátszik egy évig. Na meg nem mindenki ugrik rá egyből a legújabb gépekre.

(#224573) Fox Mulder válasza Asdasd23 (#224558) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Nálunk is, 6-an vagyunk partyban de 4 ember nem hallja egymást. Sajnos ez elég sűrűn előfordul mostanában. Nem értem miért nem javítják.

(#224574) sting2 válasza vg (#224570) üzenetére


sting2
addikt

A megélhetési gémerek... ;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#224575) Tdizsolt válasza Schweini (#224572) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Pontosan! :K
Én is így gondolom, már csak magamból kiindulva is. Én alapból nem vennék első kiadású nextgent. Igaz, most jóval elmaradtam a 3-ról való váltással, de nem bánom, mert így barátságosabb áron juthattam pro géphez, és majd akár az exekhez is. Úgy gondolom nem maradtam le semmiről, max a multikban indulok hátránnyal, de nem bánom.
Szerintem simán el leszek a pro-val 3 évig, addigra kiforr majd az 5-ös is, és akkor váltok. Addig meg itt maradnak a vállalható áru gémek, és kiegészítők. :DD

(annak idején a ps3-ból is 2 volt a házban, így a fiammal tudtam multizni, és még füles sem kellett, csak átkiabáltunk egymásnak a nappaliból a hálóba :DDD.. Jó móka volt, talán majd megismétlem a 4-essel is)

Psn ID: Tdizsolt

(#224576) Lackooo84 válasza Lackooo84 (#224528) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Senki? Valakinek nincs egy feles akkuja rossz (széttört) kontrollerből esetleg? :DDD

The Truth is out there...

(#224577) Asdasd23 válasza Fox Mulder (#224573) üzenetére


Asdasd23
friss újonc

Köszi a választ valaki tud megoldast a ps 4 partyban villigo hang ikonra es egymas nemhallasara?

(#224578) fausto


fausto
addikt

Days gone kérdés: ha valahol kifogy a benzin, tényleg nincs más megoldás, mint gyök2-vel tolni a következő benzinkútig? :F

(#224579) Deck válasza fausto (#224578) üzenetére


Deck
titán

Menj el 1 táborba, oda tudod respawnoltatni.

PS5

(#224580) Chalez


Chalez
őstag

Lehet hülye kérdés, de nem egyértelmű számomra... Ps4 Pro mennyire ajánlott Blu-Ray filmek lejátszására? Rendes lemezes filmekről lenne szó... Van pár akció mostanság, amit már egyáltalán nem sokallok, pl Vasököl 1k, Csillagok között 2k stb :U

(#224581) Wesder válasza Chalez (#224580) üzenetére


Wesder
félisten

Tudtommal lejàtsza az alal BR lemezeket. A 4K BR lemezekkel nem tudom mi a helyzet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224582) RangerFox válasza Wesder (#224581) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

4kt nem játszik le.

(#224583) Wesder válasza RangerFox (#224582) üzenetére


Wesder
félisten

A Pro-ra tippeltem volna 4K-t, de ezek szerint abból is kimaradt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#224584) callmeakos


callmeakos
veterán

Az imént végeztem a Fallen Orderrel, és végre elmondható hogy kaptunk egy jó Star Wars játékot, és habár szerettem a Battlefront 2-t, nálam mindig is a sztori és a single a lényeg, ott pedig ez gyenge volt, itt viszont egy baromi jó történetet kaptunk. A karakterek is remekek voltak egytől egyik, ritka az ilyen. Remek kis kiegészítés, és nem csak olyan filler történet, hanem bővített is az univerzumon, úgyhogy pacsi érte. Nagyon várom az esetleges folytatást már most!

Viszont annyi a bánatom hogy ne lett volna olyan rettenetesen bugos. Szóval az olyan dolog, hogy konkrétan kifagy a játék másodpercekre hogy betöltse a map azon részét és a textrúrákat, 2019 végére meglehetősen elfogadhatatlan, és ha nem élveztem volna a játékmenetet bizony nem lenne ekkora az elégedettségem. Ez lehetne egy üzenet az EA-nek hogy tessék hagyni a szegény fejlesztőket rendesen dolgozni, és ha kell, be kell nyelni egy esetleges féléves csúszást az ilyenek elkerülése végett.

Mostanra pedig a Respawn az egyik kedvenc fejlesztőimmé avanzsálódott, szóval grat, és még ilyen SW játékokat! :))

All→M8

(#224585) S e t h válasza callmeakos (#224584) üzenetére


S e t h
nagyúr

A játékok esetében amikor a tartalmat értékelem, akkor arra szoktam gondolni, hogy ezt a történetet megnézném-e filmen, sorozatban és vajon esélyes lenne-e oscarra, emmyre, vagy más díjra.
Szerintem a JFO sztoriban nem erős, oké, mondhatjuk, hogy a Disney sem váltotta meg a világot eddig a Lucas univerzummal.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#224586) .LnB válasza callmeakos (#224584) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még mindig nem tudom, hogy mi legyen ezzel a Fallen Order-rel. Mostanra kihevertem az EP8 utáni sokkot, és depressziót. Ugyanakkor nem fűlik rá a fogam, hogy teljes áron megvegyem. EA játék, fog jönni Access-be. És ennek a teljes árából, pár játék kijönne akciósan, azokkal meg el lehet lenni, mire ez Access-be kerül. Persze ez addig igaz nálam is, míg be nem kattan valami, hogy SW-vel akarok játszani. Nálam ez karácsony tájékán egyébként is jellemző. Még a Battlefront-ot is képes voltam teljes áron megvenni 2015-ben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224587) Mr Chapel válasza $p@rr0w (#224456) üzenetére


Mr Chapel
tag

Igen, nekem is olyan bubis tasakban jött.

(#224588) 30z.Samu válasza Mr Chapel (#224587) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is, de minden egyben érkezett hála Istennek. Tegnap volt szabadnapom, de nem toltam tovább semmit, haverokkal Fortnite-oztunk. Bátyám viszont úgy rákattant az NFS-re, hogy nem lehet kirobbantani a gép elől. :D Pedig az elmúlt időszakban nem igen ült le játszani, de úgy néz ki most megtört a jég. :D

Sic Parvis Magna

(#224589) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

NFS Heat próbakör.

No, ez az NFS se hazudtolja meg magát. Itt is mindenki örül, hogy végre előrelépés történt, végre elindult a széria a jó irányba.. De a nagy öröm közepedte, azt elfelejtik megemlíteni, hogy mindez apró kis bébi lépésekben mérendő. Az tény, hogy jobb mint az előző részek, de még mindig nagyon nem az igazi. Pár órát játszottam vele, szóval ez csak ilyen első benyomás amit írok. A nappal és éjszaka behozatala alapból tök jó ötlet lenne. Viszont szerintem ez a megoldás ahogy ez a játékban meg van oldva, elég fura, nyűg. Biztos megszokható, de ez e bemegyek a garázsba, ott váltom át a napszakot... furi.
A tuning, a fejlesztés az teli találat. Végre nincsenek kártyák meg semmi hülyeség. Persze vannak kritériumok a feloldásra, de végre nem nonszensz kategória ez a rész. A grafika sztem rendben van. Amíg játszottam vele, sokszor esett az eső. Néhol ez igen érdekes színjátékot produkált. Jómagam színtévesztő vagyok, de volt olyan rész ahol szinte az egész játék rózsaszín-lilás fényárban úszott. Nem túl életszerű, de nem nézett ki rosszul.
Számomra a legeslegzavaróbb, illúziórombolóbb dolog, az a teljesen kihalt város. :( Ez nagyon gáz. Volt egy challange-em, hogy csináljak hat near miss-t, vagyis nagy sebességgel menjek el közel egy autóhoz. Alig találtam hat járművet a városba. :( A vezetési modell kicsit változott a Payback óta, de erről még nem nyilatkoznék nagyon. Nem jó, nem élethű, de valamivel talán kiszámíthatóbb mint eddig.
Szóval így pár óra után azt mondanám, hogy az NFS széria a Forza nyomába eredt végre. De sajnos ez olyan, mint amikor hátsó kerekes autóval próbálsz jégen gyorsulni. Eléggé rángatja még a farát.
Teljes árú vásárlás ez alapján nálam kizárt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224590) 30z.Samu válasza .LnB (#224589) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elméletileg nappalból éjszakába tudsz váltani úgy, hogy nem mész be a Safe House-ba, fordítva gondolom azért nem működik, hogy a zsaruk miatt legyen egy kis izgi hogy nem csak úgy fogod magad és kilépsz.

Sic Parvis Magna

(#224591) .LnB válasza 30z.Samu (#224590) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt nem tudom hogy kell. Egyébként ha megyek este, és a zsaruk közelébe lelassítok, akkor is üldöznek?! Próbáltam egyszer lassan menni, de ugyan úgy nekem ugortak. De lehet, hogy nem lassítottam le eléggé, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224592) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Ebben a Red Dead Redemption 2 ben az optionson kívül vajon lehet e állítani a stickek érzékenységét? Hiába tekerem feljebb nagyon sok változás nincs. A Horizonban vagy az Uncharted 4ben ilyen gondom nincs. Eskü ott tartok hogy visszaállítom az auto targetet szégyenszemre :)

(#224593) 30z.Samu válasza .LnB (#224591) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy már a kocsit szúrták ki, az a baj hogy én nem tudtam még kipróbálni, mert bátyám ráfüggött. :D

Sic Parvis Magna

(#224594) .LnB válasza 30z.Samu (#224593) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kocsit szúrták ki? És? Nem Magyarországon játszódik a játék, ahol mindenre IS KPM-es vizsga kell. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224595) 30z.Samu válasza .LnB (#224594) üzenetére


30z.Samu
félisten

Úgy értem, hogy egyszer már üldözték a kocsit és gondolom keresik. :D Vagy ha még nem volt ilyen, akkor nem tudom. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#224596) .LnB válasza 30z.Samu (#224595) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó mondjuk ez jogos. Feltételezhetően nem amnéziások. :) Az milyen hungarikum lenne, hogy ha lassan mész, a szabályokat betartva, akkor beállna mögéd a zsaru, és tolna le. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#224597) 30z.Samu válasza .LnB (#224596) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, nézné a játék melyik lokáció van beállítva és olyan viselkedést tanúsítanának a rendőrök, többiek az utakon. :D

Sic Parvis Magna

(#224598) #10186752 válasza fausto (#224578) üzenetére


#10186752
törölt tag

De van. Töltsd be az előző mentést.

(#224599) bandi0000 válasza .LnB (#224591) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Este mindenképp ugranak , nappal csak akkor ha kötekedsz

Amúgy mapon, vagy R3 vagy L3 al lehet nappalból éjszakàba menni

Xbox One: bandymnc

(#224600) Xaels válasza Mr Chapel (#224592) üzenetére


Xaels
félisten

Az olyan, nem tudsz vele mit kezdeni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.