Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218943) NyMRooD válasza nemorino (#218897) üzenetére


NyMRooD
őstag

Én eddig psplus kártyát vettem mindig, anno még a teszthónapnál kikapcsoltam a megújáítást, azóta se kapcsoltam / kapcsolódott vissza, pedig most járt le pár hete az előfizetés (most bf/cm kedvezményre várok). Egyébként a lejáratról én email-t sem kaptam, gondolom csak azoknak megy akiknek be van kapcsolva az automatikus. Persze ettől még te járhattál így, de biztos, hogy jól emlékszel és tényleg kikapcsoltad?

u.i. Látom más is jelezte közben, simán lehet, hogy valami homokszem került a gépezetbe (arra mérget vehetsz, hogy nem súnyin akarnak lehúzni, egy olyan nagy cégnek mint a Sony inkább belemenne, hogy elveszítsen minden psplus előfizetőt mint, hogy ez csinálja és majd kiderülve elveszítsen rengeteg vásárlót, a mai világban pedig már rég kiderült volna ez), szerintem írj a supportnak és nézzes velük utána (valszeg megtudják mondani, hogy mikor és honnan lett visszakapcsolva).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.