Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Hát, mikor megvettem az X3-at akkor jelent meg az teló.Hat örülök hogy akkor megvettem,azt hittem kamerában nagyobbat guríta 10 pro, így nyugodtság van.A teszt remek,köszönjük!.Túl nagy volt az elvárás a 108 Mptől.
Richo

[ Szerkesztve ]

(#2) jUUh


jUUh
addikt

Kíváncsi leszek az F3 tesztre. Különösen ajánlott? MIndenesetre Note 10 Pro-t is elfogadnám, főleg, hogy már most van rá TWRP, AOSP romok.

Samsung Galaxy S23+ | Samsung Galaxy eredeti szövet szíj eladó

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem a Mi 11 Lite tetszik, olyan kis vékonyka. És csak 159 gramm a Mi 10T amit vettem meg 230 Most tudnám értékelni a 159 grammot. :D :D

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#4) Zsoleszhun válasza jUUh (#2) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Az F3 egyértelműen különösen ajánlott lesz :D

¯\_(ツ)_/¯

(#5) novinyul válasza Zsoleszhun (#4) üzenetére


novinyul
veterán

Ma megyek érte :) de ott a kamera lett vissza fogva. Viszont ha az A3 szintjét hozza(Gcam) akkor egy rohadt jó ajánlat a Xiaomi részéről.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#6) jUUh válasza Zsoleszhun (#4) üzenetére


jUUh
addikt

Én is azt jósolom.

ON: Szürke tartalomnál (pl.: Chrome lapok közötti váltásnál) 0-10% közötti fényerőnél látható ún. green tint, tehát zöldes elszíneződés? F3 és RN10Pro-s csoportokba nagyon sokan jelzik, főleg F3-nál.

Samsung Galaxy S23+ | Samsung Galaxy eredeti szövet szíj eladó

(#7) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

"WiFi modem (802.11a/b/g/n/ac, Direct, HotSpot): több routerre kapcsolódva is a szokásos letöltési sebesség felét kaptam, feltöltésnél pedig annál is kevesebbet"

Ezzel most akkor mi van? Szoftveres gond, ha igen akkor javitják , ha nem akkor így marad mig elhalálozik a készülék?? :U

Xiaomi , menj haza , részeg vagy... :DDD

(#8) SkiDev válasza Richoo44 (#1) üzenetére


SkiDev
senior tag

Kicsit én is többet vártam a kameráktól, mióta megjelent azóta vártam a tesztet, de most kicsit meginogtam, hogy le akarom-e cserélni a Realme-met... :F Pedig azért sok mindenben előrelépés lenne.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#9) Bagoly01 válasza novinyul (#5) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Remélem jössz majd a teszttel! :DD

(#10) novinyul válasza SkiDev (#8) üzenetére


novinyul
veterán

Fotós topikba vannak fent képek. Szerintem bőven jó a kamera(ár-érték arányban)
Bagoly01: Persze ;)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#11) Doki42


Doki42
őstag

Nekem tetszik, bár f3 jobban :D :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#12) UdiAti


UdiAti
kezdő

Nagyon tetszetős készülék, jópofa ez a fan festival kiadás is. Tényleg megérdemelte a plecsnit. Viszont csak a kerete műanyag; a hátlapja ugyanúgy üveg, nem? ("A műanyag ház mondjuk kifejezetten csúszós lett, úgyhogy érdemes a mellékelt tokot ráöltöztetni, amitől persze a 164 x 76,5 x 8,1 milliméteres és 193 grammos, amúgy is kétkezes jószág még terebélyesebb lesz, a fogás viszont stabilabb. Az összeszerelés makulátlan, a megjelenítőt Gorilla Glass 5 üveglap védi")

(#13) UdiAti válasza jUUh (#6) üzenetére


UdiAti
kezdő

Ez az elszíneződés viszont nem túl jó hír. Nekem volt tőlük (többek között) Note 8T-m - hát nem voltam felhőtlenül megelégedve a kijelzővel, időnként eléggé "szellemképes" volt (világos tartalmaknál lehetett látni még jó darabig az előző képernyő tartalmát; leginkább a főképernyő ikonjai köszöntek vissza) vagy mi fene. Note 5-nél szintúgy belefutottam ilyenbe (bár az csak rövid ideig volt meg). Úgy tűnik a kijelzőiknél rendszeresen vannak problémák...

[ Szerkesztve ]

(#14) jUUh válasza UdiAti (#13) üzenetére


jUUh
addikt

Amennyire én tudom, a technológia ilyen. A 120hz + AMOLED paneleknek ez a karakterisztikája. Állítólag Pixel-eknél, S20,21-nél, OnePlus-on, még iPhone-on is van. Más kérdés a gyakoriság előfordulása, nameg, hogy mennyire javítják szoftveresen, ugyanis bizonyos szintig lehet.

Samsung Galaxy S23+ | Samsung Galaxy eredeti szövet szíj eladó

(#15) UdiAti válasza jUUh (#14) üzenetére


UdiAti
kezdő

Érdekes, erről még nem is hallottam. Köszi!

(#16) haypro


haypro
senior tag

A kamera (ebben a tesztben) egyértelműen csalódás. Érdekes, sehol máshol nem mondták, hogy az X3 jobb képeket lőne a főkamerával, sőt.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#17) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

No, megvárom még a Poco F3-at, meg a Samsung A72 5G-t, aztán eldöntöm, hogy milyen telefont vegyek.

Eredetileg Mi 11-et akartam, de annyira rosszakat írnak az üzemidejéről, hogy lemondtam róla :(

Maradt versenyben a Redmi Note 10Pro, a Poco F3 és a Samsung A72 5G.

Igazából egyik sem tökéletes, mindegyiknek van előnye és hátránya, szóval lehet, hogy esztétikai alapon fogok dönteni (de akkor ugye visszajön a versenybe a Mi 11, mert vitathatatlanul az a legszebb közülük :K )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#18) Bagoly01 válasza Donki Hóte (#17) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Mi 11-et választanám. ;)

(#19) novinyul válasza Bagoly01 (#18) üzenetére


novinyul
veterán

Én inkább nem javasolnám neki, inkább az F3 sokkal jobb áron. De jó a Note10 Pro is, ahogy az A72 sem lett rossz ajánlat.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#20) Bagoly01 válasza novinyul (#19) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Mindegyik jó ajánlat... :K

(#21) Omis


Omis
senior tag

Egy jó készüléket raktak össze ,
(Értesítési Led hiányzik) nekem legalábbis más bajom nincs vele.

(#22) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Hát nem tudom, furcsa nekem, hogy ez ajánlott lett. Elég sok a "de".

(#23) yuing


yuing
őstag

Nagyon jól áll neki ez a szín, a Xiaomi mostanában eltalálja a dizájnt.

(#24) Richoo44 válasza SkiDev (#8) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Ha azt vesszük hogy a Pocot 80 ért vettem hazai garanciával, még véletlenül sem èri mert ez a teló,ennyiért.Szerintem, tudom szubjektív. Milyen Realme?
Richo

(#25) UdiAti válasza Omis (#21) üzenetére


UdiAti
kezdő

Gratula! Megkérdezhetem, hogy a hátlap műanyag vagy üveg?

(#26) novinyul válasza UdiAti (#25) üzenetére


novinyul
veterán

Üveg :)

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#27) espi38 válasza novinyul (#19) üzenetére


espi38
őstag

Az mi11 lite teljesen ki maradt a listából, pedig egy remekre sikerült ketyere.
Ezzel a vekonysaggal súlyával levett a lábamról nem beszélve a kijelzőről. :R

(#28) Omis válasza yuing (#23) üzenetére


Omis
senior tag

Így van 🙂

(#29) UdiAti válasza novinyul (#26) üzenetére


UdiAti
kezdő

Köszi!

(#30) coyotex


coyotex
tag

Hogy lehet beállítani hogy az Always on Display mindíg látható legyen?

[ Szerkesztve ]

(#31) Arween válasza coyotex (#30) üzenetére


Arween
senior tag

Sehol max 10 másodpercig aktív.

Most adtam el egy Poco F3-at többek közt a napfényben alig látszódó kijelző miatt. Note 10 pro-ban mennyire jól látható a kijelző napfényben? Rendelnèk egy ilyen telót csak fèlek ennek is nehogy gyenge legyen a fènyereje :U

[ Szerkesztve ]

(#32) Omis válasza Arween (#31) üzenetére


Omis
senior tag

Hello teljesen jó a kijelző napfényben (tesztelve)

(#33) batai15


batai15
félisten

Mondanám hogy Best Buy ,csak házon belül sok a konkurencia, szoftveres támogatás oldalról meg nulla szinte a gyártó már .
Kissé unalmas már maga a gyártó is ezek miatt .

(#34) gery1984


gery1984
csendes tag

Én nem tapasztaltam wifi problémát a másfél hónap használat alatt. 1000es diginet, router meg a telefon között 2 fal volt, a távolság kb 10m.


(#35) jUUh válasza Arween (#31) üzenetére


jUUh
addikt

1300nittel nem latszott? :Y

Samsung Galaxy S23+ | Samsung Galaxy eredeti szövet szíj eladó

(#36) novinyul válasza Omis (#32) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam is simán látható :)

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#37) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Asus ac WiFi routerrel:

¯\_(ツ)_/¯

(#38) Arween válasza jUUh (#35) üzenetére


Arween
senior tag

Nem sajnos 😢A MI9-em sokkal jobban látható napfényben. Eszembe se jutott hogy ez ma még probléma lehet bármilyen telefonnál 😬

Omis köszi remélem tényleg jó lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#39) dave987 válasza Arween (#38) üzenetére


dave987
aktív tag

Esetleg nem volt kikapcsolva az F3on az automata fényerőszabályzás? Mert a magas értéket mindig automatán tudják,anélkül nem tudod olyan magasra húzni a szabályzóval.

(#40) dave987 válasza coyotex (#30) üzenetére


dave987
aktív tag

Ahhoz hogy az AODt mindig aktívra lehessen állítani, ki kell kapcsolni a MIUI optimalizációt a Fejlesztői beállításokban.

(#41) Omis válasza novinyul (#36) üzenetére


Omis
senior tag

Örülök 🙂😁

(#42) Luck Dragon

Szuper lett , komoly lépés ez a note szériára nézve . Ellenben nem értem ha már Pro akkor miért nem sikerült egy 5G-t is hozzá társítani mert ebbe illene igazán . Ha 5G-s szeretnék ebből a szerbiából akkor egy különálló más specifikációval megáldott példány lesz az ember előtt , ez olyan nyehhh...
Tesztben nem láttam , de nagyon szereti a Xiaomi a fényérzékelőt nem jól beállítani , vajon itt is tetten érhető ?
Gyenge WiFi modemért nagy kár , egy okostelefonnak az egyik nagy lelke . Bár kárpótolhat a szép szine míg megtalálja a hálózatot . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#43) SkiDev válasza Richoo44 (#24) üzenetére


SkiDev
senior tag

Realme X2 Pro :) Nem lenne akkora gond az IPS sem 80-ért abszolút jó vétel, viszont ugyanilyen a főszenzorom, és hát kivilágításkor szerettem volna hosszú záridővel jó kis fotókat lőni, de mosott, bemozdult képek voltak állvánnyal... Bíztam benne, hogy egy nagyobb kamera (nem csak mpx-ben) jobb lesz, de nem győzött meg. Írták sokan az F3-at, bejövős készülék, de a jack és a szenzor miatt kiesik. Kicsit keveslem adatok alapján azt az 1/2'' -os méretet.

novinyul: Kerestem fototrenden keresőben, de nem találom. :(

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#44) exedoc


exedoc
senior tag

Két hete használjuk már sszonykával együtt. Szépen egybevan minden, picit tényleg lehetne jobb a kamera, és az értesítési led is hiányzik, ezen kívül pöpec. Úgy gondolom 120 ezer pénzért bőven jó.

(#45) novinyul válasza SkiDev (#43) üzenetére


novinyul
veterán

Nem is oda raktam, hanem ide [link] Amúgy meg az IMX582 egy jó kis szenzor.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#46) Nyiaz


Nyiaz
aktív tag

1,5 hete használom, se wifi, se kijelző problémát nem vettem észre.
Ja, és mást se...

(#47) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Üdvözlendő a GCam a tesztben, mert azzal mindig jobb fotókat lehetett lőni mint gyári szoftverrel (legalábbis Note3 és Note5-ön így volt). A GCam tudja használni az összes szenzort? Mert korábbi Note szériákon csak a főkamerát értem el vele - bár lehet ez csak az adott gcam port hiányossága volt.

AOSP ROM-al bizony jó kis telefon lenne. De azért a 2/3-ába kerülő Poco X3 NFC, ami ezek szerint jobb képeket lő, kicsit bezavar a képbe. Lényegében ugyanaz a 2 telefon, egyedül az IPS és a hibrid SIM tálca az eltérés a Note-hoz képest, és mégiscsak 40ezerrel olcsóbb...

4 8 15 16 23 42

(#48) Golyo69 válasza Luck Dragon (#42) üzenetére


Golyo69
senior tag

Otthon elsőre 300/300-at mertem wifin. Nem is próbáltam többet..majd mérek még

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#49) Luck Dragon válasza Golyo69 (#48) üzenetére

Gondolom a szerző nem a teljesítményére gondolt , inkább a hatótávra .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#50) coyotex válasza dave987 (#40) üzenetére


coyotex
tag

Köszi.Engedèlyeztem a fejlesztői beàllitàsokat de ott se talàlom.Ahogyan azt sem hogy a nèvjegyeket hol tudom beàllitani melyiket mutassa.Most minden nèvjegyből 3 van.Bocsi de kicsit ùj nekem ez a rendszer.Eddig egy Mate 10pro-m volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.