Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#200401) Woodslave válasza Carlos Padre (#200399) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Reménykedtem. A surget is xarozták mégis imádtam

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#200402) Kendek válasza sutyesz96 (#200397) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mikor csatlakozol remote play klienssel, akkor a PS ledobja a kontrollert, mert átadja az irányítást a távoli játékosnak. Ilyenkor a notira kötött kontrollerrel lehet a játékokat vezérelni.
Ha internet felől szeretnél csatlakozni, ahhoz az kell, hogy az otthoni netednek legyen publikus IPv4 címe (ne legyen szolgáltatói NAT), és nyitva is legyenek az adott portok hozzá. Itt a legegyszerűbb ha engedélyezve van a UPnP, akkor a PS nyitja magának ami kell.

<-ƘƘ->

(#200403) sutyesz96 válasza sutyesz96 (#200397) üzenetére


sutyesz96
őstag

Igazából az nem tiszta, hogy hogy kellene felcsatlakoztatnom a PC-re a kontrollert, hogyha közben a PS4-en kellene tudnom mozogni a menüben ugyanazon kontrollerrel. :F

A program számára is ambivalens érzéseket kreál, mivel azonnal ledobja a másodlagos képernyőről a megosztott képet, ahogy elkezdenék navigálni a ps-en a kontrollerrel.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#200404) Wesder válasza .LnB (#200384) üzenetére


Wesder
félisten

Aztaqrvaezhogynézkitejóistenem:Y stílusàt tekintve milyen? RDR2 utàn kinézetre ez is tetszik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#200405) sutyesz96 válasza Kendek (#200402) üzenetére


sutyesz96
őstag

Azt írja a router tűzfal beállításnál, hogy nincs korlátozás.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#200406) seniman válasza sutyesz96 (#200403) üzenetére


seniman
addikt

Vegyél egy Vitát és elfelejtheted az ilyen problémákat.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#200407) Kendek válasza sutyesz96 (#200403) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A remote play-t alapvetően nem arra találták ki, hogy a konzol mellett ülve játssz a notin, hanem ahogy a nevéből is sejthető, távolról férj hozzá. A kontroller mindig egyvalamihez van párosítva, ha a notin használod, akkor csak azt fogja vezérelni.

<-ƘƘ->

(#200408) gyuromoj válasza Kendek (#200395) üzenetére


gyuromoj
veterán

Azt csak azért mertem írni, mert minden adattároló után fizetni kell nekik.
Legalábbis, telefonoknál, memória kártyáknál, pendriveoknál, stb.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#200409) sp8787 válasza Woodslave (#200381) üzenetére


sp8787
addikt

Dobbenet! Ezek a szemetek nem masoltak le a DS ahol meg heavy amorban nem korbejarsz hanem ugralsz mint a szocske! Hogy mereszeltek ezek masfajta jatekot csinalni!

Ohhh wait ha lemasoltak volna akkor meg az lenne a problema.

(#200410) Carlos Padre válasza sp8787 (#200409) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem az a legnagyobb baj azzal a játékkal te fiju, ne drámázz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#200412) .LnB válasza Wesder (#200404) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lopakodós tps. Bújkálni kell, elterelni az őrök figyelmét, és vannak logikai fejtörők a patkányok miatt. Harc az nagyon nincs, volt már de nagyon ritka. Gyerekeket irányítasz, ha észrevesznek, levágnak mint a malacot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200413) kelzsoca válasza .LnB (#200412) üzenetére


kelzsoca
félisten

Megéri az árát, vagy inkább várjunk vele az első leárazásig?

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#200414) Wesder válasza .LnB (#200412) üzenetére


Wesder
félisten

Feldobok egy érmét, meglàtom mi lesz. Egyébként gyönyörű. Story-ja jó?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#200415) Moby válasza Kendek (#200407) üzenetére


Moby
addikt

No ez nem igaz, hisz a ps4-en ott az opció, hogy direktben, az internetet kikerülve lehessen remoteban csatlakozni a géphez. Ilyenkor a ps4 egy ad-hoc hálózatot tart fenn, hogy a remote közvetlen be tudjon csatlakozni, ez viszont csak a közvetlen környezetében lehetséges természetesen. Szóval ez a nevéből nem következik, és nincs is ilyen alapvetés. Itt a problémát az okozza, hogy a remote-ot úgy találták ki, hogy nem a ps4 kontrollerével fogod irányítani, hanem a remote sajátjával(ami lehet bármi). Ez nekem is probléma, mert ez az IOS-en futó tapiemuláció(vagy valamilyen mfi kontroller). Én ezt egyszerűen úgy oldottam meg, hogy az ios-el egy másik fiókkal jelentkezek be, mint amivel játszani fogok, és mint amihez a kontroller amúgy assignolva van. Majd a kontrollerrel bejelentkezek abba, amivel játszani akarok. És játszok.
De ezzel ki is merítettem az idei posztadagomat.

(#200416) sp8787 válasza Carlos Padre (#200410) üzenetére


sp8787
addikt

Tudom. Hanem peldaul ,hogy az utolso boss tul konnyu.
Szted is?

Meg eleg rovid.

(#200417) .LnB válasza kelzsoca (#200413) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát erre a választ ne tőlem várjatok. Van rengeteg játék amit sokan megvesznek, de én egy forintot se adnék érte. És van amit más nem csíp, én meg oda vagyok érte.
Én már csak azért is megvettem, mert egyedi, szép, jó sztorit ígér. Merész vállalás volt tőlük, de működik. Egy ilyen kis stúdió mert valami egyedit csinálni, én ezt díjjazom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200418) .LnB válasza Wesder (#200414) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A sztori még nem bontakozott ki, érdemben nem tudok nyilatkozni. Az alap feltütés megvan, de fog ez még bonyolódni szerintem. Vagy csak a karakterdrámára mennek rá, nem tudom még.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200419) Bencus88 válasza .LnB (#200384) üzenetére


Bencus88
nagyúr

meggyőztél. szerdán érek haza csütörtökön meg is rendelem, remélem addigra találok hazsnáltan egyet.

(#200420) Wesder válasza .LnB (#200418) üzenetére


Wesder
félisten

Van időm. Megvàrom míg kijàtszod, ha azt mondod jó megveszem.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#200421) Kendek válasza Moby (#200415) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én sem azt irtam, hogy nem lehet, hanem, hogy alapvetően nem erre találták ki. De a probléma persze nem ez, hanem mint ahogyan én is jeleztem, remote play mellett feltételezi, hogy a kliens oldaláról fog irányítani az ember. :)

<-ƘƘ->

(#200422) sting2


sting2
addikt

Talán még nem volt :

PS plus[link] Angol profilhoz 3000 ft

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#200423) seniman válasza .LnB (#200417) üzenetére


seniman
addikt

Aki az AC/FC-t kerüli,rossz ember nem lehet. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#200424) kelzsoca válasza .LnB (#200417) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jogos, rosszul kérdeztem, megérte az árát az eddig látottak alapján? :)

https://vertigostore.eu

(#200425) .LnB válasza kelzsoca (#200424) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Abszolút.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200426) Kvelstadt válasza .LnB (#200417) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem tudom az echo-t játszottad e. Az is egy elég egyedi hangulatu és történetű lineáris játék.
Mondjuk én is csak belenéztem még de épp annyit láttam hogy meg akarjam mejd venni valamikor.

Nekem nagyon tetszemek a párbeszédek.
Pl hogy abból derül ki hogy a gyerek a szobába nőtt fel hogy mondja hogy sosem látott még pl malmot vagy békát.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#200427) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Sziasztok!
Konzolvilág féle szervízről van valakinek tapasztalata? 2 éves pro, még 3 év garival (konzolvilágba) , nem ártana egy új paszta neki, láttam hogy ott 6500ft a takarítás+ új paszta. Illetve vajon milyen pasztát használnak.

(#200428) 3L1T3 válasza BusinessGuy (#200427) üzenetére


3L1T3
addikt

Felhívod a szervízt és megmondja, de általában ARCTIC MX-4 vagy Cooler Master IC Essential E1

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#200429) sutyesz96 válasza seniman (#200406) üzenetére


sutyesz96
őstag

Roppant hasznos hozzászólás, köszönöm szépen.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#200430) BusinessGuy válasza 3L1T3 (#200428) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ez lesz, csak gondoltam megkérdezem hátha valakinek van itt tapasztalata velük. Nem ártana egy Grizzly Kryo a gépnek pár minus 8 gap paddal, de nem szivesen kockáztatnám a garanciát, a matrica leszedéstől tartok.

(#200431) PeAdam


PeAdam
tag

Sziasztok! A PS4-en lőtt képeket, hogyan tudom átmenteni a számítógépemre? Facebookon keresztül át tudtam küldeni magamnak, viszont eszméletlenül lebutítja a képnek a minőségét sajnos. Van valami elfogadható megoldás erre?

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#200432) RangerFox válasza PeAdam (#200431) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Pendrive

(#200433) malystryx válasza .LnB (#200425) üzenetére


malystryx
senior tag

Én is csatlakozom, nem AAA játék de simán az lehetne! Nincs benne semmi felesleges sallang, letisztult, azonnal beledob a fantasztikusan élvezetes akcióba, a grafika gyönyörű, hangok szintén, a karakterek szerethetőek, a játékmechanika terén nagyon jó ötletek vannak megvalósítva, a puzzle részek is rendkívül megnyerőek. Bár videós által néztem, nem tagadom, de annyira beszippantott hogy hajnalban fölkeltem hogy megnézhessek belőle egy 4 órás szeletet :) Percekig dícsérhetném, de muszáj vele játszani mert annyira jó! :K

(#200434) Bétaville


Bétaville
senior tag

A DS 4-et nem kellene töltenie a PS4-nek alvó állapotban? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200435) ProEvoFan válasza Bétaville (#200434) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#200436) Kendek válasza Bétaville (#200434) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

(#200437) Bétaville


Bétaville
senior tag

ProEvoFan , Kendek köszönöm! :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200438) erahurka válasza PeAdam (#200431) üzenetére


erahurka
félisten

Töltsd fel a privát aktivitásaid közé, onnan meg telefonon le tudod tölteni (talán PC-n is, azt nem tudom pontosan).

Vagy pendrive.

(#200439) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akit érint esetleg:

Saját forrásom is van már az idei részről, de nagyjából nyílt titok, így külön kérésre megnyitottam Call of Duty 2019-es topikját.

Call of Duty 2019

Live-Die-Respawn

(#200440) seniman válasza sutyesz96 (#200429) üzenetére


seniman
addikt

Nagyon szívesen.Rengeteg negatív orális élménytől kímélnéd meg magad,ha meg is fogadnád a tanácsot. :))

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#200441) Bétaville


Bétaville
senior tag

Nem tudom volt-e már, de, aki angol profillal is rendelkezik annak most 2990 HUF a 90 napos PS plus. :C
[link]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200442) Bétaville


Bétaville
senior tag

Vennétek egy következő generációs PlayStation VR-t?
[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200443) Scholes9 válasza Bétaville (#200442) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én tuti veszek :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#200444) #20411392 válasza Bétaville (#200442) üzenetére


#20411392
törölt tag

PS5 mellé ha jön új VR, akkor arra beruházok.

(#200445) Bétaville válasza #20411392 (#200444) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én is PS5-re gondoltam. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200446) Bétaville


Bétaville
senior tag

Srácok!
Hogy tudok angol profilt létrehozni, ha már van egy Magyar? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200447) RangerFox válasza Bétaville (#200446) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Másik email címmel regisztrálsz egyet.

(#200448) Bétaville válasza RangerFox (#200447) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi! :R
Azt hol tudom a PS4-en megcsinálni, mert kerestem, de nem találtam. :U

Már megtaláltam. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200449) Carlos Padre válasza Bétaville (#200442) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A VR rosszullét oka, hogy a szem által látott elmozdulást a többi érzékszerv nem erősíti meg, így az agy mérgezésként értékeli és meghánytat. Ugyanakkor elég csak meglökni a fejet a mozgás irányába, és az agy folyamatos mozgásként fogja értelmezni, extra dimenziót adva az élménynek, csökkentve a tengeribetegség kialakulásának esélyét. Szóval ebből még jó dolgok is kisülhetnek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#200450) RetroJack


RetroJack
tag

Valaki találkozott már ilyennel, hogy a Dualshock 4 bal joy nem veszi jól a jelet? Ha teljesen előre tolom olyan mintha csak félig érzékelné, futás helyet sétál a karakter ( days gone, cod )

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.