Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#199101) ldave válasza oriic (#199099) üzenetére


ldave
félisten

10 perc? Death Stranding akkor nem lesz, csak a Kojima logó animáció hosszabb annál.

A Slime draws near! Command?

(#199102) oriic válasza ldave (#199101) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott amúgy is kiszivárgott hogy kb 8 perces lesz az új trailer.

(#199100) Carlos Padre

Persze, ahogy a múltkori adásban is hasonló kaliberű előzeteseket kaptunk. ;]

Amit én várok:

Gameplay/trailer a MediEvilből, 1-2 indie és/vagy VR cím, valamint az új cím bejelentése a végén.

Teszem hozzá, hogy utólag visszagondolva a múltkori adás sem volt igazából rossz, csak sokan nagyobb dolgokra számítottak. (Köztük én is, ezt bevallom)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#199103) hombre[EU] válasza .LnB (#199098) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Dream big or go home :) én lájkótam' az elōzōt is

Life, Uh, Finds A Way

(#199104) oriic válasza oriic (#199102) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ZhugeEX a ResetEra egyik adminja és ismert insider:

"Well this one will be better than the last for sure. We'll see updates to Sony games, a new title (as mentioned in the OP) and also the re-reveal of a third party game that was announced long ago."

Egy rég bejelentett third party game? Ez vajon mi lehet?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#199105) hombre[EU] válasza oriic (#199104) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem mondjuk ki a nevét

Life, Uh, Finds A Way

(#199106) oriic válasza hombre[EU] (#199105) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is az tényleg már rég lett bejelentve. :D

Live-Die-Respawn

(#199107) ldave válasza oriic (#199104) üzenetére


ldave
félisten

Deep Down :)

A Slime draws near! Command?

(#199108) tboy93


tboy93
nagyúr

Ratchet & Clank + GT Sport lemezesen megér együtt 6.500Ft-ot?

(#199109) 30z.Samu válasza tboy93 (#199108) üzenetére


30z.Samu
félisten

Simán, nagyon jó pofa játék a Ratchet & Clank. :) Meg persze a GT Sport is egy jó játék szerintem.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#199110) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

21 amazing details in Days Gone.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199111) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Már hivatalos, május 9-én Ghost Recon bejelentést kapunk. [link]

Live-Die-Respawn

(#199112) sp8787 válasza oriic (#199104) üzenetére


sp8787
addikt

Project Awakening vagy a Nioh 2.
De mondjuk ezt csak ugy "remelem". :DDD

(#199113) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#199114) hombre[EU] válasza oriic (#199111) üzenetére


hombre[EU]
veterán

SplinterCell helyett vagy mellett?

Life, Uh, Finds A Way

(#199115) .LnB válasza ProEvoFan (#198912) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugye. (ezeket ma csináltam)

Kész vagyok tőle. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199116) oriic válasza hombre[EU] (#199114) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Splinter Cell csak pletyka volt.

Amúgy törölték az előző bejegyzést, és feltették újra:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#199117) vonSux válasza .LnB (#199115) üzenetére


vonSux
őstag

Így képkockánként tényleg nagyon impozáns a látvány. De az az fps szám amivel helyenként fut már kevésbé szép emlék. igaz én a megjelenéshez képest korán játszottam vele. Coop-ban nagyon jó élmény volt.

(#199118) .LnB válasza oriic (#199116) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt viszont annyira nem értem, nem mondom, hogy pörög a Wildlands mint az atom, de csak foglalkoznak még vele a fejlesztők.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199119) .LnB válasza vonSux (#199117) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most egy negyed órát repkedtem, meg kocsikáztam benne, ez idő alatt nem volt framerate probléma. Mondjuk nem is egy sokatmondó intervallum ezt belátom én is. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199120) Deck válasza .LnB (#199115) üzenetére


Deck
titán

Az állókép ilyen, de a 30fps megöli ezt a játékot pont mind a Destiny 2-t :(

PS5

(#199121) .LnB válasza Deck (#199120) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én csak ez miatt próbáltam ki az ingyenes időszak alatt. PC-s korszakomban nagyon fps mániás voltam, de engem ez a 30fps egyáltalán nem zavart. Nem kell ezt túl dramatizálni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199122) hombre[EU] válasza oriic (#199116) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Újabb Ubi multi-coop-game as service,juhé. 1 hónapja jött ki
Hihetetlen,hogy mostanában a régi nagy bandákból csak a Capcom "érzi" a fanokat

Life, Uh, Finds A Way

(#199123) javorszky válasza madkiller (#199051) üzenetére


javorszky
tag

Nekem is csinálta eleinte mindig.Én azt hiszem a kép beállításokban àllitottam át valamit automatikusról fix-re.A PS-en.De hogy mit meg nem mondom.Azóta zsír egyszer sem csinálta,van hdr minden jó!

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#199124) Deck válasza .LnB (#199121) üzenetére


Deck
titán

Más játékoknál elmegy de egy lövöldözős játéknál a 30fps vicc kategória :(

PS5

(#199125) .LnB válasza Deck (#199124) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó az úgy, ne hisztikézzél. :D

Uncharted 4-nél se volt gáz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199126) Wesder válasza .LnB (#199125) üzenetére


Wesder
félisten

Az egy dollàrszàzmiliókból összerakott mestermű, persze hogy nem zavaró a 30fps.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199127) Deck válasza .LnB (#199125) üzenetére


Deck
titán

Teljesen más.. :)

PS5

(#199128) .LnB válasza Wesder (#199126) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom, hogy a játékra, vagy magára a PS4-re értetted e. De igen, ez mindkettőre igaz. :P

(#199127) Deck Nem teljesen. Csak a fele. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199129) Deck válasza .LnB (#199128) üzenetére


Deck
titán

;]

PS5

(#199130) Wesder válasza .LnB (#199128) üzenetére


Wesder
félisten

Egyértelmű hogy a jàtékra.
Pasztàzni kell meg radírral megemeli az minden csak nem mestermű.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199131) tboy93 válasza 30z.Samu (#199109) üzenetére


tboy93
nagyúr

Belementem végül a dealbe. A GT Sport már régóta mozgatta a fantaziamat es a Ratchet & Clank-rol is jokat hallottam.

(#199132) sp8787 válasza Deck (#199120) üzenetére


sp8787
addikt

Netto marhasag. A D2 meg a D1 is tokeletsen fut. Sok jatek megirigyelhetne azt a stabil framerate-et mint ami azokban van.

(#199133) Deck válasza sp8787 (#199132) üzenetére


Deck
titán

Vannak játékok ahol nevetséges a 30. Ilyenek pl a lövöldözős játékok. Felraktam a D2-öt megláttam, hogy hogy fut és már töröltem is le. Nioh is tud stabil 30fps-el futni, úgy játszottad? :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#199134) consono válasza Deck (#199133) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem már 10 fps felett folyamatos :DD

"In God we trust. All others must bring data"

(#199135) seniman válasza consono (#199134) üzenetére


seniman
addikt

Az NDK-s diavetítőn felnőtt nemzedék nevében kijelenthetem,nekem már az 5 is. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#199136) sutyesz96 válasza Wesder (#199126) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ha dollárszázmilliókat ér, akkor nem is rossz most 20 dolcsiért. :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#199137) Wesder válasza sutyesz96 (#199136) üzenetére


Wesder
félisten

Dollàrszàzmilliókba került az elkészítése, nem annyit ér.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199138) Carlos Padre válasza Wesder (#199137) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Bezzeg a Crackdown 3! :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199139) MdewC válasza danielgalaxy (#199004) üzenetére


MdewC
nagyúr

:R

Végül megoldódott.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#199140) danielgalaxy válasza MdewC (#199139) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Itt is. Rejtély mi volt, de megjavult.

(#199141) Wesder válasza Carlos Padre (#199138) üzenetére


Wesder
félisten

Nem értem hogy jött ide a Crackdown 3:U
Nem értette a mondatomat én meg korrigàltam. Jobban alszol egyébként hogy a CD3 is pàrszàzmillàba került és szar is lett?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199142) ProEvoFan válasza .LnB (#199115) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

B+, ezek gyönyörű képek. :Y
A játék meglepően jól fut.Ha valakit zavar a 30fps - ami azért kb állandóan fix - mert fps műfaj, akkor átkapcsolja tps nézetbe ;] A Days Gone ezerszer jobban szaggat, mondjuk ezzel még nem játszottam, de a streamek alatt is nem gyengén látszik.
Nem védőbeszéd akar lenni de sok kiadó példát vehetne az Ubisoftról, hogyan kell évekig folyamatosan támogatni ill tartalommal megtölteni egy játékot.

(#199143) sp8787 válasza Deck (#199133) üzenetére


sp8787
addikt

2 teljesen kulonbozo jatekrol/tipusrol beszelunk. Hogy jon ide egyaltalan a Nioh ami 30fps modban kimondottan szarul fut es nem tudja a stabil 30fps-t? :U

Amugy sztem nem artana ha neha hozzatenned ,hogy szted.Nevetseges nem nevetseges meg mindig sokkal jobb a D1-D2 mint pl. a Borderlands ami egy foschtenger rng-vel dusitott valtozatossag/"content".Raadasul a B3 meg ugy nez ki mintha egy disco-ban lovoldoznel.

Amugy nem tudom mirol vitatkozuk mikor nem is jatszottal ezekkel > nem tudod mirol beszelsz.Ezen az alapon a BB-t is kilotem volna az elso percben.

(#199144) ProEvoFan válasza tboy93 (#199131) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Annyi pénzért best buy.Nekem mind a két játék platina, szóval csak jókat tudok mondani róluk.A Ratchet & Clank kb az egyik legszebb játék ps4en, a GTS meg az online versenyzés királya. :K

(#199145) .LnB válasza ProEvoFan (#199142) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lejárhatna rá az akció, mert tegnap megint majdnem megvettem. :) Egyébként én PC-n szép sorba haladtam a területekkel, de ott nem fejeztem be a sztorit végül. Szóval igazából nem tudtam mekkora ez a térkép. Tegnap viszont elkötöttem egy helikoptert, és elkezdtem körbe repülni. Hát úristen! Elég hatalmas. :) És még tegnap se repültem be az egészet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199146) ProEvoFan válasza .LnB (#199145) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nyugat - keleti irányba kb 30 kilométer.
Észak - dél is kb 30km.

(#199147) Deck válasza sp8787 (#199143) üzenetére


Deck
titán

Játszottam mindegyikkel amiket írtál. A Borderlandsek remek játékok (az új is remekül néz ki) és 60-al mennek, a COD is, a Rage 2 is majd, DOOM is, szerinted véletlen, hogy ennyivel mennek? Ezek mind lövöldözős játékok. Csak ps-en játszok kivéve pár régi játékot de nem vagyok elfogult a konzolok irányába mivel tudom, hogy nem vagyok egyedül azzal, hogy jobb a 60 (a szemnek is). Innen a topikból is aokan szoktak örülni ha egy játék fut 60-al. Last of Us esetén is választható és arra is írták többen mennyivel jobb. A Wildlands, Destiny 2, GTA V számomra játszhatatlan kategória sajnos. Bloodbourne nem tartja a fix 30-at se, DS 3 meg ahogy ugrál 30-60 között pron úgy akad néha, hogy el se hiszem. Ez nem PC-s hülyeség sajnos. Majd ha jön a PS5 és minden játék 60-al fut kíváncsi leszek visszasírod-e a 30-at :D
Részemről ennyi :)

ProEvoFan: Simán és slimen sok a gond vele pro-n nem. A vége fele vagyok és 2-3 volt csak egy egy pillatra laggolás.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#199148) Batyops válasza ProEvoFan (#199142) üzenetére


Batyops
aktív tag

Neee! Inkább a kiadók ne vegyenek róluk példát.

(#199149) sp8787 válasza Deck (#199147) üzenetére


sp8787
addikt

Nem fogunk ezen osszeveszni akarhogy erolkodsz. ;]

Hogy irhatod azt ,hogy jatszottal vmivel mikor csak feljebb porgetek es azt irtad ,hogy felraktad es egybol torolted? De akkor sem ugyanarrol beszelunk. A sima lovoldozos marhasagok engem teljesen hidegen hagynak azzal az erovel jatszhatnek Fortnajtot is.

Looter shooter kategoriaban meg marad a D1-D2(Divestiny) es ezeknel nem a Borderlands nem jobb. A Borderlands egy esetlen fassag rohadt bena gunplay-el.En elhiszem ,hogy tetszik ez a gyerekes grafika egyeseknek amivel nagyon jol el lehet fedni ,hogy milyen keves energiat tesznek bele de sztem bena.A B3 meg ahogy irtam olyan mintha discoban luvoldoznel raadasul rohejesen nez ki. Attol sztem nem lesz jo egy jatek ,hogy belerakunk egy legalja gunplayt meg egy rng-t ,hogy legyen 40M fegyvervariacio.

sztem

(#199150) Deck válasza sp8787 (#199149) üzenetére


Deck
titán

A Borderlands mindenben IS veri a Destiny-t :P
Sztori, gunplay, ár, fegyverek, a grafikája meg szuper, nagyon fun játék akár coopban, multiban, vagy egyedül is.
A Destiny 2 meg.. Hagyjuk inkább ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.