Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#199651) wolf13 válasza Nayrobi (#199650) üzenetére


wolf13
őstag

Este elkezdtem, de már olyan álmos voltam, nem bírtam olvasni. Kb 40 percet néztem belőle, de tetszett, lekötött. Majd ma folytatom.

[ Szerkesztve ]

(#199652) oriic válasza Nayrobi (#199650) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Soka elmond róla, hogy csak bele akartam tegnap nézni egy kicsit, hogy majd hétvégén megnézem. Aztán egyben letoltam az egészet. :C

Live-Die-Respawn

(#199653) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Jelentem a Ni No Kuni2 nagyon tetszik. Bár az elején járok de eddig sokkal jobban bejön mint a DQXI

(#199654) wolf13 válasza Nayrobi (#199650) üzenetére


wolf13
őstag

El is foglalta NAS-on a helyét :D

(#199655) S e t h válasza Nayrobi (#199650) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem megvolt a játék, de miért kéne megnéznem? Mi van benne, amiért érdemes lenne?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#199656) discrate


discrate
aktív tag

PS Network nem mükszik, más is igy latja?
A status honlap szerint minden ok, de nem tudok ra csatlakozni, ergo multi nem megy.

False alarm, ujrainditas megoldotta. :)

[ Szerkesztve ]

(#199657) Gebriel válasza discrate (#199656) üzenetére


Gebriel
veterán

Nálam nem. :(

(#199658) .LnB válasza oriic (#199652) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnéztem azért tegnap en is. Tetszett, amiről szól. De mint dokumentumfilm, kicsit gyenge. Csapongó, ütemtelen. Neha össze vissza következnek benne a dolgok. Meg vannak benne érdektelen dolgok, de ezek csak apróságok. Viszont jó belelátni, hogy hogyan készült a játék. A For Honor-os doku jobb. Bár azt szerintem hozzáértőbb filmesek is csinálták. Ott maga a játék ugye nem akkora cucc mint a GoW, de a doku érdekesebb. Bele látni a gyökér Ubisoft gondolkodásba, és van az egésznek egy borús, szomorú tónusa.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199659) STC Speed válasza Dvix (#199556) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi , és (#199574) malystryx nek is :) keményen toljátok, de tényleg jo game :DDD

(#199660) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Másnak is kapcsolt ki a Pro-ja kb 10 perc játék után? BF V közben volt éppen, még sosem volt ilyen.

Ha fogja még csinálni akkor szervíz lesz.

(#199661) hombre[EU] válasza .LnB (#199658) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én azt nem tudtam végignézni. Az utóbbi idōben láttam többet is ProjektRedtōl Guerillán át a Bethesdáig, de ezt az amatōr szerencsétlenkedést nem bírtam ki,mint a fejetlen csirkék a baromfiudvarban. Simán el tudom képzelni,hogy az EA/Ubi/Activisionnél ez mindennapos,sajnos. A legszomorúbb a PlayingHardban,hogy pont azoknak az életével nem foglalkozik, akiknek ezek a balfékek (Ubi fejeseitōl Cardin,Jasonig) az életét megnyomorították: a profi alkalmazottakkal (coderek,QA,artist...)

Life, Uh, Finds A Way

(#199662) .LnB válasza hombre[EU] (#199661) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ez a lényege annak. A durva valóság ami annál a cégnél megy. Ezért írtam, hogy borús, szomorkás az egész. A képmutatás, kizsákmányolás magasiskolája.
És mégsem egy kimondottan lejárató doku, csak ezek ott vannak a sorok között.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199663) Kendek válasza pauliboy23 (#199660) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nálam volt már hasonló. Habár nem konkrétan 10 perc után, de áramingadozás volt és kikapcsolt a PS. Ilyenkor visszakapcsolásnál a fájlrendszer ellenőrzésével kezdi, és általában megy tovább minden probléma nélkül.

<-ƘƘ->

(#199664) hombre[EU] válasza .LnB (#199662) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Pontosan ezért vannak/lesznek a rókabōr játékok, mert épeszū,tehetséges ember ezt nem fogja bevállalni, maximum a pályakezdōk. Ilyen hozzáállás mellett soha nem lesz Skyrim,GTA,God of War szintū játékaik, nem azért,mert nincs rá idō vagy budget....

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#199665) Nayrobi válasza S e t h (#199655) üzenetére


Nayrobi
őstag

Csak nézd meg. Nehezen hiszem hogy megbánnád, ha kicsit is érdekel a játékfejlesztés szakmai és emberi oldala.

(#199666) pauliboy23 válasza Kendek (#199663) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Értem. Csak fura volt, még nem volt ilyen.

(#199667) Bétaville válasza pauliboy23 (#199660) üzenetére


Bétaville
senior tag

Nekem is volt, hogy kikapcsolt áram kimaradás miatt. No para! :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#199668) seniman


seniman
addikt

Az Infamous First Light az valami dlc-je a Second Son-nak,vagy teljes értékű játék?Most futottam össze Fletch-el az SS-ben,gondolom az ő történetéről szól.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#199669) hombre[EU] válasza seniman (#199668) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Olyan,mint a Lost Legacy az Uncharted4-nek.
Igen,Fetch a karaktered

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#199670) RangerFox válasza hombre[EU] (#199669) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Annál rövidebb

(#199671) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Lehet, 2-3 estés játékoknak maradtak meg az emlékeimben mindkettō :)

Life, Uh, Finds A Way

(#199673) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Former Naughty Dog designer joins Xbox Game Studios’ The Initiative
Már nagyon kiváncsi vagyok erre az Initiative-re...

Life, Uh, Finds A Way

(#199674) seniman válasza hombre[EU] (#199669) üzenetére


seniman
addikt

Köszi!A Lost Legacy egy hosszú hétvége alatt megvolt,pedig még nagyon az elején voltam a PS4-es pályafutásomnak.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#199675) Wesder válasza hombre[EU] (#199673) üzenetére


Wesder
félisten

Ha ezzel a csapattal nem hoznak össze valami ütőset akkor zàrjàk be az X részleget.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199676) hombre[EU] válasza Wesder (#199675) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Senkinek ne legyenek irreális elvárásai. Egy új csapat, hiába a "szupersztárok", a komplett csomag a lényeg. Kis csapat lesz az elmondásuk szerint, míg egy God of Wart 200+ ember (plussz outsourcing) készített. Valami ötletes, látványos történet orientált tps-t várok,fel kell építeni egy új IP-t

Life, Uh, Finds A Way

(#199677) _drk válasza hombre[EU] (#199676) üzenetére


_drk
őstag

Csak megint az lesz a baj, hogy 2 év alatt csináljanak gyorsan valami nagyon jót. Csak 2 év alatt teljesen esélytelen.
Pont a PS ex-ek mutatják be, hogy a részletek a fontosak. Nem a gameplay, nem a grafika hanem ahogy össze áll egy egésszé. Lehet hibákat keresni persze bennük, de amíg klappol az egész addig a kutyát se érdekli. Csak hogy össze álljon egy kerek egésszé legalább 3-4 év kell. Az meg már 2021-22 és rég kijött az Xbox Two.

(#199678) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#199676) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Főleg ne playstation viszonylatban. Bármit csinálnak meg kell felelnie a game pass és az xcloud elvárásainak. Ergo nem masszívan sztori alapú single player lesz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199679) Wesder válasza _drk (#199677) üzenetére


Wesder
félisten

Valószínű hogy ők meg kb az összes "új" stúdió elsődleges feladata az X2 startra összerakni valamit.
Mégis milyen elvàràs van Gamepass meg Xcloud irànyba?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199680) Carlos Padre válasza Wesder (#199679) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Minél több, a játékban, és ezáltal a szolgáltatásban eltöltött óra.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199681) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#199680) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Clever :)
Ilyen csapattal mondjuk én GOTY-t fejlesztetnék,amit kirakhatok az ablakba, nem GTA Online-t

Life, Uh, Finds A Way

(#199682) Wesder válasza Carlos Padre (#199680) üzenetére


Wesder
félisten

Ettől függetlenül lehet SP is mert ott van pl most is a Senua meg a Wolfenstein-ek is, vagy akàr a DOOM.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199683) Mike válasza Carlos Padre (#199680) üzenetére


Mike
veterán

Komolyan gondoltad amit írtál? Mert akkor írtam privátban

(#199684) Carlos Padre válasza Wesder (#199682) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy jó multiplayer játékba simán bele lehet ölni 500+ órát úgy, hogy észre sem veszed. Egy Senua milyen hosszú is? És hány hasonló játékot kéne legyártani 2 év alatt, hogy pariba legyenek? Két év alatt össze lehet hozni egy népszerű multis játékot, single-ben a Microsoft szokásos AA szintjét is nehezen. Szóval tényleg ne legyenek nagyon magas elvárásaid velük szemben.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199685) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Lepörgött a darksouls 2. Ha már szenvedélybetegseg. Vasárnap kezdtem szóval nem egészen 168 órából 51-et töltöttem vele... :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#199686) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Hmmm....

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199687) _drk válasza Carlos Padre (#199684) üzenetére


_drk
őstag

Mondjuk jah! Ha van eszük 2 évre nem egy 20-30 órás sp-t akarnak össze hozni, mert ha még jó is lesz akkor is kevés. Kb 1-2 hónap alatt elfelejtődik és akkor is csak 1 game. A sony is hosszú évek alatt teremtette meg a nagyobb játékokat. Mondjuk a GoW bármilyen jó az előzmények nélkül nem lett volna év játéka.

[ Szerkesztve ]

(#199688) oriic válasza Carlos Padre (#199686) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Placeholder dátum.

Live-Die-Respawn

(#199689) Scholes9 válasza Woodslave (#199685) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Milyen volt? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#199690) Carlos Padre válasza oriic (#199688) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Inkább az árra hívnám fel a figyelmet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199691) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#199690) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Sok vagy kevés? Lemezesen a DaysGone-t is €48-ért vettem

Life, Uh, Finds A Way

(#199692) Woodslave válasza Scholes9 (#199689) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az elején nagyon wtf. Mondjuk nem szokásos pajzsos lovaggal mentem. A pályák nagy része nagyon jó. A bossok nem túl acélosak egy kettőt leszámítva. A végén már nagyon tetszik még dlc hátra van.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#199693) oriic válasza Carlos Padre (#199690) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

47,90 angol font. Az jelenlegi árfolyamon 62 dollár. A szokásos ár kb.

Live-Die-Respawn

(#199694) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#199691) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Teljes játéknak már olcsónak számít, ha meg epizodikusan jön ki tényleg és nem lesznek ingyenesek a dlck akkor meg elég drága. Szóval sehogy sem jó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199695) oriic válasza Carlos Padre (#199694) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MIért? Kifizettetik teljes árat és majd kapod epizódokat ingyen ha megjelennek.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#199696) mttssz válasza Woodslave (#199685) üzenetére


mttssz
senior tag

DLC-k is?

Semmi, latom. :DDD Majd ha eljutsz a titakhoz jelezz vissza. ;]

[ Szerkesztve ]

(#199697) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#199694) üzenetére


hombre[EU]
veterán

De miért olcsó teljes játéknak? Amazonon ugyanúgy 45 a Rage,Control, 49.99 a DaysGone, F1 2019... Nálunk is 50-55 eur között vannak az új lemezesek,csak a store-n megy 60-70 ért
Ezt az epizódos storyt én sem értem. Vagy évente egy teljes áron új game vagy negyed/félévente olcsóbb expansion :F

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#199698) Woodslave válasza mttssz (#199696) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ha a frozen elenum dlc akkor már érzem hogy ez más lesz :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#199699) Moby válasza oriic (#199628) üzenetére


Moby
addikt

Nagyon jó, de ez már szinte hagyomány a Santa Monicánál. A harmadik rész lemezén is ott volt már egy making of, mondjuk az még csak negyven perc, de hasonló íven mutatta be a játék elkészültét (ugyanígy az E3 bemutatása volt az egyik fontos elem).
Csak akkor még Stig Asmussen ült a volánnál ugye. Akinek kimaradt, az itt pótolhatja. Bár akinek ez kimaradt, annak a játék is kimaradt (a maga idejében), így meg már nem jelent és mond sokat egy ilyen.

(#199700) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok,

A battlefield 5 törlődött a ps-emről, ez mitől lehet? 2-3 hete játszottam vele, erre az ikon eltűnt. :Y

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.