Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#200351) seniman válasza erahurka (#200348) üzenetére


seniman
addikt

Na azt csapják maguk alá,a PSV cardokkal együtt.Saját magukat szivatnák meg mert az árérzékeny többség maradna PS4-en.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#200352) Carlos Padre válasza seniman (#200351) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert az 500dollaros/euros ár mellett nem így lesz amúgy is? :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#200353) Kendek válasza erahurka (#200348) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Olyasmi nem lehet, mert ezek alapvetően folyamatos tanulási periódusra építenek, és csak a mindenkori gyakran használt adatok kerülnek betárazásra. Ilyen koncepcióval nem lehet rá 100+ GB-os játékokat fejleszteni. Mert vagy adott egy idő után a részleges nagy sebesség, vagy csak a töredéke, de teljesen kiszámíthatatlan. Ergo kénytelenek lennének továbbra is a HDD biztos sebességét célozni. De én nem ilyesmiről olvastam.

<-ƘƘ->

(#200354) iceool20


iceool20
tag

Sziasztok!

Tud valaki segíteni? Vagy én bénázok vagy nem tudom :(
SSD-t tettem a ps4pro gépembe 1TB Samsung860-at. Pendrive Fat32 / exfat-ra formázva próbáltam mindkettőt. Létrehoztam a mappaszerkezetet PS4>UPDATE majd bele a sony oldaláról letöltött PS4UPDATE.PUP file-t. PS4 kikapcsolva pendrive bedug... X másodpercig nyomvatartom 2. csippanásig majd PS4 inicializálása.... azután 2 verzióval találkoztam. Vagy a helyezzek be olyan eszközt amine a file van vagy a sérült file... Több pendrive-al is próbáltam 6DB van itthon ebből 3 új.. egyikkel sem volt jó... Ötlet? :U

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#200355) tboldi válasza iceool20 (#200354) üzenetére


tboldi
nagyúr

Hali!

Ugyanezt követtem el én is (mármint én is ugyanilyen SSD-t tettem ugyanilyen konzolba), és ugyanebbe a hibába sikerült belefutnom. Az volt a baj, hogy először a frissítő .pup fájlt szedtem le, ami 400 MB körül van, és nem a majdnem 1 GB-osat, ami a teljes rendszert tartalmazza. Miután rájöttem és letöltöttem a helyes fájlt, egyből végigment.

(#200356) Kendek válasza iceool20 (#200354) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valószínűleg nem jó .PUP fájllal próbálkozol. Kétféle változat van, az egyik csak frissítés, a másik pedig a teljes telepítő (Új rendszerszoftver-telepítés). Neked ez utóbbira van most szükséged [letöltés most].

<-ƘƘ->

(#200357) iceool20 válasza tboldi (#200355) üzenetére


iceool20
tag

Hello! :) Szuper :D Hol találom a teljes file-t? :))

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#200358) iceool20 válasza Kendek (#200356) üzenetére


iceool20
tag

:R :R :R :R Mély köszönet mindkettőtöknek :)

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#200359) sutyesz96


sutyesz96
őstag

PS4 remote play-t szerettem volna kipróbálni a laptopomon, le is töltöttem a remote play szoftvert, megcsináltam a regisztrálást, de a végén errort dob. (Cannot connect to the PS4. 0x80001fff)

Mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#200360) d@vee válasza Kendek (#200336) üzenetére


d@vee
őstag

Ezt nem tudtam. Azt hittem dob annyit rajta, mint egy 5-6 éves laptopnál a HDD-SSD váltás.

Ja

(#200361) Kendek válasza sutyesz96 (#200359) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs jól beállítva, illetve blokkolva van a hálózaton és ezért nem éri el a PS-t. Ennyi információból nem lehet semmi konkrétat mondani.

<-ƘƘ->

(#200362) sutyesz96 válasza Kendek (#200361) üzenetére


sutyesz96
őstag

Milyen információra lenne még szükség?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#200363) Kendek válasza sutyesz96 (#200362) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amit írtál az egy tényszerű megállapítás volt, miszerint nem működik mert hibát dob. A bemásolt hibaüzenet is csak annyit ír, hogy nem tud csatlakozni. Ennek számos oka lehet, pl. nem jól van beállítva (ellenőrizd a beállításokat), nincs bekapcsolva vagy pihenő üzemmódban az elsődleges PS (ellenőrizd, hogy be van-e kapcsolva vagy pihenő üzemmódban van-e), vagy egyszerűen csak blokkolva van a hálózat amin keresztül kommunikálhatnának (ha neten keresztül használnád, akkor ellenőrizd, hogy az otthoni neted nem NAT-olt-e).

<-ƘƘ->

(#200364) Carlos Padre válasza Kendek (#200363) üzenetére


Carlos Padre
veterán

VPN-t sem szereti.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#200365) sutyesz96 válasza Kendek (#200363) üzenetére


sutyesz96
őstag

Jól van beállítva, manuálisan és automatikus úton is tud kommunikálni a két eszköz egymással, tehát látja a PC a PS-t és vice versa.
Ha blokkolva van a hálózat, azt hogy tudom ellenőrizni?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#200366) Kendek válasza sutyesz96 (#200365) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kíváncsiságból csekkoltam. Gyakorlatilag engedélyeztem a távoli játékot és a telepített remote play kliensben bejelentkeztem és kapcsolódtam [képernyőkép]. Neked eddig sikerült eljutnod, vagy már ez előtt elakad? Hogyan próbálod, belső hálózatból, közvetlen kapcsolódással vagy interneten keresztül?

<-ƘƘ->

(#200367) Moby válasza Carlos Padre (#200350) üzenetére


Moby
addikt

Amit elhintettek? Semmit nem hintettek. Csináltak egy totál agyrém összehasonlítást a spidermannal úgy, hogy egy pró-ba beletúrtak egy ssd-t, és rácsodálkoztatták a világot, hogy lám, mennyivel lesz gyorsabb a ps5 :D
Óriási húzás volt mitagadás. Ekkora kamu ökörségen nekem is kéne törjem a fejem egy darabig :)

Semmi. Volt egy rendszerük, ami semmilyen módon nem kezeli az ssd-t, ezért nem is profitál belőle. Most meg jön végre egy gépük, ami igen. Viszont a szükségtelen, totál irreleváns fejlődéseket, amiket az mad-től kapnak kissé túlkommunikálták ökörséggé. Amire amúgy sincs szükség. Lesz benne ssd, és gyors lesz, és ez jó. A többi marhaságot meg felejteni kell.

[ Szerkesztve ]

(#200369) szallasi007 válasza Moby (#200349) üzenetére


szallasi007
őstag

Hát ha az ár miatt gondolkozik a Sony az nvme ssd-n az szerintem probléma.
Egyébként tényleg nem tudnának mondjuk egy Noctua szintű céggel leszerződni ventilátor tervezés és kivitelezés kapcsán?
Azért ma már azt gondolnám nem feltétlen kell helikoptert szerelni egy konzolba.

(#200370) laci1117


laci1117
tag

Srácok, Days Gone-ban hogy van a mentés? Kilépés előtt manuálisan is mentettem, miután újra játszottam 10 perccel visszább rakott egy dialógus közepére..

(#200371) wolf13 válasza laci1117 (#200370) üzenetére


wolf13
őstag

Ágy vagy motor mellett háromszög. Csak akkor ha semmilyen enemy nem lát.

[ Szerkesztve ]

(#200372) Moby válasza szallasi007 (#200369) üzenetére


Moby
addikt

Erősek a vállalások, de elég sikeres a platform. Elbír egy magasabb nyitóárat is valszeg.

(#200373) vonSux válasza laci1117 (#200370) üzenetére


vonSux
őstag

Persze, a motorodnál és az aktuális ágynál manuális, és van auto is.

(#200374) erahurka válasza Moby (#200372) üzenetére


erahurka
félisten

PS3 megjelenése előtt is erős volt a platform, aztán nem bírta el a magasabb nyitóárat.

Remélem nem igazolódnak be ezek a 175 körüli tippek.

(#200375) Deck válasza erahurka (#200374) üzenetére


Deck
titán

A pro is 130k. Simán lesz annyi de nemis baj.

PS5

(#200376) erahurka válasza Deck (#200375) üzenetére


erahurka
félisten

Neked talán nem, de én nem szívesen adnék annyit egy konzolért. Főleg hogy most ahogy te is írod, egy Pro is megáll 130-nál.

(#200377) Deck válasza erahurka (#200376) üzenetére


Deck
titán

De sokkal jobb lesz a Pro-nál, olcsóbb nem lehet.. Simán megér ennyit ha igazak a pletykák róla.

PS5

(#200378) d@vee válasza erahurka (#200374) üzenetére


d@vee
őstag

Jöhet 175-ért is. Csak legyen tényleg elég erős, mert elvagyok én 25FPS-el is, de azért 2019-ben legyen már meg az atomstabil 60, FHD mellett.

Ja

(#200380) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#200381) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Lords of fallen kritika. Ez xar :D Bossok abból állnak hogy körbe járok már szédülök aztán spawnol magának pár segédet. Aztán meghalok vmi érthetetlen támadástól. De legalább olcsó volt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#200382) Deck válasza Woodslave (#200381) üzenetére


Deck
titán

Az is..
Ezt ajánlom: SINNER: Sacrifice for Redemption ;)

PS5

(#200384) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Plague Tale: Innocence helyzetjelentés.
Elkezdtem, sőt a Chapter V-ig le sem tudtam tenni. Sokat nem akarok írni, azt majd ha végigjátszottam. De leírom, hogy mely játékok jutnak az eszembe róla. God of War, Hellblade: Senua's Sacrifice, Unravel. Persze mindezt elhelyezve a 1300-as évek végi Franciaországban.

És álljon itt néhány kép, hogy lássátok az álleejtős grafikát. Én azt mondom legyen inkább egy játék lineáris és nézzen ki így. Rengeteget dob a hangulaton.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200385) erahurka válasza Deck (#200377) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem 150 felett már drága lesz.

(#200386) Bazsi1987 válasza erahurka (#200385) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Számoljatok a bérek emelkedésével is ps4 is mikor ki jött mi volt a minimálbér és ahoz képest mennyi volt a gép, 2020 végén simán kinézem a 175k gépet 😉

(#200387) Kendek válasza Bazsi1987 (#200386) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS árképzése azért nem egészen így működik, a hazai árat nem befolyásolja a mindenkori magyar minimálbér. Értsd, arányaiban még mindig többe fog kerülni nekünk mint nyugatabbra. És ott sem veszik annyira egy bizonyos ár felett, szóval kénytelenek lesznek beleférni a szokásos ársávba.

<-ƘƘ->

(#200388) gyuromoj válasza erahurka (#200385) üzenetére


gyuromoj
veterán

499$ lesz, ez egy lélektani határ USA-ban.
Nálunk ez rögtön 499€ lesz, plusz a fasza világbajnok áfánk illetve Artisjus.
Tippre 190-200 között lesz a magyar forintos ára.

Szerk.:
De ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#200389) james001 válasza .LnB (#200384) üzenetére


james001
veterán

Ez exkluzív cím? Vagy kik a fejlesztők? Durva hogy még sehol nem láttam ezt a játékot,se youtubeon se sehol,csak most kezdtetek el beszélni róla és felkaptam rá a fejem... Hellblade az egyik kedvenc játékom,annál "nyersebb" és agyilag "felkavaróbb" játékkal még nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#200390) Gebriel válasza .LnB (#200384) üzenetére


Gebriel
veterán

Tényleg egy álleejtős grafika. :Y

(#200391) Deck válasza Gebriel (#200390) üzenetére


Deck
titán

Saját megejelenítőn szebb lesz mint itt a tömörített screenshotokon :D

PS5

(#200392) seniman válasza .LnB (#200384) üzenetére


seniman
addikt

Nem gyengék a képek. :Y

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#200393) Carlos Padre válasza .LnB (#200384) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ps+ játéknak jó lesz ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#200394) RudY válasza james001 (#200389) üzenetére


RudY
addikt

Nem exkluzív [link]. Van jópár stream, de óvatosan az erős spoiler miatt ugye. A Rage 2 megjelenés mellett mintha érdemtelenül elsikkadt volna, pedig egyszerűen remek annak, aki szereti ezt stílust. :K

(#200395) Kendek válasza gyuromoj (#200388) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Na nee, az Artisjus-nek azért csak nem kell perkálni magánmásolási díjat a PlayStation után (technikailag nem kivitelezhető a jogvédett tartalom másolása). Vagy pontosan milyen alapon tartják ők is a markukat? :)

<-ƘƘ->

(#200396) james001 válasza RudY (#200394) üzenetére


james001
veterán

Thx,nem is hallottam még erről a stúdióról,bár nem meglepő módon mert az előző játékaik mind Disney játékok meg Kinect játékok voltak :Y :C
Szemmel tartom mindenképp ezt a művet,és persze várom ellenbé kollega írását is róla :R

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#200397) sutyesz96 válasza Kendek (#200366) üzenetére


sutyesz96
őstag

Eddig megvolt egyszer, de ahogy csatlakoztattam a kontrollert, ledobta error-ral.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#200398) .LnB válasza james001 (#200389) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem exkluzív, mindhárom nagy platformra elérhető. Csak a Days Gone, Rage 2 elnyomta a híreket. Viszonylag kis stúdió, nem volt gondolom sok pénzük marketingre. De a yt-on vannal fejlesztői naplók, és E3-on is voltak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200399) Carlos Padre válasza Woodslave (#200381) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezt elmondhattam volna én is neked. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#200400) seniman válasza Carlos Padre (#200399) üzenetére


seniman
addikt

Nekem anno Moby mondta hogy egy hulladék,ezért is vettem akkor Project Carsot inkább. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.