Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#200751) Wesder válasza ProEvoFan (#200747) üzenetére


Wesder
félisten

Miért? Tegnapelött megbíztàl? Ugyan...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#200752) hhenry válasza seniman (#200748) üzenetére


hhenry
őstag

Pontosan

(#200753) ProEvoFan válasza Imilenni (#200750) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pontosan azért.Nekem ahhoz semmi közöm.Én itt élek nem ott.Ez itt Európa, nem USA.Engem mi jogon szivatnak?Tudom, nem vagyok hülye, ők csak betartják a törvényt.De remélem érted ezzel mi a baj?Kövi évben jön a samsung?Nyilván nem, de kb ennyi erővel bárkit lenullázhatnak.
Már bánom is hogy beírtam.
Off vége.

[ Szerkesztve ]

(#200754) Carlos Padre válasza hhenry (#200736) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem van ps now, kazuár gémigre tökéletes, de hardcore játékosoknak nem lesz elég jó. Persze pont a kazuár rétegnek akarják eladni, szóval win win szituáció.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#200755) Bétaville válasza Carlos Padre (#200754) üzenetére


Bétaville
senior tag

Jelen esetben a kazuár mit jelent? :F

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200756) erahurka válasza Deck (#200746) üzenetére


erahurka
félisten

Tényleg nem tudtok olvasni? Pont azt írtam hogy szeretném ha valóság lenne. Tehát nem lenne túltömörítve a kép és nem lenne nagy az input lag. Szart miért akarnék? ...

(#200757) Carlos Padre válasza Bétaville (#200755) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Casual.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#200758) james001 válasza Deck (#200730) üzenetére


james001
veterán

Persze hogy nagy a hype,mert Kojima játék. :D
Remélem lassan kiderül mikor jön már ki,várom én is nagyon. :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#200759) Bétaville válasza Carlos Padre (#200757) üzenetére


Bétaville
senior tag

Akkor én kazuár játékos vagyok. :DD

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200760) Bétaville


Bétaville
senior tag

PS 5 töltési sebessége.
[link]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200761) Wesder válasza Bétaville (#200755) üzenetére


Wesder
félisten

Madarat, akinek bàrmi eladható.
Mert ugye a kazuàr egy madàrfajta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#200762) Bétaville válasza Wesder (#200761) üzenetére


Bétaville
senior tag

Azt tudom. Jó nagy madár. Sisakos kazuárnak is hívják. :K
Olyan, mint a strucc, csak attól kisebb. :D

Mondjuk azért nekem nem tudnak mindent eladni, úgyhogy
mégsem vagyok kazuár. :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200763) Carlos Padre válasza Wesder (#200761) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Néha komolyan meg tudsz lepni te fiju.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#200764) Bétaville válasza Carlos Padre (#200763) üzenetére


Bétaville
senior tag

Olyan csúnya, hogy már szép. :D

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200765) Bétaville


Bétaville
senior tag

Srácok!
Azt hol tudom megnézni, hogy hány nap van még hátra a PS plus-omból? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200766) .LnB válasza Imilenni (#200727) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ennek a hírnek most nagyon örülök. Azért volt eddig bizonytalanság ezeket a játékokat illetően.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200767) Woodslave válasza .LnB (#200766) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nyilván majd jöhet ps 5 remaster :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#200768) .LnB válasza Woodslave (#200767) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Véleményem szerint ennél a három játéknál max a framerate lesz magasabb PS5-ön. Ezek már a jelenlegi viszonylatban is gyönyörű játékok lesznek. Vagy esetleg még némivel magasabb felbontású textúrákat tudok elképzelni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200769) Kendek válasza Bétaville (#200765) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

(#200770) .LnB válasza Xaels (#200713) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én már jó rég játszottam vele, még PC-n. Sőt, majdnem early access-be megvettem. De jól tettem, hogy nem ugrottam bele. Mert mikor kipróbáltam, elég hamar ott is hagytam. Elég gyenge eresztés. Most mikor olvastam, hogy cross-platform lett, el is gondolkodtam, hogy ki a fene adott pénzt egyáltalán ennek a konzolos változataira?! Azt hittem ez is Kickstarter-es game, de nem. Így viszont nem értem, hogy ki látott ebbe hosszú távon bármit is. Gondolom a MHW sikerét tartják szem előtt, de az a játék pár polccal feljebb van minőségben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200771) Deck válasza .LnB (#200768) üzenetére


Deck
titán

Ritka alkalmak egyike mikor egyetértünk ;]

PS5

(#200772) oriic válasza Imilenni (#200727) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem ugyanaz történik majd mint pl The Last of Us esetében. Ezek is jönnek PS4-re, majd PS5-re egy remaster formában.

Live-Die-Respawn

(#200773) Deck válasza oriic (#200772) üzenetére


Deck
titán

Szerintem csak egy PS5 Patch-et fognak kapni mint a Pro esetén ahogy volt :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#200774) Kvelstadt válasza .LnB (#200579) üzenetére


Kvelstadt
veterán

+1
Két dologra reagálnék.
Az egyik hogy nekem sem volt fogalmam sem hogy a story elmegy egy olyan irányba ahova elment. Ha csak annyi lett volna amennyit tudtunk hogy "testvérpár pestises franciaországon keresztül menekül" én már azzal is boldog lettem volna mert végig tetszett a játékmenet és a párbeszédek.
A másik dolog hogy teszik ahogy a tripla A-t gondolod és ez a játék bizony az, amiket annak hívnak azok meg max már csak annak csúfolni lehetne a legtöbb esetben.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#200775) .LnB válasza Kvelstadt (#200774) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pontosan erre gondoltam én is, csak nem akartam oda beleírni. Hogy ha csak végig egy szimpla lopakodós, misztikum nélküli játék lett volna akkor is működött volna nekem. Én élveztem ahogy a katonák elől bujkálni kell.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200776) PeAdam


PeAdam
tag

Sziasztok! Zsír új PS4 esetében akadt egy kis gondom. Pontosan inkább kényelmi szempontból probléma. Az első 2 USB bemenet olyan szinten szűk, hogy még a kontroller töltőjét is alig lehet belőle kihúzni. Van erre valami technikai h könnyebben kihúzzam a helyéről, vagy mindig ilyen lesz? Esetleg bekopik majd? Ma csak úgy tudtam kihúzni konkrétan belőle, hogy azthittem kiszakad az USB bemenet a helyéről. Így eléggé para a dolog.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#200777) tboy93 válasza erahurka (#200709) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem is nagyob bejött. Megvettem múlt héten és mindkét nap beleszaladt egy 5-8 óra. Este volt, hogy egy challenget 2 tized miatt 1.5 órán át csináltam, mire meglett a gold :C

(#200778) Kvelstadt válasza .LnB (#200775) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Meg a kemény dolgok amik kiderültek sokszor párbeszédekből. Pl az elején amicia szinte bemutatkozott a tesójának, szóval sokat nem találkozhattak. Meg hogy hugo mondja hofy sosem látott még békát, azaz kb a szobában nőtt fel.
Most behúzom a platinát aztán megyek még egy rendes vegigjátszást.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#200779) .LnB válasza Kvelstadt (#200778) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

(A Plague Tale Spoiler)

Hát igen, a párbeszédek erre vannak. :) Viszont vannak rejtett beszélgetések is, amiket akkor hallhatsz csak ha nem rohansz. Például a faluban, ahol Clervie-vel találkozunk, ott is ki lehet hallgatni egy házaspárt így. Vagy mikor Hugo-t irányítva kell követni Nicholas-t. Ott ha jól emlékszem több is van. De kb ahol vannak karakterek rajtunk kívül, ott mindenhol van ilyen.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200780) erahurka válasza tboy93 (#200777) üzenetére


erahurka
félisten

Irigylem a lelkesedésetek. Bár az elején én is keményen nyomtam, ki is platináztam 5 hónap alatt :DDD

(#200781) Kendek válasza PeAdam (#200776) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Általánosságban az új, szűk USB portok be szoktak idővel kopni. De amúgy én még eddig nem olvastam ezzel kapcsolatban panaszt, és magam sem tapasztaltam semmi extrémet.

<-ƘƘ->

(#200782) hhenry válasza PeAdam (#200776) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem az egyik fatemmel volt ilyen ahogy a kollega írta egy idő után jó lesz

(#200783) Bétaville válasza Kendek (#200769) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi! :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200784) PeAdam válasza hhenry (#200782) üzenetére


PeAdam
tag

Köszi a válaszokat, addig megpróbálok rá vigyázni :)

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#200785) tboy93 válasza erahurka (#200780) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha 5 hónapot elvoltal vele, ha megszakitasokkal is, akkor azert nem olyan rossz jatek az :)

(#200786) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rage 2 teszt:

"A nagyjából 6-8 óra alatt letudható fősztori mellőz mindenfajta meglepő csavart és váratlan fordulatot."

Az igen.. a Magyar IGN 5.9 pontot adott, rá. Pedig ők aztán képesek tényleg minden szart túlpontozni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200787) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

A Dauntless egy MHW után nem üti meg az ingerküszöbömet sajnos. A frame rate pedig vállalhatatlan a hub-ban és az átvezetők alatt.

.LnB Többek között ezért is kerülöm a magyar IGN-t. Meg mert kevés a kompetens tag a csapatban...

[ Szerkesztve ]

(#200788) erahurka válasza .LnB (#200786) üzenetére


erahurka
félisten

5,9 pont nem vészes, csak átlagos.

(#200789) marilllyo válasza .LnB (#200786) üzenetére


marilllyo
veterán

Csütörtökön írok róla egy hosszabb szösszenet. Mint. pl Te a Pestismeséről....
Már benne van kb 20-25 órám.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#200790) tboy93


tboy93
nagyúr

Lepörgött a sztori a God of Warban. Vegyes érzéseim vannak a játékkal kapcsolatban, szerintem kicsit túl volt hypolva. A sztori egyáltalán nem volt olyan nagy volumenű, mint ahogy azt sok helyen olvastam. A vége nekem nagyon pofáncsapás volt, kb azt hittem hogy a játék felénél járok, annyi mindenre nem kaptam választ... A játékmenet egyébként tetszett, élvezetes. Gyűjtögetős cuccok csak 40%-a van meg eddig, lehet hogy összeszedem a többit, szerintetek ez nagyjából mennyi idő lehet walktrough segítségével?

(#200791) Deck válasza RangerFox (#200787) üzenetére


Deck
titán

Most próbálom éppen. Az átvezetőknél meg a lobbyba tényleg laggol. Küldetés és akció közben nincs gond. MHW-be is voltak laggok mikor én próbáltam és nekem nem jött be az. Ez ilyen Fortnite + MHW keverék. Elég könnyű jelenleg a játék. Dodge és támadás. Biztos sokan ráfognak kapni erre majd.. :D

PS5

(#200792) RangerFox válasza Deck (#200791) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Főleg, hogy bele tudsz dodge-olni a támadásokba is sebződés nélkül :D De persze sok embert bevonzhat, és tiszteletre méltó a cross platform támogatás is.

tboy93 Ha nem játszottál az előző részeivel, akkor elég sok dolog nem úgy jön át a sztoriból, ahogy kellene. Ez sokat elvehet az élvezhetőségéből.

[ Szerkesztve ]

(#200793) vg válasza tboy93 (#200790) üzenetére


vg
addikt

Sok idő (de miért kell elrontani az élményt végigjátszást nézve?), főleg amíg összeszeded a megfelelő cuccosokat az utolsó Valkűr kinyírásához, amit normál fokozatban is egy rémálom. Én legalábbis napokig szenvedtem vele.

(#200794) S e t h válasza erahurka (#200788) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, csak az ára nem átlagos.
Pár ezer forintért talán, talán érdemes a vételre.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#200795) ProEvoFan válasza erahurka (#200788) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sose a pontokat nézzétek.Azok nagyon de nagyon nem jól vannak pozíciónálva.Elkell olvasni a tesztet, majd abból értékeled magadnak.Plusz kell róla nézni gameplay videókat.

[ Szerkesztve ]

(#200796) Woodslave válasza S e t h (#200794) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ennyi. Teljes AAA áron egy 6-9 órás lövölde nekem se lenne pálya

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#200797) Deck válasza Woodslave (#200796) üzenetére


Deck
titán

Van 1,5 órás speedrun belőle ;]

PS5

(#200798) ldave


ldave
félisten

Megjelent az Observation és a Slay the Spire.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#200799) psycroptic


psycroptic
őstag

Nem lehet hozzáférni a játékos listához engedély nélkül? Valaki hozzáadna a jogosultak köréhez? Szeretném kibövíteni a nevemnél szereplö adatokat. :R

PSNID: Tomy83PS

(#200800) Kendek válasza psycroptic (#200799) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én se férek hozzá, és tippre más se, szóval nagyjából felesleges is lenne módosítani. De ha utána szeretnél járni, akkor A`rpi-ra lenne érdemes rákérdezni, elvileg az a doksi az Ő fennhatósága alá tartozik.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.