Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#199801) hombre[EU] válasza madkiller (#199789) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kevered a melóst a mūvésszel
Szerk.:csak,hogy érthetō legyek: náluk nincs külön programozó,grafikus,artist... Náluk emberek vannak,akik mindenben részt vesznek. A coder a level designban, a grafikus debuggingban stb.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#199802) erahurka


erahurka
félisten

Na lejart a tiltasom bar nemtom mert kaptam.

(#199803) Xaels


Xaels
félisten

Rage 2 metacritic (PS4)
Rage 2 metacritic (PC)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#199804) tboy93


tboy93
nagyúr

Knowledge is power 2.269Ft [link]

Be is húztam, ennyit megér ha valakinek útba esik az üzlet.

(#199805) Scholes9 válasza Xaels (#199803) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem túl rózsás eddig :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#199806) sutyesz96 válasza tboy93 (#199804) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ps plus játék volt, sokunknak már megvan. :)

De valóban jó deal ennyiért, sok óránk van benne a barátokkal.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#199807) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekesség:

Júliusban jelenik meg Japánban egy átalakító, amellyek Switch Joy-Cont lehet PS4-gyel, valamint Dualshock4-et lehet Switch-csel használni.

[link]

Live-Die-Respawn

(#199808) .LnB válasza Xaels (#199803) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ejjha. :( #NoStoryNoParty :DDD

És egyúttal várjuk az első "Én megvettem nem olyan rossz, csak nem kell tőle sokat várni" bla bla szöveget is. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199809) markknight válasza oriic (#199807) üzenetére


markknight
veterán

Aki a switch controllerét akarná használni ps4-hez, az meg is érdemli :D

(#199810) oriic válasza markknight (#199809) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kinek mi tetszik, láttam én már Xbox kontrollert PS4-hez használva. :)

Amúgy mint kiderült ez annyira nem újdonság, már régóta van ilyen cucc (Ami wireless is) [link]

_

(#199808) .LnB

Egynek jóvót! :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#199811) ldave válasza .LnB (#199808) üzenetére


ldave
félisten

76-os átlag mióta rossz játék?

A Slime draws near! Command?

(#199812) hhenry válasza markknight (#199809) üzenetére


hhenry
őstag

Igen-igen :K

(#199813) sp8787 válasza hombre[EU] (#199801) üzenetére


sp8787
addikt

Egy projekt az egy projekt. Sok mas teruleten se tudnad elkepzelni ,hogy van ilyesmi de ahol 10-100 milliokat koltenek el egy projektre ott nyugodt lehetsz ,hogy hasznalnak vmilyen modszert.

(#199814) szabeska válasza vg (#199791) üzenetére


szabeska
addikt

3-4 ezer ft, találtam szervizt szerencsére :) :R

F1

(#199815) markknight válasza oriic (#199810) üzenetére


markknight
veterán

XBOX meg PS4 csere az számomra érhető, de a Switchnek az alap controllere is kényelmetlen, amit adnak hozzá az meg említésre se méltó :D

[ Szerkesztve ]

(#199816) tboy93 válasza markknight (#199815) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez inkább olyanoknak jó, akinek van otthon switch és ps4 is, de nem akar mindkét konzolhoz 4-4 kontrollert tartani, ha átjönnének a spanok játszani :)

(#199817) markknight válasza tboy93 (#199816) üzenetére


markknight
veterán

Játszanak otthon :DDD

(#199818) stilo18 válasza S e t h (#199784) üzenetére


stilo18
addikt

Nekem van Goldom, S9+ féle AKG fülesem... és már hónapok óta a Sony fejes csücsül a polcon.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#199819) Scholes9 válasza Rigormortiis (#199799) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Csak kár, hogy nem mindegyik DLC VR kompatibilis, bár így sem rossz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#199820) Wesder válasza ldave (#199811) üzenetére


Wesder
félisten

Amióta a kilencvenes éveket éljük ha érted mire gondolok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199821) Deck válasza .LnB (#199808) üzenetére


Deck
titán

Nem tudom mi bajod, én megvettem nem olyan rossz, csak nem kell tőle sokat várni.. :U

vicc vóóót ;]

PS5

(#199822) Xaels válasza Deck (#199821) üzenetére


Xaels
félisten

Amúgy meg a Days Gone is 72-es metan van, pedig tudjuk mennyire jó játék. Ezalapján nem írnám le azért a Rage 2-t sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#199823) Deck válasza Xaels (#199822) üzenetére


Deck
titán

Teljesen igazad van énis csak viccelődtem most. ;) A trailerek tetszenek amúgy és a cp temát is imádom, 60fps-el is fut, ha lenne benne coop vagy valami megis venném. Így csak gondolkodom rajta. Majd jöhetnek a tapasztalatok.. :D

PS5

(#199824) Xaels válasza Deck (#199823) üzenetére


Xaels
félisten

Az Avalanche Studios játékai nem jöttek be eddig, pedig a Mad Max univerzumát nagyon kedvelem, de arra a játékra is hamar ráuntam, mert gyenge a narratíva és a cselekmény repetitív. A trailerek alapján a Rage 2 is ilyen, elfért volna bele az a coop nagyon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#199825) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Legkedvesebb platinám is meglett:) Lego City Undercover.A gyermekemmel másfél év alatt játszottuk ki ill platináztuk.

(#199826) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

Valaki próbálta ezt a demót?

[link]
Nálam nem indul el ! :F

[ Szerkesztve ]

(#199827) Carlos Padre válasza Xaels (#199822) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na jó, de az user score-ja meg 8.1 jelenleg, a rengeteg PC-s és xboxos 0-ák ellenére is, mert tényleg jó játék, a világ és főleg a sztori megdobja. A Rage 2-ből meg a sztori már eleve kiesett, és meglátjuk a világa meddig lesz érdekes.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199828) Xaels válasza Carlos Padre (#199827) üzenetére


Xaels
félisten

Jó, de a Rage 2-nek nincs még User Score-ja. Csak arra reflektáltam, hogy a kritikusi vélemények nem mindig tükrözik azt amit a közönség gondol egy játékról és ez alapján kár előre temetni valamit. Mindezt mondom úgy, hogy nálam nem talált be egyáltalán a R2.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#199829) Rigormortiis válasza Scholes9 (#199819) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Tényleg, a Resi 7-en kívül van még más AAA VR játék, vagy megrekedt a kezdeményezés a két évvel ezelőtti állapotában?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#199830) .LnB válasza ldave (#199811) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma már én nem tudok kiigazódni rajta, hogy mennyi pont mit jelent a valóságban. Nekem kevésnek tűnik. De nem mondom, hogy rossz. Még nem. :) Egyébként nekem tetszeninfog valószínűleg ha egyszer megveszem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199831) SH4D0W2011 válasza Deck (#199823) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem holnap fog érkezni, de mivel MPL hozza, így valószínűleg csak késő délután ér ide, szerintem szerdán fogom tudni kipróbálni, aztán pár óra után majd írok róla pár gondolatot.

Egyébként érdekes ez a pontozás, mert mindenkinek mást jelent, pedig pont nem ez lenne a célja szerintem. :D Pl. ahogy említettétek, a Days Gone is hasonló pontszámokat kapott, én annál ami 5-6 pontokat láttam, ott sem az volt a lényeg, hogy rossz lenne a játék, csak nem mutat újdonságot. A 7 pont meg nálam egy nem kiemelkedő, de jó, élvezhető játékot takar. Ha én értékelek valamit, akkor a MyAnimeList-es rendszert szoktam alapul venni, szerintem az jól visszaadja a különbségeket: 5 - average, 6 - fine, 7 - good, 8 - very good, a többi nem megy fejből.

(#199832) erahurka válasza ProEvoFan (#199825) üzenetére


erahurka
félisten

Mennyire más mint a film licences Lego játékok? Régóta szemezek vele de valahogy félek is tőle. Főleg a gyökér mozifilmek óta.

(#199833) Deck válasza SH4D0W2011 (#199831) üzenetére


Deck
titán

Kíváncsian várom majd a beszámolódat :R

Amúgy a pontozás már kb nem jelent semmit. Vagy tetszik egy játék vagy nem. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#199834) front3r válasza .LnB (#199830) üzenetére


front3r
őstag

Főleg a story részét húzzák le. De ma néztem streamet belőle, és nem tudom a média mit szívott.
A legfontosabb része a játékban nagyon jól működik(a harc úgy kompletten), és igaz, rá kell menni a melléktevékenységekre, mert kb kimarad a lényege a játéknak, ha csak a storyt viszed végig. Sok fegyvert meg sem kapsz a story alatt ha jól olvastam eddig, a kérdőjelek adnak fegyvereket.
Mintha a játék felépítése elcsúszott volna picit, de ha ezt tudod előre, akkor megint az van, hogy akkor tudom mire kell rámenni, és akkor nem zavar.

Nekem a videókat, streameket nézve pont azt látom, hogy ez a játék sokkal jobb mint bármelyik Far Cry(sorry, de nekem ezek tényleg nagyon unalmasak), mert sokkal jobb benne a harc, nagyon élvezetes, és szerintem pont ez kell egy open-world játékba, ami hosszú távon is játszhatóvá teszi.

Mintha mostanában a média kritikák kezdenének teljesen elcsúszni a játékosok értékeléseitől. Eddig is volt ilyen, de mintha most ez egyre jelentősebb lenne. Ugye ilyen a Days Gone is, ha már meg kell említeni játékot.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#199835) ProEvoFan válasza erahurka (#199832) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A legjobb lego videójáték.Jobb, mint bármelyik filmből készült.Persze azok sem rosszak, de a Lego City Undercover szerintem a legjobb a mezőnyben.Gyerekeknek készült GTA.Élő lélegző város, sok poén, "normális" történet szál és sok-sok gyűjtögetni való.A grafikán látszik a Wii U portolás, nem nagyon használja ki a ps4 erejét, de a célnak megfelel.

Más.
Ha ez a jel található az angliában vett ps4 dobozos játék hátulján, akkor gyakorlatilag a magyar storeban is tudok hozzá venni dlc/season passt stb... ?

[ Szerkesztve ]

(#199836) Carlos Padre válasza Xaels (#199828) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Meglátjuk. Attól mert a kritikusok kritikusak vele a játékosoknak még tetszhet. Lásd, sorban harmadik hete a csúcson.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199837) Wesder válasza Carlos Padre (#199836) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt amilyen sz@r jàtékfelhozatal volt eddig nem csodàlom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199838) Deck válasza Wesder (#199837) üzenetére


Deck
titán

Erről nem a DG tehet.

PS5

(#199839) Kendek válasza ProEvoFan (#199835) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez a jelölés sajnos nem jelent teljes bizonyosságot, akkor tuti ha a CUSA számok megegyeznek, vagy ha a Store-ban kifejezetten jelölve van a kompatibilitás (pl. mint ennél, ez megy az Angliából rendelt lemezzel is, 07378 07377).

<-ƘƘ->

(#199840) Wesder válasza Deck (#199838) üzenetére


Wesder
félisten

Egyértelmű

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199841) Kendek válasza Rigormortiis (#199829) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha Resi 7-hez hasonló AAA játék (VR-ban is játszható normál cím) érdekel, akkor pl. Skyrim, Borderlands 2, Gran Turismo Sport, DriveClub, DiRT Rally, DOOM... Annyira azért nem sok, illetve nem igazán friss játékok, de ezeken kívül van azért pár kisebb-nagyobb cím, illetve jó exkluzív tartalmak. Az mondjuk tény, hogy a Resi 7 sajnos nem indított el semmit, vagyis nem sok normál AAA játék érkezik VR támogatással megfűszerezve.

<-ƘƘ->

(#199843) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#199842) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Minden pénzt megér. :P

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199844) Carlos Padre válasza Wesder (#199837) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csakazémerszoniekszluzív, csakazémerszarafelhozatal, az véletlenül sem lehet, hogy annak köszönhető, mert jó. Nagyon megkeseredett ember lettél te. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199845) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#199843) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kb hat játék ami miatt megéri nekem előfizetni rá.Szóval jah, nekem eddig ok.

(#199846) Wesder válasza Carlos Padre (#199844) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mondtam hogy rossz jàték lenne. Sima zombis OW. Az csak jó lehet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199847) erahurka válasza ProEvoFan (#199842) üzenetére


erahurka
félisten

Ezt miért ma hozták le? Azóta kinn vannak ezek a játékok az EA oldalán mióta bejelentették, hogy PS4-re is jön az Access. Jó kis magyar IGN...

(#199848) madkiller válasza Kendek (#199841) üzenetére


madkiller
őstag

Múltkor volt szerencsém vrezni és meg kellett állapítanom, hogy az igazi élményhez nem a klasszik AAA címeket kell keresni. Azokat meg kell hagyni normal jatéknak. A direkt vrre kitalált játékok a királyak. Most május végén jön a Blood & Truth az biztos elég komoly lesz.

(#199849) oriic válasza ProEvoFan (#199842) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De ez nem új infó, ezt eddig is tudtuk. A trailer az EA Access bejelentés napján is látható volt. [link]

Live-Die-Respawn

(#199850) Nayrobi válasza madkiller (#199848) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ha már nagyobb vr cím, én ide sorolnám a nyáron megjelenő no mans sky vr updatet is, az tuti agyeldobós élmény lesz, már alig várom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.