Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#199351) Deck válasza A`rpi (#199348) üzenetére


Deck
titán

Megértem, ezt te tudod és ahogy jónak látod persze, de azért teljesen lemondani róla.. Nekem nem lenne hozzá erőm :)
De azért legalább az exkluzívokat ne hagynád ki és könnyű platinák is :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#199352) A`rpi válasza ldave (#199349) üzenetére


A`rpi
addikt

Végletek embere vagyok.

Ebbe a játékba mondjuk funból kezdtem bele, csak aztán vérszemet kaptam főleg úgy hogy a barátom többször panaszkodott nem jön neki össze pár trófea, nem voltak vészesek bár kell szerencse is.

(#199353) RangerFox válasza Deck (#199347) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hát nem tudom. Alapból más engine fut a két játék alatt, és az R6S-ben nagyobb a rombolhatóság. De persze értem mire gondolsz, a BF mérföldekkel szebb játék.

(#199354) A`rpi válasza Deck (#199351) üzenetére


A`rpi
addikt

Ilyen szinten nem offolom, ami érdekel azt ki játszom (idővel), megvár lévén egyjátékos szösszenetek.

(#199355) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most olvasom, hogy az októberben megjelenő Ghost Recon: Breakpoint a Wildlands közvetlen folytatása lesz. Hát így tuti nem veszem meg akkor a Wildlands-et már.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199356) Lefty válasza oriic (#199337) üzenetére


Lefty
addikt

Ez alapjan nem sok jora szamitok.

(#199357) RudY


RudY
addikt

Alzán van ismét 118-ért PRO, ha valakit érinthet esetleg. upsz csak volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#199358) ProEvoFan válasza A`rpi (#199341) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azért ez nagy meló lehetett.Grat!

"Egyik kollégám "nyitotta fel a szemem". Így abbahagytam ezen hobbimat"
Ha szabad kérdezni mi volt az indoka? :B
Felesleges idő, amit másra is lehet fordítani?

(#199359) hhenry válasza RudY (#199357) üzenetére


hhenry
őstag

Megint van volt ;]

[ Szerkesztve ]

(#199360) discrate


discrate
aktív tag

letöltöttem a plus-os Overcooked-ot, hatalmas!
nem szoktam ilyen stílusú game-ekkel játszani, de ez hihetetlenül jó élmény co-opban.
játék közben ennyit még nem röhögtem :)
pályáról pályára haladva az apró nehezítések, meglepetések nagyon ütősek.
a grafika egyszerű, de itt nem is számít, a hangulat a lényeg.

egy két párbeszéd szösszenet, ami játék közben elhangzott:

-Na ezt jól leejtettem.
-…majd én felveszem, te menjél inkább mosogatni.

-Paradicsomot! Hozz paradicsomot!
-Viszem már, nyugi.
-Az a PORRAL OLTÓ!

-Hagyma, nagyon kell hagyma!
-Hát ez már gomba lesz…

-Kigyulladt a konyha!
-Nemhogy kigyulladt, a fele már le is égett.

(#199361) A`rpi válasza ProEvoFan (#199358) üzenetére


A`rpi
addikt

"Függő vagy."

És igza volt, mert csak az adott játékon pörögtem állandóan, amit épp trofiztam, mit hogy kellene, hogy lenne gyorsabb egyszerűbb, stb, stb...

[ Szerkesztve ]

(#199362) Carlos Padre válasza A`rpi (#199361) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez is egyfajta szenvedélybetegség. Én már várom, hogy végezzek a Days Gone-al és végre legyen időm másra is, mert nem hagy nyugodni :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199363) .LnB válasza A`rpi (#199361) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ennyi elég is volt?! :F

Én évek óta nyíltan vállalom, hogy függő vagyok. Na és?

-nem iszok alkoholt, ergo nem járok kocsmába
-nem drogozok
-nem verem az asszonyt
-nem csalom az asszonyt
-nem vagyok beleb*zulva a nap 24 órájába a mobilomba
-nem a facebookon, twitteren meg az egyéb szarságokon élem az életemet. (hanem itt a fórumon. :D)
-nincsenek beteg vágyaim

Ha valaki pedig a videojáték mániámra azt mondja, hogy káros, azt kiröhögöm a p*csába.

Kiskorom óta játszok, a barátaim ezt elfogadják, sőt a témában abszolút hallgatnak is rám. Főleg akikkel egymás ellen is játszottam már. ;] Látták, hogy mit tudok, nem a levegőbe beszélek. Hozzám fordulnak tanácsért. Szüleim nehezebben viselték, de mára már nincs beleszólásuk. A párom együtt tud élni ezzel, mert a hobbim nem megy a család, és a szexuális életünk kárára.

És sose kardoskodtam az ellen, hogy a videojáték szenvedély jó dolog. Nem foglalok állást az ügyben, de ha szenvedély is, ha betegség is, akkor inkább legyek ilyen beteg, mint másmilyen.

Ráadásul én még kicsit troll is vagyok néha, de hát élvezem, és úgy le tudom sz... mások véleményét.[link]

Tudod, nagyon rövid ez az élet ahhoz, hogy végig csak másoknak próbálj meg megfelelni.

Minden ember defektes valamilyen módon, aki meg nem az dög unalmas személyiség. Nekem meg ne egy másik defektes mondja meg, hogy milyen legyek, mit csináljak. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199364) sp8787


sp8787
addikt

Days Gone holds onto No.1 spot with solid second week
[link]

"Days Gone sells 114k units during launch week in Japan, beating the launches of Horizon (109k) and God of War (50k)"

"Other launch week and life to date numbers in Japan from Famitsu:
Detroit : 30k / 116k
God of War : 50k / 125k
Horizon : 109k / 281k
Uncharted 4 : 124k / 207k
Spider-Man : 132k / 415k"

"Final numbers for Days Gone launch week in Japan are in
And it debuted to an amazing over 114k units. This is a frankly stunning debut, besting God of War and Horizon Zero Dawns launch sales in Japan."

Bele kell erositenie az IGN-nek a negativ kampanyba mert nem mukszik! ;]

[ Szerkesztve ]

(#199365) Deck válasza sp8787 (#199364) üzenetére


Deck
titán

Örülök nagyon a DG sikerének :R

PS5

(#199366) Deck válasza .LnB (#199363) üzenetére


Deck
titán

"és a szexuális életünk kárára."

Ami nincs annak nem mehet a kárára.. ;]

PS5

(#199367) hombre[EU] válasza sp8787 (#199364) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Simán 2 millió körül jár

Life, Uh, Finds A Way

(#199368) 30z.Samu válasza Deck (#199366) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szokták mondani, hogy mindenki magából indul ki... ;]

Sic Parvis Magna

(#199369) RangerFox válasza .LnB (#199363) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Na ezzel egyetértek! :R

(#199370) Deck válasza 30z.Samu (#199368) üzenetére


Deck
titán

Korán reggel már gonoszkodsz, megyek is inkább játszani.. :( ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#199371) .LnB válasza Deck (#199370) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"játszani" ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199372) Deck válasza .LnB (#199371) üzenetére


Deck
titán

Jogos észrevétel mivel nem mondtam mivel vagy kivel ;]

Bár csak idézni tudom 30z.Samu kollégát. "mindenki magából indul ki" :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#199373) 30z.Samu válasza .LnB (#199371) üzenetére


30z.Samu
félisten

Talán súlyzóztál? ;]

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#199374) Rage47 válasza discrate (#199360) üzenetére


Rage47
veterán

igen sztem is hatalmas ketten :D ha valaki csak hallgatná, azt hinné, valami konyhát vezetünk :D

(#199375) Deck


Deck
titán

Érdemes most elkezdeni a Division 1-et teljesen kezdőként? Játszák még elegen a 2 mellett? :R

PS5

(#199376) A`rpi válasza .LnB (#199363) üzenetére


A`rpi
addikt

Akárhogy is, azért az ember a környezete hatására lesz valamilyen.

Nekem is sok barátom játszik, engem is elismernek mint gémer. Nem is azzal van a gond hogy én mindenkinek próbálok megfelelni, magamnak szeretnék, persze közvetettem másnak is, ez egy más kérdés, nyilván Te is adsz más ember véleményére. Itt a háttérben nekem van pár dolog ami árnyalja a helyzetem, nincs párom, és egzisztenciám,mondjuk ez sem igaz,mer' van munkám és önállóan egy albérletet is fenn tudok tartani, és azért hétvégente is el tudok menni ide-oda.

Ha önző módon csak a saját örömeimbe temetkezem bele (korfontzóna) olyan dolgokból maradok ki amit lehet később megbánok. Ez leginkább a motivációm.

(#199377) #10186752 válasza sp8787 (#199364) üzenetére


#10186752
törölt tag

Attól, hogy valami jól fogy, nem jelenti azt, hogy jó is, és az ellenkezője sem igaz, hogy a kevésbé jól fogyó játék az feltétlen rossz. Vagy ahogy a saját klasszikusomat idézve: a szar sem lesz attól finom, hogy legyek milliói dongják körül.

Én nem olvastam egy tesztet sem a játékról, így nem tudom, hogy mit mond róla a média, csak a saját benyomásomra hagyatkozom.

Én tolom a játékot már vagy 15 órája, de valahogy még mindig nem darált be. Nyomom a küldiket, amiket dob egymás után, a free roam-nak sok értelmét nem láttam tovább, így azzal felhagytam.

A látványvilággal még mindig nem vagyok megbékélve, ez a játék minden, csak nem szép. Lehet mondani, hogy mert open world, de a RDR2 is az volt, és erre köröket ver. Sőt, vannak helyek, ahol egyenesen randának látom.

A sztori egész tetszik, semmi extra, semmi nagy durranás, de ezzel nincs problémám.

Viszont olyan alapvető szarvashibák vannak a játékban, amit eleinte csak mosolyogtam, most már inkább lesajnálom.

Példa: Megyek vissza a toronyba, és közben Boozerrel beszélgetek a rádión. Felérek, Boozer ott ül az ágy szélén, mindent csinál, csak nem beszél, pláne nem rádión, de közben hozzám folyamatosan pofázik a rádión. Odamegyek az ágyamhoz, majd egyszer csak ugrik a script, átvezető indul: jövök be az ajtón (vágod, már rég bent vagyok a helyiségben), Boozer meg áll az ablak előtt a másik sarokban (vágod, egy másodperce ott ült az ágy szélén)...

Az ilyenektől agyfaszt kapok...

Úgyhogy összességében úgy vagyok most vele, hogy becsületből letolom, de vélhetően az életben nem veszem elő többet, és nem virnyákolok folytatásért sem.

Eddig messze ez a leggyengébb sony ex, ami a kezeim között volt.

[ Szerkesztve ]

(#199378) .LnB válasza A`rpi (#199376) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen, te se aprózod el. Néztem a platináidat, vannak elég durvák.

Igen biztos én is adok más véleményére. De én nagyon lazán teszek is rá, ha úgy gondolom.

Szerintem simán lehet teljes életet élni, és hódolni a szenvedélyünknek. Mondjuk ehhez lehet nem kellene mindent platozni. :D És mindenkinek más az értékrendje, más a normális neki.

Úgyhogy nem könnyű ebben megegyezni. Csak ne érezd magad mások előtt rosszul, azért mert te szeretsz videojátékozni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199379) sp8787 válasza Deck (#199375) üzenetére


sp8787
addikt

Yep Most nem is akcios amugy, a Div 1 Gold most dragabb mint 1 hete a Div 2 Gold volt.
Biztos nem most vennem meg.

Ezekbol a jatekokbol egyebkent nem tunnek el az emberek PS-en biztosan nem.
D1,D2,Div1,Div2,MHW...etc. ezek szerintem meg hosszu ideig nem fognak kiuresedni.

(#199380) Deck válasza sp8787 (#199379) üzenetére


Deck
titán

Köszi!
Megvan a játék amúgy még régebben megvettem akcióba. ;)

PS5

(#199381) vg válasza A`rpi (#199376) üzenetére


vg
addikt

Dehát, te ebben vagy jó, szereted is, hobbid is, ezáltal a saját örömeimbe temetkezel bele, akkor mi lenne más értelme az életnek ha nem ez? Based Zeus nagyon morcos lehet ha olvassa ezeket tőled. :DDD

(#199382) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap elkezdtem az InFamous: Second Son-t. Meglepett a játék, nem vártam tőle ilyen sztorit. De van indíték, van kiindulási pont.. Eddig nem rossz.
A grafika odavág. Viszont engem kikészítenek ezzel, hogy tesznek bele két választható grafikai opciót. Mert
nagyjából 15 percig csak azt kapcsolgattam, és néztem, hogy a "better framerate" opciónál vajon csúnyább e a kép. :D De bakker 15 perc alatt se vettem észre semmit. Úgyhogy maradt a magasabb fps. Egyébként a felbontáson kívül van különbség? Effektet visszább vesz? Én a ködöt, füstöt, lángokat, tükröződést..mindent ugyan olyannak láttam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199383) 30z.Samu válasza .LnB (#199378) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én ebből nem csinálok már nagy ügyet és nem is szégyenkezem a hobbim miatt, bár volt ilyen időszak, de rájöttem egy idő után hogy nem kell. Ha én el tudom fogadni, hogy más miben leli az örömét, akkor a másik is legyen olyan kedves és fogadja el az én hobbimat. Ha viszont nem tetszik neki, akkor lehet tovább menni. Párkapcsolatom eddig nem ment rá erre, sose volt azért vita, mert inkább játszottam minthogy mondjuk elmenjünk valahova.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#199384) Deck válasza .LnB (#199382) üzenetére


Deck
titán

"Mert
nagyjából 15 percig csak azt kapcsolgattam, és néztem, hogy a "better framerate" opciónál vajon csúnyább e a kép"

Mintha magamat olvasnám :D HZD-be is van ilyen lehetőség mindegyik fix 30fps-el fut így a jobb felbontáson hagytam.

Van amúgy összehasonlító videó róla youtubeon :P

PS5

(#199385) .LnB válasza Deck (#199384) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Néztem videókat is, ott sem láttam különbséget. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199386) Kendek válasza .LnB (#199382) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én pont, hogy örülök ennek a választható opciónak, Pro-n minden hasonló játékba kéne ilyen. 30-as limittel 1800p, vagy pedig Full HD magasabb fps mellett. Elvileg nincs semmi más különbség, és én is az utóbbit választottam. :)

<-ƘƘ->

(#199387) Deck válasza .LnB (#199385) üzenetére


Deck
titán

Akkor szar* le aztán menjen jobb fps-el. Tudom könnyű mondani, engem sem hagyna nyugodni a dolog ;]

PS5

(#199388) Mike válasza #10186752 (#199377) üzenetére


Mike
veterán

Köszi hogy leírtad. Így már tuti nem veszem meg

(#199389) Mike válasza sp8787 (#199364) üzenetére


Mike
veterán

Japánban ugye. Miért is nincsenek a listán a japán jatékok? Amikből milliós tételben adtak el, mi meg a létezéséről sem tudunk?

(#199390) Deck válasza Mike (#199388) üzenetére


Deck
titán

1 vélemény alapján? Sokan mások imádjuk a játékot innen a fórumról ;)

PS5

(#199391) #10186752 válasza Deck (#199390) üzenetére


#10186752
törölt tag

Na jó, de az az ÉN véleményem! :D

(#199392) Mike válasza A`rpi (#199341) üzenetére


Mike
veterán

Ez hogy alakul ki? Egyszerűen hidegen hagynak a serlegek. De a többséget nem. Lehet mert nincs még egy éve konzolom, vagy 25 év pc miatt, mert azon ilyen nem volt?

És az fps dolog se izgat. Jó ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#199393) Mike válasza Deck (#199390) üzenetére


Mike
veterán

De olyat írt ami sarkalatos.
Deck, 78 jatekom van. Ebből végigjátszottam egyet. Ha filózok azon, hogy kell-e nekem egy cím, és utána írnak egy ilyet, tuti nem csabulok el. :)

[ Szerkesztve ]

(#199394) sp8787 válasza Mike (#199389) üzenetére


sp8787
addikt

Mivel nem Japan lista? :DDD
Segitek > Ukie

(#199395) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

"Az év első negyedévében eladott EA játékok 49%-át digitálisan vásárolták meg a felhasználók PlayStation 4-re és Xbox One-ra." forrás
Egyre jobban terjednek a digitális játékok.

(#199396) Deck válasza Mike (#199392) üzenetére


Deck
titán

Steam-en Achievements a neve. A Platina meg az ha megvan az összes a játékon belül.

PS5

(#199397) Mike válasza sp8787 (#199394) üzenetére


Mike
veterán

Akkor én néztem be valamit, elnézést!

(#199398) Mike válasza Deck (#199396) üzenetére


Mike
veterán

Sose nézegettem

(#199399) Kendek válasza Mike (#199392) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elkezded tudatosan gyűjteni a trófeákat, mert az is egyfajta cél a játékokban, és nem csak végigjátszol valamit, hanem egyfajta eredményt is elérsz. A platina általában azt jelenti, hogy kihoztál mindent az adott játékból.
Ha nem érted mi a szenvedélybetegség, akkor itt van pl. egy cikk róla.

<-ƘƘ->

(#199400) sp8787 válasza Mike (#199392) üzenetére


sp8787
addikt

Sehogy! Van ahol egyszeruen maga a jatek a Platina ilyen pl a a Monster Hunter ott addig nem vagy igazi hunta sztem. :K

Vannak mas jatekok ahol csak ertelmetlen marhasagok vannak pl. a Nioh-ban 1 furdobe kellene megmartozni es egybol meglenne de direkt nem csinalom meg. :DDD Vagy a Sekiro-ban csak par ora XP farmolas kellene de a fraszt se erdekli.Ezek a platinak olyanok ,hogy a jatekon beluli bronzok tobbet "ernek" mivel ahhoz csak a jatekot kell jatszani.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.