Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#200451) bandi0000 válasza RetroJack (#200450) üzenetére


bandi0000
nagyúr

teszteld le pc-n ha win 10 ed van

Xbox One: bandymnc

(#200452) discrate


discrate
aktív tag

Mostanaban kerreg a gep (vinyo, venti akad?), es leallitaskor is halkan kattog egeszen addig amig meg nem szakitom az aramkort (pl negyed ora utan). Ujboli bekapcsolaskor meg azt irja, h nem lett rendesen kikapcsolva. Teendo?
Még egy eves, garis, ugyintezes gondolom csak a Hireltechnel...

(#200453) Kendek válasza discrate (#200452) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kerregés inkább a venti, alacsonyabb fordulatszámon jellemzőbb. Leállítás utáni kattogás lehet a műanyag burkolat hőtágulás utáni hűlése miatt, illetve pihenő üzemmódban esetleg a vinyó hangja is kihallatszik.
Ha nem pihenő üzemmódba rakod hanem a teljes leállítást választod, akkor viszont nem szabadna, hogy 15 perc alatt se kapcsoljon ki. Pihenő üzemmódban viszont elszöszölhet, és ekkor forog a venti és a vinyó is dolgozik. Ilyenkor nem célszerű az áramtalanítás, csak teljes kikapcsolás után.

<-ƘƘ->

(#200454) Wesder válasza bandi0000 (#200451) üzenetére


Wesder
félisten

Jó az új arcképed.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#200455) bandi0000 válasza Wesder (#200454) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kösz, ha komolyan gondoltad :D Sajnos DB témájút már nem engedték, így maradt ez

Xbox One: bandymnc

(#200456) d@vee válasza RetroJack (#200450) üzenetére


d@vee
őstag

A bal analóg gyakran romlik el. Nekem pl. néha magától egy kicsit elkezd balra húzni. Nagyon kellemes, mikor multiban épp fejre célzok, vagy single-ben álló helyből darálnék valamit, fedezék mögül.

Ja

(#200457) sutyesz96 válasza Kendek (#200366) üzenetére


sutyesz96
őstag

Végülis sikerült, fogalmam sincs mit csináltam máshogy, de egyszercsak működött. :D

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#200458) Bétaville válasza Carlos Padre (#200449) üzenetére


Bétaville
senior tag

+1

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200459) Bétaville


Bétaville
senior tag

Szeretnék az angol Ps plusra belépni, de ezt írja: "your email address has not been verified yet". Mi lehet a gond? Az email cím teljesen új. Most csináltam. :U

Jól van megoldódott. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200460) Wlac


Wlac
Ármester

Ha már RetroJack feldobta a témát, tud esetleg valaki olyan helyet/ember, ahol/aki kontroller javítással foglalkozik? Nekem is van egy olyan darabom, aminek balra húz a a bal stickje, valószínűleg egy takarítás megoldaná, azonban amikor én utoljára próbáltam ilyesmit egy korábbin csinálni, annak kábelszakadás lett vége, úgyhogy meghagynám a munkát olyannak, aki szakértőbb kezekkel tud hozzányúlni.

“The wha-"

(#200461) Bétaville


Bétaville
senior tag

Azt hol találom meg, hogy ne újuljon meg automatikusan a Ps plus-om, ha lejár?
Tehát ne vonjon le pénzt a számlámról.

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200462) koncsik válasza Bétaville (#200461) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Összefoglalóban :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#200463) Bétaville válasza koncsik (#200462) üzenetére


Bétaville
senior tag

Sikerült! :R
Amúgy teljesen másképp van a Sony oldalán, mint a képeken. :W

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200464) seniman válasza Wlac (#200460) üzenetére


seniman
addikt

Pár DS3-at kigyógyítottam régen a félrehúzásból,nem egy atomfizika,ráadásul a DS4-et szétszedni is könnyebb.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#200465) Carlos Padre válasza Bétaville (#200463) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert két összefoglaló van, a régi, tele idejét múlt vagy hibás leírással, de tiszteletből megtartva, meg egy új, kissé eldugva.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#200466) Bétaville válasza Carlos Padre (#200465) üzenetére


Bétaville
senior tag

Így már értem. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200467) Wlac válasza seniman (#200464) üzenetére


Wlac
Ármester

Papíron az, nekem viszont mégsem ment, ezért bíznám olyanra a dolgot, aki ért is hozzá.

“The wha-"

(#200468) Bétaville válasza Wlac (#200467) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én is műszaki analfabéta vagyok. Én is szerelőhöz vinném. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200469) discrate válasza Kendek (#200453) üzenetére


discrate
aktív tag

Nem szabadna, de megis csinalja. :)
Nem restben modba teszem, hanem teljes off.

(#200470) Kendek válasza discrate (#200469) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha 15 perc alatt sem tud leállni, akkor viszont én a vinyóra gyanakodnék. Érdemes lenne kiszedni, és PC-n legalább a S.M.A.R.T. értékekre vetni egy pillantást. De az biztos, hogy nem normális ha nem tudja kikapcsolni magát a konzol.

<-ƘƘ->

(#200471) koncsik válasza Bétaville (#200463) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bocsi, jogos, nem néztem rá :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#200472) Kendek válasza koncsik (#200471) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itt olvasható a friss összefoglaló, a fenti linkek alatt kezdődik (normál esetben le kell nyitni). Ami ezen az oldalon belül van az nagyjából újra lett írva, de a linkelt tartalmak azok A`rpi hajdani munkájának a gyümölcsei.

<-ƘƘ->

(#200473) Crucio


Crucio
aktív tag

Sziasztok!
Meg szeretném venni a Black Ops 3-at, főleg prop hunttal játszom split screen a barátnőmmel. Redditen olvastam hogy "kivették" a prop huntot, aztán meg hogy visszatették. Most akkor van prop hunt a BO3-ban vagy nincs? :F Illetve, ha van, lehet vele játszani split screen? Jelenleg főleg a Modern Warfare Remastereddel szoktunk játszani, és ott nagyon bejön nekünk, illetve a BO3 prop hunt módjáról készült videók is tetszenek.
Köszi a segítséget.

(#200474) Bétaville válasza koncsik (#200471) üzenetére


Bétaville
senior tag

Semmi gond. :)

Más:
Azt hol lehet beállítani, hogy felhőbe is mentse a játékállásaimat? :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200475) koncsik válasza Kendek (#200472) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszönet :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#200476) Kendek válasza Bétaville (#200474) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

(#200477) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Plague Tale: Innocence
Haladok, de többet nem mondok. Itt van pár kép inkább:

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200478) #20411392 válasza .LnB (#200477) üzenetére


#20411392
törölt tag

Játékként a Days Gone viszi nálam eddigi az évet. Érzelmileg viszont a Plague, amiben Hugo (angol) hangjának hatalmas szerepe van.

(#200479) Bétaville válasza Kendek (#200476) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszönöm!!! :R

Ahha! Ehhez PS plus kell. :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200480) Bétaville válasza .LnB (#200477) üzenetére


Bétaville
senior tag

Ez olyasmi játék, mint a Witcher 3? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200481) Wesder válasza Bétaville (#200480) üzenetére


Wesder
félisten

Nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#200482) #58978304


#58978304
törölt tag

Hu ez a Days Gone...
Tegnap beletoltam hosszú ps mentes hetek - után 2 órát.Aztán vegyes érzelmekkel altattam a prot.
Több játéktól lopott ötletek működnek rendesen de mègis olyan hiányérzetem van ezzel a gammával kapcsolatban.

Amúgy ja metró ès az input lag sztorija ps4 pron.
Amíg nem voltam itt jelen az idő alatt egy izmosabb aztalit is összepakoltam ( Gears of Wart még nem toltam ki ) pl. )

Ugye mìg ps pron Game modba rakva a tv-t volt elviselhető az imput lag,addig pc-n még gamemod off ban sincs jelen egyáltalán inputlag.
Szal ja valamit ps en eltoltak vagy nemtom...

(#200483) Bétaville válasza .LnB (#200477) üzenetére


Bétaville
senior tag

Most néztem róla egy gameplay-t egész fasza kis cuccnak néz ki
így elsőnek. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200484) sutyesz96 válasza #58978304 (#200482) üzenetére


sutyesz96
őstag

üdv újra. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#200485) semetka


semetka
őstag

Akinek volt már gondja az R2 gombbal hogy nem eléggé érzékeli a nyomást akkor gumit vagy fóliát kell cserélni?

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#200486) modflow válasza .LnB (#200477) üzenetére


modflow
veterán

Ez a játék zseniális. A Days Gone-t félre tettem.

(#200487) Kvelstadt válasza .LnB (#200477) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én a végére értem.
Nekem teljesen megérte. Sajnos ritkán jön ilyen jó storys játék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#200488) Bétaville válasza Kvelstadt (#200487) üzenetére


Bétaville
senior tag

Egyébként milyen kategóriába sorolnád ezt a game-t? :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200489) Kvelstadt válasza Bétaville (#200488) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Olyan mint a Last of Us.
Van egy lineáris világ pályákra vagyis fejezetekre osztva. Van két karaktered, mindkettőnek megvan a szerepe játékmenetben is.
Van némi upgrade meg pár gyüjtögetni material ahogy a last of us-ba is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#200490) Bétaville válasza Kvelstadt (#200489) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi a választ. :R Lehet hogy teszek vele egy próbát. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200491) Bétaville


Bétaville
senior tag

Szerintetek ez a 4K-s TV jó lehet PS4 pro-hoz?
[link]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200492) james007007 válasza Bétaville (#200491) üzenetére


james007007
csendes tag

Nem nem jo hozza ne vedd meg

(#200493) Bétaville válasza james007007 (#200492) üzenetére


Bétaville
senior tag

Miért nem jó szerinted? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200494) saelin


saelin
veterán

Csak annyit mondj meg, hogy technikailag milyen állapotban van? Engem csak ez tart vissza a vásárlástól.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#200495) .LnB válasza saelin (#200494) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Micsoda? Mármint melyik játék érdekel?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200496) saelin válasza .LnB (#200495) üzenetére


saelin
veterán

Ehh, bocsi. Az új felületről írtam és nem vettem észre, hogy nem választ küldtem (szvsz nem tetszik az új design).

A Plague Tale-re gondoltam egyébként. :B

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#200497) .LnB válasza saelin (#200496) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem találkoztam semmi technikai hibával. Se buggal, se grafikai anomáliával.

A mobilarénás "új" felület?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200498) raziel01 válasza saelin (#200496) üzenetére


raziel01
veterán

Teljesen hibátlan. Mondjuk egy ilyen zárt világú játéknál fura is lenne ha nagyon bugos lenne.
Egyébként érdemes megvenni. A játék felénél járok és egyelőre 9/10.
Újrajátszhatóság szerintem nem nagyon van benne, max aki gyűjtögetni akar annak érdemes.
Grafika, szinkron fantasztikus. Nekem a sztorival sincs sok bajom.
Picit talán lehetett volna olcsóbb de ez van. 45 font, ha kap egy 30%-os akciót akkor érdemes beszerezni mindenképp annak akinek tetszett a Senua is. Nekem annál jobban tetszik.
Reméljük jók lesznek az eladások és még jön majd tőlük ilyen sztori alapú játék.

[ Szerkesztve ]

(#200499) ProEvoFan válasza Bétaville (#200491) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Persze hogy jó.Miért lenne rossz?

(#200500) penge111


penge111
addikt

Na gyerekek, mint írtam korábban a végére értem a Dark Souls 3 alapjátéknak. Hétvégére maradt a két DLC. Az első DLC az a Ashes Of Arieandel, hát megmondom a frankót én kicsit csalódtam ebben a dlc-ben, nagyon kis rövid volt, max ami nagyon újnak hatott a havas táj. Illetve azért Sister Friede az egyik bossfight mindenért kárpótolt.
Aztán jött a következő DLC a The Ringed City, na gyerekek ez a Dark Souls játékok koronaékszere, rendkívül ötletes, hajam letettem kb a pálya designtól, az új ellenfelek is valami brutálisak. Teljesen más játékmódot igényel a kieg, itt azért az ember nem érzi ám magát kiskirálynak, sunnyogni kell, futni menekülni sok helyen. Rengeteg kis titok, apróság van, pl. hogyan lehet kiiktatni a köcsög kis angyalokat, akik folyamatosan megkeserítik az életünket.
A csúcspont a bossok, gyááááááááááááááá :Y Kedvencem Gael volt, nálam ő lett a top 1 souls boss, fantasztikusan néz ki, nagyon komoly, és rengeteg movesetje van. Hatalmas élmény volt több órás küzdelemben térdre kényszeríteni. A kövi boss Midir, mivel sárkánybúzi vagyok ő is nagyon tetszett. . Sokkal könnyebbnek éreztem, mint az előzőkben említett bosst, mert lomha volt. Viszont itt 1-2 hiba, és halott az ember, illetve sajnos inkább a gyenge kamerakezeléssel kellett bajlódnom, mintsem magával a bossal. Nyilván ennek azaz oka, hogy hatalmas méretű a Boss. Még van azért néhány boss természetesen, de ők számomra a szokásos, elvárt szintet hozták
A The Ringed City azon kevés DLC-k egyike, amiről a legtöbb játékfejlesztő példát vehetne, hogy mit is jelent igazán egy minőségi kiegészítőt lerakni az asztalra. Kb számomra olyan szinten volt, mint a Witcherben a Blood and Wine kieg. Hatalmas élmény volt, örülök, hogy részese lehettem a lezáró epizódnak.
A The Ringed Cityvel maga a játék, hajszálnyival de megelőzte a Bloodbornet, pedig az alapjáték kivégzésekor ezt még nem gondoltam volna. Kicsit örülök, hogy végeztem vele, nem tudom ki hogy van az ilyen souls típusú játékokkal. Nagyon az alvás rovásár megy, mert én késő este játszok mindig vele, ha este lemegy vagy sem egy boss, mindkét esetben akkora adrenalin fröccsöt ad, hogy órákig csak forgolódok az ágyban, és nem tud elaludni. No, ezért különleges játékok számomra a souls típusúak, mert ezt a felpörgetett állapotot, csak nagyon kevés játék tudja kihozni belőlem...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.