Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#200251) Deck válasza sp8787 (#200244) üzenetére


Deck
titán

Ezekben egyetértünk. Persze a Nioh mind felett áll :C

PS5

(#200252) #10186752 válasza Deck (#200249) üzenetére


#10186752
törölt tag

Igen, egy játék, ami a valódi életre hajaz, valós, történelmi helyszínekkel, korhű fegyverekkel, ruházattal, épületek másolatával, rekonstruált világgal, valós eseményekkel és valós történelmi szereplőkkel.

Ha a faszparaszt levág kettőből, én, a világverő medzsáj is vágjam le kettőből, ebben a valóságszimulátorban.

(#200253) Deck válasza #10186752 (#200252) üzenetére


Deck
titán

Egy egy AC játék nem élet szimulátor. Ha nehéz számodra.. Vedd le a nehézségét easy-re.. Ha akkor is nehéz olvasd el inkább könyvbe..;]

PS5

(#200254) S e t h válasza #10186752 (#200252) üzenetére


S e t h
nagyúr

A legutóbbi ac-ek harcrendszerének bonyolultsága alapján még Győzike is képes lenne a monitorral háttal ülve "kivinni".
Én elfogadom, hogy neked gáz a játék, de akkor ezt írd le és ne a nehézségét ecseteld, mert nos, az nincs neki, kivétel pár boss-szerű harcnál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#200255) sp8787


sp8787
addikt

Hat aki vart vmi johirt, trailert mint mondjuk en akkor tovabb kell varni ahogy nezem.

Lords of the Fallen 2 ditches developer and hits the ropes again
[link]

(#200256) Deck válasza sp8787 (#200255) üzenetére


Deck
titán

Ahogy olvastam a hozzászólásod már egy Nioh 2 trailerben reménykedtem :(

PS5

(#200257) EczkE


EczkE
addikt

Ha mar AC Odyssey

129 ora volt a paltina. Nem siettem, mindent megcsinaltam, mindenhova elmentem. Az Ultimate Editiont vettem meg 1 honapja. Most a kiegeszito trofeait csinalom epp. Amugy az Origins is paltina lett nalam azt a jatekot is imadtam nagyon.

Asszem mindenféleképpen!

(#200258) Deck válasza EczkE (#200257) üzenetére


Deck
titán

Élvezetes is volt. Grat! :C

PS5

(#200259) .LnB válasza Woodslave (#200247) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te a japán játékokhoz mint a Dragon Quest XI hogy állsz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200260) Woodslave válasza sp8787 (#200255) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bejött az első része?

Lnb: távol ;] Semmi tapasztalatom nincs soha nem játszottam olyan játékokkal. Talán régen vmi final fantasy meg nem tudom mennyire van köze de a dragon age az tetszett

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#200261) hombre[EU] válasza tuki2200 (#200248) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egy szóval semmi sem változik, mert a Now eddig is az Azure-ön keresztül mūködött.

Life, Uh, Finds A Way

(#200262) gamegod


gamegod
senior tag

megint lenyult a sony xd 6 játék szia xd

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#200263) #10186752 válasza S e t h (#200254) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ácsi, én semmit nem mondtam a nehézségére. Én a harcrendszer "fejlettségéről", meg a csaló játékmechanikáról beszéltem.

Legalább olvasni tanuljatok meg. Ha már írni nem tudtok helyesen. :F

[ Szerkesztve ]

(#200264) Deck válasza #10186752 (#200263) üzenetére


Deck
titán

Facebook szint ez a "csal a játék" szöveg. ;)

PS5

(#200265) S e t h válasza #10186752 (#200263) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha nem megy, akkor persze keressünk bűnbakot, csal a játék.
Te meg nőljél fel, mert ez a folyamatikus siránkozás kicsit ciki az "Ulthanitoval nem baxaxik senki"-től.
Főleg egy Sekiro után.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#200266) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#200261) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy része esetleg.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#200267) Gebriel válasza gamegod (#200262) üzenetére


Gebriel
veterán

Ez egy szakmai fórum nem a facebook/instagram :U

[ Szerkesztve ]

(#200268) erahurka válasza #10186752 (#200263) üzenetére


erahurka
félisten

Óvatosan a helyesírás kritizálásával, a végén téged is kitiltanak egy hónapra.

(#200269) Wesder válasza Deck (#200230) üzenetére


Wesder
félisten

Annyira könnyű neki az ACO hogy direjt balf@szkodik, vagy én nem tudom.

Gebriel
Hàt igen, ez az xd kikophatna màr.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#200270) d@vee válasza .LnB (#200200) üzenetére


d@vee
őstag

Vagy látta, csak nem meri bevallani :U :DDD

Ja

(#200271) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#200266) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hogy érted? A Now-on keresztül letöltött content gondolom az AWS (PSNetwork), de a streaming nem teljesen Azure? Szerintem a Gaikaiból már csak a szellemi tōke maradt

Life, Uh, Finds A Way

(#200272) Gebriel válasza Wesder (#200269) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem arra gondoltam..., de mindegy is. Így is pont kettővel több gondolat van rajta mint amit érdemel.

[ Szerkesztve ]

(#200273) nylontacsko válasza Gebriel (#200267) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Számtalan esetben, vitatható lenne ez a kijelentés.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#200274) Carlos Padre válasza Gebriel (#200267) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te hol látod azt, hogy szakmai?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#200275) james001


james001
veterán

Tud valaki jó motoros játékot ajánlani PS4-re? Ride,TT Isle of Man,ezek mennyire élvezetesek? Driveclub Bikes volt utoljára ami tetszett,meg most a Burnout-ban is nyomtam a motoros dlc-t és az se lett rossz,csak nem olyan változatos sajna.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#200276) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

FF7 Remaster pletyka:

[link]

Az érdekes rész:

"-There will be demos on the game floor with PSN demo following shortly after for people at home directly after E3.(Playstation Plus required)"

Live-Die-Respawn

(#200277) tboldi válasza james001 (#200275) üzenetére


tboldi
nagyúr

A Ride 3-at volt alkalmam kipróbálni ~10 perc erejéig, az alapján elég jónak tűnt. Fel is került a kívánságlistámra. :K
----------------------------------------
Más: Mint PC-ről váltó, friss PS-tulaj eléggé szoknom kellett a kontrollerrel való irányítást, emiatt el sem kezdtem még játszani a RDR 2-vel, Last of Us-szal, Days Gone-nal... :D
Egy olyan játékkal kezdtem a pléjsztésönös pályafutásom, amit már jól ismerek (2x végig is toltam), a GTA 5-tel. Már tök jól megy a kezelés, legutóbb Michaelt mentettem ki a kínaiakkal teli húsfeldolgozóból, most a billentyűzet+egér a fura. :D

[ Szerkesztve ]

(#200278) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#200271) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem lehet az, mert a Ps3 játékok Ps3 hardveren futnak, a ps4 játékok meg ps4 hardveren, azért a streaming backendet nem lehet átültetni azure-re teljesen, csak a hálózati részt. (nagyobb sávszélesség, alacsonyabb késleltetés stb...)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#200279) Gebriel válasza Carlos Padre (#200274) üzenetére


Gebriel
veterán

[link]

[link]

De le is tesztelheted, hogy ez egy szakmai fórum-e. Helyezz el itt egy saját apróhirdetést. ;)

[ Szerkesztve ]

(#200280) Wesder válasza james001 (#200275) üzenetére


Wesder
félisten

A Ride arcade a TT szimulàtor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#200281) Carlos Padre válasza Gebriel (#200279) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az csak vélemény, az viszont tény, hogy a konzol játékok szekcióban van és nem a szakmai részén a fórumnak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#200282) tboy93 válasza tboldi (#200277) üzenetére


tboy93
nagyúr

En red dead-el kezdtem ps4-es palyafutasomat, par ora jatek utan siman ment minden, hala az aim assistnak :D

(#200283) james001 válasza tboldi (#200277) üzenetére


james001
veterán

Irányítás mennyire volt jó benne? Fizika?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#200284) Gebriel válasza Carlos Padre (#200281) üzenetére


Gebriel
veterán

Mindjárt gondoltam, nem is vártam mást, a házigazda. topicgazda és moderátorok is leírják, hogy ez egy szakmai fórum, erre te jössz azzal, hogy az csak vélemény.
Biztos ismered az autópályán a forgalommal szembe haladó sofőr esetét.. a válaszod annak tipikus esete.
Itt be is fejeztem a témát.

[ Szerkesztve ]

(#200285) ManUnited válasza Carlos Padre (#200281) üzenetére


ManUnited
aktív tag

És melyik a fórum szakmai része?

(#200286) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Megvettem a Jak and Daxter Collection-t. Letöltöttem az első részt. A játékban nincs felirat vagy csak én nem találom?

(#200287) marilllyo válasza tboldi (#200277) üzenetére


marilllyo
veterán

Pedig a GTA V szerintem egy elég nehéz kezdés. Pl az autós üldözés közbeni lövöldözés még engem is kiidegelt, holott korábban ps3-mon is kivégeztem. Egy jó BF, COD, Battlefront 2 kampánynál nincs jobb erre a célra. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#200288) sutyesz96 válasza ManUnited (#200285) üzenetére


sutyesz96
őstag

A cpu cooling overclocking (radír).

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#200289) d@vee válasza marilllyo (#200287) üzenetére


d@vee
őstag

Battlefield V volt az első igazi fps-em PS4-en (oké, Killzone volt előbb, de azzal egy óráig játszottam kb, nem igazán számít). Teljesen jól meg lehetett rajta tanulni az alapokat, én is ajánlom kezdésnek.

Ja

(#200290) seniman válasza Deck (#200264) üzenetére


seniman
addikt

Pedig van amelyik csal. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#200291) gamegod


gamegod
senior tag

Lehet regisztrálni a a Ghost Recon Breakpoint bétájára. :))

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#200292) tboldi válasza tboy93 (#200282) üzenetére


tboldi
nagyúr

és (#200287) marilllyo:
Mindenáron el akartam kerülni azt, hogy ne tudjam élvezni az új játékot emiatt, ezért direkt olyannal akartam kezdeni, amivel már nem ér semmi meglepetés. Az akkori leárazás is pont kapóra jött. :)

(#200283) james001:
Billentyűzettel próbáltam, úgyhogy annyira nem releváns. :D
De nem volt rossz szerintem, csak az volt szokatlan, hogy egy kicsit előbb kellett elkezdeni fékezni, mint más, átlag versenyzős játékban.

[ Szerkesztve ]

(#200293) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Predator VR trófeák

Live-Die-Respawn

(#200294) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

InFamous: Second Son

A középszerűség mintapéldája. Minden pozitívumra jut egy negatívum is. Természetesen inkább a pozitív oldalra billen a mérleg, de csak épphogy.
Az a baj, hogy a grafikán kívül semmiben sem kiemelkedő. A zene átlagos, fel sem tűnt igazán, kivéve egyszer amikor teljesen feleslegesen zengett a rock a vége fele. Az irányítás gáz. Most látom igazán, hogy az Insomniac Games-nek mekkora bravúrt sikerült végrehajtania a mozgást illetően a Spider-Man esetében. Egyszerűen itt minden túl gyorsan történik. A képességeket gyorsító mozgások leginkább. Össze-vissza cikázik, vagy repked a karakter. Sokszor teljesen követhetetlen. És legtöbbször az a vége, hogy beakadsz valami tereptárgyba, vagy leesel valahonnan.

A sztori túl kis ívű, egyszerű, és klisés. Ráadásul olyan mint egy képregény. Működik a saját kis képzelt világában. De ha belegondolunk, hogy a valóságban mi lenne, hogy lenne, akkor már elég gáz. Az egész egy személyes indíttatásból ered, és oda is tér vissza. Csak közben le kell győzni egy gonosz nénit. Az elején azt hittem, hogy marad a személyes vonal, és az lesz mélyebb. Azt hittem Delsin morális problémáira, és annak feldolgozására koncentrál majd a sztori, de nem. A narratíva gáz, dráma nincs. Vagy ha akartak is drámát az nem jött át (két jelenet kivételével).

A játék art dizájnja, gondolok itt a menüre, a grafikákra, a graffitikre, az frankó, és laza.
A grafika még ma is kiemelkedőnek számít szerintem. Van már szebb, de még simán a top-ba tartozik. Bár a DoF effekt itt még elég kezdetéleges, és csúnyácska, de a célnak megfelel. A sok Post-process effekt is szép. Főleg a Neon-osak.

A játékmenetet a különböző képességek dobják fel. Egyébként engem a Prototype c. játékra emlékeztetett. A képességek\Erők amiket használni tudunk kicsit különböznek, de leginkább látszólag különböznek. Van a Smoke, Neon, Video, Concrete (Beton). A neon a leglátványosabb, és közlekedni is azzal a legegyszerűbb, főleg a Endless Speed perk megszerzése után. Tisztára mint ha mi lennénk a Flash (aki a Pride parádére készül :) ). Szerintem nem túl élvezetes a harc. Nagyon önismétlő. Van egy egy komolyabbnak szánt ellenfél, de könnyű elintézni mindegyiket. Kihívás elsőre van, aztán hamar el is múlik.
Itt jegyezném meg, hogy a vége bossfight is nevetségesen könnyű. Mivel az "arénában" ahol küzdünk a végső ellenféllel, ott van egy oszlop, ami mögé beállva nem sebződünk, de ki tudunk lőni. :S

A játék rövid, a sztori érdektelen. Ráadásul vannak küldetések amik teljesen feleslegesek, mikor egy egy új erő megszerzése után, össze kell gyűjtenünk a perkeket. És ezt minden alkalommal. Viszont van választható jó és rossz út. Én végig a jót választottam. Nem tudom mennyire alakul máshogy ha rosszak vagyunk, majd megnézem utólag.

A játéktér Seattle. Vagyis annak egy "Drágám Seattle összement" kicsi mása. Még a CenturyLink Field sincs benne a játékba. :( Viszont Seattle szép, ezt kár tagadni. A város él, és reagál a tetteinkre, nagyjából mint a Spider-Man-ben. Van némi mellékfeladat, mellékküldetés is a játékban, ez kitolhatja valamennyivel a játékidőt. De egyiket sem találtam annyira szórakoztatónak, hogy komolyabban foglalkozzak vele. Körzetek vannak itt is mint a Spider-Man-ben és egyesével lehet kipucolni. Egyet tisztítottam meg és annyi.

Sajna mivel semmivel nem tudott igazán megfogni, ezért örültem, hogy legalább rövid. HLTB szerint 3 órával rövidebb mint a The Order: 1886, de valahogy nekem utóbbi mégis emlékezetesebb marad.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200295) .LnB válasza .LnB (#200294) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mivel ezt befejeztem. A First Light-hoz meg ezek után most nincs kedvem (majd valamikor). És szerencsére megjött ma a A Plague Tale: Innocence, így lehet este neki is állok.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200296) saelin válasza .LnB (#200295) üzenetére


saelin
veterán

Plague Tale-ről kérek egy beszámolót. Ha azt mondod jó, akkor már veszem is meg. Támogatni akarom az ilyen játékok készítőit!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#200297) marilllyo válasza oriic (#200293) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez mi a rosseb?! Nincs erről valami gameplay? Érdekelne....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#200298) .LnB válasza saelin (#200296) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lesz természetesen. És mindenről most már amit végigjátszok. Mivel elkezdtem ugye logout-ra összegyűjteni őket.
Csak nem tudom mikor, mert nem fogok sietni vele. esténként meg nézem a jégkorong vb-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200299) marilllyo válasza .LnB (#200294) üzenetére


marilllyo
veterán

Én kétszer toltam végig a plati miatt...de igazából, ha megvan a neon képesség akkor god mode on. Bemész ...összetereled az embereket... Feltöltöd az ultit és elnyomod. Instant kinyír kb mindenkit körülötted. A rossz oldal szerintem para. Mármint olyan értelemben, hogy nem lett neki külön történet írva. De ezt már többször is leírtam itt. Pár apróságban különbözik, plusz egy-két átvezetőben.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#200300) oriic válasza marilllyo (#200297) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még semmi, ezek egyelőre kiszivárgott trófeák. (Ezt nem írtam sry) [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.