Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#199551) .LnB válasza Xaels (#199550) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem. De a zenéje jó. :D

Nézegettem egy időben, de már letettem róla. Még 4k-ért se.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199552) hombre[EU] válasza oriic (#199542) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Development footage. Subject to change
Remélem már beta fázisban tart, mert akkor 2019 Q4-be beférhet

Life, Uh, Finds A Way

(#199553) oriic válasza hombre[EU] (#199552) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Episode 1 talan iden jon.

Live-Die-Respawn

(#199554) Mike válasza sutyesz96 (#199485) üzenetére


Mike
veterán

az az ikonja :)
kupa, serleg, kübli, talpas vödör :)

(#199555) Mike válasza .LnB (#199477) üzenetére


Mike
veterán

nézd már meg egyszer uv alatt! semmi sem látszik, ez egy mítosz. biztos vmelyik filmben volt.

(#199556) Dvix válasza STC Speed (#199548) üzenetére


Dvix
senior tag

Csak járkálj a világban és rádásul a Hunters Trials, edzőtábor ha úgy tetszik, egyből az északi területen a játék elején ahol tudsz "challenge-et" csinálni és közben fejlődni. :K

J reggelt mindenkinek! Látom Ti is korán kezditek! :)

[ Szerkesztve ]

(#199557) hombre[EU] válasza oriic (#199553) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:K szerintem is ideje lenne elkezdeni, hacsak nem cross-genben gondolkodnak, de az naggyon sok (felesleges) munka lenne. Most kell lejátszani 21-ig

Life, Uh, Finds A Way

(#199558) Xaels válasza .LnB (#199551) üzenetére


Xaels
félisten

Kellene valami igazi méltó Street Rod vagy Death Rally utód.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#199559) penge111 válasza wolf13 (#199497) üzenetére


penge111
addikt

Este ránézek, hátha magyar storéban is ingyenes, sárkány buzi vagyok... :B

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#199560) penge111 válasza oriic (#199542) üzenetére


penge111
addikt

Jáááájjj, most értem ide az olvasásban!!! Anyám ideges jó Isteniiiitttt. Ember mióta várok erre, ez indított el a jrpg pályámon, a legeslegjobb címekkel említhető csak egy lapon. Kurva jó karakterek, a játéktörténelem egyik legjobb fő gonosza, Sephiroth, fantasztikus, csavaros történet, zene, harc, fejlődési rendszer, humor...Csak ne kurják el :C Bazz, bearanyoztad a napom :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#199561) zzola


zzola
félisten

xD

(#199562) sp8787 válasza penge111 (#199559) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem ez csak US.
Gondolom ugy vannak vele ,hogy mar mashol nem nezik ezt a szanalmat ami itt a vegere kikerekedett.

(#199563) Mr Bond 007 válasza Mike (#199555) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

A filmekben is vesznek fel valami szemüveget, nem csak az uv fénytől fénylik.

(#199564) S e t h


S e t h
nagyúr

Csak nem idegen a topiktól a kérdésem.
Annyira bejön a Days Gone, hogy elgondolkodtam fejhallgató beszerzésén, most a telefonomhoz kapott akg fülest használom, nincs nagyon egyéb tapasztalatom a fülesek terén, nagyjából azt sem tudom észlelnék-e lényegi változást 10-20 ezer forintos ársávban, mert ha igen, akkor elugranék a hülye azért nem vagyokba vásárolni.
Tudtok ajánlani olyan terméket, amit érdemes megvenni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#199565) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Kint van God of War doku

Life, Uh, Finds A Way

(#199566) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Injustice 2vel játszik valaki aki komolyan ki akarja platinázni?Ha igen, akkor pls írjon rám privátban.Köszi!

(#199567) mttssz válasza Mr Bond 007 (#199563) üzenetére


mttssz
senior tag

Az vedoszemuveg, az UV feny artalmas a szemnek.

(#199568) .LnB válasza S e t h (#199564) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy jobb fajta fülessel jól járnál. Az AKG így is jó márka, nem tudom, hogy telefonokhoz milyen minőségű fülest adnak.
MM-ba minden rohadt drága, tuti ott akarsz vásárolni?
Azt remélem tudod, hogy egy normális fülest már nem tudsz a kontrollerbe dugni, azt nem hajtja ki. Azokat a konzolba kell, ergó jó hosszú kábel is kellhet hozzá. Vagy vannak a BT fülesek, már amelyik kompatibilis a Ps-sel.

Itt van pár fejes/füles: [link]

Itt sokan a Gold-dot használják egyébként.
Én meg egy Sound Intone E6+-t. És sose váltanám le fejhallgatóra, hiába pár ezer forintos. :)

Igazából annyit akartam csak írni, hogy nem biztos, hogy jobb lesz egy fejhallgató, azt nézve, hogy milyen drágák. Plusz nyáron tocsogni fog az izzadtságtól a füled.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199569) RudY válasza S e t h (#199564) üzenetére


RudY
addikt

Hyper X Cloud II van nálam használatban, PC-n USB, One X és most már PS4 PRO kontrollerbe, nekem bevált. Hosszú távon is kényelmes, szerintem erős felső-közép kategória.

(#199570) Nayrobi válasza S e t h (#199564) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nézz rá az új sony gold headsetre, kb 22-24 körül szokott menni, de 1 hónap múlva days of play, jönnek az akciók, sztem be fog esni 16-18k-ra.

(#199571) .LnB válasza RudY (#199569) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így van a Hyper X Cloud-ok jók. Főleg az enyém, az egyes (amit már nem lehet kapni), abban még Takstar Pro 80-as belső van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199572) #10186752 válasza S e t h (#199564) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ahány ember, annyi választ fogsz kapni.

Én személy szerint egy Astro A50-et használok a Pro-hoz, no de nem kell mindenkinek 100 ezerért fülest venni.

Xboxhoz meg egy Hyperx Cloud-ot, azt is nagyon szeretem, VR-hoz is azt használom, nagyon jól szól, kellemes az árfekvése.

(#199573) Carlos Padre válasza S e t h (#199564) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az én választásom erre esett, van ugyan mikrofonos gamer fejhallgatóm, de ezek a hifi fülesek más kategóriában játszanak minőség téren.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199574) malystryx válasza STC Speed (#199548) üzenetére


malystryx
senior tag

Szia!

Így van, mint az előttem szóló, ezt én is ajánlanám, csinálgasd azon kívül még a banditatáborokat és a mellék küldiket zöld kis felkiáltójel mutatja. Valamint nem árt tudnod, hogy a fegyvereknek is vannak külön megcsinálható tutorial-jai amik szintén adnak plusz tp-t.
A Corrupt zones utáni tutorialok a fegyvereké, ezeket az összeset meg lehet csinálni ha megkapod vagy megveszed őket. Csak fontos hogy legyen a küldetés kiválasztva hogy be is adja ha megcsinálod.
Katt
Kérdezz bátran, nemrég platináztam, 93 órám van benne, végigjártam az egészet. Remek játék ezt megmondhatom. :K

(#199575) .LnB válasza Carlos Padre (#199573) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valószínűleg előrébb is vagy azzal mint egy 100k-s "gémer" fejessel. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199576) james001 válasza marilllyo (#199549) üzenetére


james001
veterán

Mint írtam azzal nincs bajom hogy magadnak kell megkeresni az útvonalat (igen ezzel a "rásegítéssel" hogy jelzi azért merre érdemes fordulni),azzal van inkább hogy ha véletlenül letérsz az útról vagy elrontasz egy levágást és tök máshol lyukadsz ki akkor nem lehet egyszerűen csak újrakezdeni a versenyt. Lehet ez csak az én bajom,ettől még jó játék,csak kissé frusztráló számomra na. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#199577) malystryx válasza .LnB (#199532) üzenetére


malystryx
senior tag

Egyetértek, gyakorlatilag nincs benne semmi ami megfogott, talán az hogy itt egy kicsit tényleg jobban számít a taktika, meg álcázni is lehet magad, egyedül ez az ami ér valamit, de meglátjuk. Még egyszer kipróbálás nélkül nem veszek uborka játékot, bár a Division 2-t nemrég megvettem, de gyors visszatértem hogy befejezzem a HZD-t azóta meg a gyerekkel szellemirtók és a TLoU pörög magamnak. A Div 2 is egy hatalmas átverés, csak itt nagyobbat mertek álmodni, és ígérni, de még nincs megvalósítva. Szánalom, addig nem is játszom vele. :(

[ Szerkesztve ]

(#199578) Carlos Padre válasza .LnB (#199575) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nézd, ha valakinek nem multira kell, az akár vehet normális fejhallgatót is "gamer" helyett, olcsóbban is akár.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199579) hombre[EU] válasza S e t h (#199564) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem abban az árkategóriában azt vedd,ami számodra (nem a review-k alapján) a legkényelmesebb (súly,méret, típus on ear/over ear).

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#199580) RudY válasza .LnB (#199571) üzenetére


RudY
addikt

Pontosan, nekem is van/volt, anno pár napos teszt után a nejem "lenyúlta". :DDD

(#199581) S e t h


S e t h
nagyúr

Köszi mindenkinek a választ, a linkeket átnézem!
Kolléga(ps tulaj) kérdésemre azt a választ adta, hogy a ps nem ismeri a bluetoothot, de a reakcióitokat látva vannak kétségeim.
Mivel nekem van itthon egy rakás bluetooth fülesem, ezért gondoltam kipróbálom öket, azt még nem vágom, hogy kell-e hozzá adaptert használnom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#199582) Gigicuci válasza malystryx (#199577) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Linkeld már be kérlek a Szellemirtókat a store-ban. A múltkor mikor említetted meg szerettem volna venni de én sehol se találom, furcsa. :(

(#199583) .LnB válasza S e t h (#199581) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van baja a BT-vel igen. Én egy JBL Bar 5.1-gyel sem bírtam működésre bírni. Ami azért elég ciki. :S

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199584) Carlos Padre válasza .LnB (#199583) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A ps4ben speciális, Bluetoothon alapuló, de nem szabványos kapcsolat van a BT magas késleltetése miatt, azért nem kompatibilis a szabványos megoldásokkal.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199585) .LnB válasza Gigicuci (#199582) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A store-ban nincs, PS4-re. Most kerestem neked.
PS3-ra van egy játék, a Ghostbusters: The Video Game

(#199584) Carlos Padre Már tudom, az után írta valaki miután nem sikerült a JBL-t működésre bírnom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199586) Mike válasza Mr Bond 007 (#199563) üzenetére


Mike
veterán

az uv-től konkrétan nem fénylik.
van otthon uv lámpám, ha érted :)

(#199587) adalbert1 válasza Carlos Padre (#199578) üzenetére


adalbert1
veterán

+1 - nekem a középkategóriás Sennheiser fejhallgatóim (HD 558, HD598cs) ezerszer szebben szólnak, mint a Hyperx Cloud II-m.
Amit most be akarok szerezni, az a Sony WH1000XM3 - főleg az aktív noise cancelling miatt (irodába nagyon jól jönne), viszont ahogy olvasom bluetooth-on ez sem kommunikál a PS4-el, azért ez így elég gáz lenne, ha kb. csak a saját wireless gamer cuccaival tud kommunikálni a PS4.
szerk.: igaz erre már választ is adott valamelyik későbbi hozzászólásod.

DAC-ot/Headamp-et ki milyet használ a PS4-hez? Nekem most egy FiiO E07K van, de ennek a cseréje is már megfordult a fejemben (tavaly BF-kor majdnem vettem egy valamilyen creative cuccot, csak azt eléggé lehúzták, hogy ha behal az akksija, akkor kuka), ugyanis a kijelzője már annyira megadta magát, hogy kb. semmi nem látszik rajta, illetve az aksija is elég keveset bír már (azt nem tudom, hogy ha teljesen megadja magát, akkor vajon USB-ről még működni fog, vagy már úgy sem).

A days of play-nek már van konkrét időpontja? Gépekre is lesz akció? Továbbra is agyalok, hogy lecseréljem a Slim-emet Pro-ra, de nem tudom, hogy Full HD-ban lenne-e értelme, főleg ha jövőre tényleg jöhet a következő generáció, ami, ha igazak a találgatások, visszafelé kompatibilis lesz - szóval kicsit felesleges pénzkidobásnak érzem, inkább csak a vegyem meg a jobb gépet feeling hajt :).

[ Szerkesztve ]

(#199588) malystryx válasza Gigicuci (#199582) üzenetére


malystryx
senior tag

Így van, sajnos nincsen benne, fogalmam sincs hogy miért, pedig remek játék. Nem tudom ha írsz nekik megkönyörülnek -e, de volt már példa hogy valamelyik kiadó leárazott egy játékot mert valaki ráírt hogy meg szeretné venni.Épp itt írta egy kolléga.
Amikor én behúztam 1500-ért, akkor pedig le volt árazva valami 12k volt a fullos ára.

(#199589) Dvix


Dvix
senior tag

a CALL OF CTHULHU megér 6800FT-ot, elvégre nem olyan régi játék és láttam néhány videót nem tűnik nagyon béna :U walking simulkatornak :) Olvastam Lovecraft-ot is. :) Ennyit megér szerintetek?

(#199590) RudY válasza adalbert1 (#199587) üzenetére


RudY
addikt

Június 7-re tippelek.

(#199591) Mike válasza malystryx (#199588) üzenetére


Mike
veterán

A RiME is ilyen? Ahhoz képest hogy volt ps+-os ingyen, soha egyik akcióban sincs benne. 10k pedig kicsit borsos ahhoz képest ahogy kinéz.

Egyszerűen írjak a kiadónak, hogy adják már féláron?

[ Szerkesztve ]

(#199592) Carlos Padre válasza Mike (#199591) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Neked adom az enyémet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199593) RangerFox válasza Dvix (#199589) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tavaly végigjátszottam egy barátom jóvoltából, MEG NE VEDD! A hangulata az elején megvan, azután viszont egyre rosszabb lesz, a végére egy totál félrecsúszott, identitás zavaros "játék" lett, amit szenvedés volt még annak is végigjászani, aki amúgy szereti Lovecraft műveit.

(#199594) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#199595) Dvix válasza RangerFox (#199593) üzenetére


Dvix
senior tag

Köszönöm! :R

(#199596) Bencus88


Bencus88
nagyúr

MediEvil - Story Trailer | PS4 vótmá?

október 25 :C

(#199597) Rigormortiis válasza james001 (#199531) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Egy Burnout 3-Revenge-Dominator Remastered pakkot gondolkodás nélkül megvennék.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#199598) vg válasza hombre[EU] (#199594) üzenetére


vg
addikt

Tegnap nézem twitch-en ahogy sam witwer játszik saját magával ezen játékkal... eléggé szürreális volt. Mondjuk érdekes, hogy alig pár száz nézője volt, pedig azt hinné az ember, hogy egy celebet azért többen néznek, vagymi.

(#199599) wierra válasza hombre[EU] (#199594) üzenetére


wierra
senior tag

:C Nice catch!
De jó is lenne egy SF reboot... :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#199600) penge111 válasza Rigormortiis (#199597) üzenetére


penge111
addikt

Én meg a világ legboldogabb embere lennék, ha valahogy a Sony tudná adoptálni ezt az xbox exkluzív címet: The Lost Odyssey. Mindegy FF7 remake megdobta a napom, ma délután végre megveszem az FF X/X-2 HD-t.

Lehet mire hazaérek még azt is bejelentik, hogy a Chrono Crosst is kiadják felturbózott grafikával. Fingom nincs miért nem nyúlnak ehhez a címhez, hatalmas játék volt pedig!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.