Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#199951) Scholes9 válasza .LnB (#199949) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én hamar meguntam, nem mindenkinek jön be, de van ez így :) Ellenben amióta van VR nem is nagyon játszottam nem VR játékkal :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#199952) .LnB válasza Scholes9 (#199951) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végig fogom játszani, időm van, és a csajos részt is. Csak leírtam az érzéseimet a jatekkal kapcsolatban. Nem rossz egyáltalán, de valahogy nem az az atom meggyőző.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199953) Nayrobi válasza Bétaville (#199948) üzenetére


Nayrobi
őstag

Június 7-én kezdődik a days of play akció, akkor tuti olcsóbb lesz.

(#199954) .LnB válasza Kendek (#199939) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Várjuk azért meg olyan véleményét is akinek nem csak az a két választása van, hogy tolja a Rage 2-t, vagy játszik X360-as visdzafelekompatibilikidssiasd játékokkal. ;] :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199955) ProEvoFan válasza Nayrobi (#199953) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Lehet nekem is meg kellene várnom, mert most akarok bevásárolni játékokból és abban az akcióban lehet olcsóbb lesz.
Van egy listám, a beszerzési sorrendet még nem tudom.
Injustice 2
Warhammer 40000 Inquisitor Martyr
Far Cry 5, talán a gold verzió
Assassin's Creed Origins

...és pénteken kezdődik a 17. Diablo szezon.

(#199956) Kendek válasza .LnB (#199949) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az inFAMOUS SS pont, hogy speciális a grafikus beállítások szempontjából, mert külön lehet állítani a Frame Rate-t, ami lehet Unlimited és 30fps limit, és a Performance-t, ami pedig lehet Higher Resolution és Better Frame Rate. Kedvencem az értelmetlennek tűnő 30fps limitált Better Frame Rate :DDD , de amúgy nekem teljesen bevált az Unlimited Higher Resolution.
Én mondjuk nem tapasztalok semmiféle akadozást, de magán a játékon tényleg érződik, hogy nem éppen friss cím. A terület is kicsit kicsinek hat, de maga a játék és a harc azért szerintem élvezetes. :)

<-ƘƘ->

(#199957) sting2 válasza Kendek (#199956) üzenetére


sting2
addikt

Bezony ám.
Az SS, de akár a FL, kicsit "megelőzte a korát" látvány tekintetében.
Suta mint egy 16 éves lány az ágyban, a történet is maximum egy falhoz csapott vajas kenyér összetettségével vetekszik, de a teknó!!
Az nagyon baba..., volt a maga idejében, kicsit még talán most is..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#199958) Dawide@axele válasza marilllyo (#199947) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Köszi az ajánlatot!Lehet élek is vele :)

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#199959) Bétaville válasza Nayrobi (#199953) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi! :R
Akkor azt megvárom. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#199960) oriic válasza .LnB (#199954) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cöhcöhcöh. Láttad mit ajánlottam neki végül? :DDD

Live-Die-Respawn

(#199961) .LnB válasza Kendek (#199956) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Külön lehet?? Ezt én eddig észre sem vettem. Na holnap majd megnézem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199962) .LnB válasza oriic (#199960) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem azt, hogy sose váltson Playstation-ről. :D

(láttam persze)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199963) Deck válasza .LnB (#199954) üzenetére


Deck
titán

:C :C

PS5

(#199964) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Ha megveszem a Dreams Early Access változatát, akkor a később megjelenő végleges változatot is megkapom majd?

(#199965) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A Plague Tale: Innocence, van esetleg valaki aki játszik már vele?

https://vertigostore.eu

(#199966) SH4D0W2011 válasza RangerFox (#199964) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, meg. :K Ezt fusd át, hasznos infók. :)

Még annyit hozzátennék, hogy ami véleményeket láttam, azok szerint nagyon bele kell mélyedni, ha olyasmiket akarsz kreálni, mint amiket itt is linkeltek páran. Én egyelőre csak nézelődtem a már elkészült alkotások közt és tátottam a számat, hogy hogy képesek valakik ilyenekre. :D

[ Szerkesztve ]

(#199967) Carlos Padre válasza SH4D0W2011 (#199966) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sőt, topikja is van ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199968) SH4D0W2011 válasza Carlos Padre (#199967) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

:R

(#199970) Nayrobi válasza Nayrobi (#199969) üzenetére


Nayrobi
őstag

Sikerült átnyálaznom a listát, már most félek hogy sokba lesz nekem ez az egész, szinte az összes wishlistes játékom kapott egy masszív leárazást :O

(#199971) .LnB válasza Nayrobi (#199970) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Számomra semmi érdekes. Talán a Spyro Reignited Trilogy, azt el tudnám képzelni a családnak. De nem hiszem, hogy megveszem. Csak kíváncsi lennék, hogy menyasszonyom azzal játszana e. :) Gyerekkel tuti ellennének vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199972) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, hogy a metacritic csak akkor jó, ha az általunk kinézett, szeretett játékra jó magas pontot mutat, az utáltakra pedig jó alacsonyt. Minden más esetben manipulálva van, kamu, és szar. De nem sok fórumtársunk nyilatkozott eddig a Rage 2-ről, így jelenleg csak a metára tudok támaszkodni, és kíváncsian figyeltem, hogy a kezdeti pontszámról (73-76) merre mozdul majd el a mérce, és hát nem a jó irányba. Az User Score pedig még borúsabb képet fest sajna.

Ráadásul a tartalom is.. [link] ~10 óra a sztori.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199973) Deck válasza .LnB (#199972) üzenetére


Deck
titán

Majd akcióba ha 6k lesz max.. :D

Mennek a negatív szavazatok amiatt is, hogy csak pro-n tud 60fps-t.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#199974) marilllyo válasza .LnB (#199972) üzenetére


marilllyo
veterán

A Rage 2 az az FPS-ek Crew 2-je lett... Ebben biztos vagyok.
Van egy tökéletes váz...egy alap..., ami hibátlan. Csak nem sikerült rendesen érdekes tartalommal feltölteni. Ettől függetlenül élvezet vele játszani és arra az időre leköt.

Hosszú, sztorizós játéknak ott van a Days Gone. A Rage 2 meg jó ilyen kis agykikapcsolós villódzásnak. Én pont ennyit várok tőle. Nyilván teljes árú játékról ilyen esetben nem nagyon beszélünk. Nyugodtan várja meg mindenki az első akciót, ami vélhetőleg elég hamar eljön....

De én egyébként is egy cukorpótlónak szánom a Doom-ig. Holnap kapom meg... Hadd lődözzek kicsit 'szt jóvan. Én ennyit akarok.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#199975) .LnB válasza Deck (#199973) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is 5-6-ra lőttem be magamnak. De azért kipróbálnám, és lehet, hogy egyszer egy gyenge pillanatomban megadom érte a 8-at is majd. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199976) Deck válasza .LnB (#199975) üzenetére


Deck
titán

8-at? Csak úgy szórod a pénzt akkor ;]

PS5

(#199977) .LnB válasza marilllyo (#199974) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, de az gondoltam, hogy ha már évek óta ott van a jó példa (Borderlands), akkor csak megütik azt a szintet. És illett is volna. Szóval ha netalántán ezek után én negatívan nyilatkozom majd a Rédzs2-ről, akkor jusson eszetekbe, hogy azért mert egy 7 (ne adj isten 10) éves játék szintjét nem sikerült megugrani. Azt meg megértem, hogy te csak "lő'dözni" akarsz, de azt gondolom adod te is, hogy 20k csak lő'dözésre azért nem oké?! :D Nem vártam volna én milliárd féle fegyvert. A BL-ban sem hatott meg. Csak egy jó zsúfolt, érdekes világot, érdekes karakterekkel, ne adj isten jó sztorival.

(#199976) Deck [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199978) Woodslave válasza Nayrobi (#199969) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerencsére ezt megúsztam most :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#199979) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Ez a ps plusos Edith Finch valami borzasztóan esztétikus kis játék.

Egyhuzamban 3 órát biztos játszottunk vele tegnap este, de úgy tettem le, hogy nagyon nem akartam kilépni Edith narratívájából. Olyan mint egy jó könyv, számomra nagyon hiánypótló alkotás, mostanában sajnos már hasonlóban sem volt részem.

10/10! :)

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#199980) .LnB válasza sutyesz96 (#199979) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bizony, komoly kis játék. Nekem a kádas rész ütött a legjobban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199981) S e t h


S e t h
nagyúr

Én olvasnék pár szót Rage tapasztalatokról, mert a streamek nem nagyon győztek meg, igaz nem is én vagyok a célközönség, mert nekem kicsit tartalmilag ingerszegény a szinte cél nélküli darálás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#199982) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na végre döntöttem, hogy a Days Gone és a Rage 2 közül, a A Plague Tale: Innocence-t veszem majd meg. :)
Kicsit el is kerülte a figyelmemet az a játék. A két InFamous után jöhet. Nagyon jónak tűnik. Az értékelései is jók. És ahogy elnézem dráma lesz. Mármint a történetben. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199983) Woodslave válasza .LnB (#199982) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jól néz ki, de kicsit félek az osonós részek hogy működnek. Ok. Nem kell belekötni, játékmechanika hogy egy ővel elcsalt őr ne vegye észre ahogy elosonsz mögötte...

Meg eléggé csőnek tűnik ami nem feltétlenül baj, nálam is listán van, kb 8k.ért :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#199984) penge111


penge111
addikt

Skacok a walletomon van 16k pénz, ezt digitális kóddal töltöttem fel anno, ennyi maradt a vásárlások után 30-ból. A kérdésem, ha lejár a Ps+ előfizetésem, akár innen is leemelhetik az összeget automatikusan, vagy csak bankkártyáról, annak nem adtam meg még sohasem itt a storéban az adatait?!

Tököm a Throbreakert kicsit jobban is leakciózhatták volna :((( Megint itt remeg az ujjam pár cím felett Hellblade, Thronebreaker, Disgaea 5 (ez már csak két napig, el kellene már döntenem, hiába várom ez sose lesz olcsóbb 6k-nál)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#199985) marilllyo válasza .LnB (#199977) üzenetére


marilllyo
veterán

Adom minden szabad. Ez így van. Én sem teljes áron kapom. Plusz adom is tovább...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#199986) danielgalaxy válasza penge111 (#199984) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Hellblade legyen a priority. Egyrészt kis "felüdülés" lesz két jrpg között, másrészt nagyon jó és elég különleges játék. Must have!

(#199987) .LnB válasza penge111 (#199984) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is egyértelműen a Hellblade-et ajánlanám. Az egy kis gyöngyszem.

Én ettől a A Plague Tale: Innocence-től is valami hasonló élményt, minőséget várok. Lehet, hogy ma el is ugrok megvenni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199988) ldave válasza .LnB (#199987) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Lemezesen veszed? Privátban jöhetne 1-2 két a doboz elő- és hátlapjáról. Köszi :)

A Slime draws near! Command?

(#199989) .LnB válasza ldave (#199988) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aha, szerintem "elcsörgök" érte délután, ha fiamnak van kedve kocsikázni. :)
Majd küldök ha megvettem. De biztosra még nem mondom azért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199990) .LnB válasza ldave (#199988) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te is meg akarod venni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199991) penge111 válasza .LnB (#199987) üzenetére


penge111
addikt

Tudom én hogy faszányos kis játék, csak annyira karcsú a játékideje... Lemezesen próbálom beszerezni már egy ideje, de Ps4-re használtan is drágán adják, Xbox-ra bezzeg fillérekért megy már. Mindegy lehet behúzom digitálisan, bár úgy inkább azon játékokat szoktam megvenni:

1. Baromi olcsó és jó is (Child of Light, The Fallen Lord)
2. Hosszú játékidő (DA: Inquisition, YS VIII)
3. Nagy újrajátszási faktora van (Divinity Original Sin)

Ilyen kárcsú a digitális gyűjteményem :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#199992) .LnB válasza penge111 (#199991) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor kellett volna megvenned amikor 4500 volt. Annyit simán megér, nem bántad volna meg. 9-10-et lehet én sem adnék érte. Megér annyit is, de akkor már lemezesen, és úgy ha tovább tudod adni. (Bár te tovább tudnád)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199993) ldave válasza .LnB (#199990) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Gondolkozom rajta. Csak a dobozképfétisem miatt előbb tudni szeretném, hogy milyen a hazai kiadás, itthon vegyem-e majd vagy angoloktól rendeljem, ahogy a legtöbbet szoktam :)

A Slime draws near! Command?

(#199994) penge111 válasza .LnB (#199992) üzenetére


penge111
addikt

Most is 4500 digitálisan az új akcióban, de 7-8 óráért, amit nem veszek újra tuti elő nem bizti, hogy adok. Inkább behúzom most még gyorsan a Disgaea 5-öt az 6k, de 100-tól 1000 óráig terjedő szórakozás.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#199995) .LnB válasza ldave (#199993) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja te gyűjtöd őket? :) Mert arra gondoltam most, hogy megrendelem hozzád, te végigjátszod és majd átadod ha végeztél. Mert én előbb tényleg végigjátszom a két InFamous-t, aztán addig csak állna itt. Ha jó neked így, akkor privibe megbeszéljük.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199996) STC Speed válasza .LnB (#199980) üzenetére


STC Speed
őstag

Hasonló jó game?

(#199997) pr0bi válasza ldave (#199993) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ezek szerint nem vagyok ezzel egyedül :) Katasztrófa ahogy egyes régiós borítók kinéznek.

(#199998) ldave válasza penge111 (#199994) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Nemtom, én inkább költök 5000-et egy rövidebb játékra, amit tuti lesz időm és energiám befejezni, mint valamivel többet egy 100+ órásra, aminek talán sosem jutok el a feléig sem, nemhogy a végére :)

A Slime draws near! Command?

(#199999) .LnB válasza penge111 (#199994) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jé, PSP-n nem írja az akciót: [link] De a store-ban valóban 4,5.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200000) pr0bi válasza penge111 (#199991) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ne legyen a játékidő kizáró ok. Lehet rövid (szerintem nem az) de egy életre szoló élményt kapsz a Hellblade végigjátszása után. Ebben a generációban talán nem is volt még egy különleges ilyen cím.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.