Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#199401) ProEvoFan válasza sp8787 (#199400) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kevés az olyan platina, amihez csak a storyt kell játszanod és közben kapod a trófeákat.
Én az olyan trófeákat utálom, ami nehézséghez van kötve.Pl játszd végig a játékot legnehezebb fokozaton.

(#199402) sp8787 válasza Kendek (#199399) üzenetére


sp8787
addikt

Hat nem tudom de amikkel en jatszottam azoknal a tulnyomos tobbsegnel a "kihoztál mindent az adott játékból" koszono viszonyban nincs a platinaval.

@(#199401) ProEvoFan
Sztem ez is attol fugg ,hogy van megoldva a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#199403) Deck válasza ProEvoFan (#199401) üzenetére


Deck
titán

Pedig azok a jók és nem a farmolj a végtelenségig trófeák. Azokat nagyon utálom.

PS5

(#199404) Kendek válasza sp8787 (#199402) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért is írtam, hogy általában (de akkor ezek szerint még ez is túlzás volt), viszont mégis egyfajta kézzel fogható cél a platina, amiért is játszhatod a játékokat. Azért mégiscsak ad egy jó érzést, hogy elérted, és ez az amit aztán elkezd az ember hajszolni. :)

<-ƘƘ->

(#199405) sp8787 válasza Kendek (#199404) üzenetére


sp8787
addikt

Jah persze siman elhiszem ,hogy vki trofea-fuggo lesz.

(#199406) noblem1983 válasza .LnB (#198868) üzenetére


noblem1983
senior tag

Köszönöm a részletes leírást, így már behúzom én is mert agyaltam, hogy később veszem de elég jó áron van éppen. FF X-ben van 50 órám az is sok de már a végén vagyok ez meg még több😯

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#199407) Woodslave válasza .LnB (#199363) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nagyrészt egyetértek bár én érzem hogy az életem más részeire ranyomja a bélyegét. Ha választani kell bármilyen szabadidős tevékenység és a ps között akkor semmi mást nem csinálok. Se film se sorozat semmi. Az alvás hiány meg szintén érezhető.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#199408) Dvix


Dvix
senior tag

Jó reggel! Látom a trófea függőségnél van egy téma ismét :)
Én szeretném azzal nyitni a ma reggelt érdekesség képen, hogy Tavaly Június óta van PS4-em, és a PSN profiles.com szerint 3650.-edik vagyok Magyarországon! (keményen tolom mi? ahahhaha)
Megosztanátok érdekesség képen ti is esetleg, hogyan álltok?: :U Trófeák: P:1 G:11 S:34 B:189 Total:235
Szép napot nektek, tökre kíváncsi vagyok! ahahaha :B Ezt a jó nagy Sale-t a Store-ban meg ne hagyjátok ki! :)

[ Szerkesztve ]

(#199409) sp8787 válasza Woodslave (#199407) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk azzal azert nem vesztesz sokat ,hogy nem vagy uptodate a legujabb szuperhiro filmekben meg sorozatokban.Ha ennel komolyabbakra gondoltal akkor nem szoltam. :D

Ezzel az egesszel addig nincs gond amig nem jon egy olyan elethelyzet amikor felre kellene rakni es nem tudod.Ez a helyzet ertelemszeruen nem mindenkinel jon/johet elo.

(#199410) zzola válasza Dvix (#199408) üzenetére


zzola
félisten

Biztos velem van a baj, de engem ezek a trófeák qrvára nem érdekelnek! :DDD
Nem a trófeák miatt játszom, csak kikapcsolok/jól érzem magam... :)

[ Szerkesztve ]

(#199411) .LnB válasza Woodslave (#199407) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ez a te hibád(?), te problémád.

Itt jön a képben az amit írtam, hogy embere válogatja, mindenkinek más az értékrendje. Én játszottam olyan emberrel akinek a kisgyerek ott könyörgött, hogy jöjjön már el a játék elöl, mi meg ezt végighallgattuk TS-en. És az a gyökér azt tartotta normálisnak amit ő csinál.
Nálam ez alapfeltétel, hogy a gyerek lelki világára, a gyerek nevelésre (rovására) ne hasson ki.

Az, hogy álmosak vagyunk, az a velejárója ennek. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199412) marilllyo válasza ProEvoFan (#199401) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem a collectibles a hányinger. Sajnos a legtöbb játékban vannak...Talán egyedül a GOW-ban élveztem. Egyébként rosszul vagyok tőle. Ha végig kell vinni egy játékot kicsit odab*szósabb nehézségen sem ijedek meg. Az mégis csak ugyanúgy játék.

Egyébként az utóbbi játékaimban egyikben sem volt ilyen tipikus idióta trófea. 4 hónapig toltam a COD BO4-et most mire 100% lett. (Itt nem is dicsekedtem vele :P ). Büdösnehéz volt, de minden létező trófea az 100% játék, amit egyébként is csinálnál. Az ilyennel nincs gond. Sőt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#199413) ProEvoFan válasza Dvix (#199408) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Két és fél éve van ps4em. PSN profil.
12 platina, 58 arany, 191 ezüst, 715 bronz.
Legdurvább platina a Gran Turismo Sport.A játékosok 0,72% érte el.
Epénisz méregetés, off. :D

(#199414) Dvix válasza zzola (#199410) üzenetére


Dvix
senior tag

Csak érdekesség képen kérdeztem :B
(#199413) ProEvoFan wow ! :K :C Látom most játszod a Valiant Hearts: The Great War-t nagyon szép játék, érdemes végig vinni én szerettem az olvasni valókat is benne! ;)

[ Szerkesztve ]

(#199415) Carlos Padre válasza Deck (#199390) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De ő egyéniség, nem megy a birkák után. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199416) .LnB válasza zzola (#199410) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem sem. Viszont én megértem, hogyha valaki vadászik rájuk. Ez is csak egy cél amit valaki maga elé állít.

Van aki a jó sztori, a jó atmoszféra miatt játszik. (Én)
És van aki a kihívásokat szereti.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199417) vg válasza Dvix (#199408) üzenetére


vg
addikt

Mármint a profiles.com oldalon regisztráltak közt vagy a 3650... nekem is van 10 Platium trófeám, abból 4 Telltale, kettő Double Fine... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#199418) Dvix válasza vg (#199417) üzenetére


Dvix
senior tag

PSN profiles.com :U [link]
(#199417) vg látod már egyből több mint nekem lol!

[ Szerkesztve ]

(#199419) vg válasza Dvix (#199418) üzenetére


vg
addikt

Jó, akkor te vagy a legjobb Magyar játékos. Na.

(#199420) zzola válasza .LnB (#199416) üzenetére


zzola
félisten

Persze, én is megértem. :)

(#199421) Dvix válasza vg (#199419) üzenetére


Dvix
senior tag

woooow ember egy kicsit elszaladt ez a kommented! :((( én csak pusztán érdeklődésből kérdeztem, hogy kinek milyen király trófeája van esetleg helye, hogy az itteni közösségben néhány kemény vonalast megismerjek. Minek kellett ezt írnod? :Y
Az a jó, hogy van egy közösség ahol leírhatod melyik trófeádra vagy a legbüszkébb. :K

[ Szerkesztve ]

(#199422) Gery9112 válasza marilllyo (#199412) üzenetére


Gery9112
őstag

A COD BO 4 nem piskóta, van olyan nehéz mint a Tricky Towers ;]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#199423) S e t h válasza zzola (#199410) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nincs veled baj, nem vagyunk egyformák, de én is ezt az álláspontot képviselem.
Ha gyűjtögetős játékot akarok játszani, akkor ott a Giana Sisters, de ez nem fér bele nekem olyan játékokba, amelyekben teljesen profilidegen a gyűjtögetés.
Legyen ez pl. egy RDR2, ahol én vagyok Clint Eastwood és John Wayne szerelemgyereke és nem is állok neki vadnyugati kártyákat gyűjtögetni egy trófeáért, vagy kifogni mindenféle halat, ami létezett.
De írhatnám a Days Gonet is. Most írta egy oldal, hogy figyeljünk oda arra, ha sérül a motorunk akkor mi javítsuk, mert 100 egységnyi ócskavas felhasználása után kapunk trófeát.
Valóban? Azt a mindenit neki, hát én kipróbáltam és azóta csak szopok, mert nincs elég nyersanyagom javítani a fegyveremet is a motor mellett.
A játékban lassan már nem tudom elkölteni a pénzemet, annyi rewardot kaptam a küldetések után, miért ne javítanám meg a műhelyben?
Szóval én elfogadom, hogy vki. a trófeák megszerzésében is lát célt, de nálam a játékmenetet, élményt teszi tönkre.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#199424) ProEvoFan válasza marilllyo (#199412) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A BO4 nem kispályás platina.Grat!
A platinára mindig is plusz tartalomként tekintettem.Ha tetszik a játék vagy nem durva nehéz trófeákkal van tele, akkor megcsinálom.Kitolja a játékidőt is, így többet kapok vissza a pénzemért.

[ Szerkesztve ]

(#199425) ldave válasza .LnB (#199416) üzenetére


ldave
félisten

Én úgy vagyok vele, hogy ha normális játékkal megszerezhető a platina (mint mondjuk a Dragon Quest XI vagy Horizon), akkor ha tetszik a játék és végeztem a sztorival, van rá esély, hogy játszom még tovább a trófeákért. De ha olyan értelmetlen hülyeség van benne, mint mondjuk az új Tomb Raider első részében, hogy multiban legyen egy maxos karaktered, akkor kizárt, hogy egyáltalán elinduljak az úton. Csak azért nem fogok ott ülni 10+ órát, hogy meglegyen valami, amihez semmi érzelmi kötődésem nincs. De ismerek olyat, aki mielőtt nekiállna játszani az adott játékkal, már végignéz több leírást is, hogy mit majd hogy kell a platinához. Számomra ez teljesen megölné a játékélményt.
Utóbbi időből itt van nekem a Vampyr és a Kingdom Hearts 3, nemrég megnéztem, kb mindegyik esetében még 3-4 óra játék kéne, hogy meglegyen a platina, de inkább más játékra fordítom egyelőre ezt az időt.

A Slime draws near! Command?

(#199426) Dvix válasza ldave (#199425) üzenetére


Dvix
senior tag

Igen egyetértek, hogy az érzelmi kötődés fontos a játékmenethez. :B És amikor azt írják hogy multiban érd el ezt-azt, amikor annak a játéknak eleve nincs már nagy játékos száma online, vagy még PS Plus-od sincs, nekem is feláll a hátamon a szőr. :U

(#199427) sutyesz96 válasza Dvix (#199408) üzenetére


sutyesz96
őstag

Local 1676.-ik. 5 éve hoztam létre a profilom. :)

3P, 27G, 102S, 712B

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#199428) ProEvoFan válasza ldave (#199425) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nos, igen.Ha a TR első részétől ennyire kiakadtál, akkor nézd meg bármelyik Devil May Cry trófea listát.Kicsi ázsiai emberkéknek sem való, pedig azok HC arcok.

(#199429) ldave válasza ProEvoFan (#199428) üzenetére


ldave
félisten

Nem akadtam ki rajta. Csak számomra a TR egy jó egyjátékos kalandjáték volt, semmi kedvem nem volt multizni vele napokig. Persze biztos volt, akinek bejött az a játékmenet is. Ugyanaz volt a Mass Effect 3-ban is. A single részét talán maxoltam is, de a multi részéhez hozzá sem nyúltam.
De ez most nem a multik ellen mondom, van játék, ahol a single után maradtam multizni is, Dragon Age Inquisition multija pl bejött, azzal pár estét elvoltam.

A Slime draws near! Command?

(#199430) Dvix válasza sutyesz96 (#199427) üzenetére


Dvix
senior tag

Aaaaz igeeen! Szép! :R
Na mostani Sale-en veszek most 20 játékot és utol érlek! :P Neeeeeem. :B

(#199431) marilllyo válasza Dvix (#199430) üzenetére


marilllyo
veterán

Rio__HUN

Country rank 200.

De hát itt van köztünk kedves dollár fórumtárs, aki 36. az országban. Neki ilyen téren mind csak jelenthetünk. ;]

Bennem van egyfajta mazochizmus. Szeretem a kihívást és nem félek a nehéz dolgoktól. Persze közben sokat szentségelek és megfogadom, hogy soha többet... de nem egy olyan van közte, amire büszke vagyok.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#199432) Woodslave válasza .LnB (#199411) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja bár nem bánom ha a gyerek elfoglalja magát ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#199433) Mike válasza Kendek (#199404) üzenetére


Mike
veterán

Hát én nem a serlegek miatt játszom egy játékkal.

(#199434) .LnB válasza ldave (#199425) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyetértek. De eszembe jutott egy(+1) dolog amit nagyon nem szeretek a játékokkal kapcsolatban. És a DQ jó példa erre.

Bár már írtam erről. De kész vagyok attól, hogy "itt a vége fuss el véle". Majd "ja nem is, még sincs még vége". Ha a DQ vége nem lenne szegmentálva, nem zavarna. Így viszont olyan érzésem van, hogy átvertek. Mert ha meg akarom tudni a valóban, valódi véget, akkor még csináljam még ezt-meg azt. Ráadásul a követelmények is a játékban elérhető plafon. És hiába imádtam a játékot, mert imádtam. Amikor ez tudatosul bennem, egyszerűen felcsesz. Nagyon. Mondom még egyszer, ha a sztori mindenféle "fake ending" nélkül robogott volna végig, egészen a leg-leg végéig. Akkor nem lenne ez. Viszont a játékban két kiszállási pont is van.

A másik. Amikor van egy boss. Legyőzöd. De mégse, mert van még egy phase, dupla annyi hp-ja van, durvább mechanikával. Ott rendszeresen kicsúszik a "jó édes anyád" a számon. Ott a WoW, a bossok több phase-t állítanak a játékos elé, de a végcélt látod végig, mert a hp-ja (a cél) egyszer sem változik. Az út végét látod, csak az oda vezető út változik. Amikor meg levered egy boss hp-ját, majd új phase dupla annyi hp-val... áhh. Legyen akkor az elején 3x annyi hp-ja inkább, legyen 3x nehezebb, de ne lepjen meg. Lássam, hogy hol a vége.

Őöö :U , azt nem mondom, hogy ezek normális dolgok, de én ilyen vagyok. Ez a két dolog készít ki. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199435) Dvix válasza marilllyo (#199431) üzenetére


Dvix
senior tag

Wow! Ez aztán a gyűjtemény! :C :R
Én is egyre jobban kezdek belebonyolódni és a kihívásokat keresni, bár most van ami lekösse a figyelmemet, de olyan játékokat terveztem kiplatinázni amiben öngyilkosság az egyszerű playtrough is. Bloodborne, Nioh. :D
De köszönjük, hogy ezt megosztottad, nagyon durva! :R
A legjobban a "Bears Can't Drift!?" trófeád tetszik, akkorát nevettem rajta, nem tudtam, hogy ilyen játék is van! Aahahaha :DD :U

[ Szerkesztve ]

(#199436) Carlos Padre válasza S e t h (#199423) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én csak akkor javítom meg magam, ha tropára ment, mégis meglett az a 100 scrap. Talán az egyetlen erőltetett trófea a "driftelj nitróval több mint 5 másodpercig", a többi illeszkedik a játékba.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199437) Deck válasza Carlos Padre (#199436) üzenetére


Deck
titán

+1

Amíg végére nem érek egy játéknak sose nézem meg a trófea listát. Így nem is foglalkozom velük. Ha végeztem akkor megnézem mi hiányzik és akkor eldöntöm, hogy megszerzem-e őket vagy nem.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#199438) Kendek válasza Mike (#199433) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Vagyunk azért páran így akik csak kikapcsolódásképp videojátékozunk, és nincsenek különösebb kitűzött céljaink sem ezzel kapcsolatban (nem vadásszuk a trófeákat), valamint nem akarunk bizonyítani sem (ha túl nehéz az adott játék, akkor az inkább idegesítő mint élvezhető). De mindenkinek van hobbija, és van akinek a komolyabb játék az, és ezért azt űzi egy magasabb szinten. Simán vagyunk itt jó páran különböző motivációkkal, de mindenkit meg lehet érteni. :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#199439) ldave válasza .LnB (#199434) üzenetére


ldave
félisten

Ez utóbbi klasszikus japán, jrpg dolog, mint az ismert 'it's not even my final form' mém is mutatja :)

A Slime draws near! Command?

(#199440) marilllyo válasza Dvix (#199435) üzenetére


marilllyo
veterán

Fura egy játék a Bears Can't drift. Igazából egy délutános platina, mindennel együtt. Kellett valami kis tengilengi játék a COD után. De hát, amint látod 2 évbe telt megcsinálni, mert van egy 4 emberes split screen trófeája, aztán azt valahogy lusta voltam összeszervezni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#199441) Woodslave válasza Carlos Padre (#199436) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De miért nem illeszkedik egy driftelős nitros motoros játékba? Abban igazad van hogy büdös életbe nem csinálod a játékban. De egy 5 mp-es dolog ha ezen múlik a platina ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#199442) Deck válasza Woodslave (#199441) üzenetére


Deck
titán

Nem kizárt. Én szoktam motorral driftelgetni, ugratni stb.. Mióta fasza a mocim élvezet vezetni :P

PS5

(#199443) Dvix válasza marilllyo (#199440) üzenetére


Dvix
senior tag

igen látom! Most hogy jobban megfigyelem kiírja mennyi idő alatt sikerült elérned a platinát vagy a 100%-ot :) Durva hallod! :) :U

(#199444) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnyílt a hivatalos CDPR Shop: [link]

Egy Cyberpunk 2077 Logo T-shirt és egy Geralt of Rivia T-shirt lehet beugrik nekem a kosárba. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199445) gyuromoj válasza .LnB (#199444) üzenetére


gyuromoj
veterán

Geralt Ronin szobor eléggé odab*sz :Y :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#199446) .LnB válasza gyuromoj (#199445) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nagyon. Hot Toys minőség. Bár azért nekem az nem fér bele csak egy "dísz"-ért.

Viszont a CP-s poló már el is fogyott kb mind.. :S

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#199447) Carlos Padre válasza Woodslave (#199441) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem nem illeszkedik, hanem erőltetett.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#199448) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!

Szertetném megvenni a Project Cars 2-t.
Ha ezt megveszem, akkor az pont olyan jó, mintha a storeból letölteném? Vagy ez itt miért 20 ezerrel olcsóbb?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#199449) Deck válasza Carlos Padre (#199447) üzenetére


Deck
titán

Ilyen alapon minden játékba van olyan trófea ami "erőltetett".

[ Szerkesztve ]

PS5

(#199450) .LnB válasza Palika71 (#199448) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

5500 ért van bontatlan változat aprón. Inkább azt. Bár nekem nincs tapasztalatom az ebay-ről való vásárlásról (PS4 játékok esetében), de lehet, hogy kockázatos.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.