Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#200901) Peace válasza tboy93 (#200895) üzenetére


Peace
nagyúr

Mondanod kellett volna, hogy mí szkúzí és szép csendben lelépsz. :DDD

(#200902) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Megjött az Assassin's Creed Origins.Remélem nem annyira szar, mint amennyire .LnB mondja ;]
Assassin's Creed Syndicate most 2500ft storeon.Olvastam róla tesztet. Tényleg ennyire szar az irányítása vagy az évek során kijavították már?

(#200903) .LnB válasza ProEvoFan (#200902) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hazudtam én neked valaha?! :)
Origins-t próbáltam, nagyon szimpatikus a főszereplő "Lakatos Rézfánfütyülő". :(

A Syndicate érdekelne engem is, a kor miatt. Sőt ha jól emlékszem az magyar feliratos is. Szerintem múlt héten vettem ki PSPrice-on a megfigyelt játékok közül. 2600 nem vészes, de kopottas az a grafika ma már. És valószínűleg sose játszanám végig.

Spyro-d meg van még?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200904) penge111 válasza ProEvoFan (#200902) üzenetére


penge111
addikt

Nekem is lassan sora kellene kerítenem, de lehet előtte Fallout 4 lesz, mert ezer éve ücsörög szegénykém a polcon, de lehet Batman Arkham Knight lesz belőle...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#200905) ProEvoFan válasza .LnB (#200903) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Meg.Kb örökre, mert digitálisan vettem.Platina mind a három rész.
Most a Horizon Chase Turbo megy, meg majd az AC.Közben dolgozok még egy Injustice 2 beszerzésén is.
Apropó.Horizon Chase Turbo.Ez a játék beszarás mennyire fantasztikus vizuális grafikával rendelkezik.Azok a színes, szagos tájak :Y Fullos játéktermi hangulat mai köntösbe bújtatva.Imádom.

[ Szerkesztve ]

(#200906) .LnB válasza ProEvoFan (#200905) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áhh. Pedig már majdnem rákérdeztem nálad a napokban privibe, hogy mennyire van az a Spyro a szívedhez nőve?! :D Senki se hirdet lemezest, nem értem. Tudom, hogy platoztad, jó a memóriám, meg van kereső is a topikban. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200907) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hello!

Nem nagyon találok aprón A Plague Tale: Innocence-t. Pedig mindenhol csak jó híreket hallok róla.Ennyire kevesen vették meg induláskor? Egyelőre a 15K sokallom érte pedig nagoyn vártam.

(#200908) tboy93 válasza Peace (#200901) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elveztem, toltuk vagy 3 órát. :K

(#200909) Peace válasza Bencus88 (#200907) üzenetére


Peace
nagyúr

Még mindenki tolja. ;) Legalábbis akinek van élete a játszás mellett. :DDD XIV. fejezetnél járok én is. Lassan véget ér, attól tartok. :O

(#200910) penge111 válasza Bencus88 (#200907) üzenetére


penge111
addikt

Az a baj, hogy szerintem akár a Hellblade vagy a Divinity Original Sin II esetében, a hazai forgalmazók, mivel nem AAA (pedig mind az) kategóriás címként van a köztudatba ezért keveset is rendeltek!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#200911) .LnB válasza penge111 (#200910) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy is. Boltból bárki meg tudja venni. Használtan meg "percek" alatt elkel. Én pár óra alatt eladtam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200913) Bétaville válasza .LnB (#200911) üzenetére


Bétaville
senior tag

Az a baj, hogy boltban még elég drága. Jelzem persze, hogy még így is megérné. :K
De sajnos most nincs rá ruppóm. :( Talán 1-2 hónap múlva már lesz. :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200914) Peace válasza ViktorHUN79 (#200912) üzenetére


Peace
nagyúr

Jó is, ha van egy PC a háztartásban. "Csak" 10k a kód. ;)

(#200915) Deck


Deck
titán

Nincs senkinek egy felesleges Nioh 2 alpha kódja?

PS5

(#200916) Bencus88 válasza Peace (#200909) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Erre gondoltam még, hogy sokak nem végig szaladtak rajta. Hány óra gameplay lehet az egész?

penge111: Már a megjelenés óta tetszett és nagyon vártam, de igazad lehet :(

ViktorHUN79:pc-n nem játszok főleg nem ilyen virágboltosdit :DDD Várok vele sztem 1-2 héten belül lesz 10K-rt aprón

[ Szerkesztve ]

(#200917) penge111 válasza Bencus88 (#200916) üzenetére


penge111
addikt

15+ óra alatt kimaxolható, a how long to beat oldal szerint

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#200918) Bencus88 válasza penge111 (#200917) üzenetére


Bencus88
nagyúr

az egész jó. :R

(#200919) RangerFox válasza ProEvoFan (#200902) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha a Syndicate-tel is akarsz játszani, azt mindenképp az Origins előtt tedd. Én nem tudtam azután újra nekiülni, annyira visszamaradott a gameplay az Origins-hez képest. De a város szép legalább.

(#200920) Deck válasza RangerFox (#200919) üzenetére


Deck
titán

+1

Syndicate utána nehéz az Origins-el játszani bár gyönyörű Egyiptom

PS5

(#200921) hhenry válasza ProEvoFan (#200902) üzenetére


hhenry
őstag

Én pár videót láttam róla,de ahogy előttem írták valóban a város az ami szép azt leszámítva engem nem tudott megfogni

(#200922) penge111 válasza Deck (#200915) üzenetére


penge111
addikt

A tűz őrzői nem kapnak automatikusan? ;)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#200923) Silenzio


Silenzio
addikt

Sziasztok. Vettem egy PS4 Prót, a Telekomnál ugyanis kecsegtetően jó áron volt az 1 terás, Spider-Manes variáns. Már rég nem vagyok egy nagy játékos, 2001-ben volt utoljára konzolom, egy PS1, azóta csak PC. A leginkább azok a címek izgatnak, amiket még gyerekkoromban kezdtem el követni, pl. Metal Gear Solid, illetve a God of War és a Red Dead-sorozat még, ami azóta megtetszett.

A kérdésem a következő: a PS Now-t valahogy működésre lehet bírni a konzolon itthon? Teljesen idegbajt kaptam, amikor láttam, hogy pl. a Resident Evil CV és a Red Dead Redemption első része is csak azon elérhető. Ha ez a szitu, lehet jobban járok egy PC-vel, és emulátor és/vagy régió-mókolás?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#200924) Deck válasza penge111 (#200922) üzenetére


Deck
titán

Hát látod.. :( ;]

PS5

(#200925) .LnB válasza Silenzio (#200923) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

PS Now simán Pc-n futtatható. Nem kell se emulátor, se mókolás. Van ingyenes időszak. Beregisztrálsz és játszol. Mivel felhőben megy még VGA se kell a gépbe.

Bővebben: [link]

De egyébként van pár cím PS4-re amiket már apró pénzért be lehet szerezni és "ajánlottak". The Last of Us, Uncharted széria stb stb.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200928) Dvix válasza Silenzio (#200923) üzenetére


Dvix
senior tag

Üdvözlet és jó játékot! :B :C "Welcome to the family Son!"

[ Szerkesztve ]

(#200929) Deck válasza Silenzio (#200923) üzenetére


Deck
titán

Csinálsz egy UK fiókot is és akkor menni fog ;)

PS5

(#200930) RangerFox válasza .LnB (#200925) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Elnézést a figyelmetlenségért. :(

(#200931) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ha megveszek ps4 storeban egy sound tracket, akkor azt kitudom menteni valahogy pl telefonra?Vagy csak a TVn tudom hallgatni?

[ Szerkesztve ]

(#200932) Peace válasza Silenzio (#200923) üzenetére


Peace
nagyúr

Már írták is azóta, de igen. Csinálsz egy UK fiókot és már mehet is a PS Now!!! Én is így toltam végig a RDR első részét tavaly ősszel. ;)

(#200933) Xaels válasza ProEvoFan (#200931) üzenetére


Xaels
félisten

Az OST-ket ki tudtam menteni pendrive-ra amiket a Deluxe kiadáaok mellé adtak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#200934) wierra


wierra
senior tag

Nioh 2 alpha-höz kaptam kódot. Ezt a webes felületen hol lehet aktiválni? Ha egyáltalán lehet...

Közben megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#200935) Deck válasza wierra (#200934) üzenetére


Deck
titán

Hogy vagy mi alapján kaptál? :D

PS5

(#200936) Jazz^ válasza Mister_X (#1) üzenetére


Jazz^
tag

Sziasztok, egy kis segítség kellene. Ezer éve nem használtam a ps-emet és gondoltam, odaadom az accountomat haveromnak, hogy játszogasson vele, de amikor be akar jelentkezni, akkor kiírja, hogy "Nem lehet más játékos bejelentkezési azonosítójával bejelentkezni."

Ilyenkor mi a helyzet, mit lehet tenni? :F

(#200937) Imilenni válasza Deck (#200935) üzenetére


Imilenni
addikt

Random osztogatták.

Press "F" to pay respects.

(#200938) Silenzio


Silenzio
addikt

Sziasztok,

Köszönet a tippekért. A kontrollert így uszkve 15-17 év után szokni kell, de egyelőre nagyon tetszik a cucc.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#200939) wierra válasza Deck (#200935) üzenetére


wierra
senior tag

Véletlen ránéztem a PS4 acc mailcímemre és a promóciók között egyszer csak ott volt. Tegnap érkezett.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#200940) Xaels válasza wierra (#200939) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem is jött.

Vigye akinek kell.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#200941) Deck válasza Xaels (#200940) üzenetére


Deck
titán

Vittem! Kösziiiii! :R :R

PS5

(#200942) Imilenni válasza Deck (#200941) üzenetére


Imilenni
addikt

Pont most értem haza :D

Ha valakinek van még, megköszönném! :R

Press "F" to pay respects.

(#200943) Bétaville


Bétaville
senior tag

Ha letöltöttem egy játékot a magyar profilomra, azt át tudom vinni
valahogy az angol profilomra? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200944) Deck válasza Imilenni (#200942) üzenetére


Deck
titán

Megvolt már nyitva a kód beváltásos rész.. Olyan gyorsan gépeltem mint még soha ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#200945) tboy93 válasza Bétaville (#200943) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem. De ha azonos gépre van bejelentkezve a két profilod, akkor bármelyikkel is vagy bejelentkezve tudsz játszani a telepített játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#200946) Peace válasza Silenzio (#200938) üzenetére


Peace
nagyúr

Menni fog simán!!!! 25 év PC master race után az első játékkal (TLoU) megszoktam, aztán úgy megszerettem, hogy már szinte mindent DS4-el tolok PC-n is. ;)

(#200947) Kendek válasza Bétaville (#200943) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez nem, illetve nem így működik. Az account-ok elsődleges konzoljain osztódnak a letöltött tartalmaik, így tudsz játszani a magyar profiloddal is az angollal telepített játékokkal.

<-ƘƘ->

(#200948) Bétaville válasza tboy93 (#200945) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi! :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200949) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Baldo gameplay

Life, Uh, Finds A Way

(#200950) Bétaville válasza Kendek (#200947) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi! :R
Én pont fordítva vagyok. az elsődleges profilom a magyar és az angol profilommal
szeretnék a magyarra letöltött játékkal játszani. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.