Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#200951) l.skywalker


l.skywalker
félisten


*Xbox One® owners with an Xbox Live Gold membership and PlayStation®4 owners with PlayStation®Plus can download Overwatch and play FREE during this period—no sign-up or code required. Windows PC players with a Blizzard account can install and play the game through the Blizzard Battle.net desktop app.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#200952) Woodslave válasza Deck (#200944) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mire megszokom a sekiro irányítást elbaxom a niohval. :D de ezt ki kell használni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#200953) erahurka válasza hombre[EU] (#200949) üzenetére


erahurka
félisten

Ez milyen jónak tűnik! Az ilyen lazább pötyögések miatt lenne király egy Switch szerű PS5.

(#200954) Steve1207 válasza l.skywalker (#200951) üzenetére


Steve1207
veterán

Köszi, végre kipróbálom, nekem pl bejön, hogy nincs túlkomplikálva a mostani free to playekhez képest, bár az apex lövölde még tűréshatáron belül van.

A Baldo meg cuki :D

[ Szerkesztve ]

.

(#200955) Deck válasza Woodslave (#200952) üzenetére


Deck
titán

Te is kaptál? :P

PS5

(#200956) Woodslave válasza Deck (#200955) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kiválasztott vagyok :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#200957) Deck válasza Woodslave (#200956) üzenetére


Deck
titán

Bocs, hülye kérdés volt tudom.. ;]

PS5

(#200958) RangerFox válasza Bétaville (#200950) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A konzolod elsődleges, nem a profil

(#200959) Bétaville válasza RangerFox (#200958) üzenetére


Bétaville
senior tag

Aha. Értem. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200960) hombre[EU] válasza erahurka (#200953) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én "beleszerettem" :) rajta lesz a radaron

Life, Uh, Finds A Way

(#200961) Tyler Durden válasza Woodslave (#200956) üzenetére

Mákos, nekem nem küldtek eddig :O

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#200962) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Sony Patent Reveals SSD Customizations For PS5

Bocs, ha mótvá, nem olvastam vissza (mea culpa)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#200963) hhenry válasza l.skywalker (#200951) üzenetére


hhenry
őstag

Hátha még egy pár ember megveszi...

(#200964) hombre[EU] válasza l.skywalker (#200962) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha jól értem ez leegyszerūsítve a gyakotlatban arról szól,hogy feltöltöd az SSD-t pl. a CoD battleroyale-lal és hiper-szuper gyors-hatékony lesz ez a game(?).

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#200965) l.skywalker válasza hombre[EU] (#200964) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amennyire én ki tudom okoskodni, itt arról van szó, hogy az SSD-k eddigi működésén is tudtak javítani, ergo. nem csak maga a tény, hogy a PS5-ben fejlettebb egység lesz jelen, de annak működését is fejlesztették, anélkül, hogy ezzel a tervezett ára az eszköznek emelkedne. Tehát 500$-ért konzol lesz fejlettebb SSD-vel.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#200966) saelin válasza .LnB (#200903) üzenetére


saelin
veterán

Én halálra untam a Syndicate-et. Nem ajánlom senkinek, mert a story egy nagy semmi.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#200967) Rage47


Rage47
veterán

Ez a Hellblade nagyon tuti, mostani árért főleg. A harctól féltem kicsit, de teljesen jó az is, főleg ahogy haladunk és egyre jobban megszokjuk. Másfél óra elég amúgy belőle, mert bekattan az ember :D Nagyon hangulatos. Még jobban meghozza a kedvem a GOW-hoz amúgy :D

(#200968) RangerFox válasza saelin (#200966) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Leszámítva azt a pár vicces/éles beszólást a testvérpár között semmi maradandó nem volt benne. Igazából a Unity óta egyikre se mondanám, hogy a sztorija miatt érdemes lenne végigjátszani.

(#200969) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.
Végére értem a Beyond Two Souls-nak. Első Quantic játék volt, amivel játszottam, de nagyon bejött. A sztori, a megvalósítás, a színészi játék, a fordulatok...minden nagyon a helyén volt. A grafika is nagyon tetszett, nagyon szépen húzták fel Ps4-re. Kedvem lenne újrajátszani, de inkább megyek tovább a listámon, majd előveszem később, ha már nem lesz mit pótolni. :) Még szerencse, hogy párban mellé megvan a Heavy Rain is, így holnap azzal fojtatom.
Ezzel lassan, de biztosan be is hozom a lemaradásom, már csak a Last of Us és a Rise of the Tomb Raider van hátra a régi generációból elmaradt címek közül (már persze, amik érdekelnek :D )
Ha azok is megvannak, jöhetnek az elmúlt 2 év nagyágyúi, a Horizon Zero Dawn-tól egészen a God of War-ig, a Red Dead Redemption 2-t nem is említve. Amilyen ütemben én haladok, legalább 3 évig még simán kihúznám az eddig megjelent címekkel is. :D

[ Szerkesztve ]

(#200970) Deck válasza Woodslave (#200956) üzenetére


Deck
titán

Na, hogy állsz vele? :)

PS5

(#200971) saelin válasza lazioforever (#200969) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is van listám, de kb szart sem ér! Mindig közbe jön valami... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#200972) Woodslave válasza Deck (#200970) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem holnaptól van.? Letöltest elinditottam mobilon de meg se néztem. Lady butterflyal vagyok épp szoros kapcsolatban

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#200973) Deck válasza Woodslave (#200972) üzenetére


Deck
titán

Egész nap megy már :D

PS5

(#200974) lazioforever válasza saelin (#200971) üzenetére


lazioforever
tag

Néha én is elcsábulok, de azért igyekszem egy nagyjából előre felállított sorrendben végighaladni azokon a játékokon, amik érdekelnek. Mielőtt másfél éve megvettem a Ps4-et, már volt egy alap listám, hogy mit kellene az előző generáció legjobbjaiból előre venni (már amit kiadtak Ps4-re). Ehhez képest az első címem a Witcher 3 volt, és közben is becsúszott a "régiek" közé az Uncharted 4, a Ratchet és az Order 1886.
Azért fontos számomra ez a sorrend, hogy ne kelljen "csalódnom". Mondok egy példát: tavaly ősszel az La Noire-t is végigjátszottam. Nagyon élveztem, tetszett maga a játék, Mégis, azóta eltelt fél év, és jó pár játékkal később visszagondolva tudom, hogy most játszva már nem okozna akkora élményt. Az újabb játékokkal nőtt a színvonal, és elavultabbnak hatna most már. Így viszont a helyén volt kezelve, időben, és sorrendben is akkor jött, amikor még a korához megfelelően tudtam értékelni.
Nem akarok egy játékot, ami érdekel, csak azért leírni, mert már régebbi, és a mostaniakkal összehasonlítva nem állja meg a helyét, :)

(#200975) Woodslave válasza Deck (#200973) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Akkor sehogy :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#200976) nemorino válasza RangerFox (#200968) üzenetére


nemorino
tag

Pontosan (bár az Odysseyben még bízok). A Syndicate steampunkos beütésű világa (nem igazi steampunk, de mindenütt gőzgépekbe botlik az ember, a Temzén egy óra alatt több hajó megy, mint a valóságban egyy hét alatt) nekem tetszett, de láthatóan visszavettek a Unity grafikájából. A sztori viszont ugyanolyan felejthető katyvasz, mint a többi. Egynek nem rossz, ha az ember szereti a viktoriánus hangulatot.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#200977) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Mindenki nyugodjon le a picsába, a ps5 nem csak backwards compatible lesz, de cross-gen cross-play is ;)

(magyarul nem kell aggódni a ps4en ragadt haverok miatt, menni fog a multi velük, csak jobb minőségben.)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#200978) RudY válasza Carlos Padre (#200977) üzenetére


RudY
addikt

Királyság, jobb minőségű haverok is lesznek. :P ;]

(#200979) saelin válasza l.skywalker (#200965) üzenetére


saelin
veterán

Oké, de akkor le kell mondani a belső tárhely cseréjéről? Ugye ps4-be rendes consumereknek elérhető cuccok pakolható, akár ssd is (amit a konzol nem tud kihasználni). Nekem ez még kicsit zavaros. Most vagy az lesz, hogy a rendszer egy alaplapba integrált 500GB-os ssd-re lesz feltelepítve és ide mehetnek játékok is, plusz mellé lesz hagyományos tárhely megoldás is, amit tud bővíteni a user. Esetleg a Sony elkezd külön gyártattni a Ps5-höz speckó ssd-ket mindenféle méretben. Ezt mondjuk egyáltalán nem tartom valószínűnek, csak gondolat szintjén említem meg.

Carlos Padre
Ez is egy okos döntés a Sony-tól. Nagyon jót tett ennek a gen-nek és a jövőben megjelenőknek is, hogy átálltak PC alapú/szerű hardverekre. Engem az is érdekel még, hogy vajon megmarad az alap és pro gép felállás is?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#200980) l.skywalker válasza saelin (#200979) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én úgy vettem ki, hogy nem az SSD-k lesznek speckók, hanem a vezérlésük. Ergo. bármilyen SSD van benne azt a rendszer maga jobban ki fogja tudni használni, persze mondom, nem vagyok keményvonalas technokrata.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#200981) Deck válasza saelin (#200979) üzenetére


Deck
titán

Szerintem marad a PS4 Pro mint olcsóbb kiadás és lesz mellette a PS5.

PS5

(#200982) penge111


penge111
addikt

Este végére értem a kegyetlen hosszú ;] The Order 1886-nak. Először is még egyszer köszönöm .LnB kollégának, hogy ingyen és bérmentve, egy kis személyes beszélgetés keretén belül megkaphattam a játékot tőle! :R A játékról összességében az a véleményem, hogy egy elég jó, viszont annak idején biztos dühítő lehetett ezt teljesen áron megvenni. Mert maga a játék nyúlfarknyi hosszúságú. Legelőször valóban a grafikát kell kiemelni, ez egy 2015-ös játék, de nagyon magas szintet üt meg a prezentációja. Gyönyörűen van a viktoriánus London ábrázolva, nekem 8 óra lett a játékidő, mert sok helyen én nem rohantam, hanem csodálattal nézegettem a tárgyak, szobák, utcák részletességét. A játék szélesvásznú módban fut, de engem nem igazán zavart ez. A rövid játékidő alatt is izgalmas, bár kiszámítható, és fordulatokat tartalmazó sztorit kapunk. Ugyanakkor a vége kicsit befejezetlen, olyan mintha valóban ez csak egy kis szelete lenne egy nagy egésznek. A játékmenet jelentős részét az átvezető videók teszik ki, a fennmaradó kis játékidőben gunplayben lesz részünk, ami lopakodással, tárgyak gyűjtögetésével, zárak feltörésével és QTE akciókkal lesz megfűszerezve.Rengeteg potenciál maradt még a játékban, nyilván ezért is olyan a befejezés amilyen. A fejem teszem rá, hogy eredetileg lett volna folytatása. A zene nekem nagyon tetszett, illet a játék hangulatához. Én azt mondom 2-3 ezer forintot megér, nem a legkiemelkedőbb Ps ex játék, de a rövidségét, lezáratlanságát leszámítva nincs vele gond. Ha lenne folytatása én örömmel játszanék ismét ebben a világban.

Ui: aki elsőnek igényli, annak természetesen én is ingyen postázom, vagy egy személyes találkozó keretén belül ingyen átadom a játékot, amennyiben megoldható! :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#200983) .LnB válasza penge111 (#200982) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vicc, de én észre se vettem, hogy a játék 2.40:1-es szélesvásznú arányba futott. Szóval nem tűnt fel egyész végig, hogy ott vannak a fekete csíkok. Mikor befejeztem, akkor olvastam ezt. Aztán azt hittem biztos jött egy Pro patch hozzá, mert nekem nem volt ott fekete csík. De utólag kiderült, hogy volt, csak nem tűnt fel. :D

Szívesen még egyszer!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200984) seniman válasza saelin (#200979) üzenetére


seniman
addikt

Szerintem ne kívánd azt a "speckó" Sony féle SSD-t,a speckó dolgokból elég volt a PS Vita memóriakártya és társai. :))

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#200985) tboy93 válasza penge111 (#200982) üzenetére


tboy93
nagyúr

En szivesen vinnem :R

[ Szerkesztve ]

(#200986) penge111 válasza tboy93 (#200985) üzenetére


penge111
addikt

Ok, akkor részleteket privátba megbeszéljük!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#200987) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Plague Tale: Innocence - Accolades Trailer

Szerencsére kapja a jobbnál jobb elismeréseket. Örülök neki, nagyon megérdemli ez a játék.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200988) mttssz válasza tboy93 (#200985) üzenetére


mttssz
senior tag

Lecsúsztam, de tetszik ez a vándor játék koncepció a topikban. :DD

(#200989) penge111 válasza mttssz (#200988) üzenetére


penge111
addikt

Gondolom továbbítja majd ő is, ha minden igaz hétfőn már az ő tulajdona lesz...

@Woodslave: csak nem Nioh 2?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#200990) Woodslave válasza mttssz (#200988) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem sorra kerülsz én is jeleztem anno hogy beszállnék a körbe, de most pont nem kellene még ha adnák se. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#200991) Woodslave válasza penge111 (#200989) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az is. Bár megmondom őszintén a Sekiro valahogy jobban adja most.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#200992) penge111


penge111
addikt

Most ki kell törpölnöm mi legyen a kövi játék :F Túl sok openworld játékot halmoztam fel, valahogy okosan kellene beosztani, hogy ne csömöljek meg a stílustól. Van itt kérem: AC Origins, Odyssey, Fallout 4 és ezek mellé Batman Arkham Knight, Final Fantasy X és Divinity Original Sin 2 (ezek közül a legjobb, ez csemege). Ezek a lemezesek, de ezeket akarom először...

Ui: szerintem Fallout 4 lesz :K

@Woodslave: Lords Of Fallent befejezted végül, anno 890-ért vettem, de még a digitális könyvtáramban porosodik.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#200993) Woodslave válasza penge111 (#200992) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja befejeztem. Mármint megöltem a főbosst, de Sp ezt ne olvasd el, ;] nekem annyira nem tetszett. Pont az eleje jött be, aztán valamiért elvesztett a játék nem tudom miért

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#200994) Bétaville válasza tboy93 (#200985) üzenetére


Bétaville
senior tag

Ha kivitted, utána én is szeretném megkapni. :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200995) Bétaville válasza penge111 (#200992) üzenetére


Bétaville
senior tag

A Batman Arkham Knight se lenne kezdésnek rossz. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#200996) saelin válasza .LnB (#200987) üzenetére


saelin
veterán

Bezony! :K Én igyekszem leszokni az AAA játékok vásárlásáról, vagyis inkább a korai beszerzésükről. Ha lehet az ilyen kisebb, de bevállalósabb stúdiókat támogatom a pénzemmel, mint az Ubit, EA-t, Bethesda-t stb-t, akik úgyis rendelkeznek fix vásárlóbázissal. Mivel a Asobimo eddig mobilos játékokkal és mmo-val foglalkozott főként, így eléggé ismeretlenek voltak a nagyközönség számára. Én is csak a Plague Tale-el ismertem meg őket. Jó lenne ha aktívan betudnának szállni az AAA minőségű játékok piacára, és több ilyen szorosra fogott single játékot adnának ki a jövőben. Picit kezd sok lenni az openworld, grind, multiplayer, complex játékmechanikák és a többi időhúzós trükk a játékokban. Néha amikor leülnék csak úgy játszani valamivel vakarom a fejem, hogy most mibe kellene visszarázódni, mert már tök régen volt kontroller a kezemben. Nekem elég pár nap kiesés vagy egy másik game, és már azt sem tudom hol vagyok a játéktérben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#200997) penge111 válasza Woodslave (#200993) üzenetére


penge111
addikt

Nem csömölsz meg a sok souls játéktól. Nekem a Ds III, illetve a Ringed City kiegészítő után tuti kell 1-2 hónap, addig nem akarok egy ilyen souls szerű játékot se látni :N

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#200998) Woodslave válasza penge111 (#200992) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha a pókember tetszett akkor a batman tényleg nem rossz. nekem bejött, bár én a komolyabb pókember játszás elé tettem mert azért darabosabb de kb mint a batman a pókemberhez képest. :D

Originst én nagyon hamar dobtam asszem pont a ds3 miatt.

ezeket szeretem mit csináljak :U :D [link]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#200999) AxBattler válasza .LnB (#200987) üzenetére


AxBattler
félisten

A röhej, hogy a nagy címekhez képest ennek kb. sehol sem volt a marketingje, aztán mégis... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#201000) penge111 válasza Woodslave (#200998) üzenetére


penge111
addikt

Pókembert még nem vettem meg. Mondjuk már járt nálam, de instant eladtam mikor vettem a nagy BF akciók ideje alatt Ps4 prot, akkor ment a RDR2 is vele együtt. De természetesen majd idővel mindkét címet megveszem.

Anno Ps3-on a Batman Arkham Asylum nagyon tetszett, fergeteges játék volt! Feszegette a konzol határait.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.