Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24501) Preda válasza Stigma.HC (#24500) üzenetére


Preda
aktív tag

Jaja :D. Már ez is ilyen drága. :C

Na közben mentem egy jó kört T29 el. 5000k dmg 1700 xp prém nélkül. Rep

[ Szerkesztve ]

(#24502) emre válasza jano_77 (#24496) üzenetére


emre
veterán

Ja tényleg szar T6-ban 175pen meg 400dmg.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24503) Chris0321 válasza jano_77 (#24496) üzenetére


Chris0321
addikt

Ízlések és pofonok.
Nekem a Su-100-ason a 122 mm-es ágyú van amióta kifejlesztettem és én azzal szeretem használni, a SU-152-esen pedig az alap ágyút gold ammoval. Teszt szerveren kipróbáltam a 122 mm-es ágyúkat is és inkább maradok az alapnál, egyiket sem vettem meg pedig már majdnem elit.

(#24504) jano_77 válasza vhw (#24499) üzenetére


jano_77
nagyúr

és akkor most ezzel mit is válaszoltál meg, melyik kérdésemet?!? :F

de ez a kályhacső vagy nem talál el semmit vagy ha el is talál, akkor minden szökő évben 1x sebez is! :W :O
semmit nem üt át, folyamatosan futom a 0 dmg köröket és nem azért, mert én vagyok a béna, meg lehet nézni, hogy milyen találati arányom van. :U
Na jó, lehet, hogy én voltam marha :B ezt a 152mm ágyút HE-vel kell használni és nem APCR-el!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24505) Jo33by válasza Preda (#24501) üzenetére


Jo33by
tag

Egy lövés és felrobbant. Jókor, pont a triplázónál.

Győzelem!
Csata: Malinovka 2013.09.30. 18:26:15
Jármű: E 75
Szerzett tapasztalat: 4 131 (x3 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 76 222

[ Szerkesztve ]

(#24506) Angel1981 válasza Cseri0058 (#24495) üzenetére


Angel1981
veterán

Valóban? ;]

"Októberi küldetés szerintem jobb mint a mostani 15 győzelem. 50k sebzés szerintem hamarabb megvan."

Hát, attól függ, hol? :)
T7 felett valószínű, azalatt a szeptemberi napi bónusz jobb volt - de most legalább nem lesz annyi afk! :(((
BTW! Jól látom, hogy októberben nem lesznek heti küldetések?

[ Szerkesztve ]

(#24507) Preda válasza Jo33by (#24505) üzenetére


Preda
aktív tag

Igen Is3 hajlamos egy lövésre pukkanni.

(#24508) vhw válasza jano_77 (#24504) üzenetére


vhw
addikt

"Elmondaná nekem vki, hogy mi a fészkes fenének kellett a 122mm-es ágyút kifejleszteni a SU-100-on, hogy a SU-152 felé lehessen menni, mikor a 122mm ágyú a SU-100-on szar, használhatatlan"

Ezért kell kifejleszteni. (így végül összesítve hasonló xp mennyiségbe kerül feloldani a Su152-t, mint a Su100M1-et)
Másoknak meg tetszik az az ágyú.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24509) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na megvan minden a VK30.01H-ra. Dat forgási sebesség... :U

Teoretikus kérdés: ha épp nyerünk és már csak egy arty-juk él, én pedig tegyük fel T95-tel vagyok és esélytelen, hogy odaérjek gyilkolni vagy foglalni, akkor ha kilépek, mi történik?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24510) Angel1981 válasza X2N (#24477) üzenetére


Angel1981
veterán

Bármilyen heavyről is legyen szó, ha top tier, és random csatában jön velük egy 3 fős (nem kisgyerekekből álló) szakasz, akkor az esetben sem nagyobb az esély a megállításukra.
(KV-1S, T29, IS-3, stb. stb. stb.)

Egyébként pont talán a T57-re ráfér némi nerf, mert az ágyúja valóban mindenben jobb, mint az AMX 50 B-é, ami tulajdonképpen a testvére.

(#24511) Chris0321 válasza Bad Pritt (#24509) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem szabad kilépni a csatából amíg élsz. Ha esélyed nincs odaérni akkor igyál egy kávét, menj ki WC-re, hogy ne máskor töltsd az időd vagy nézegesd az internetet. Tiltottak ki más játékost azért mert sokszor lépett ki a csatából.

(#24512) r.laci38


r.laci38
tag

Találkozott már vki olyannal, hogy minden teljes képernyős alkalmazást percenként levág az asztalra a win7!!?? Az ikonra kattintás után pedig először csak a sötét éjszaka, s csak aztán jön be a többi. Meg azt is csinálja újabban, hogy percenként eltűnik a kurzor (mint most is éppen a gépelési mezőből, meg görgetés közben megáll minden, mintha vhova mellé kattintottam volna). Azért ide írtam, mert wot közben kezdte el a balhét ez a masina.
:F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#24513) Zadia


Zadia
senior tag

Alecto-val tank ász lettem. :) :)

[ Szerkesztve ]

(#24514) nyunyu válasza jano_77 (#24467) üzenetére


nyunyu
félisten

8.8-ban tapasztalt már olyat vki, hogy a MENTOR képesség pont ellenkezőleg működik, mint ahogy kellene neki?
Alapból ugye az összes többi legénységi tag képességét kellene megnövelnie, parancsnoké marad......na most én direkt feltoltam 100%-ra és adtam Mentort a SU-100 új legénységének - többiek csak 75%-osak -, hogy a többiek mihamarabb érjék utol a parancsnokot....mentem pár csatát és a Mentor képességem a parancsnokon felment 16%-ra, ezalatt az össze többi legénységi tag kapott 1 azaz egy kemény %-ot?!? :U :F

Jano, Jano, hany eve jatszol?

Elso skill 0% -> 16%: 2311XP
Alap kepzettseg 75% -> 76%: 1581XP, 77%-hoz viszont 3237XP kene...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24515) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ilyet is ritkán tapasztalok. Csata után írt az egyik csapattársam és gratulált nekem.
Jó kis sunnyogós csata volt, beálltam egy szikla mögé és hol egyik oldalt lövöldöztem a felbukkanó ellenségre, hol a másikon.
replay

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#24516) Cucuska2 válasza nyunyu (#24514) üzenetére


Cucuska2
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy mikorra szokják már meg az emberek, hogy a 'százalék - XP' függvény nem lineáris.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#24517) Cseri0058 válasza Angel1981 (#24506) üzenetére


Cseri0058
őstag

Hát nekem egyenlőre nem szimpi a tank...

(#24518) jano_77 válasza Cucuska2 (#24516) üzenetére


jano_77
nagyúr

De én nem azért írtam be, mert keveselltem, hanem mert a Mentor tulajdonsága elvileg az, hogy a többekre megy az SP!? Erre nekem a parancsnokom jobban fejlődik, mint a többiek!? Érthető már mi a gondom?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24519) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ász, meg nincs...
Folyamatosan tier X-be rak, csinálom is a fesztivált, de nehéz érvényesülni a kis papír is-8al...

[ Szerkesztve ]

(#24520) Bad Pritt válasza jano_77 (#24518) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A mentor 10%-aiért fejlődik 1-et a legénységé. Ergo ha a mentor 100%-os a kommanderen, az plusz 10% a srácain.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24521) Angel1981 válasza Djuree (#24397) üzenetére


Angel1981
veterán

Pontosan így van, ahogy írod! :K

Velem még olyan is előfordul, hogy pl. túl későn érek haza ahhoz, hogy csatázni kedvem legyen, de garázsba azért "csak úgy" belépek, végignézem a vasakat, a tech tree-t, a depót, stb. még az is élmény! :B

(#24522) nihill


nihill
őstag

A nagy arty nerf óta szinte semmit nem artyztam, nemrég gondoltam lepókhálózom a grillét.

erre másnap megyek egy még jobb kört :)

Ez meg egy vicces "csata", Redshire, győzelem zászlófoglalással, piros oldal gondolom nagyon anyázott :DDD

(#24523) echterion válasza mikron (#24469) üzenetére


echterion
nagyúr

Talán mert nem látszik a neve? :P ;]

**********

(#24524) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Srácok.
Belinkelnétek nekem azt/azokat a modokat ami mutatja játék közben, hogy én mennyit sebeztem és, hogy ők mennyit sebeztek rajtam?

Köszönöm.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#24525) octopus666


octopus666
tag

Végre egy jó mod, ami a wn6 értéket mutatja és nem az effit :DD

(#24526) emre válasza octopus666 (#24525) üzenetére


emre
veterán

Semmivel sem jobb mint a másik, de örüljél neki.

De ha legalább megosztanád a mod-ot akkor nem kellene jelentem off miatt.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24527) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Van mára még egy. :D

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#24528) Cucuska2 válasza jano_77 (#24518) üzenetére


Cucuska2
őstag

A mentor képesség százalékának a tizedével gyorsítja a többiek fejlődését. Tehát ha a mentor skill 100%-os, akkor egy 500 xp-s körben a parancsnok kap 500-at, a többiek 550-et. Tehát a skill teljesen jól működött, csupán nem a te elvárásaidnak megfelelően.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#24529) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

1200-ra megadta, azt hittem sokkal több xp kell majd hozzá :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24530) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Üdv!

A KV-2 tényleg nagyon vakegér? Soha nem látom, hogy ki és honnan lő, pedig bőven a 3 "kockán" belülről kapom az áldást, mert ha mellém ér valaki akkor egyből felspottolódik az orvgyilkos.

A megjelenítés távolsága maximumon van a graf beállításokban, más tankoknál, még a T-150-nél sincs ilyen gondom és nem is volt más tankjaimmal sem, de a KV-2 csúnyán nagy csalódás emiatt.

Ötlet?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#24531) nyunyu válasza sebijani1982 (#24530) üzenetére


nyunyu
félisten

75%-os legenysegen a periszkop sem segit.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24532) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Epic fail.

magyarsrac

(#24533) Bad Pritt válasza [HUN]Dani (#24532) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

"hülye hetzer, minek megy el, mikor itt a dombon mindenki más meg tudott állni. ez egy noob, nem is tud játszani, reportoljuk ;] "

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24534) HungAryan válasza Bad Pritt (#24533) üzenetére


HungAryan
tag

Mondjuk sok értelme nem volt annak, hogy odament.

WT account: Cpt_Hungarian

(#24535) Kakumix válasza nihill (#24522) üzenetére


Kakumix
senior tag

Időben mennyi volt a csata? Ma volt egy ilyenben részem ugyanott, de a f..sz rossz oldalán. Full gázon az is8-cal éppen oda értem reseteltem, majd még két lövéssel elküldtem aludni egy Type59-et, soroztam ahogy betöltött, de mire kilőttem befoglalták a bázist. 3 perc 6 másodperc volt a csata. Azt hittem, ha folyamatosan lövöm az egyik foglalót az mindig resetel, mint az első lövésnél, de valószínűleg már túl sokan foglalták.

Legyen szép napod!

(#24536) Bad Pritt válasza HungAryan (#24534) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Néha én is kigondolok egy jó kis tervet, aztán félúton veszem észre, hogy senki sincs velem, vagy kempelnek, vagy egymást lövöldözik, vagy bármi mást tesznek, ami nem intelligenciára utal.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24537) HungAryan válasza Bad Pritt (#24536) üzenetére


HungAryan
tag

Nyilván, ha senki nem mozdul, akkor én sem megyek megöletni magam.

WT account: Cpt_Hungarian

(#24538) [HUN]Dani válasza HungAryan (#24534) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Itt épp idegből csak úgy előre mentem lesz ami lesz alapon, mert ma csak t6 tankok ellen bírta berakni ezt a szaros hetzert.
Összességében viszont egész jól zárult a mai nap is.

magyarsrac

(#24539) nihill válasza Kakumix (#24535) üzenetére


nihill
őstag

2:11 :)

(#24540) dfsz34


dfsz34
őstag

Az eddigi legcombosabb köröm a JT-vel, ász már megvolt, azt azért nem kaptam most. Ez még nettóban is 150e volt (25e az akcióért, de úgy sem gyenge azért). 5555 dmg, 2 kill. A killeket mind ellopta egy is3, neki 8 volt, de én kaptam a legtöbb xp-t így is.

Nem kedvelem túlságosan a JT-t a lomhasága miatt, de van neki valami furcsa tulajdonsága, ami miatt mégis nagyon sokszor megyek vele. Az a gyorstüzelő ágyú valami kegyetlen tud lenni, ha az ember elkapja a jó helyet és tud valami minimális fedezéket találni. Azt nem tudom, hogy a tanknak van így beállítva vagy csak én lövöm ösztönösen a lánctalpat le és a pontos ágyú (ha az rng éppen nem torzít nagyon) megteszi a többit, de nagyon sok láncleszedésem van vele és utána az ellenfél max egyszer tud javítani gyorsan, na jó max kétszer, de az már drága dolog, ha a nagy javítót is felhasználja. Egy korábbi csatámban egy tiger2-nek ötször szedtem le a láncát, de a jó páncélja még így is mentette, szerencséje volt, nem sok tank menekül meg a gyorstüzelő ágyútól, ha egyszer a lánctalp lent van.
Mit tudna ez az ágyú alkotni egy fürge TD-n... az lenne az op-k etalonja

Győzelem!
Map: Karelia
Date: 2013.09.30. 21:09:16
Jármű 8,8 cm Pak. 43 Jagdtiger
Szerzett tapasztalat 2 185 + kredit: 169 216
Csatában elért Achievement: Acélfal

(#24541) nyunyu válasza dfsz34 (#24540) üzenetére


nyunyu
félisten

Mit tudna ez az ágyú alkotni egy fürge TD-n... az lenne az op-k etalonja

Kiprobalni ki tudod a JP2-ot vele.

De nem lesz benne sok koszonet. ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24542) dfsz34 válasza nyunyu (#24541) üzenetére


dfsz34
őstag

Az lesz, a ferdi után és a JT előtt megyek majd valamennyit a JP2-vel is, hogy kipróbáljam.

(#24543) vbbb


vbbb
őstag

Valami baj van a szopatómotorral, az előbb elkezdődött a játék, osztjuk egymást és kb 2perc után kidobott a garázsba 'Vereség' címén. WTF???

(#24544) joergie


joergie
őstag

hogy van ez most a superpershinggel? ha megveszem, és 0.8.9 vagy 0.9.0 előtt eladom, olyan mintha meg se vettem volna? tehát eladási és vételi ára is 7200gold?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#24545) dfsz34 válasza vbbb (#24543) üzenetére


dfsz34
őstag

Az MM neked vereséget osztott most és te meg a csapatod sunyi módon biztos túl jól mentetek és így veszélybe került az előre kitalált eredmény :)

(#24546) nyunyu válasza nyunyu (#24541) üzenetére


nyunyu
félisten

Kiprobalni ki tudod a JP2-ot vele.

Nincs eleg elrettento ereje.

Ha a szokasos 128-assal megyek, akkor joval tobb sebzest osztottam volna ki, mert minden talalat ketszer annyira fajt volna a celpontjaimnak.

Mire a meggymag kopkodovel ujra loni tudtam, addigra a mellettem halado 3 med egyuttes tuzereje kiutotte a celpontokat, kovetkezo tankba sem tudtam egy-kettonel tobbet loni. :(

BTW, rammer+BIA+ventivel 4.95 masodpercenkent 240 sebzes az 2909 DPM, mig 9.78 alatt 490 viszont 3006.
Vagyis a nagyobb csuzli ebben is jobb. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24547) vbbb válasza dfsz34 (#24545) üzenetére


vbbb
őstag

Egy nagy sunyi lófaszt kívánok a seggükbe azt! :DDD

(#24548) echterion válasza joergie (#24544) üzenetére


echterion
nagyúr

Már nem tudod megvenni, csak eladni. :(

**********

(#24549) Remus389


Remus389
veterán

azt lehet tudni mely tankok lesznek a következő "érdemeld ki a tiszteletet" küldetésben?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24550) Kean_Sorbo válasza Jo33by (#24505) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ma én is kikaptam egyet első lövésre a 704-essel. Érdekes, mert visszagondolva az első full hp-s lövésem is IS-3 volt a Ferdinad-dal. Lehet akkor van benne valami.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.