Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#88001) Bingisz


Bingisz
addikt

:(

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#88002) Lipton válasza SoulReaver (#87998) üzenetére


Lipton
őstag

En megyek elore sajnos neha akkor is ha nem kellene... Nem egyszer bealltam mar heavy tankkal kicsi hp-s ele is "vedeni", stb. Szemely szerint pont a csapatjatekot szeretem benne es nem menni maganyosan.

Jano_77: ha bot akkor meg minek irni neki meg porogni rajta? Amugy ismerek tobb olyan "nagyon rossz" statos jatekost aki szeret jatszani es elvezi is de "nagyon nem tud". Engen nem zavar. Siman van egy csomo tobb 10k csatas jatekos 500 alatt/korul.

[ Szerkesztve ]

(#88003) Emu


Emu
őstag

HT15 akár KV3-al is megcsinálható:

Kár hogy első lövésre az utca közepén láncot, majd a fedezékbe érkezés előtt kilőtték az ágyúmat(ezt már nem tudtam megjavítani...), úgy talán meglett volna a 8k. Elég sokára lesz kifejlesztve rajta minden, egy darabig próbálkozhatok :D

(#88004) jano_77 válasza yarsley (#87997) üzenetére


jano_77
nagyúr

A 3.nál nem is volt még oda fordulva a cső, mégis hogy lőtte ki?!? :F

Meglett 11. T10 tankom a T110E4 személyében.
Tisztelettel megkérdezném, hogy használható-e, van-e olyan jó mint a T30 volt/van!? Amennyiben igen, úgy a T30-ból teszem át a legénységet, ha viszont nem, akkor lehet nem is teszek bele. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88005) mcwolf79 válasza jano_77 (#88004) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igaz én nem vettem meg az E4-et ,de látatlanban mondom ,hogy tier-jében rosszabb mint a T30.
A T30-at berakod hulldown-ba és akkor jobbára csak az arty szedi ki.
E4-et pedig berakja T10-be , és kis túlzással csak az nem lövi át aki nem akarja. AZ E3 sokkal jobb sztem, az beáll egy utcába és nincs más dolga mint osztani a sebzést,és hallgatni ahogy kong rajta a lepattanó.

Szóval jobban jársz ha maradsz aT30-nál.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#88006) h1mpi válasza mcwolf79 (#88005) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen, ha nem lenne a sziréna rajta, akkor csak a löveg páncél melletti pár centi 230-as a többi azért közelít a 300-hoz. Nem értem, miért kell szívatni egyes tankokat ezzel, hogy rátesznek egy ordító weak spotot... :U

Szerintem a ruszkik ezzel szívatják az amerikai tankokat :DDD M48-on is, ha nem lenne a sziréna milyen jó tank lenne. Érdekes a T10-es ruszki medeknek nincs a tornyán weak spot...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#88007) egyedülülő válasza h1mpi (#88006) üzenetére


egyedülülő
őstag

"Orosz" játéktól ne várj mást. Még itt túlteng a patriotizmus, a nacionalizmus és a legtöbb játékosuk is ezen vidékről való, így logikus, hogy nekik kedveznek. Üzleti szempontból érthető.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#88008) Departed válasza jano_77 (#88004) üzenetére


Departed
őstag

Megvetted már az E4-et és azt kérdezed tegyél-e bele legénységet vagy csak porosodjon a garázsban? Jó gazdag lehetsz. ;)
Jó ideje kifejlesztettem már a T30-ból, de nem vettem meg mert T10-ben a gyengébb TD-k közé tartozik.

(#88009) jozefgucci1 válasza jano_77 (#88004) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szevasz Jano ! Nekem ki van húzva már hónapok óta az E4-E3 -WTE100 ,de nem veszem meg egyiket sem .Ezek közül pont a te E4-ed szerintem amire mindenki köpköd . Feltettem már én is a kérdést és mindenki E3-ra voksolt . Persze ha megvetted akkor tárgytalan a dolog. Beraknám háttérképnek az E4-et és felgyújtanám a monitort :DDD
Egy hozzászólás amúgy ehhez az alacsony WN8 sok csata dologhoz. Akinek sok csatája van 5K+ és mellé alacsony WN8 legyen ez 800 alatt és kijelenti hogy neki ez örömet okoz az saját magát csapja be . Leírom miért .A 10 éves gyerekem majd 3K csatával és 750 WN8-al abbahagyta a Wotot , mert nem élvezi hogy sokat pattan nem tud eredményes lenni . Na most ha egy gyerek ezen az értelmi szinten eljut idáig akkor egy felnőtt ember mivel magyarázza , hogy nyomogatja tovább a csata gombot ? Amennyiben az illető valóban élvezi , tehát leköti a játék úgy gondolom eljut odáig , hogy utánanéz hogyan lehetne jobb és ha ezt megtette akkor növekedni is fog az a WN8 .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#88010) neato3loco válasza jozefgucci1 (#88009) üzenetére


neato3loco
senior tag

Akkor nekem is abba kéne hagynom! :D Pedig igyekszem, mint a bolond, hogy elérjem az 1000-es WN8-at.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#88011) PaJa1 válasza jano_77 (#88004) üzenetére


PaJa1
őstag

Nagyon vártam én is, hogy meglegyen az E4, de szerintem 20 kör után parkolópályára tettem, legénységet visszahordtam a Hellcatbe meg más taligákba, aztán ez volt az első amit el is adtam. Hiába a sok freexp amit ráköltöttem csak pazarlás volt. A WT E100 még megvan a garázsban, bár legénység abban sincs már, a fürge tankok tetszettek meg. Régen HT és TD vonalon nyomultam, de ez megváltozott. Következő 10es TDnek vagy E3 vagy FV183 lesz.

Kis délelőtti szakaszozgatás? Csinálnék küldetéseket, kell a zsé :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#88012) bugmenot1


bugmenot1
tag

lenne 1-2 kérdésem :B milyen tankot vegyek még? miért rakott be X-hez? :Y és miért lép ki a játék? minden nap 4-5x leáll, pedig nem nyomtam alt+f4-et.. :(((

(#88013) PaJa1 válasza bugmenot1 (#88012) üzenetére


PaJa1
őstag

Szakasztársad a 8as TDje miatt kerültetek a legnagyobbak közé. Az ilyen szakaszok általában hátráltatják a csapatot. Itt a KV-85 se nagyon tud labdába rúgni.
Olyan tankot amely vonalát fejleszteni akarod vagy élvezed. A Luchs jó móka és a Cromwell is az lesz majd a briteknél

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#88014) jozefgucci1 válasza bugmenot1 (#88012) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért rakott T10-be mert egy ISU152-vel mentetek be szakaszozni ami T8 TD és azt simán berakja T10 be de minimum ugye a T8 . Ez a felállás senkinek nem jó . Neked azért nem mert nem tudsz sebezni azon a szinten és a csapat így -2 tankal indul . Ha lehet azonos szintű tankokkal szakaszozz és akkor nem lesz ez . Amúgy ahogy látom az angol vonalat választottad ami nem rossz sőt , bár elsőre az orosz-amcsi klasszikus vonal lehet jobb lett volna . A kidobálásokra pedig amúgy más is panaszkodik nemcsak itt ,de más hivatalos fórumon is.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#88015) 04ahgy válasza bugmenot1 (#88012) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A trollplatoon miatt rakott tizesek közé, mert oda csak az ISU-152 mehet alapesetben. Biztos szidott a csapatod alaposan.

Ha ki is írja, hogy a World of Tanks.exe működése leállt, akkor a gépen megkezdeném a vírusirtást, hardveres hibaszűrést.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#88016) bugmenot1


bugmenot1
tag

:R még egy kérdés: az mitől van, hogy meglövök valakit, és nem megy le a hp-ja? 100% marad, pedig eltalálom.. én 1-2 lövéstől meghalok :O

[ Szerkesztve ]

(#88017) jagada válasza bugmenot1 (#88012) üzenetére


jagada
őstag

Az ilyen szakaszok esetében a csapattársak gyakran a csata indulásakor már kilövik a ballasztot jelentő alacsony tierű tankokat, szerintem ezt így ne is eröltessétek. Elég idegesítő amikor a t10-es csatában vannak mondjuk t3- t4-es szintű tankok, mert valami idióta beozza őket szakaszba, míg az ellenségnél a legalacsonyabb is mondjuk t8- t9.

PS: Szerintem a felderítő könnyű tankokra nem érdemes repeszpáncélt pakolni.

Olvasgass utána még, hogy mit miért, mert nagyon messziről futsz neki a játéknak.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#88018) Drenadar válasza bugmenot1 (#88016) üzenetére


Drenadar
veterán

Mert nem lövöd át a páncélt. Rossz helyen lövöd vagy gyenge ágyúval / lőszerrel.

Valami kezdőknek való leírást keress

(#88019) jozefgucci1 válasza bugmenot1 (#88016) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Van hogy a lövés talál ,de pattan vagy kritikus lesz. Azaz láncolod-vagy más modult találsz el , és így nem sebeződik vagy ellövöd egy legénységi tagját . Ezek a lövések van hogy sebzés nélkül mennek át . Ez csak AP azaz páncéltörő lövedék esetén van így , míg ott van a HE lövedék ami "robbanós " ezt akkor érdemes használni ha troll ágyús ( nagy kaliberű KV2- SU152 ) tankal mész mert itt ugyan alacsony az átütés ,de ha jól eltalálod az ellent akkor nagyot harap. Főleg az új német TDág és a francia papír tankok nem szeretik a HE lövedékeket. Akkor is érdemes HE-re váltani ha a végjátékban az ellennek kevés a HP-ja és nem vagy benne biztos hogy át tudod lőne egy lövéssel .

UI.: Osztom a többiek tanácsát amúgy , hogy oktató videósorozatot nézz meg és hidd el okosabb leszel.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#88020) gardzser


gardzser
csendes tag

Sziasztok.

Valamelyik nap volt szó az ELC AMX -ről.

Tényleg beteg egy tank ;]

Ha nekem mint kis tudatlan kezdőnek ezt sikerült kihozni belőle akkor el se tudom képzelni hogy 1 profi mire képes ezzel a tankal. :D

(#88021) jagada


jagada
őstag

Melyik az a térkép mod ami mutatja a csata végéig a megsemmisített tankok pozicióját is?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#88022) demerion


demerion
tag

Sziasztok!

Régebben játszottam párat, mostanában elkezdtem megint és egy kis tanácsra lenne szükségem. Pontosan illik rám a nooooooob jelző, próbálok fejlődni és ehhez keresek viszonylag egyszerű tankot. Ezek közül melyikek kezdőbarátak viszonylag? Ami van: Churchill VII, Stug III, Cromwell, Pz IV H. Ami hamarosan meglesz: Chi-Nu, T67, Type T34.

(#88023) jozefgucci1 válasza demerion (#88022) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem a Stug-cromwell -T67 trió nagyon fan . Ezek közül is nagy kedvencem a Cromwell .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#88024) Drenadar válasza demerion (#88022) üzenetére


Drenadar
veterán

Nézd meg melyikkel jobb a statod. A kiosztott sebzés. És azzal jatsz úgy hogy a cél legtovább életben maradni és sebezni.

(#88025) Emu válasza demerion (#88022) üzenetére


Emu
őstag

Nekem a felsoroltak közül a T67 illetve a Cromwell tetszene a legjobban, de azért mind a kettőhöz jó pálya illetve tankismeret kell. Nem tudom orosz ággal hogy állsz, nekem a KV1 nagy kedvencem a mai napig, saját tierben egész bolondbiztos.

(#88026) neato3loco


neato3loco
senior tag

Nem értem ezt. Annyira rossz csapatokat kapok.. Én sem tartozom a jó, sőt az átlag játékosok közé sem, de ez valami szuper lehangoló dolog. Nem elég, hogy nagy tierbe rak be, nem elég, hogy nem vagyok profi, de még a csapat is az igazi "1 perc alatt 4 halott" típus.

Segítsetek könyörgöm, hogy jobb játékos lehessek. :D :R

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#88027) TESCO-Zsömle válasza neato3loco (#88026) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Biztos? Minél jobb játékos vagy, annál jobban fognak zavarni a kevésbé jobbak. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#88028) Drenadar válasza neato3loco (#88026) üzenetére


Drenadar
veterán

Uninstall? Ha ez nem játszik akkor szakasztárs kell, vagy klán/század / stronghold.

(#88029) szbalogh válasza neato3loco (#88026) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem lesz sokkal jobb, csak az egyik probléma szűnik meg :)

Nick: HE_Storm

(#88030) neato3loco válasza Drenadar (#88028) üzenetére


neato3loco
senior tag

Ez az, hogy nincs. :( Mármint szakasztárs. Klán van, de sokan csak délután érnek rá.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#88031) Drenadar válasza neato3loco (#88030) üzenetére


Drenadar
veterán

Keress. Mondjuk itt.

(#88032) neato3loco válasza Drenadar (#88031) üzenetére


neato3loco
senior tag

WOT nick: neato3loco :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#88033) jano_77 válasza jozefgucci1 (#88009) üzenetére


jano_77
nagyúr

KÖSZÖNÖM!
Végre egy értelmes válasz is a felvetésemre! :R
Pontosan így gondolom én is, ahogy leírtad!
Nagyon sajnálom azt az embert, aki felnőtt meglett ffi és élvezi azt, ha folyamatosan csak kilövik, senkit nem tud sebezni, tulajdonképpen semmit nem tud a játékról és mégis nyomatja! Ott az értelemmel komoly gondok lehetnek.

E4-es tanácsokat is köszönöm.
Nem tagadom jelenleg nincs gondom a kreditet illetően, de szeretném minden ágon, amit elkezdtem a T10 tankot elérni és meg is venni! Még akkor is, ha mondjuk a garázsból nem viszem ki, mert nem jó a tank. Másodszor ez most megint 30 goldot jelent a kasszámba és az mindig jól jön. ;) :K

(#88012) bugmenot1: ez a játékból való kilépegetés a WG "tökéletes" munkáját fémjelzi, egy ismert BUG - ők is tudnak róla -, amit nem tudnak, de sokkal inkább nem akarnak kijavítani, mert sokkal fontosabb dolgokon dolgoznak! Az egyiket a tegnapi micropatch-el be is tették a játékba, most már tudsz bejelentkezni FB vagy akár G+ acc-al is. HURRÁ!
(#88016) bugmenot1: ne csodálkozz, hogy mindenkiről lepattansz, és senkit nem tudsz sebezni ha egy ISU152-el mész platoonban! :U

(#88022) demerion: osztom ismét Jozef véleményét és tanácsát! A Stug-T67-Cromwell hármasban szerintem nem tudsz csalódni. Bitang jó mindhárom a saját tierjében, de simán használható fentebb is, mikor magasabb tierbe dob. Nekem jelenleg is meg van minhárom és Cromwell-T67 viszonylag gyakran is szoktam menni - főképp akkor, mikor nagyobb tierben már megcsömörlöttem az agyhalott csapatok miatt. :U
Emu javaslatát is érdemes megfontolni, mert a KV-1 tényleg erős jószág és hasonlóan jó szerintem a T1 HT is amerikai tier5 heavy! Ezekkel még farmolni is tudsz, mert jól hozzák a kreditet, "könnyű" velük játszani.

(#88027) TESCO-Zsömle: ez sajnos tényleg így van. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88034) h1mpi válasza jano_77 (#88033) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Miért kapsz 30 goldot?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#88035) Ukeve válasza h1mpi (#88034) üzenetére


Ukeve
tag

Szerintem arra utalt, hogy nem veszít el 30 goldot a felszerelések átpakolásával, tehát "megkapja" azokat. :)

(#88036) jano_77 válasza Ukeve (#88035) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pont nem erre gondoltam! :N
Klánon belül, ha kifejlesztünk és meg is veszünk egy T9-10 tankot, akkor kapunk 30 goldot!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88037) h1mpi válasza jano_77 (#88036) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Erre gondoltam :)) Fura lett volna, ha lecsupaszítja a T30-at, amikor az egy nagyon jó kis TD t9-ben.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#88038) Ukeve válasza jano_77 (#88036) üzenetére


Ukeve
tag

Na, hát erre nem jöttem volna rá. :P :D

[ Szerkesztve ]

(#88039) Borisz76


Borisz76
veterán

Csak összejött az ász :



[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#88040) szbalogh


szbalogh
őstag

Hi ectar. When would the log-in rewards from US and RU clusters to EU? Im lookin'forward for it <3

There is currently no plans for this. Sorry, I know that's not what you want to hear and I'll get downvotes just for passing that on.

But who knows, "no current plans" doesn't mean never.

Nick: HE_Storm

(#88041) PaJa1


PaJa1
őstag

A hónap 2. felében MAUS ül a fa tetején :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#88042) Dr_Syrex válasza szbalogh (#88040) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az EU cluster megint kimarad a buliból, mert csak :N
Pedig ez a belépkedős event sok embernek jól jött volna, akik pl. prém nélkül játsznak, vagy épp kevés kreditjök van 1-1 felszerelére.
Na mindegy, belehalni nem fog senki, de kicsit azért szúrja az ember szemét.

más
Végre eladtam a Black Prince-t. A végén már csak 5k xp volt hátra, de nagyon felment bennem a pumpa. Folyamatos T9-es csaták, fogyatékos csapattársak, pluszban emiatt én is idegesebben játszottam. Sebessége ugye nincs, mint ahogy átütése sem. A goldot is a hajamra kenhettem, ha már lerohantak a nagyok a végére.
A Churchill VII egy szinttel lejebb valahogy jobban működött nálam.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#88043) jano_77 válasza PaJa1 (#88041) üzenetére


jano_77
nagyúr

ezt hol láttad, mert az EU oldalon még nincs kint!? :F

most mentem T30-al egy csatát a tenger partos, másik oldalon a szőlős pályán. én elmentem szőlőbe, mit ad Isten az enemy nagy része ott jött. nem volt gond, mert szerencsére ügyes játékosok jöttek még oda kb 3, így voltunk 4-en és az artyk, akik rendesen támogattak is minket. 4.283 sebzésnél tartottam, low HP-n eléggé, mikor már csak egy IS volt velem szemben, de sok HP-n. egy IS8-unk ott kevert a közelben, mondom rápingelek, hogy esetleg segíthetne. erre -moderálva- oda ér mögém és szó nélkül kilőtt! :W :W :W Köpni nyelni nem tudtam, mindenki azonnal felháborodott a chatben és kérte a bannolását az ellenféltől is. kérdeztem jóképességűt, hogy ezt mégis miért, de válaszolni nem volt hajlandó csak később, hogy bannoljanak minket, akik kértük az Ő bannolását. a lényeg, hogy ez lett volna a TD15 küldi, mikor is 5K sebzés kellett volna és 2 kill - ez utóbbi már meg is volt ekkor -, de ennek a nyomoréknak köszönhetően nem tudtam már meglőni azt a hiányzó 1 lövést! -moderálva-
Miért csinál ilyet bárki is?!? Egyetlen szót sem írtam addig a chatbe, tehát az sem lehet, hogy bele kötöttem volna! Sértette, hogy rápingeltem, hogy jöjjön segíteni!? :o :W

[ Módosította: #40993792 ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88044) h1mpi válasza jano_77 (#88043) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sajnos van ilyen és elég nehéz lenyelni.... a retardokat se válogatja a játék, de legalább elment egy nap pihire...

(#88045) jano_77: a csapatsebzést beszámolja ilyenkor a küldibe?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#88045) jano_77 válasza jano_77 (#88043) üzenetére


jano_77
nagyúr

MILENKO_SGS (P-KEG) volt a nyomorult, hátha vki összefut vele, az jobb ha vigyáz vele és nem engedi a háta mögé. 2 lövése volt összesen, abból 1 belém (151 dmg) és így ért el 399 dmg-t.
7 Kolobanov medálja is van.......de hogyan az ilyennek?!?

h1mp1: ne gondold! simán ment tovább és még lőtt is, de rövid időn belül kilőtték. nem kapott azonnali bant :( hogy érted, hogy beszámolja-e? nem tudom, de az mit befolyásolna? nem én lőttem őt, hanem Ő engem!? azt hová kellene számolnia, nem értem? :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88046) #43783936 válasza jano_77 (#88043) üzenetére


#43783936
törölt tag

A játékban már látszik a küldetéseknél.

(#88047) jano_77 válasza #43783936 (#88046) üzenetére


jano_77
nagyúr

köszi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#88048) adamgreen


adamgreen
senior tag

öröm nézni ahogy a sok WOT celeb hajokázik a WOW -el .

Mindjárt nyertünk 20 meccsböl 18 at :C

(#88049) h1mpi válasza adamgreen (#88048) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ez valami elképesztően nyugis játék :D ezzel fogok játszani, ha felidegesít a WoT :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#88050) jano_77


jano_77
nagyúr

Ezt muszáj! Szét *asz az ideg! Először a nyomorék IS8, most meg ez:

12 HP!!!!! :Y :W
Volt még egy tank, ami foglalt, de nem értem sajnos oda. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.