Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#182001) #77646080 válasza KISDUCK (#181998) üzenetére


#77646080
törölt tag

A Game Center bal felső sarkában, csak nálam most inaktív, mert játékban vagyok:

(#182002) Pug válasza KISDUCK (#181998) üzenetére


Pug
veterán

Az egész HUN kliens egy nagy félrefordítás :DDD

(#182003) KISDUCK válasza #77646080 (#182001) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi. :R Közben megtaláltam.

(#182004) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Ez most így estére nagyon jó volt....ha minden mellé áll akkor nagyon lehet vele aprítani :R

replay

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#182005) Viktoár


Viktoár
addikt

Ma beléptem, játszottam 2 csatát. Mindkét csata 15:4 -es bukó és szinte az összes lövést misselte az rng. :C
Ilyenkor kell kilépni és hagyni a francba ezt bugos szart. :DDD

Üdv:Viktor

(#182006) peterson79 válasza Bobyjack (#181976) üzenetére


peterson79
őstag

heh, megnéztem a linket és a második hsz tetszik legjobban:

"To simplify the above. Play aggresive, do lots of damage and get lots of kills. The end!"

ennyi :D

(#182007) CirrMee válasza Viktoár (#182005) üzenetére


CirrMee
addikt

Ne gyártsunk összeesküvés elméleteket, megaszonták' pár napja is. Mellélőtted szándékosan az összeset, azt' ennyi. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#182008) h1mpi válasza Viktoár (#182005) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Aki rutinos 10 lövés után tudja, hogy ma lehet vagy nem lehet játszani. Aki nem okos az ilyenkor is játszik tovább :))

(#182009) ooloo válasza Viktoár (#182005) üzenetére


ooloo
őstag

Csak egy a baj .... bármikor lépsz be , onnan folytatod , ahol abba hagytad . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182010) h1mpi válasza ooloo (#182009) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez nem így van :) új nap, új remények ;]

(#182011) Barret001 válasza Viktoár (#182005) üzenetére


Barret001
addikt

7 csatát mentem! Abból 2 döntetlen...42,86% winrate. Mikor jól sebeztem,az vagy bukó,vagy döntetlen lett. Volt már valakinek 7 meccsből 2 döntetlen?

(#182012) ooloo válasza h1mpi (#182010) üzenetére


ooloo
őstag

Nyilván ... de reménnyel vagy anélkül , a "padlássöprés" addig tart , amíg a rászabott HP-t be nem szolgáltatta. . :DDD

Más...

Ha nagyon nem megy ... elő a tüzérrel ! ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182013) Viktoár


Viktoár
addikt

Majd holnap meglátjuk mit dob a gép. :) Bár a ünnepi készülődés miatt lehet hogy be sem lépek.

Üdv:Viktor

(#182014) ooloo


ooloo
őstag

Valahol olvastam , hogy elégedetlen WG a Mauerbrecher eladási statisztikájával ! (?) :Y Ezen mit csodálkoznak .... manapság a közepes tankok uralják a virtuális harcmezőt .És most ismét kapható a Mauerbrecher .... rohan mindenki felvásárolni a készletet ... ;] Vagy mégsem .... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182015) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Frontline-ban 50 pont hiányzott a 30-as szinthez. Utolsó csatában tábornoki rangot kaptam (1200 pont). A "maradék" 1150 pont szerintetek átment a következő tekintélyre? Hát nem... Hát FUWG! :W :W

Amúgy csak egy kérdés: hogyan lehet közlegény rangot "szerezni" úgy, hogy közben három tankkal is játszik az illető? Szívesen megkérdezném már egyszer egy érintettől. Minden csatában és mindkét csapatban van 4-5 ilyen . :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#182016) jano_77 válasza lacibacsi (#182015) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem kicsit bosszantó, mikor a következő szinthez már csak 50 pont hiányzik! Nekem egymás után 4 ilyen frontline csatám volt, már azt hittem szétverek vmit! :W :O

Én tapasztalom azt, hogy jóval lassabban lehet haladni mint az előző Frontline alkalmával vagy tényleg így van és tényleg baromi lassan lehet haladni!? Nagyon nyögve-nyelős így, sosem lesz meg még az Emil 1951-hez szükséges pont vagy szint sem. :( :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182017) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Srácok ki hogy halad a frontlineba? Én eddig mindhárom szezonban behúztam a 30as szintet, de kezdek tőle sírni... főleg úgy, hogy sehol semmi hír a jutalom tankról. :(

(#182018) lacibacsi válasza jano_77 (#182016) üzenetére


lacibacsi
addikt

A nehézséget és a haladást én csak a saját teljesítményemhez tudom mérni. Magam egy átlagos játékosnak tartom és a haladásom is ennek megfelelő: a harmadik etap végére a harmadik tekintélyt szereztem meg.

Hogy lassabban lehet-e haladni? Én pl. sokkal jobban haladtam most, mint az első két szakaszban, ahol először 610, majd 541 pontos csataátlagot hoztam össze, most viszont 810 pontra jött ki a teljesítményem, pedig nem szedtem semmi tiltott teljesítményfokozót...

Az Emil talán elérhető a végéig, de abban egyetértünk, hogy sokkal jobban és/vagy többet kellene játszani ahhoz, hogy a végére elérhető legyen a titkos tank. is.

(#182017) Jokerdapro :

A jutalom tank először a negyedik szakasz után válik elérhetővé. IV. szintű tekintély és 6 tekintélypont után választhatod sz STA-2-t. Szerintem nem szabad kiválasztani idő előtt semmit sem. Játszani kell, próbálkozni (mint a kiskutya :) ) és ha sikerül megcsinálnod a szakaszonkénti egy tekintélyt, akkor októberben begurulhat az Emil és a (szuper)titkos tank is... Viszont ha idő előtt megigényled az STA-t vagy a WZ-t, akkor azok a tekintélypontok mennek a levesbe...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#182019) egyedülülő válasza Jokerdapro (#182017) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Első szezon 15. szint és nem hiszem, hogy eljutok a a harmincig valaha.Valahogy sosincs időm játszani azokon a heteken.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#182020) egyedülülő válasza ooloo (#182014) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Megmondom őszintén a 10 meccsre megkapott mauer-el én nagyon jól szórakoztam. Talán egy vagy két alkalommal találkoztam tizes tankal és zömében 8 asok ellen kellett menni. Saját tierjében, ha elrejti az ember a géppuskanyílást meg a kupolát, igen troll tud lenni a tank. Ráadásul sokan nem is tudják hol kell lőni.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#182021) peterson79 válasza jano_77 (#182016) üzenetére


peterson79
őstag

Persze, hogy több lett, már első körnél ki lett számolva, hogy mennyivel több pontot kell gyűjteni mire elérsz a 30-as szinthez. Fejből nem tudom, de biztos van olyan akinek ez megvan linkben vagy akárhol.

(#182022) Jokerdapro válasza lacibacsi (#182018) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Se a wz se az sta nem motivál. (Nyilván ha csak az a kettő lenne akkor más lenne a dolog.) Az emilre és a csuda tankra hajtok. Persze félek kicsit, hogy egy ekkora volumenü grindért valami trágyával kinyomják a szemünk... ;]

(#182023) lacibacsi válasza peterson79 (#182021) üzenetére


lacibacsi
addikt

Minden körben ugyanannyit kell összegyűjteni. :K

(#182022) Jokerdapro: Hát, azokhoz még kell menni néhány kört...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#182024) ooloo


ooloo
őstag

Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindegykinek ! :DD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182025) jano_77 válasza ooloo (#182024) üzenetére


jano_77
nagyúr

Viszont és én is Minden tankparancsnoknak Kellemes Húsvétot és sok locsolót kívánok! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#182026) h1mpi


h1mpi
nagyúr

CHIRPCHIRP

További legénységi XP csatánként 200% 1 óra (x3)

[ Szerkesztve ]

(#182027) zodo


zodo
nagyúr

Gondolom nem mostanában lesz IX-es vásárlás akció, konkrétabban Brit Heavy ágon?

(#182028) ako001 válasza lacibacsi (#182015) üzenetére


ako001
aktív tag

Az sem rossz:-)
De én marha meg lereseteltem az 5.ik szintre,és utàna jöttem rà, hogy most tolhatom harci tartalék nélkül:-D

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#182029) #77646080 válasza zodo (#182027) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nemrég volt IX-es szintre is kiterjedő akció, nyilván várni kell valamennyit a kövi alkalomra. :)

(#182030) zodo válasza #77646080 (#182029) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi

(#182031) sanya53 válasza h1mpi (#182026) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszi a kódot működik.

Kellemes ünnepeket mindenkinek

(#182032) KISDUCK válasza h1mpi (#182026) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi.

#182025 jano_77: én örülnék a sok locsolónak, az OBJ 430-am folytatja a piromán ámokfutását, nem győzőm poroltóval. :)

[ Szerkesztve ]

(#182033) ooloo válasza h1mpi (#182026) üzenetére


ooloo
őstag

Köszönjük ! :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#182034) Raysen623 válasza lacibacsi (#182015) üzenetére


Raysen623
addikt

Például úgy hogy az RNG őket szivatja legjobban, vagy nincs táras tankjuk.

Én is példának okáért T34 és Löwe prém tankkal megyek, amimellé kölcsönöztem egy T44 FL-t. Vannak olyan esetek amikor 5-6 lövéssel is 0 sebzést ad meg. Pedig ugyanolyan gyenge helyekre lövök mint bármikor máskor. Ujratöltés ugye átlag 10 sec és ezzel elment 1 perc legalább. Tegnap sikerült ismét kapitányi rangot elérnem, de annál feljebb még soha nem jutottam. 14-es szinten vagyok és nem 0-ról kezdtem az eventet.

Az tud nagy babérokra törni aki tele van 8-as light tankkal, ami lehetőleg táras. Elképesztő mekkora védelmet kapnak ugyanis. Lassan gyorsabb lesz a játékmenet mint a COD-ban.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#182035) lacibacsi válasza Raysen623 (#182034) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bocsánat, ha a lelki világodba tiportam, de a te magyarázatoddal sem értem. 3k kombináltra már megadja a századost. Egy fél órás csata alatt -100% RNG-vel is lehet ennyit produkálni. Nem vagyok egy jó játékos, de ennyi még nekem is megy. Táras tankok nélkül... Ja nem, az ELC táras... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#182036) ollie válasza Jokerdapro (#182017) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Prestige 3/24-mél vagyok. Ma megpróbálom elérni a negyediket.

***

(#182037) ollie


ollie
MODERÁTOR

Láttátok, hogy van svéd legénység küldi teljesítésért? https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/april-swedish-event-0419/ [link]

***

(#182038) ollie válasza Raysen623 (#182034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Támadóként úgy szerzed a legtöbb XP-t, hogy foglalsz. Védőként meg úgy, hogy reseteled a capet. Ezek mellett olyan Combat Reserve-t kell választani, ami ezeket segíti elsősorban. Nekem pl az összes tankomon fent van az Engineering (ez ad bónuszt foglalásnál és resetelésénél is), ezen felül, ahol többet használhatok, még az Recon Flight (sok XP-t szerezhető egy jól irányzott reconnal, akár védesz, akár támadsz), és az Inspire a harmadik, mert felgyorsítja a foglalást. Utóbbi helyett lehet, hogy a Heavy Artillery jobb, mert azzal jó lehet resetelni.

Ja igen, és lightokkal nem csak a sebességük miatt jó játszani, hanem ha jól rémlik, kapnak bónuszt capelésre, és persze a legjobbak a spotolásban is.

Ja, és nincs semmi értelme támadóként lőni a célpontokat (nagy lövegeket), egyrészt mert nem ad semmi XP-t, hacsak nem te viszed be az utolsó lövést, de az is csak kis XP-t ad. Másrészt az a lényeg, hogy elérd a tábornok szintet, vagyis amíg nem vagy ott, addig nem jó neked, ha befejeződik a csata. Ezt sokan nem értik meg. Tehát a legfontosabb, hogy minél hamarabb behúzd támadóként a capeket, védőként meg, ha már kevés az idő, hagyni kell az ellenfelet, hogy behúzzák (már amennyiben ,még messze vagy a tábornoktól), hogy legyen még időd XP-t szerezni.

[ Szerkesztve ]

***

(#182039) Raysen623 válasza ollie (#182038) üzenetére


Raysen623
addikt

Erre időközben ráébredtem, de eszem ágában sincs egyetlenként odamenni valahova ahová:
1) el sem jutok mert addigra hulla leszek,
2) ha még oda is megyek senki más nem követi a példámat, mert minden gyorsa tank a térkép peremén lődözget minden irányba.

Természetesen amint meglátom az esélyt egy jó cap-re vagy resetre azonnal rámozdulok és akkor tényleg kapok is valamit. Ettől függetlenül érdekes számomra hogy azok vannak elöl akik 11K-t is sebeznek. Most akkor mire is adja a játék? Sebzésre vagy objektívára? El kellene dönteni mit akarunk.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#182040) ollie válasza Raysen623 (#182039) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Közben még szerkesztettem a hsz-be.

De amúgy rajtad függ, hogy hogy éred el a tábornok rangot. Sebzés is jó, de azzal lassabban éred el, mint ha capelsz, vagy reseteled a capet (bár utóbbi ugye sebzés is egyben). Persze nyilván fel kell ismerni, hogy mikor lehet capelni, mert valóban, egyedül nem szabad bemenni a capbe, hacsak nem hülye az ellenfél.

***

(#182041) lacibacsi válasza Raysen623 (#182039) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha egy bázist foglaló tankot kilősz, akkor arra nagyon sok pontot kapsz. Van, hogy két sráf is meg van vele. Ennyit még az is megér, hogy reset után te is belehalsz.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#182042) peterson79 válasza lacibacsi (#182023) üzenetére


peterson79
őstag

Nem egy dologról beszélünk. Én arra értettem, hogy kör, hogy amíg eléred a 30-as szintet. tudja a fene mi a neve, prestige?? tökmindegy. Már nem olvasok vissza, lehet Jano szövegét értettem félre, Én azt hittem erről beszél :)

(#182043) Barret001 válasza h1mpi (#182026) üzenetére


Barret001
addikt

Kösziiii :)

(#182044) Raysen623 válasza ollie (#182040) üzenetére


Raysen623
addikt

(#182041) lacibacsi neked is.

Köszönöm a jó tanácsokat. Azt hiszem rá fogok állni pár tank kifejlesztésére is ezzel segítve a frontline beli játékot. Engineeringre mindenképp rágyúrok a jövőben. Eddig a bombázásra és ágyúzásra pakoltam a pontokat. Meglátjuk mi lesz. :R

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#182045) lacibacsi válasza peterson79 (#182042) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ebben az esetben igazad van, de Jano szerintem arra gondolt, hogy "nehezebben halad", ami ugye egy szubjektív dolog és például attól is lehet (nálam tuti), hogy egyre jobban idegesít a csapat(társak) töketlensége. Ez meg hozza magával a dekoncentrációt, amitől tényleg nehezebben halad az ember...

(#182044) Raysen623: Nyilván kell hozzá a szerencse és a jó csapat (is), de csak mondom, hogy elkezdtem a következő szakaszt és csupán egy 1. szintű felderítővel csináltam egy tábornok rangot. Ja és a lényeg: francia artyban ülve... ;] Úgyhogy ne add fel! Nincs köztünk Tom Cruise, nincs lehetetlen küldetés... :)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#182046) DVlad válasza Jokerdapro (#182017) üzenetére


DVlad
őstag

Én örültem ennek a játékmódnak, mert pénzfarmolás volt számomra. Karácsonykor 12 millert gyűjtöttem, most meg szinte minden köröm mínuszban van, pedig ugyanazokkal a tankokkal megyek, mivel csak ezek vannak (jgt8.8, jpII, meg egy angol med). Mi változott?

(#182047) ollie válasza DVlad (#182046) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Karácsonykor volt plusz bónusz a feldíszített karácsonyfa után, akár +50% is lehetett creditben. De akkor nem volt frontline. Nincs prémiumod?

[ Szerkesztve ]

***

(#182048) wwenigma válasza ollie (#182037) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Köszi az infót de 6 napon keresztul kell megcsinalni minden nap mind a 3 küldit. :D Top10 XP 1x -> 15000XP megszerzése (talan nem base) -> 30k sebzes kiosztani. Azert ez - ha nem base xp kell - napi 30 csata... :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#182049) popey37


popey37
addikt

nem tudom ki mondta itt, hogy a bázison lévő foglaló tankot ha kilöviöm akkor ugrik akár 2 stráfot is , na hát megcáfolom: 3 bézen álló tankot szedtem ki és közlegényből közlegény lettem, kb. annyit ment fel a rangom mintha sebeztem volna 600 hp-t.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#182050) ollie válasza popey37 (#182049) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem cáfoltál meg semmit.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.