Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#84001) #43783936 válasza h1mpi (#83996) üzenetére


#43783936
törölt tag

Meg lehet szokni, ráadásul az ST-I és az IS-4 majd kárpótolni fog.
Tegnap első nekifutásra megcsináltam a HT15-ös küldit IS-4-el.
5 kill 5300 dmg + 4200 felfogott sebzés.
A csata kb annyi volt:
Lőttem - sebetztem. Lőttek - pattintottam. WTE100 első tár- pattintottam. WTE100 második tár (ez már gold) - beszoptam. :D

[ Szerkesztve ]

(#84002) Dryman


Dryman
aktív tag

Halihó Skacok!
Az Istenért sem akar összejönni az a 6,3millió az IS7-re, vagy az object 263-ra....
Valaki esetleg meg tudná mondani várható-e mostanában tier X-es leárazás?

(#84003) fradi81 válasza Dryman (#84002) üzenetére


fradi81
veterán

hali, nem hinném, mert most volt.

moto g72, Ninebot d28e

(#84004) GeGexx


GeGexx
aktív tag

Tweakerben a multicore disable funkció pontosan mit csinál? CPU-nál csak egy magot enged használni vagy mi?

(#84005) [HUN]Dani válasza h1mpi (#83993) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hasonló negatív élmények után döntöttem úgy, hogy ~120k free xp-t költök rá és inkább kiváltom az ST-I-t.. Sok aranyba fájt, de nem bántam meg egyáltalán.

(#84002) Dryman: Csináld a missziókat. Elég jól lehet vele keresni.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#84006) Departed válasza #43783936 (#84001) üzenetére


Departed
őstag

KV-4-gyel és ST-I-vel is majdnem 60% a WR-em, sok jó mókát nyomtam le velük. Bár tény hogy az előbbi nem volt megtartós a sebessége és a T10 érzékenysége miatt, ST-I viszont máig a garázsban van, elő szoktam venni élvezetes meccsekre az IS-4 mellett ami megintcsak jó tank. Ez a KV-1-->T-150-->KV-4-->ST-I-->IS-4 egy remek line mindenképpen, masszív orosz iparosmunka. :R (Ja és a KV-3at direkt hagytam ki azt nem kedveltem. :N )

(#84007) hpeti84 válasza radi8tor (#83985) üzenetére


hpeti84
csendes tag

Hál' istennek.
Mióta véget ért a mauunika sau ez a topic a legjobb székdobálós műsor idehaza xD.

(#84008) Chris0321


Chris0321
addikt

Fejlesztői hírcsokor #119 és a Stug IV küldetéshez tippek, trükkök, nem olvastam el remélem vannak benne hasznos dolgok is.

(#84009) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Másnál is felmerült az a bug, hogy nem tud tankot eladni, mert a kis ablaka bezárja magát? :)

(#84010) iwu válasza h1mpi (#83993) üzenetére


iwu
addikt

fullosan már nem lesz rossz.
viszont az utána jövő st-1 nekem a kedvenc tankom volt eddig. is-4 is nagyon faja lett, miután ráéreztem.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#84011) [HUN]Dani válasza Chris0321 (#84008) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A női legénység "elit alakulat" képessége 0. képességnek számít, vagyis a következő képesség olyan gyorsan képződik mint az első képességek. Na ez fel sem tűnt eddig..

magyarsrac

(#84012) GeGexx válasza SoulReaver (#84009) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Mit akarsz eladni? Mert a most kapott 8 bites tankokat nem lehet.

(#84013) Departed válasza iwu (#84010) üzenetére


Departed
őstag

ST-I-ben az a jó hogy a játék minden tankja ellen megállja a helyét (10-esek ellen is) mégis játszik bőven pl. T7-esek ellen, nem úgy mint az IS-4. A jó gundep is fontos, meg hogy egy igazi mindenes heavy. Amíg nem nerfeli halálra WG "barátunk" addig megtartom a jó legénységével együtt funolni. :K

(#84014) jozefgucci1 válasza GeGexx (#84012) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Kolegából többet nézek ki ennél !

Baret .: Játék közben is többen kérdezték ezt a napokban , hogy nem tudnak tankot eladni és most nem a 8 bites tankokra gondolok. Tegnap nem voltam ,de a klánból többek is ugyan ezt mondták . Lehet valami mod kavar be .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84015) h1mpi válasza Kakumix (#84000) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pedig valamivel meg kell csinálnom a missziót, legalább a "fogj fel annyi lövést, mint az életerőd és sebezz 1000-et".

(#84016) szbalogh válasza SoulReaver (#84009) üzenetére


szbalogh
őstag

Ctr+C majd Ctr-V kombóval másold be az összeget gyorsan ;)

Nick: HE_Storm

(#84017) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Úgy tervezem, hogy elkezdek egy páncélvadász ágat, csak még nem tudom eldönteni melyik legyen az. Már több mint 3000 csatán túl vagyok, de ezt kihagytam. Ezen a vonalon egy teljesen kezdőnek mit ajánljátok mivel kezdjem, melyik tűnik a legegyszerűbbnek?

Köszi, sziasztok! :R

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#84018) #43783936 válasza h1mpi (#84015) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ezt a küldit én T29-el csináltam meg második nekifutásra, de a T32-nek se jelenthet problémát.
A KV-4-el is nevetve meg lehet csinálni, ha véletlenül topnak tesz be.

krysztyan : Szerintem a Hellcat-Proto-T30 vonal a legjobb, és itt van a legkevesebb szenvedős vas.

[ Szerkesztve ]

(#84019) h1mpi válasza #43783936 (#84018) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Legalább a tankok jók akkor hozzá :D Már csak nekem kell tudni megcsinálni. ;]

Mondjuk Nekem a spotolj fel 1000 dmg-et se megy a Leopardal, mert nincs 6. érzék és fogalmam sincs mikor vesznek észre

[ Szerkesztve ]

(#84020) emre válasza SoulReaver (#84009) üzenetére


emre
veterán

igen, tudnak róla......

selling tanks bug?

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#84021) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Egy egyszerű kérdésem lenne, létezik még az a tömörített textúra pakk ami még régebben volt?
Sokat változott a játék gépigénye az elmúlt 1 évben? Tapasztalatok erről?

Press "F" to pay respects.

(#84022) echterion válasza h1mpi (#83993) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem sem jött be. Csak az IS4 miatt vettem meg, de nem tudom rávenni magam, hogy átszenvedjem magam rajta. A német nehezeket imádom és megy is velük, de ezzel a ruszki ronccsal nem megy, pedig már kifulloztam.

**********

(#84023) Djuree válasza krysztyan (#84017) üzenetére


Djuree
félisten

egyértelműen ruszki td vonal sztem a legkönnyebb, a nagy alfa miatt. abból is a obj268 felé vezető út. bár a másik nyitott t10 td meg jobb...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#84024) jozefgucci1 válasza krysztyan (#84017) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem most a német ágat kezdeném elsőre. Az orosz ágon a 268 az lebutított foshalmaz lett szerintem . A 263-at dícsérik ,de az oda vezető út T6 után borzalom. Franciákat én a T6 nál abba hagytam mert az egy borzalom abban a kategóriában . Amcsiknál mindkét ágat végigvittem és nagyon bejött .A németeknél WTE szintén megvan , bár most hogy jön a TD nerf így nem is tudom .

Djure .: Mentél te mostanában a 268-al ? Mi Baret50 fórumtársal szoktunk menni és nekem igencsak felemás érzéseim vannak . Inkább Tier9-es WT mint T10 OB268

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84025) PR0JECTNR56 válasza SoulReaver (#84009) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

(#84026) h1mpi


h1mpi
nagyúr

LT-10-es küldit melyik pályán lehet megcsinálni és hova álljak, mert mindig észre vesznek...

(#84027) Djuree válasza jozefgucci1 (#84024) üzenetére


Djuree
félisten

azt tudom hogy fos a 268, még a 704 is jobb sztem t9-ben, mint t10 ben a 268. de addig meg mindegyik jó gép. :K
sztem a francia td-k jók, nekem a t9 foch volt szenvedés, de a 155-ért megérte. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#84028) krysztyan


krysztyan
tag

Köszi mindenkinek a válaszokat! Ahogy látom több lehetőség is van, bár persze mindenkinek más játékstílus fekszik meg magának kell megtalálni hogy számára melyik a legmegfelelőbb! :C :R

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#84029) SoulReaver válasza GeGexx (#84012) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nemmondod!!! :D :C :C

(#84030) GeGexx válasza SoulReaver (#84029) üzenetére


GeGexx
aktív tag

:B

(#84031) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#84024) üzenetére


SoulReaver
veterán

Főleg az a baja, hogy minden átlövi, lassú a lövedék és a célzás is... papíron halál pontos, de olyanokat lő mellé, hogy egy az egyben eladnom mindjárt megint XD

[ Szerkesztve ]

(#84032) Dryman válasza [HUN]Dani (#84005) üzenetére


Dryman
aktív tag

Küldetéseket lehet újracsinálni valahogy ha azt szeretném hogy a 2. feltétel is teljesüljön???

(#84033) sith7 válasza Dryman (#84032) üzenetére


sith7
nagyúr

igen lehet, rákattintasz, és újraindítod

(#84034) slett27


slett27
addikt

Segítségeteket szeretném kérni. Elakadtam az új küldetésben. HT-7 -nél 1000 HP sebzés és az ellen foglalásban való részvétel, már milliószor megvolt, de sohasem adja meg. Más is járt így ? Vagy bugos ez a rész ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#84035) Dryman válasza jozefgucci1 (#84024) üzenetére


Dryman
aktív tag

Az orosz td ág meglepően szopatós volt számomra is...direkt nem választottam a su 152-es vonalat, hanem a másikon a Su100M1 felé indultam, ezt a td-t még szeretni is lehet, a hátsó kupola sok esetben szivatós, városi pályákon szinte kizárt hogy kibújva egy sarki háznál érvényesülni tudj vele....rá kellett jönnöm hogy a Su-100M1 és a Su 101 is egy egészen más harcmodort kíván mint a jó kis elődjük a Su-100.
Ami nekem a legnagyobb csalódást okozta az a 9-es Su-122-54 volt....ezzel tényleg csak kiszenvedni lehet a 10-es Object 263-at...valahogy mindig megtalált egy felderítő, és hiába a fordulékonysága és gyorsasága a Su-122-54-nek hamar leamortizált az ellen szinte mindig. Valahogy úgy éreztem nincs meg benne az a nyers erejű pusztítás mint a másik ágon lévő object 704-nek....töltési időben nem sokkal jobb a top ágyú rajta, viszont fele akkorát sebez....sok-sok goldot lövöldöztem el vele mire kihúztam a 263-at.
Az Object 263 még nincs meg, csak a fejlesztése van készen...remélem hozza majd azt amiről annyian áradoznak, mellesleg a 263-at nem nerfelték agyonra, úgy mint a 268-at...

(#84036) sith7 válasza slett27 (#84034) üzenetére


sith7
nagyúr

végig ott voltál a foglalásnál ?
mert az is számít ... 1000 dmg + sikeres elfoglalás, amiben részt veszel

(#84037) Dryman válasza sith7 (#84033) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszönöm! ez jó hír, így kb a bennmaradt 600K kreditet is megpróbálom összegyűjteni!

(#84038) slett27 válasza sith7 (#84036) üzenetére


slett27
addikt

Nem voltam ott végig, foglaltam picit, aztán gyaktam tovább. :D

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#84039) szbalogh válasza slett27 (#84038) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha kimész a körből olyan mintha ott se lettél volna. Csak az számít ha bent vagy amikor vége a meccsnek. Nem csak a küldetés miatt, amúgy is.

Nick: HE_Storm

(#84040) Dryman válasza slett27 (#84038) üzenetére


Dryman
aktív tag

Vegyél vissza a lelkesedésből...és foglald végig az ellen bázisát.....bár...ha az avatarod helytálló :) akkor ez igencsak nehéz egy örökmozgó számára ;)

[ Szerkesztve ]

(#84041) sith7 válasza Dryman (#84037) üzenetére


sith7
nagyúr

Sok sikert hozzá :R

slett27
Hiba volt ;]

(#84042) slett27 válasza sith7 (#84041) üzenetére


slett27
addikt

"Vegyél részt"... nem egyértelmű. :) Köszönöm a segítséget ! Bár a Stug IV nem valami nagy szám, aszongyák.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#84043) Akcok94 válasza slett27 (#84042) üzenetére


Akcok94
senior tag

de egyértelmű, vegyél részt szóval legyen cap pontod, ha ott hagyod akkor nullázódik.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#84044) jagada


jagada
őstag

Melyik tankot vegyem inkább KV-4 vs T32??? :F :F

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#84045) Tuja1


Tuja1
aktív tag

Már jó ideje olvasom ezt az üzenetet:
Biztonsági okokból kérlek adj meg telefonszámot a felhasználói fiókodban.

Nos mivel szolgáltatót váltottam így már az az email cím sem él ahol ezt megtehetném.(szolgáltató email fiókjáról regisztráltam)
Tudnátok tanácsot adni, hogy mi ilyenkor a teendő?

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

(#84046) DiszNóÓl válasza jagada (#84044) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Attól függ...
Ha tornyozni akarsz T-32.
Ha keményebb tank kell akkor KV

HATER

(#84047) sith7 válasza slett27 (#84042) üzenetére


sith7
nagyúr

ez egy dolog, de utána jönnek még küldetések, amik kreditet adnak, és T28 - at :)

(#84048) Tomi0703 válasza jagada (#84044) üzenetére


Tomi0703
őstag

KV-4 egy nagy szar szvsz. T32 kivalo tank, azt valasztanam. Viszont utana ST-I a jobb az M103-mal szemben viszont nincs olyan nagy kontraszt ott a ketto kozt mint a ket 8-asnal.

[ Szerkesztve ]

(#84049) sith7 válasza jagada (#84044) üzenetére


sith7
nagyúr

KV4 - et túl kell élni , az utána következő 2 tank kárpótolni fog érte :K

(#84050) Akcok94 válasza sith7 (#84049) üzenetére


Akcok94
senior tag

miért szidja mindenki a kv4-t, én szerettem azt a tankot.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.