Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#168001) ollie válasza kukulec (#167997) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A T-62A egy brawler, a K-91 inkább scout és sniper.

***

(#168002) jr1994 válasza kukulec (#167997) üzenetére


jr1994
addikt

430U :D de még mindig inkább bármi, mint a K91.

Kchryss: a Skodát mindenképp, a többit én nem venném meg :)) A kínaiaknál csak az 5A-nak látom értelmét. A többi közül azt vedd amelyikből érdekel a 10-es. Ja, az olaszok jók, azokra feküdj még rá szerintem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168003) galervin93 válasza Viktoár (#168000) üzenetére


galervin93
őstag

Hát pont ezeket a szitukat kell megtalálni, ahol használni lehet. A leggyorsabb, lerohanós meccseket leszámítva mindig van lehetőség 2-3-4 nagy pukkantásra - ekkor kell lenni jó helyen.
Meg is lett az első jobb csatám, huszadik meccs, nyolcadik győzelem.

Elnézést, hogy minden intim részletét közlöm a kapcsolatunknak, de imádooom. :D
Úgy érzem egyébként kezdem felvenni a ritmust. Nekem nem jön be az only HESH, én alapjáraton AP-val nyomom, és emellé szúrok helyzettől függően HESH-lövéseket. Számomra így jobban működik, Conway-jel is így csináltam. Jó lesz ez is. :))

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168004) kchryss válasza jr1994 (#168002) üzenetére


kchryss
addikt

Skoda, udes, emil és az olasz tank biztos. A többire szerintem nem is marad kreditem.

Az előbb elkezdtem a rankedet. Első ranked csatámban 1874 hp-ról durrantottam el egy IS-7-et, majdnem beszartam akkorát robbant előttem. :DDD
Nagyon jó lett a VK azzal, hogy a 2 hordó már nem gyenge pont az oldalán. Felpattintom rá a villámos klán festést és majd mindenki be fog fosni tőlem. ;]

szerk.
Op-nak nem nevezném, de gyönyörű. :)

[ Szerkesztve ]

(#168005) kukulec válasza ollie (#168001) üzenetére


kukulec
őstag

ha csak rohani és lődözni szeretnék, akkor tehát a 62 a nyerőbb. az amerikai vonal jobbnak tekinthető?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#168006) kchryss válasza kukulec (#168005) üzenetére


kchryss
addikt

A T62A jelenleg sehogy sem nyerő. Az obj140 mindenben jobb egy kicsit, ezért a 62a jelenleg nem nagyon van használva.
Az obj140 a legjobb mindenes med, lehet vele futkározni, flankelni, snipe-olni, közelharcolni és felderíteni is. A 430U lassabb, de páncélozottabb, ha a közelharcot szereted és sokat rambózol akkor az lenne a nyerő. A K91 papír, így az csak akkor jó ha messziről szeretsz lövöldözni, gyakorlatilag td-t játszol egy med-del.

Amcsi med ág teljesen más, jó kezekben az is nagyon hatékony tud lenni, de kezdőknek/újrakezdőknek inkább a ruszki a javasolt.

(#168007) ImpersonatoR

Na mi van, hh megint beraktak a leFH artyt ? :) Nem jött elég pénz egy hete belőle biztos.

[ Szerkesztve ]

(#168008) jano_77 válasza jr1994 (#168002) üzenetére


jano_77
nagyúr

ennyire rossz volna a K-91! ezért olyan ritka játékban mint a fehér holló? :F
pedig az Obj.430 II egészen megtetszett a végére. Van olyan jó mint ez?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168009) jano_77 válasza kchryss (#168004) üzenetére


jano_77
nagyúr

mennyire játszható amúgy a RANK-ed?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168010) kchryss válasza jano_77 (#168009) üzenetére


kchryss
addikt

Annyira mint a random, itt is ugyanazok játszanak többnyire. :D

Ha érdekel belenézhetsz Tankelit adásába: [link]
Most nyomja élőben, 7-es szinten jár a létrán. Magyar, jó játékos és beszélni is tud ha néha megszólal. :)

[ Szerkesztve ]

(#168011) Viktoár válasza galervin93 (#168003) üzenetére


Viktoár
addikt

Nekem még nincs meg a kukáskocsi, de az FV td megvan. Én is az AP-t részesítettem előnyben, a HESH-el szemben.. :N Drága és nagyon ritkán üt át, akkor inkább a biztos ~1100 .

Egyébként mindenki azt mondja hogy a HESH-el kell használni, de mostanában a repeszrombolót viszem. :DDD Baromi troll cucc. :C

Például a Type 5-nek 74mm az átütése és 1400 dmg a prémium lőszer sebzése. Ennek a repesze ami filléres dolog, 92mm és 1750 a sebzése és a robbanási sugara is jóval nagyobb. Igaz hogy lassabban tölt mint a Type 5 de ha trollkodni akarsz akkor én ajánlom a repeszt bele. Az is7-et úgy szeded ki 700 hp-ról fillérekért (1900 kredit) hogy könnyek szöknek a szemedbe. :C

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#168012) jano_77


jano_77
nagyúr

most mentem egy Rangsorolt csatát, mondom kipróbálom. Mit ad Isten Zolee70 fórumtársunk is a csapatomba került. ;) A végén ketten maradtunk és nyertünk.
De nem emiatt írtam ezt be, hanem hogy az Obj.268 v4 felé aki tart húzza be gyorsan a kéziféket és keressen másik tankot amit szeretne, mert ezt rohadt mód tönkre vágták! :W
Forduló sugara kb mint a 7-es csuklós busznak, hanem rosszabb! Lomha szar! A lövege is ku**ára el lett cseszve, semmit nem talált el. Tőlem zengett a környék, ahogy üvöltöttem mérgemben. :U :O FUCK WG

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168013) kchryss


kchryss
addikt

Azért az sokat elárul a wot streamer közönségről, hogy streamel most élőben skill4ltu, mailand, circon, mouzakrobat, straikoiD, inspirer vagyis egy csomó baromi jó játékos és mégis aktep-et nézik a legtöbben akinek a nézettsége abból fakad, hogy rage-el össze-vissza, folyamatosan káromkodik és hangosan röhög.

(#168014) Papooo válasza jano_77 (#168008) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha bejött a 430 II, akkor tetszeni fog. Gyakorlatilag ugyanúgy kell használni.
Azért ritka, mert aki még a régi vonalat húzta ki, nem biztos hogy visszaveszi a kilencest, hogy ezt is kifejlessze.
Aki pedig most kezd bele abba a vonalba, az jó eséllyel feladja a heres szinten a küzdelmet.
Azt a rettenetet én is eladtam párszor. :DDD
Nem egyszerűek ezek a hátsó tornyos medek. :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#168015) jano_77 válasza Papooo (#168014) üzenetére


jano_77
nagyúr

én az Obj.416-al voltam úgy, hogy 3x adtam el és vettem vissza, mire kellő erőt éreztem magamban, hogy végig menjek rajta. Végére megkedveltem :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168016) Barret001 válasza kchryss (#168004) üzenetére


Barret001
addikt

"Op-nak nem nevezném, de gyönyörű" A statisztikái szerint pedig OP :)

(#168017) Atti777 válasza Barret001 (#168016) üzenetére


Atti777
senior tag

Valószínűleg azért, mert nyereménytank, így átlag vérpistikék nem húzzák le a statját

Путин, иди нахуй!

(#168018) kchryss válasza Barret001 (#168016) üzenetére


kchryss
addikt

Ha megnézed a statjait azoknak akiknek megvan a Pz.Kpfw. VII és a VK 72.01 (K) is akkor azt látni, hogy általában a Pz-vel jobbak a mutatók. Vagyis a sima Pz jobb tank (legalábbis a pár patch-csel ezelőtti vk páncélbuffig jobb volt). A globális statja azért gyengébb a pz-nek, mert azt bárki kihúzhatta míg a vk-val 80%-ban jó játékosok játszanak mivel cw reward tank. Egyébként az összes cw reward tanknak nagyon jók a muttói függetlenül attól, hogy maga a tank egy hulladék, mint például a T95E6.

(#168019) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

Karácsonyig várható még valamikor prémium fiók leárazás?

Nem vezetek statisztikát az akciókról, a Cavinton-t meg elfelejtettem szedni, így nem emlékszem, hogy mikor is szokott lenni egyébként prém akció...

Fogyóban vannak a napjaim és jó lenne meghosszabbítani, ugyanakkor jó lenne olyan kedvezménnyel, mint ünnepek idején szokás...

:R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#168020) CirrMee válasza lacibacsi (#168019) üzenetére


CirrMee
addikt

Múltkor kaptam 30% -os kupont, be is izzítottam egy 180 napos prémet. 200 felett vagyok éppen, majd karácsonykor lesz megint bevásárlás. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#168021) jr1994 válasza jano_77 (#168008) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem nincs meg, de azt hallom sokan szidják, meg ugye ez elvileg egy sniper tank lenne, csak az a baj hogy ebben a játékban a pontosság nem létező fogalom.

Rankeddel várjatok egy hetet, akkor szerintem könnyebb lesz haladni.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168022) jano_77 válasza kchryss (#168010) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon igaz az első mondatod: mint a random! Pontosan ugyan olyan tré az egész! Egy rakás szar, élvezhetetlen fos. Eljutottam a 3. rangig, majd szépen lassan vissza értem a kiinduló állapotba. Agyatlanabbnál agyatlanabb csapatok, semmit nem bevivő lövegek - első görgőt lőttem és nem hogy nem esett le, de simán gurult tovább a tank. Pedig közvetlen közelről lőttem, tehát nem arról volt szó, hogy 400 m-ről nem oda sikerült.
Jól indult, de azóta egy förmedvény az egész. Sok sikert hozzá Mindenkinek. :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168023) jimmy74 válasza lacibacsi (#168019) üzenetére


jimmy74
őstag

Hol van még karácsony....
Lesz addig itt minden végső leárazás . ;]

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#168024) lacibacsi válasza CirrMee (#168020) üzenetére


lacibacsi
addikt

Éppen ma kaptam egy mindenre beváltható 10%-os ( :W :W :W ) kupont...

(#168023) jimmy74 Adok nekik 41 napot... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#168025) DVlad


DVlad
őstag

Ritkán panaszkodom, elnézést! Ezen is inkább nevetek, komolyan. Nem emlékszem, hogy lett volna ilyen csapatom valaha.:D

(#168026) Papooo válasza DVlad (#168025) üzenetére


Papooo
senior tag

A múlt héten volt Malinovkán egy csatám Stansard B-vel, amikor a csata elején kicsapott a saját csillagrombolónk.
Még az volt a szerencse, hogy addigra már két sebző lövést leadtam, így én lettem a csapatomban a legtöbbet sebző.
Felemelő érzés volt. :DDD

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#168027) ooloo válasza DVlad (#168025) üzenetére


ooloo
őstag

Mit panaszkodsz .... ilyen köre mindenkinek van . :DDD

Veled még nem történt olyan , hogy nullázol ? A csapatodban több játékosra rájár a rúd . Egyszer fenn , egyszer lenn .... régi motoros vagy tudhatnád .

Amúgy ez van , ha a toptier tank hátul kempel ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#168028) jimmy74 válasza DVlad (#168025) üzenetére


jimmy74
őstag

Így könnyű annyit is lőni,hagytak neked bőven :D

WoT:jimmbo

(#168029) Jadro


Jadro
veterán

Obj 277 in da house, kíváncsi leszek. Most ennyi fért bele a leárazásokba, a többitől még messze vagyok.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#168030) Jokerdapro válasza galervin93 (#167987) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Azért amikor a jagpanzi meg a wz5A hasiján beszalad a HESH az azért boldogsággal tölti el az embert. ;] A lőszer váltás dologban maximálisan igazad van. Jah ugye a kredit állományodtól elköszöntél már??? :DDD Éhes a picike. ;]

(#168031) zodo


zodo
nagyúr

E50 melyik lövegét érdemes használni 88 vagy 105mm?

Rátehetném free-ből a nagy tornyot + 105mm-t de "feleslegesen" nem tenném, inkább az Italy ág elejébe tolnám bele.

(#168032) galervin93 válasza Jokerdapro (#168030) üzenetére


galervin93
őstag

Ne is mond, már-már megalázó a dolog, tiszta nem normális ez a gép. :DDD Igaz tegnap már nem kellrtt volna hajtanom, borzasztó fáradt voltam (éjszakás után nem pihentem semmit, 30+ óra ébrenlét után ne játszatok! :)) ), az átlagsebzésemet jól levertem 3000 alá, de legalább a wr is maradt 35% 40 csata után, szóval totál megérte... :N De ettől függetlenül is marhára élveztem, akkorákat lehet vele trollkodni... És igen, zabálja a kreditet, bár AP-val kombinálva nem vészes. Inkább a puding ami drága lesz, muszáj leszek farmolni, hogy vehessek pár százat majd akcióban. :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168033) jr1994 válasza galervin93 (#168032) üzenetére


jr1994
addikt

Jaja holnap reggel érek haza nyaralásból, betárazok majd én is ellátmányból. 7 millió kredit várja hogy elégessem :))

Zodo: az E50-et a 105-ös ágyúval kell használni, döntsd el hogy rászánod-e a free-t. Amúgy én megbántam hogy csak a 7-es olasszal kezdtem, elég lett volna a tier 5 vagy 6. Így a Standard B-t stockként kellett kezdenem, az annyira nem esett jól.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168034) Jokerdapro válasza galervin93 (#168032) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Én még nem éreztem rá maximálisan a Ap-HESH mikor hogyra, ezért futok bele a drága körökbe, mondjuk puding még van egy pár darab. :DDD És igen a legszarabb mikor hulla vagy de úgy gondolod hogy le KELL ülnöd játszani, nah az a világ legszarabb döntése. :DD
jr1994: tegnap felszabadítottam vagy öt milla kreditet, nagy javító+nagy eü csomagból( vészhelyzetre van még kb 7-8 millió kredit ilyen formában tartva. ;] )

#mindenki: ma is 5 órától van ranked? Valami rémlik, hogy hétvégén talán hamarabb. Erről tud valaki valamit? :B

(#168035) jano_77 válasza Jadro (#168029) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem begurult szintén Obj.277, Rhm.Pzw, Kranvagen.
Várományos még a K-91 illetve Sheridan.
Maradt most még 7.9 millió kredit és van 3 eladásra váró tank (P.43 tér, Pantera és a jó öreg Ru-251). Persze ezeket csak akció után adom csak el - hamár ennyire balek voltam, hogy tegnap a Ru-t elfelejtettem :((( - viszont kell majd venni még felszerelést és fogyóeszközt is.
Viszont most hétvégén prémium tankok fognak kigurulni a garázsból és kredit farm lesz.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168036) h1mpi válasza jano_77 (#168035) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Ru-t ne add el és már késő, de az RHM-et ne vedd meg :o

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#168037) zodo válasza jr1994 (#168033) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi.
Olasz ág nem vonz annyira de ha felrakom a free xp akkor már nem is kell sokat agyalnom rajta hogy hova szórjam a maradékot.
Nekem valahogy írtó lassan gyűlik, mostani 98k is 50k küldetés nyeremény és akciós átváltás árán lett.

(#168038) inferno88


inferno88
őstag

T-10 a garázsban, még visszahúzom a legényeket 100%-ra. BL-9-cel szenvedés? Melyik modulokra érdemes free xp-t eltolni? Ha stock-ként sem szenvedés, akkor nem bánom a free megtartását.

Semper fi!

(#168039) DVlad


DVlad
őstag

Jött az ívhegesztés, ahogy vártam. 😀
Komolyan nem voltam még olyan csatában 9-es tankkal, ahol az 1000-et nem éri el senki.
A minap volt 2x is olyan, hogy a fél csapat nem mozdul 1 percig. Egyáltalán, mintha nem csatlakoztak volna. Az kemény bug.

(#168040) Chris0321 válasza zodo (#168031) üzenetére


Chris0321
addikt

A 105 mm-essel.

(#168041) kchryss válasza Jokerdapro (#168034) üzenetére


kchryss
addikt

16-tól van ranked éjfélig.

(#168032) galervin93:
Az ilyen lassan töltő többféle tölténnyel rendelkező tankoknál érdemes kihúzni a töltőre azt a perket amivel válthatsz a lőszertípusok között.

[ Szerkesztve ]

(#168042) kukulec


kukulec
őstag

hogy lehet meggyorsítani a fejlődést? 2-300 xp-ket kapok. az normális?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#168043) Chris0321 válasza kukulec (#168042) üzenetére


Chris0321
addikt

Minél többet kell sebezni, igyekezz kb. a saját hp-d összehozni. A prémium fiók is hozzátesz +50%-ot ha van rá kereted.

(#168044) jr1994 válasza kchryss (#168041) üzenetére


jr1994
addikt

Sőt elvileg kb az az egyetlen perk, aminek összeadódik a hatása ha két töltősnek is megvan. Én mondjuk sosem próbáltam, kevés tankon van két töltő.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168045) kchryss válasza jr1994 (#168044) üzenetére


kchryss
addikt

Ingame leírás szerint nem adódik össze, de amúgy nem is értem, hogy mi adódna össze. Ez egy perk, ha eléri a 100%-ot akkor működik és fix-en megvan hogy mit csinál. Töltésciklusonként 1x tudsz lőszert váltani anélkül, hogy újrakezdődne a töltés.

Megvettem a 9-es skodát. Hát sokat nem fogok mostanában menni vele. 85e xp kéne a táras ágyúhoz nekem meg csak 15e free xp-m van. :O

(#168042) @kukulec:
Elsősorban nyerni kéne, akkor kapsz sokkal több xp-t, de ez sajnos nem csak rajtad múlik. Bal felső sarokban a nevednél tudsz aktiválni személyes bónuszokat, így például xp bónuszt is ami 1 vagy 2 óra hosszan megnöveli a kapott xp-t. Viszont ez is akkor ér sokat ha többnyire győztes csatában vagy amikor aktiválva van.

[ Szerkesztve ]

(#168046) kukulec


kukulec
őstag

köszi! tehát simán telhet hetekbe egy szintlépés. amúgy most egész jól kapok, csak azzal nehéz mit kezdeni, ha 4-esként 6-os tank ellen vagyok.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#168047) galervin93 válasza kchryss (#168041) üzenetére


galervin93
őstag

Bizony. :K Ahogy eladatam a Conwayt ezzel kezdtem a legényeken a skillek/perkek újraosztását. Be is adta már nem egyszer, sőt volt csata ahol kétszer is, azért 20+ mp töltésnél bizony jól jön. Illetve azt is kiosztottam, ami kevés hp-nál gyorsíto a töltésen (adrenalin roham vagy mi).
Sajna most pár nap kimarad, majd valamikor jövőhéten lesz időm játszani.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168048) Puculo


Puculo
aktív tag

Az invite kódok hogy működnek? El tudná valaki magyarázni? Előre is köszi.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#168049) kchryss válasza Puculo (#168048) üzenetére


kchryss
addikt

Új fiók regisztrálásakor lehet megadni az invite kód-ot. A lenti képen a bekeretezett részen. Ahogy a nevében is benne van ez csak új fiókhoz jó, a már meglévő fiókodra nem kapsz érte semmit.

(#168050) vJokka válasza kchryss (#168045) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nálam azt írja, hogy növeli az esélyt:

Wot wiki szerint 17% egy töltő esetén és 34% kettőnél.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.