Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#160001) h1mpi válasza Jokerdapro (#159998) üzenetére


h1mpi
nagyúr

APCR-el a 180-as átütés elég jó tier5-ben... a puha tankokra meg az alap 110-es is jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#160002) #77646080 válasza ollie (#160000) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ha így lesz, cseppet sem bánom.

A német járművek után az oroszok a kedvenceim (IS-ágak, végig; T-34 és fölfelé medek, ISU-ág végig). Ezekkel jobban játszható lesz a game, ha beigazolódik, amit írtál.

(#160003) krisz74


krisz74
tag

Üdv!
Szerintetek hány géppel lehet egy internetkapcsolattal egyszerre feljelentkezni játszani? Tehát van egy lanparty, ahol van internet. Lennénk kb 8-an. Működhet?

(#160004) h1mpi válasza #77646080 (#160002) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is örülök, mert most pont az orosz Med és HT ágakat húzom. Az artynak mind1 milyen a terep :DDD

(#160005) h1mpi válasza krisz74 (#160003) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nincs ilyen limit, nem nézi a szerver ezt. Annyi a lényeg, hogy egy acc egyszerre csak egy gépen lehet bejelentkezve.

(#160006) po1son


po1son
addikt

skill4tu gangbang

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#160007) krisz74 válasza h1mpi (#160005) üzenetére


krisz74
tag

ok, köszi.

(#160008) e-newsee válasza krisz74 (#160003) üzenetére


e-newsee
addikt

Simán működhet, ahogy h1mpi írta, de azért, ha 8 gép egyszerre lanban játszik, akkor nem árt a jó internetkapcsolat jó sávszélességgel, de talán a legfontosabb a megfelelő router. Egy olcsó alsó kategóriás routert ennyi cucc egyidejű kommunikációja már nagyon le tud terhelni. És nem a sávszélesség elosztásával lehet gond, hanem a routing feladatok kiszolgálásával.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#160009) jr1994 válasza po1son (#160006) üzenetére


jr1994
addikt

Annyira jó az új TD hogy még Swamp déli bázisról indulva is nyerni tudott vele :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#160010) zodo


zodo
nagyúr

Nagy BC is annyira motor sérülékeny mint a kis tesó?
Minden harmadik csatában tuti sérül min. 1x de van pl. ma is, csatánként 2x.

(#160011) po1son válasza jr1994 (#160009) üzenetére


po1son
addikt

Elégé túltolták, skill4tu is azt mondta mai nap újra kéne egyensúlyozni, durvábban lehet vele darálni randomban, mint tavaly a OP maus-al. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#160012) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Durva lesz ez az 1.0, pláne igy az új OST-vel, masodjára nézem végig, alkottak a srácok. :Y

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#160013) jano_77


jano_77
nagyúr

Élmény ma játszani, olyan "csodálatos" csapatokat dob a gép:


Mind1 volt melyik szerverre léptem be/át! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#160014) #77646080 válasza wwenigma (#160012) üzenetére


#77646080
törölt tag

A házfalhoz támasztott bicajnál (Lakeville), ledobtam a láncot... WOW! :D

(#160015) jr1994 válasza po1son (#160011) üzenetére


jr1994
addikt

Meg is vettem akciósan ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#160016) ollie válasza #77646080 (#160002) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És az miért lenne jó a játéknak, ha az amúgy is OP tanokat még jobban buffolják? Nekem a medek közül az oroszokkal van a legnagyobb winrate-em, ráadásul még magasabb is, mint más tankosztályokkal, pedig nem mondanám, hogy jó vagyok med tankokkal.

***

(#160017) #77646080 válasza ollie (#160016) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ó, önző módon a magam (és az orosz tankosok) szemszögéből néztem, azért örülnék neki.

Természetesen ez nem feltétlenül tesz jót a játék egészének, ebben igazad van...

(#160018) kchryss válasza ollie (#160000) üzenetére


kchryss
addikt

Orosz tankok eddig is jók voltak a közepes gundep ellenére. Ez inkább a td-knek lenne buff, azokra meg ráfér. Csak attól félek hogy a meggyengült játékosállomány nem tudja majd kezelni a helyzetet és kiáll a mező közepére lemészároltatni magát így a mostani 2 perces csatákból 1 percesek lesznek. Vagy visszatér a pár évvel ezelőtti meta amikor a td-k miatt mindenki félt akciózni ezért a csapatok 90%-a kempelt és nem mert csinálni semmit. :)

(#160019) kchryss válasza zodo (#160010) üzenetére


kchryss
addikt

Igen rankedben azzal tolom, rendszeresen előfordult, hogy már nem volt javítóm aztán kilőtték a motort én meg vánszoroghattam amíg visszatöltött a javító.

(#160020) zodo válasza kchryss (#160019) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi.
Ezek szerint ha jól gondolom a gyúlladás sem kerüli el ahogy a kis tesót.
Ezt még átgondolom hogy kell-e nekem egy újabb X-es medium.

Remélem a középső löveget (28800 xp) nem kell kifejlesztenem de így is kb. 75K xp és 3,1M kredit kellene még hozzá bő két nap alatt szóval annyira nem pálya.

(#160021) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#160012) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mi az az OST?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#160022) zodo válasza ollie (#160000) üzenetére


zodo
nagyúr

Azt gondolom hogy a vérpistik lázadnak pedig még meg sem jelent a hivatalos verzió de már megy a magyarázkodás, konteók gyártása.

Aki eddig tudott -5 fokos lövegsülyedéssel játszani annak mindegy aki esetleg nem annak "jól jöhet" hogy eltünt pár domb.

Viszont nézzük meg fordítva.
Eddig nem voltak hátrányba a kis lövegsüllyedésüek vagy ezelőtt miért nem rínyált aki ezekkel játszott?
Esetleg az fel sem merült hogy ez nem is buff hanem nerf mivel méginkább nem tudják kihasználni a tornyaik páncélját?

Különben pedig ahogy szokás mondani az "op tankok" kapcsán, ki kell probálni aztán lehet véleményt nyilvánítani.

Nem teszteltem még az új térképeket de várom, tetszetős az új kinézet csak remélem hogy hamar sikerült majd megtanulni a pályákat és új lehetőségeket.

(#160021) BÁ Nutrition

Én se tudtam, rákerestem: Original Soundtrack :)

[ Szerkesztve ]

(#160023) Papooo válasza BÁ Nutrition (#160021) üzenetére


Papooo
senior tag

O - mint toptrier sniper Orkwagen (főleg japó) heavy
S - mint Siemka
T - mint Tank

Ők azok, akik a az artyk és a testőr lightok mellett harcolnak :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#160024) BÁ Nutrition válasza Papooo (#160023) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:C ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#160025) wwenigma válasza Papooo (#160023) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mészidod, olyan cukiiiii. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#160026) po1son válasza wwenigma (#160012) üzenetére


po1son
addikt

9:57 blade runner feeling zenébe... :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#160027) Bozso68 válasza jr1994 (#160015) üzenetére


Bozso68
senior tag

Bocs, lemaradtam. Melyik járgányt vetted?

(#160028) jr1994 válasza Bozso68 (#160027) üzenetére


jr1994
addikt

Ezt. Eddig jó, bár lehetne kicsit jobb a forgása meg a dpm se az igazi :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#160029) h1mpi válasza jr1994 (#160028) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze meg lehetne táras, 1500-as alfával :DDD

(#160030) kchryss válasza wwenigma (#160025) üzenetére


kchryss
addikt

Skill4ltu amikor először találkozott randomban ezzel a festéssel ezen a tankon: [link]

Bónusz videó, miért hasznos a repesz lövedék a nem troll gunos tankokban is: [link]
Szeretem amikor egy unikum használja az eszét és a full gold redline kempelés helyett okosan megoldja a helyzetet repesszel. :)

[ Szerkesztve ]

(#160031) h1mpi válasza kchryss (#160030) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze csak a Badgernek elég nagy a HE átütése. A többi 10-esnek javarészt a fele. (nem TD-knek)

[ Szerkesztve ]

(#160032) kchryss válasza h1mpi (#160031) üzenetére


kchryss
addikt

Az átütés itt nem számított mivel egyik találat sem volt átütő a rossz szög miatt.
Nem azt mondom hogy kis kaliberű ágyúkat tömjétek tele repesszel, de sokszor hasznos. Ennyit minden 10-es heavy sebzett volna repesszel csak nem ilyen gyorsan egymás után. Inkább ami előny volt a badgernél az hogy nagyon gyorsan tölt így könnyű vele tracken tartani az ellenfelet.
Amúgy engem már bontott le sidecrape-ben obj140 repesszel szépen 100-as sebzésekkel permatracken, nem volt élvezetes. :)
szerk. Mondjuk az egy tipikus kezdő 140-es volt, mert ruszki medekbe nem fér olyan sok lőszer így 5 körül szoktak vinni bennük, akivel én találkoztam annak viszont csak repesze volt, 10 után azt hittem ki fog fogyni de több mint 20x lőtt meg, akkoriban még nem volt újratöltődő javítókészlet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#160033) po1son válasza jr1994 (#160028) üzenetére


po1son
addikt

Elég durva a szerver átlag 56% winrate - 2687 dmg/match link... :Y
Amúgy grat az átlagodhoz, így tovább! :B

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#160034) h1mpi


h1mpi
nagyúr

CDC-t blishotoltam :D

(#160035) Imilenni válasza po1son (#160033) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát ha komolyan várnak a nerfelésével akkor konkrétan az arcunkba röhögnek :D

Press "F" to pay respects.

(#160036) Bozso68 válasza jr1994 (#160028) üzenetére


Bozso68
senior tag

Grat :) .
Ez sajnos túl messze van a hétvégi lehetőségeimtől.

(#160037) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Hátha visszaveszik az SP-t is egyszer...

A mai nap nyilatkoztak a fejlesztők a limitált MM-ű tankok jövőjéről:

Több ötletünk is van, de ezek nem működnének a jelenlegi MM-el. Megpróbáljuk újraegyensúlyozni a járműveket. A szovjet KV-5 lesz az első a sorban. A szükséges teszteket először a Sandbox, majd a publikus tesztszervereken hajtjuk végre és amikor úgy látjuk, hogy elkészült a jármű, az éles szerveren is megjelenhet a tank. Az átdolgozott jármű megjelenésekor több lehetőséget is biztosítunk a játékosoknak:

1. visszavesszük tőlük a tankot a teljes aranyárért
2. megkaphatják az átdolgozott tankot
3. elcserélhetik egy másik prémium járműre a tankot (nagy valószínűséggel extra ráfizetés nélkül)

Az átdolgozásra több lehetőségünk is van, például eltávolíthatjuk a rádiós tornyát a tankról és cserébe valamennyit gyengítünk a páncélzaton, stb.

Nem fogunk egyszerre az összes limitált MM-ű tank átdolgozásának nekiesni, egyesével csináljuk majd. Az átdolgozott KV-5 idén valamikor jelenhet majd meg.

Ki akarjuk venni a játékból a limitált MM-et.

Egyéb hírek a fejlesztőktől:

-Októberben érkezhetnek az újabb személyes küldetések, már két hónapja dolgoznak rajtuk a fejlesztők
-Terveznek kötvényekért megvásárolható tankokat
-Szeretnék kivenni a csapattárs sebzést. Májusban jöhet egy speciális esemény, amiben tesztelik a gyakorlatban is ezt
-Új legénységi képesség rendszeren dolgoznak a fejlesztők, a 6. érzéket a parancsnokok valószínűleg külön képzés nélkül, alapból megkapják
-Az 1.0-s patchtől kezdve nem lehet többet prémium lőszer venni aranyért, csak ezüsttel lehet majd érte fizetni. Az utána következő pár patchben az átdolgozásuk is meg fog történni

[ Szerkesztve ]

(#160038) #77646080 válasza h1mpi (#160037) üzenetére


#77646080
törölt tag

Kifejezetten pozitív döntés volna a csapattárs sebzésének eltávolítása. (Eleve így adtam volna ki a játékot.) Csak a visszaélés van vele; a frusztrált, sikertelen, megkeseredett emberek kicsinyes bosszúja...

(#160039) vJokka válasza Jokerdapro (#159964) üzenetére


vJokka
aktív tag

Töltésgy. + célzásgy. + távcsőre gondoltam, de próbáld ki cgy+tcs+hálóval és ha nem túl zavaró számodra a célzásidő akkor ventit tegyél a háló helyére, ha hosszúnak találod akkor meg cgy-t.

(#159991) jano_77: Köszi, de azért volt mákom bőven :)) Szerintem próbáld ki tesztszerón. A lövegkezelése elég jó, nem az a tipikus franciás, mint a batchat-é, attól nekem kihullik a hajam :DDD

(#159992) h1mpi: Köszi neked is. M48 a buff után nagyon jó lett, nem csodálom, hogy azzal most magasabban van a léc.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#160040) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Hihetetlen mennyi bot van rankeden is....es mindig az en oldalamon... szerintem tobb stráfot szereztem vesztesben top1-ként mint amugy. :D

Kár hogy igy rohadt drága a jatek, pedig megy egy 25%-os kredit booster is. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#160041) kchryss


kchryss
addikt

Most esett le, hogy eddig 15%-os akció szokott lenni a 8-10-es tankokra most pedig 30% van. :D :Y

(#160042) jr1994


jr1994
addikt

Rankeden lehet haladni a kínai x3 küldetéssel? Nem tudom letesztelni mert állandóan veszít a "csapatom". Ma álltam neki, jó hogy vesztes első helyekkel előre tudok lépni, de így annyira azért nem vicces.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#160043) zodo válasza kchryss (#160041) üzenetére


zodo
nagyúr

és tényleg. :D

50k xp kell még a nagy BC-hez de hogy ha eladom veszteségesen a 8 - 9 -est is kell kb. 1M.
Talán eladok pár tartalék tankot.

(#160044) notika77 válasza jr1994 (#160042) üzenetére


notika77
senior tag

A játékban a játéktípusoknál ott van a ranked ikonja is.

(#160045) jr1994 válasza notika77 (#160044) üzenetére


jr1994
addikt

Az jó, köszi!

Mstanában nagyon nehezen haladok vele, még 25 győzelem kéne.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#160046) jano_77 válasza kchryss (#160041) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem begurult az S-51, VK100.01P és vissza vettem az M53/55 illetve valszeg vissza fogom venni a T-44 az Obj.430U miatt. Bár mire elérem, biztosan szénné kefélik majd. :U
Viszont így elhalasztom biztosan az AMX 30B és a 10-es BC arty vételét is, bár mindkettő ki van fejlesztve.
Még gondolkodom a T95-ön, de lehet az is tolódik. Tartok a sebességétől - jaaaa, az nincs neki, és pont ez a gond - bár a T28-al is így voltam és kellemes csalódást okozott. :B
Ki van még fejlesztve a Shariden, 121, T92 HMC de ezeket nem szándékozom megvenni.

Mai nap egy marha nagy copás volt WR szempontjából. Tier8-al kezdtem, szenvedtem, majd váltottam limites tier7-re (E25 és pár M10 csata, ez utóbbit nagyon nem engedte nyerni) viszont E25-el többnyire top tanknak tett be és viszonylag sok dmg-es csatákat sikerült menni - már azt hittem hagynak érvényesülni - , de újra próbálkoztam a tier8 prém járgányokkal - kredit farm miatt - , de újra jött a +2 tier és a copás bő nyállal. Így vissza mentem a jó kis E25-re, bízva abban, hogy összejön a fram végére a 2. GM, de 84,32% tovább nem sikeredett jutni. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#160047) wwenigma válasza jano_77 (#160046) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

VK100.01P-t pont most kuldtem garázsba IS-M-mel együtt, ez gondolom azt jelenti amit irt hogy gratulál. :D

Persze, szétgoldoztam, de pénzből lehet pénzt csinalni, ha nem lövöm kevesebbet hoz egy vesztes csata....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#160048) Imilenni


Imilenni
addikt

Ahogy telik z idő egyre szerencsétlenebbnek tűnik az MM..
Az előbb 2-2 X-es tank volt mindkét oldalon. Hát mit ne mondjak az enemy X-esek ledarálták a csapatot. A mieink a csata első 5 percében meghaltak.. marha élvezetesek az ilyen játékok :C

Egyébként valaki tudna egy sorrendet írni a mostani T8-as HT-król?
Leginkább CW-re. :R

Press "F" to pay respects.

(#160049) kchryss válasza Imilenni (#160048) üzenetére


kchryss
addikt

Eléggé paytowin lett a 8-as cw. Fontos cw-re régebben egy prém tank sem fért volna be, most meg a legerősebb felállás full prém tank.
A leggyakrabban használt 8-as heavy még mindig az is-3, illetve ha van defender akkor azt szokták vinni helyette.
Városi pályán vagy ha védni kell akkor gyakori a vk100.01p.
Speciális tornyozós szerepre t32/patriot/emil1.
Caernarvon-t nem nagyon szoktam látni pedig nagyon jó lett a buff óta. Ha én lennék a taktikus biztos sokszor használnám. Bár az is igaz, hogy olyan sok 8-as cw-n nem voltam. Bemelegítésként mentünk párat 8-asban, de 10-esben cw-zünk most.

Lightok közül: m4190gf, wz-132, illetve ha csak spotolni kell vagy elbújni a cap-en a tankok mögé akkor t92/elceven90

Medek közül lorr40t amit az amx50100 helyett szoktak vinni.

TD: strv, wz120-1g-ft, esetleg charioteer

Múltkor néztem faceit stream-et. Olyan taktikát láttam hogy a type64-et beküldték a cap-re meghalni az elc meg elbújt a roncsa mögött. Durva hogy még egy type64-hez képest is milyen pici. :D

[ Szerkesztve ]

(#160050) Imilenni válasza kchryss (#160049) üzenetére


Imilenni
addikt

Huh :O
Szóval azt mondod a T32 inkább csak olyan pályákra ajánlott ahol kilehet használni a tornyát?

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.