Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#124001) galervin93 válasza 4580693 (#123999) üzenetére


galervin93
őstag

Banyek... Ugye látod hogy század százalékokról van szó?? Az mégis ki a francot érdekel?? Anyám, ha ennyi foglalkoznátok a játékkal előrébb járnátok...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124002) emre


emre
veterán

Széljegyzet a most már illegális modokkal kapcsolatban :DDD

Plazma Keks
2016-10-15 at 5:14
pmYEA !!! They will ban half of EU server ?!?Nope…C’mon, I got 50k downloads for destroyed objects just for 9.16, ALONE. Are they gonna ban 50k people ? Who the f**k will; stay to play this unbalanced RNG screwed Belorussian crap ?

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#124003) jasohn


jasohn
tag

Szerintetek miért nem adta be a T28HTC LT-13-as küldit?

Ahogy látom megvan a 3000 spot dmg egyedül is. :F

(#124004) fradi81 válasza jasohn (#124003) üzenetére


fradi81
veterán

Akkor már csak az 1500 sebzés hiányzik.

moto g72, Ninebot d28e

(#124005) 4580693 válasza galervin93 (#124001) üzenetére


4580693
senior tag

Mert zavar, amikor kereken egy tucat bukó meccs van. Nekem speciel a győzelem is fontos. :) Egyszerűen szeretek nyerni. :)

(#124006) galervin93 válasza 4580693 (#124005) üzenetére


galervin93
őstag

A legjobb játékosoknak is max 65% körüli a győzelmi aránya. Magyarul 3-ból 2 meccsük bukó. Egyéb kérdés? Amit te akarsz az gyakorlatilag 70-80-90 %-os győzelmi arány folyamatosan. Álom, illúzió, mese stb. Ennyi csatával illene már tisztában lenni ezekkel a dolgokkal...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124007) 4580693 válasza galervin93 (#124006) üzenetére


4580693
senior tag

Úh. Te gondolatolvasó vagy?

(#124008) fradi81 válasza 4580693 (#124005) üzenetére


fradi81
veterán

Ha annyira szeretsz nyerni akkor single player játék easy szinten :)

moto g72, Ninebot d28e

(#124009) galervin93 válasza stork13 (#124000) üzenetére


galervin93
őstag

Éppen most mocsok csalózta le egy magyar... :F

szerk.: 4580693, nem, nem, csak tisztában vagyok a játékkal és a saját tudásommal. Ennyi is elég ahhoz hogy élvezze az ember a játékot...

szerk.2: BÁ Nutrition, igen, elírtam, bocsánat!

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124010) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#124006) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

3bol 1 meccsuk buko

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124011) BÁ Nutrition válasza 4580693 (#124005) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Megneztem a statjaidat reszletesebben. Van egy csomo tankod amivel full nyero vagy tobbszaz csata utan is. Azokat kene porgetni tobbet aztan ennyi. Wn8 meg winrate is megvan. Pl m18hellcat. Ha beletolok tobbszaz csatat olyan tankba ami nem megy nekem is leveri a winratet.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124012) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#124011) üzenetére


lacibacsi
addikt

Óvatosan tanítsd a nálad tapasztaltabb játékosokat! ;-)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124013) 4580693 válasza fradi81 (#124008) üzenetére


4580693
senior tag

Ha single játék, akkor csak normal. :K

(#124009) galervin93 Én is tisztában vagyok, mind a játékkal, mind a saját képességeimmel. :) És nagyrészt élvezem is a játékot. Persze, amikor zsinórban jön 7 vereség, a végén vinnyogva röhögök. Persze, akkor is, amikor lófaszt nem csinálok, de zsinórban van 7 győzelem (ilyen is van). Ez egy játék, túl nagy jelentőséget nem tulajdonítok neki. Szórakoztat, kikapcsol. Ha nem, akkor jön egy single game easy fokozaton. :P

(#124011) BÁ Nutrition Persze, vannak ilyen tankjaim, de egy idő után unalmas lesz csak azokkal menni. Kell a kihívás. Pl: stock E50. :D

(#124012) lacibacsi Mindenkitől lehet tanulni, ezért meghallgatok minden véleményt, tanácsot :)

[ Szerkesztve ]

(#124014) rlazol válasza DVlad (#123998) üzenetére


rlazol
addikt

a WR-ről volt szó. Azt akartam kifejezni, hogy a WN8 nem jelzi azt, hogy jó helyre mentél-e a tankkal, mert a sok sebzésből nem feltétlenül következik az.
Ha teljesítménynek kizárólag a sebzést tekinted akkor igen, a WN8 jól mutatja. De pl ha top tierként felmész a TigerI-vel az A4 dombra Mineson, akkor lehet, h sok lesz a sebzésed, még az is, hogy megnyeritek a csatát, de attól még nem játszottál jól.
A másik irányú összefüggést elfogadom: ha jól helyezkedsz, jó döntéseket hozol, akkor vsz jó lesz a sebzésed (és a WN8ad is), és jobb eséllyel nyer a csapatod. És persze konstans rossz helyezkedéssel, rossz játékkal nehezebb fenntartani a jó WN8at, de elvileg nem lehetetlen.

4580693: ne haragudj, Te hol voltál 54%-on? :F A noobmeter szerint 50,89% volt a maxod. másik acc? :F

szerk.
emre: tudtommal a WGnek több 10millió regje van. Persze kérdéses, hogy ebből hány az aktív, és hány fizet. A nagy kérdés az, hogy hányan fizetnek abból az 50k-ból, és hogy a fizetősök közül hányan térnének vissza mondjuk 1 hét ban után.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124015) Stanislav84 válasza 4580693 (#124013) üzenetére


Stanislav84
tag

Én megértem mit szeretnél... bár tudom többen mondták ezt, de ez az, amit túl gyorsan szeretnél. Néha én is így vagyok vele; de tényleg. Ilyenkor kicsit félreteszem, meg megnézem mit csesztem el esetleg, megnézek más replayeket is, és nézek videókat esetleg spotokról, mert bevallom még sokszor nem ismerem az összes mapon a megfelelő pozíciókat, vagy pedig a tank adottságait használom ki rosszul.

Single player meg csakis hard fokozat... anélkül hol a kihívás. :D

(#124016) 4580693 válasza Stanislav84 (#124015) üzenetére


4580693
senior tag

Mit is szeretnék? :D

(#124017) jasohn válasza fradi81 (#124004) üzenetére


jasohn
tag

Bocs, rosszul néztem, LT-14-es küldiről van szó, szintén T28HTC, sztem akkor arra már ül a dolog nem?

(#124018) Stanislav84 válasza 4580693 (#124016) üzenetére


Stanislav84
tag

Bocsánat, lehet én vettem ki rosszul, hogy jobb win rate-t és esetleg jobb statot szeretnél elérni ebben a játékban. :)

(#124019) fradi81 válasza jasohn (#124017) üzenetére


fradi81
veterán

replayt fel tudod rakni? De egy tipp:a te általad elsőnek felspotolt tankokba bevitt sebzés kell hogy legyen 3000, az assziszt nem számít bele.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#124020) 4580693 válasza Stanislav84 (#124018) üzenetére


4580693
senior tag

Dehogy. Nekem jó ez így. :) Azt hiszem, az mm furcsaságaira válaszoltam.
De elárulom, most leginkább egy korsó sört szeretnék, csak lusta vagyok lemenni a corner-ba. :)

(#124021) emre válasza rlazol (#124014) üzenetére


emre
veterán

Az 50k letöltés csak a kex oldaláról volt. :D

De én már tudom a wg válaszát. :DDD
- hmmm.....ötvenezer letöltés, név szerint?

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#124022) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Csak hogy jöjjek egy kicsit morogni. Nem tudom mi ütött belém, pillanatnyi elmezavaromban visszavettem a Batchat után a 1390-et. Olyan szép azaz AMX 30, mondom megszerzem.

Istenem ez az ágyú egy ótvar szar. Muszáj vagyok full APCR-ral menni, hogy tudjak vele rendes xp-t összehozni. Agyrém ez a tank, és még 100k xp. Elmegy az összes boosterem rá.

(#124023) emre válasza DaveHutt (#124022) üzenetére


emre
veterán

Mire meg leszel a light küldetésekkel az amx30 is meg lesz. :D

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#124024) galervin93 válasza DaveHutt (#124022) üzenetére


galervin93
őstag

User error. Kerüld a kemény tankokat, illetve az elejüket. Illetve a szpot is jól hozza az xp-t ám... Minap mentem vele hat kört, 2*6ezer, a maradék 4-ből meg egyikből sem jöttem ki 2ezer alatt. Fele-fele AP és gold, mindig az AP-val tolom az első kört, csak nagyon kemény ellenfél ellen kell a gold, vagy necces szituációban.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124025) rlazol válasza jasohn (#124017) üzenetére


rlazol
addikt

asszem csak a nyers spot számít, láncolásos támogatás nem. (gondolom a küldi aktív volt)

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124026) kchryss


kchryss
addikt

E50m-mel ciff vezeti a top tanker versenyt. Hopka biztos nem indul rajta, mert nem férne be a garázsába a 36 type59 amit nyerne. ;]

(#124027) kchryss


kchryss
addikt

Ph3lan szerint ne használjunk xvm-et se. :D

"Hey guys!
I know that a lot of you have questions about XVM and I hope I can provide some answers. XVM is not one single mod, it is rather a collection of different mods, basically a mod pack. Since the contents of XVM change all the time, we can't tell you that it is okay to use XVM since it is entirely possible that only in a couple of days or weeks some feature is added that makes it absolutely not okay to use it. With XVM (and any other modpack for that matter) you should always look at the individual mods it contains and not the pack in general. If you think that an individual mod goes against our fair play policy, you shouldn't use it. To give you an example: the enemy reload timer feature of XVM is clearly against our rules and shouldn't be used."

forrás

(#124028) wwenigma válasza kchryss (#124027) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Be is kéne bizonyítani hogy nem csak szócsatában kemények....gondolom ahhoz gyíkok hogy betartassák legalább pár alap csaló modra a szabályokat.

Illetve XVM kapcsán azt emeli ki hogy a reload timer részét ne aktiváljuk.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#124029) kchryss válasza jagada (#123997) üzenetére


kchryss
addikt

Most nézem meg lettél videósítva. :D
"Dikk-nek fogom szólítani ezután, arra kicsit jobban rááll a nyelvem." - Ezen befostam. Aki tud angolul az érti miért. :DDD

(#124030) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#124012) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem tanitottam senkit
Annyit irtam h ha winratet akar huzni akkor azzal a tankkal kell menni amivel jol megy. Ez eleg nyilvanvalo.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124031) zodo válasza kchryss (#123992) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen, találó cím lenne. :)
Nem néztem még végig mert melóba indultam de hétvégén kielemzem.

DVlad

Nem. Nem. Mindenki örül a győzelemnek, úgy gondolom csak jó vagy jobb játékosok képesek jó wr-re ill. ide vehetjük a negyedik kérdést is még pedig a jó játékosnak általában jó a statja.
Ergo jó játékos élvezi a játékot és nem összeesküvés elméleteken agyal.
Szerintem ezért számít a wr ill stat., persze a jó játékosnak is lehet rossz napja de ő legalább belátja.

rlazol

Kérlek akkor ignorálj :) Véletlenül sem a 4 vs 2 csata eredménye lett volna volt a mondandóm lényege de ezek szerint többen erre ugrottatok.
400-1000-1500 csatákról 1-1% százalékokról, "előzmény" linken az elmúlt hetek magamhoz mérten jó statja aztán a "példa" kép, bla bla de reggel volt és lehet félreérthetőre sikerült a példálózásom Dr. Én "kétségbeesett" mondataira.

kchryss

Persze egyetértek, tudom én jól de most részemről nem sírás volt (kaptam én már emiatt eleget sőt most is) csak példálózás hogy igen keserves összekaparni egy jobb wr-t vagy épp visszaszerezni egy LT-15 próbálkozás sorozat és vagy stock tank húzása alatt elszenvedett mínuszt.

Nekem nincs bajom, jó ideje 50% felett a wr, átlag 1-2 naponta nő 1-el a WN8 szóval haladok. :)

[ Szerkesztve ]

(#124032) jagada válasza kchryss (#124029) üzenetére


jagada
őstag

jaja :DD :DD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#124033) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Berakom ide is hátha esetleg gyorsan rárabolna. Kapható a franszia tank.
AMX-M4 Liberté
Occó csak 13 magyar forint az alap :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#124034) Dr.Én válasza jozefgucci1 (#124033) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én beruházok.rá még ma...igaz attól maradok továbbra is béna
Videok és tesztek alapján erős páncélja van és jó az átütése is...csak nem tier limites

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#124035) galervin93


galervin93
őstag

Gyárekek, 5-szörös szorzó, akciók, mi van ma? :-) (Na jó, Veterans Day.) Akkor nem várok karácsonyig az akciókkal, vásárolok már most bőszen. :-)))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124036) jozefgucci1 válasza galervin93 (#124035) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha ezt tudom tegnap vettem vissza a T20-at és előtte az IS4-et :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#124037) fradi81 válasza Dr.Én (#124034) üzenetére


fradi81
veterán

Akkor miért nem jó neked egy kv4 ? :)

moto g72, Ninebot d28e

(#124038) galervin93 válasza jozefgucci1 (#124036) üzenetére


galervin93
őstag

Öreg hiba. :-D Mikrofos teló írja az amcsi ünnepeket, bíztam a dologban. :DD T10 akció azért kellemes meglepi. T-62 és IS-4 garázsban. :-) Karácsonyra már csak a 30B proto maradt így. Illetve ha jól haladok talán a Grille is belefér (100k xp még). De nem akarok az új gépekkel játszani addig, mert fel is kell szerelni őket, kellene még azért a kredit. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124039) Dr.Én válasza fradi81 (#124037) üzenetére


Dr.Én
veterán

Hol lehet olyat venni?

WOT: kissio

(#124040) galervin93 válasza Dr.Én (#124039) üzenetére


galervin93
őstag

Játék --> Fejlesztés --> MS-1 ... KV-1 ... KV-4
:))
Jó kis bunker masina, ha jön majd a "nagy rebalance" még jobb lesz. Nekem trágya statjaim vannak vele, mert állandóan csak a pattintásra mentem (első két HT15), nem nagyon lövöldöztem, de a páncélja baba. Csak olyanok legyenek az ellennél, akik nem tudják hol kell lőni (torony gyengusz).

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124041) Dr.Én válasza galervin93 (#124040) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ebből van egy prém verzió is igaz? 'Mert én arra gondoltam akkor..el is feledtem hogy van kifejleszthető is

WOT: kissio

(#124042) jozefgucci1 válasza galervin93 (#124038) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Annyira nem vág a földhöz a dolog. Most , hogy jön a kampány így egymás után kettő kredit bónusz megy esténként + egy küldibónusz is. Tegnap így összekapartam majd három millát egy este .Az SH bónusz személyes bónusszal pedig elég jol hozz a pénzt 150K egy csata .Ma akkor bbehúzom a tizes pattont és skodát is :DDD

DR.Én : A "Prém KV4 az csak CW kampányon volt megszerezhető. Nem rossz . Sajnos én nem azt választottam ,de a klántársam már többször megcsinálta vele a háromszoros pattintós küldit. Sajna én IS5-re raktam most a voksom , bár ne tettem volna.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#124043) rlazol válasza zodo (#124031) üzenetére


rlazol
addikt

zodo: nem akarlak ignorálni (egyelőre ;] ), és sry, ha megbántottalak, de sokadszori elolvasásra is az jön ki, mint először :B (vagyishogy 2-4 meccses időszakokra próbáltad a WR és egyéb mutatók hullámzását kivetíteni). Fátylat rá és sry, ha kiforgattam a szavaid. peace. :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124044) Sixkiller6 válasza jozefgucci1 (#124033) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ez a liberté jó valamire? fcm50-hez hasonlónak gondolnám

- no es importante -

(#124045) Stanislav84 válasza Sixkiller6 (#124044) üzenetére


Stanislav84
tag

Teljesen más, mint az FCM. Lomhább, cserébe a játékban elvileg tierjéhez képest a legerősebb páncélja van szemből.

QB csinált róla videót is: ITT

(#124046) jr1994 válasza jozefgucci1 (#124042) üzenetére


jr1994
addikt

Ha jól emlékszem, én szóltam hogy az IS-5 egy fos.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#124047) jozefgucci1 válasza Sixkiller6 (#124044) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Elég masszív döntött pácél van neki elől és a torony is jól van acélozva + az átütés is elég jó ( 232mm) . Jól lehet vele tornyozni is a 10°-os csőlehajlás miatt. Saját tierben jó és még T9-ben is ,de ha a nagyok közzé rak be akkor már nem sokat ér. Szerintem túl drága.

JR1994 : tudom ne is mond . Egy igazi foshalom rühellem. A KV4 sokkal jobb lett volna. A Chieftain az is használható ,de az is5 :W

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#124048) Jadro


Jadro
veterán

Háh veteran's day! Meglepődtem, de örülök. Lesz garázshely és akkor megveszem a T-10 -et is olcsóbban. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#124049) Dr.Én válasza jozefgucci1 (#124042) üzenetére


Dr.Én
veterán

Értem..az nekem nem valószinű hogy be kerül a garázsomba...

WOT: kissio

(#124050) Jolet


Jolet
őstag

Na hatodikra csak sikerült leszorzózni ezt is, de remélem ez már az úri közönség ízlésének is megfelelő csata volt

replay

ha van látótáv egy tankon minden van...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.