Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#20001) olcsii válasza jano_77 (#20000) üzenetére


olcsii
aktív tag

jano:) tsen is szoktál káromkodás?:) játszhatnak akkor egyet hogy felviditsad a napom:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#20002) jano_77 válasza olcsii (#20001) üzenetére


jano_77
nagyúr

naná, hogy szoktam,....jókat röhögnek velem általában, mert szétbasz az ideg

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#20003) Fel válasza Angel1981 (#19995) üzenetére


Fel
addikt

És nálunk is lesz: Back from Holidays Special
Bevásárlásra fel! :)

mefistofeles figyelmébe ajánlom:

Hard to learn, easy to fight
Objective - Win and survive the battle
Reward - X3 Crew Experience for the battle*
Conditions - Tiers I-IV only

[ Szerkesztve ]

(#20004) bullseye válasza Fel (#20003) üzenetére


bullseye
addikt

És a dupla x3 miatt az 50% legénység egyből megkapja az első skillt :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20005) SoulReaver


SoulReaver
veterán

SU-100 -ra érdemes felrakni a 122-es löveget? 100mm-es el hatékonyabb ez a tank nem?

(#20006) Cseri0058 válasza Fel (#20003) üzenetére


Cseri0058
őstag

Le lesznek árazva a fogyó izék is?

(#20007) erikke17


erikke17
őstag

Csak nálam nem megy a tesztszerver lassan 1 órája? :S :D Semmi infót nem találok róla, e wot fórumon se shol :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#20008) [HUN]Dani válasza SoulReaver (#20005) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Bár nincs SU-100-am, de a 122mm ágyút választanám a nagyobb alfa dmg miatt. IS-en is megvan ez a két választási lehetőség és ott is mindenki a 122mm-est használja.

magyarsrac

(#20009) SoulReaver válasza [HUN]Dani (#20008) üzenetére


SoulReaver
veterán

Addig oké, h nagyobb a sebzése, de ma pl jött velem szembe egy fullos su-100, 1x lőtt(azt is mellé), aztán én is, és még töltött mire a 2.-at rálőttem és gátá volt neki. Szóval ezt nem akarom feláldozni, mert jó, h nagy a sebzés, de mellé pontatlanabb sokkal, lassan tölt, és célozni is elég lassan fog... Emiatt tetszik jobban az obj 263 vonal, gyors, pontos... A TD-k dolga am. is a support, ezzel meg lehet osztani(bár elég vaksi, ha nem spotolnak)

(#20010) Fel válasza erikke17 (#20007) üzenetére


Fel
addikt

Rossz fórumon kerested:

"Обратите внимание: сервер общего теста будет остановлен 2 сентября в 19:00 (МСК)." - Moszkvai idő szerint 19:00-kor (ami nálunk 17:00 talán) leállították.
Hogy miért, az nincs indokolva. Elvileg szeptember 9-ig kellene mennie. Lehet készül hozzá valami kis frissítés.

(#20011) dorka16 válasza SoulReaver (#20009) üzenetére


dorka16
aktív tag

Mindenképpen 122. Ha kivételesen te vagy a top tier akkor egy csomó tank egylövéses vele. Hetzerek, Stugok, KV1 két lövés. És T8-ban sem veszel el teljesen. A 400-as pofont még az IS3 is komolyan veszi..Én a SU152-ön is ezt az ágyút használom csak nagyobb tűzgyorsasággal.
Viszont szembe ne menjél vele senkivel. Én sniperkedésre használtam nem rohamoztam csak ha nagyon muszáj volt.
De ha meg eldöntötted, hogy a 100-ast használod akkor minek kérdezel? :U

[ Szerkesztve ]

(#20012) Chris0321 válasza SoulReaver (#20005) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a 122mm-essel használom. Persze nem árt hozzá töltés és célzásgyorsító. Mivel tier 6-os TD ezért 4-8-ig találkozhat ellenféllel. Gondolom nem kell részleteznem a kis tier vs. 122mm-es gun részét a dolognak és nagyobbak ellen is hatásos.

(#20013) scyllarus válasza SoulReaver (#20009) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is gondolkozom, a Su-152-eshez ki kell fejleszteni a 122-est, de szerintem a 100-ast fogom használni. Az IS példa kicsit sántít, azzal a tankkal odamész és pofánb.szod a másikat, lehetőleg nagyon, míg egy sunyi TD-nél számít a pontosság, nem mész olyan közel az ellenhez, mert ha visszalő baj van..

A tesztszeró letöltött valami kis update-et, de nem indul utána sem.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#20014) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Szeressük ezt a kis szépséget :DDD

21 lövésből 14 úgy, hogy láttam az ellenfelet. 7 úgy hogy nem és abból 4 talált.. jihháá :DD

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#20015) Chris0321 válasza scyllarus (#20013) üzenetére


Chris0321
addikt

Kinek mi jön be. Nekem a SU-100 csak 122mm-essel a SU-152 csak a 152mm-essel tetszik. Kipróbáltam a tesztszerveren minden ágyút és nekem így jó. A 122mm-es azért nem olyan pontatlan szerintem, hogy ne lehessen használni, persze meg kell várni míg beszűkül a célkereszt de ha talál az elég komoly. :)

(#20016) dorka16


dorka16
aktív tag

Röhej ami ma megy. 10 csatát buktunk el komoly előnyről. Most El Halluffon 5:0-ról vesztettünk. Nem akar összejönni még a 15 győzelem se de ha össze is jön akkor is ott leszek mint reggel mert annyi pénz elment a sok vereséggel. :W

(#20017) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#20009) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nälam a Su 100 csak is a 122mm el . Mär a harmadik skill megy rä es töltesgyorsito+celzas = sniper. Tier7 ig megretten az ellen tölem a felett sem kellemes ott inkäbb tämogatäsra hasznälom . Megyek a tömeggel ha olyan a map es sunyiban osztom a pofonokat . Reg kihuztam mär ezt az ägat ,de megtartottam ezt is es a tizes nagyfatert is . A legjobban amugy en az Isu-t elveztem eddig .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#20018) odrif válasza dorka16 (#20016) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Iszonyatosan sok a hülye az tény.

20 éve a Prohardveren

(#20019) woryz válasza odrif (#20018) üzenetére


woryz
senior tag

És én még nem is játszok... :DD

(#20020) Drenadar válasza Patrick76496 (#19862) üzenetére


Drenadar
veterán

Meg tudnád indokolni ezt, vagy tesztet linkelni, ami szemlélteti, hogy mennyivel sikeresebb az ember 41 fps-el mint 39-el?

(#20021) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Köszönöm a hozzászólásokat, lesz 122... :D

Más. Kinek kell írni, h ezt a sok agyatlan idiótát ne ossza olyanok közé akik játszani szeretnének? Nem pedig azt nézni, h hogy lövik ki egymást és hogy kúrják el a meccset?

Gondolok itt azokra akik 9000 meccsel a hátuk mögött, összesen 3000 kilőtt ellenséggel és 45% wr el rendelkeznek...

(#20022) #35692544


#35692544
törölt tag

vicc hogy milyen szobanövények alsó részét (gyökerek) kapok ma is csapatnak

(#20023) Bingisz


Bingisz
addikt

Most már nem a terrible E100 driver a menő:

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20024) jano_77 válasza Fel (#20003) üzenetére


jano_77
nagyúr

Fogyócikkek lesznek végre akciózva?!? Mert már nagyon várom, hogy legyen újra, kifogytam a készletből és fel kellene töltenem! :K :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#20025) Cucuska2 válasza Bingisz (#20023) üzenetére


Cucuska2
őstag

De azt csak CW után lehet kapni. :F
Ennyi ergya játékos van a CW-s klánokban?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#20026) erikke17 válasza Fel (#20010) üzenetére


erikke17
őstag

Valóban, meg sem fordult fejemben h orosz fórumon vagy oldalon keressem..
Azért köszönöm :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#20027) nyunyu válasza macipajti (#19937) üzenetére


nyunyu
félisten

Hellcat vagy Jackson

Tuzerejuk azonos, Slug tobb loszert tud cipelni, meg pancelozottabb, cserebe lassabb.
Hellcat NAGYON papir, eselye sincs semmit pattintani. -> esszel kell vele menni, vagy hatul lapulni, es messzirol csipkedni, vagy hasznalni a sebesseget, nehogy eltalaljak.

Viszont mindkettonel jo elore bele kell kalkulalni a lassan forgo tornyot, eloszor forditunk, utana megyunk ki a fedezek mogul...
Ebbol kovetkezik, hogy a HC alkalmatlan arra, hogy light tank modjara korozzon a heavyk/fixtornyu TDk korul, pedig a sebessege boven meglenne hozza, vagy ahogy a tortenelem huseg megkivanna.
(Valosagban HCk kergettek a lassan forgo Tigriseket, nem forditva)

Ferdinánd vagy Jagdpanther2

Tuzero itt is kb. azonos, JP2 egy leheletnyivel gyorsabban tolt. (~10 vs 10.2 sec)
Itt is megvan az egesz jo pancelzat, de lassabb (Ferdi), vagy a semmi pancelzat, de gyors (JP2) kozti dilemma.
Viszont a nagy kulonbseg abban van, hogy a Ferdi jobban tud lefele (-8 fok vs -6), meg oldalra loni (15-15 vs 8-8), JP2-vel nagyon ismerni kell a palyakat, hogy honnan hova tud loni, ha egy centivel maskepp allsz fel kempelni, akkor mar nem biztos, hogy sikerul loni...

Mindketto baromi jol lo messzire, ahonnan a szovjet heavyk mar nem nagyon tudnak visszaloni.
Foleg a pancelzat nelkuli JP2-nel kell erre NAGYON figyelni, de kozvetlen kozelrol a Ferdi vekony sarkait is el szoktak talalni.

SU100-M1 vagy SU-152

Mindketto agybaj, csak maskepp. :DDD

SU-100M1: gyors, de a JP2-nel is korlatoltabban tud lefele loni.
Tuzereje kb. nincs, penje sem eleg, de legalabb gyorsan lo.
Ha szerettel szopni a JgPz IV-vel, akkor ezzel 2x annyira fogod elvezni.

SU-152: mozgekonysag a beka hatsoja alatt par emelettel.
Lehet valasztani a 152-es trollgunbol, ami 15 masodpercenkent odakur egy orbitalis mellet, aztan utana imadkozhatsz, hogy amig ujratolt, addig ne talaljanak el, mert tolatni+fordulni azt nem tud.
Vagy vannak a 122-esek, abbol a nagyobbik 8 masodpercenkent lo egy 300-ast, szovjetekhez merten turheto pontossaggal, de penje ennek sincs, ugyhogy a nyolcas heavyk orran levo weakspotokat mar nagyon be kell celozni, es akkor sem garantalt, hogy atut.

(Perpill egy szinttel feljebb anyazom boszen a szovjeteket, SU-101 a jatek leghasznalhatatlanabb TDje, meg a felig stock ISU sem tetszik. Ugyan mar megvan a BL-10, de az en izlesemnek tulon-tul szovjet. Mozgekonysaga viszont a bunker T28-akkal vetekszik :W)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20028) emre


emre
veterán

Párszor már megjegyeztem ingame, hogy ez az új 'siemkawagen'

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#20029) Stigma.HC válasza Bingisz (#20023) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

A mindenit ez már teljesítmény :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#20030) Bingisz válasza Cucuska2 (#20025) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát nem egészen úgy történtek a dolgok néhány helyen, ahogy a WG gondolta... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20031) #35692544


#35692544
törölt tag

és amikor 8-as csatában a tier 6 sebzi a legtöbbet :K

(#20032) odrif válasza nyunyu (#20027) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Jó kis összefoglaló.
Most vagyok a hellcat elődjénél a T-49-nél.
Jó kis páncélvadász, már ha a saját tierjébe tesz az MM.
De sokszor előfordul hogy a 7-es heavykkel találod magad, szembe a 350-as HP-jával. Na ott egy lövéses vagy.
Ellenben az ágyújával már sikerült átütnöm a tigris szemből, persze arany lőszerrel.
A tornya az valóban iszonyat lassan fordul, de akkor ezek szerint a Hellcatnél sincs ez másképp.
Tulajdonképpen a T-30-as miatt kezdtem ezt az ágat.
Remélem nem fogok csalódni.

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#20033) dorka16 válasza odrif (#20018) üzenetére


dorka16
aktív tag

Csak összejött. 15/27/1. :W

(#20034) odrif válasza dorka16 (#20033) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nekem is összejött, valóban nehezebb ebben a játékban a 15 győzelmet megszerezni, mint a 30 killt.

20 éve a Prohardveren

(#20035) CHaooSS válasza Bingisz (#20023) üzenetére


CHaooSS
őstag

Kajak ekkora nyomorékok kapnak?

Engem meg már 7 klánba hívtak lehet simán lenne már Obj 907-em is.. :W

csak ha tudnék folyékonyan oroszul..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#20036) nyunyu válasza Chris0321 (#20015) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem a SU-100 csak 122mm-essel a SU-152 csak a 152mm-essel tetszik.

SU-100-at ki sem probaltam a 122-essel.

SU-152-vel probalkoztam minden hogyan, de a trollgun iszonyat pontatlan, es mindig telibe lovi az ellen lanctalpat vagy lovegpajzsat, mig a 6k-ba fajo HEATtal kene _minimum_ 500-at sebezni, hogy egyaltalan kitermelje az 1 db loszer arat. -> massziv bukta minden kor.
HEvel meg letolt gatyaval mesz a csataba, annyira nudli a 15 masodpercenkent 100-300 sebzes, ami a JP effektiv DPMjenek alig harmada, jo esetben fele.
Gyorsabbik 122-essel hasznalhatobbnak tunt, azzal kb. a francia TDk szintjen lehet loni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20037) Cucuska2 válasza Bingisz (#20030) üzenetére


Cucuska2
őstag

Egy kicsit offoljunk már. Mondj már erről még valamit. :Y

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#20038) nyunyu válasza odrif (#20032) üzenetére


nyunyu
félisten

En inkabb a pontosabban lovo Wolverinet preferaltam, nem az izgaga T49-et.
T6-ban viszont inkabb a Hellcat a kedvencem, hiszen ott nincs kulonbseg tuzeroben/pontossagban a ket TD kozott.

T30? Nekem nem tetszik.
Azon a szinten keves a T29 pancelzata, raadasul meg van fejelve egy szovjet agyuval.
Ertem en, hogy _ha_ beut a menku, akkor nagyon faj, de a 8.5-8.6 koruli szoras modell buheralas nem tett neki jot, minden masodik loves melle vagy pattan, aztan 17 masodpercig szidhatod a WG osszes nonemu felmenojet. (BTW, ISU BL-10-e "csak" 15 masodpercenkent gyartja a melleket.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20039) HungAryan válasza CHaooSS (#20035) üzenetére


HungAryan
tag

Látom itt is ez a téma. Sokan nem értik, hogy vannak kicsit több humorérzékkel megáldott emberek. Ez egy troll account, amivel éppen az a cél, hogy másokat hergeljen.

WT account: Cpt_Hungarian

(#20040) csapee


csapee
senior tag

Ma összejött egy kör alatt két teamkill:), és büszke vagyok rá ;]

Csapee

(#20041) CHaooSS válasza HungAryan (#20039) üzenetére


CHaooSS
őstag

nem csak ez a helyzet.. láttam már Eu szerveren is szar stat-al rendelkezőt..

itt orosz szerveren is van pár akinek obj 907 ill M60 van jóval gyengébb stattal mint az enyém... :(((

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#20042) woryz válasza HungAryan (#20039) üzenetére


woryz
senior tag

Humorérzék? Nem lehet, hogy nektek van nem épp "jó" humorérzéketek? Láttál már mást is nevetni a "poénjaitokon"? :C

(#20043) mynames


mynames
senior tag

Engem kidobott az EU1...és alig tudtam belépni, tartott vagy 25-30 mp-ig... :o

(#20044) Bingisz


Bingisz
addikt

Én most lépek még gyorsan át EU2-re.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20045) csapee válasza mynames (#20043) üzenetére


csapee
senior tag

szintén zenész, játék közben off ki a garázs

Csapee

(#20046) mefistofeles

Tapasztaltatok már olyant, hogy játék közben egyszerűen a tankot irányító billentyűk nem működtek? Két ellenféllel harcoltam éppen és a billentyűzet (vagyis nem az) bemondta az unalmast. Se előre se hátra se jobbra se balra. Kiléptem a játékból és a billentyűzetem hibátlan. Lag sem lehetett mert ahhoz túl sokáig tartott, másrészt a tornyom tökéletesen működött..... :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#20047) woryz válasza mefistofeles (#20046) üzenetére


woryz
senior tag

Nekem is volt már ilyen... :W Járt hozzá egy kis "Windows pittyegés" is?

(#20048) Bingisz válasza mefistofeles (#20046) üzenetére


Bingisz
addikt

Most szarakodik mind a két szerver. Azért vannak anomáliák.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20049) Patrick76496 válasza Djuree (#19958) üzenetére


Patrick76496
őstag

Épp az, hogy az akció(ka)t várom már, hogy elkölthessem ezt a rengeteg creditet. ;) 50 100, 110, IS-3, SU-101 megvételre vár, ezek közül kettőnek az elődje még a garázsban van.

(#19959) Enzolord: Akkor ezeket a Top of the Tree-ket megvárom, kíváncsian várom, melyik lesz a következő. Remélem az első bekezdésben lévő 4 tank közül az egyik, addig csak elleszek a T-62-vel. :)

(#19969) Atlantis: Ja, tavaly akkoriban jó világ volt, mindenki hogy örült, hogy nyert a WoT. ;]

(#20020) Drenadar: Semennyivel sem, én csak azt mondtam, hogy ehhez a játékhoz szerintem ez az FPS minimum. És akkor bizonyos szituációkban ez még is lejjebb mehet, akkor viszont kellemetlen, ha 30 alá esik. Én 40-60 FPS-sel játszok. Érdekes, azt tapasztaltam, hogy amikor elkezdek játszani, akkor néha előjön egy kis lag, kiakad a kép 1-2 pillanatra, viszont ha "bemelegszik" a gép, akkor ezek a problémák valahogy megszűnnek.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#20050) Angel1981 válasza Fel (#20003) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha engem kérdeztek, igencsak elkényeztet minket az utóbbi időben a WG! :R
Nem szoktam rinyálni, de ezek után különösen befogom a szám, ha panaszom lenne! :B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.