Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#247001) Djuree válasza jano_77 (#246999) üzenetére


Djuree
félisten

3 tokent ad. amúgy semmi értelme.
nekem még 10 szakasz van hátra, azt letudom aztán pihenek kicsit decemberig.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#247002) phoenix1989


phoenix1989
őstag

ebben a hülye acélvadászban nem arról volt szó hogy több értékes cuccot adnak ezek a szarok? gyakorlatilag nem kapok semmit javítókészleten és hp töltőn kívül semmit. Így aztán marha sok esélyem van bárki ellen mikor ők fél percenként kúrják rám a különböző képességüket.

(#247003) Warton válasza Baltazár123 (#246978) üzenetére


Warton
őstag

Érdekes rólam teljesen lepattanak amúgy az ilyen mikrotranzakciós játékok. Amikor volt ez a Herowarsos felhajtás, ránéztem és kb. azt mondtam, hogy kösz szépen nem érdekel, de hogy így a többise érdekel. A Steamen néha veszek ezt azt, de ilyen mértékben mint a WOT nem nagyon tud lekötni semmi. Régebben volt a CoD MW (COD6), amivel nagyon sokat játszottam. De a COD-ból is kiszálltam az első BlackOpsnál. Bele se merek gondolni, hogy hány AAA játékot lehetett volna megvenni abból a pénzből, ami a WOTra ment el. Alapvetően általában csak lootboxokra (nem csak a karácsonyi) szoktam költeni. Az is vicces, hogy van jópár olyan prém8as tank a garázsomban, amivel még nem játszottam pl Gonzalo, Turtle, YOH, amit így tudok, hogy megvan, de biztos van még, amit el is felejtettem. Az AMBT-vel és a T77-el is most kezdtem el játszogatni... :DDD Megvan a BZ is, de azzal se játszom. Bezzeg a tier6-os Shermann variánsokkal már van vagy 1500 csatám összességében. :Y

(#247004) Plata válasza Warton (#247003) üzenetére


Plata
félisten

Az idén azt hiszem én is ki hagyom a karácsonyi vásárt,mindig vettem minden évben dobozokat és egész jókat kaptam,tavaly meg kb olyan kategória volt hogy azt a szót ide sem merem írni. :B
Ok az eventet nagyjából be is fejeztem belőle,de tankot olyat kaptam amit azóta vagy el adtam a ragyába vagy elcseréltem. :DDD
A tavalyi eset után elment a kedvem.
Mondjuk az aranyból amit adott vettem jobb tankot,de akkor is.
Mellesleg ha lenne benne egy T8 arty vagy egy prém T5 sherman ami pont olyan mnt a tech tree vagy véletlen egy T8 szintű T49 akkor nem tudnék ellenálni.

(#247005) Warton válasza Plata (#247004) üzenetére


Warton
őstag

T8 prém arty??? Micsoda perverziók törnek elő belőled... ;]
Amúgy én tudnék egy prém artyt: T9 Sturmtiger, azért T9, hogy termeljen kötvényt. Az event indulásakor leállnának a WG szerverei, mert mindenki lootboxot venne, Karácsonykor meg már nem tudnál lootboxot venni, mert addigra elfogyna az összes.

A CC-k telesírnák az egész internetet, hogy így meg úgy... ;]

(#247006) Plata válasza Warton (#247005) üzenetére


Plata
félisten

Ok,jogos,T8 arty helyett kérek T8 Fv4005 Td-t.Nagyobb sebességgel erősebb ágyúval. ;)
Persze 100-as camoval. :K

[ Szerkesztve ]

(#247007) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nem szoktam ilyeneket már berakni, de a 14K WN8 ritkán jön össze :DDD
Főleg, hogy csata után vettem észre, hogy rosszul van berakva a felszerelés és nem ad bónuszt...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#247008) Thrawn


Thrawn
félisten

Nem tudom követi-e valaki ezt a csatornát, de ez egy újabb érdekes projektjük lesz. Felújítják az FV4005-öt :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#247009) Viktoár


Viktoár
addikt

Még hogy nem szopat a játék. Az ellenfélnél ez a szép unikum szakasz miért nem tudott normálisan sebezni?

Tény, hogy nem lehet minden csatában jó kört menni, de ilyen játékosok közül hirtelen mindegyik elfelejtett játszani? Nem turbó csata volt, közel 9 percig ment az adok kapok és ők maradtak utoljára. Ezért köpködnek sokan erre a játékra mert simán cumira tesz egy egész csapatot. :(

Üdv:Viktor

(#247010) Zsolt,72 válasza Thrawn (#247008) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Köszönöm, én érdeklődöm az ilyen téma iránt. :R

 iPhone 15

(#247011) Djuree válasza Thrawn (#247008) üzenetére


Djuree
félisten

osztán küldik majd az ukiknak. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#247012) xAttilax válasza Viktoár (#247009) üzenetére


xAttilax
őstag

De 8-as tankokkal voltak :D
Type5, 430u, AE P, CC, E75, Jagd..stb ezeket kb alig tudják átlőni.. ellenben elég 1 hiba és ők kb egyből a garázsban vannak mert mindenki nagyot lő vagy tarás. Amúgy milyen pályán volt a csata?
meg kb tényleg az egyik legrosszabb meccsük lehetett:
24 órás stat:
korana93 24 4226 wn8, 71% win, 35 csata
MAGlCDUCK 3713 wn8, 64 % win, 37 csata
Gohan 3100 wn8, 73% win, 23 csata

Bárcsak engem "szopatna" ennyire a járék :DDD

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#247013) tween válasza xAttilax (#247012) üzenetére


tween
őstag

Nekik a számrendszer mást dob ;]

(#247014) po1son válasza po1son (#246931) üzenetére


po1son
addikt

Még mindig keresem az ember, akinek van kuponja és átutalás után megvenné nekem jobb áron csomagot.
Akár 15% kupon is érdekel, avval is maradna a zsebemben pár ezer forint. ;)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#247015) hulp01


hulp01
senior tag

Fú, de rohadt idegesítő, hogy azokat a kis geciket (kistank meg a bomba) nem lehet egylövésezni steel hunterben még legmagasabb fokozaton se. És ráadásul kurva sokáig életben vannak. A bombát ráadásul rammolni se lehet. Már csak egy szintet kell megcsinálni, ami a holnapi küldetésekből meglesz, de sokszor rohadt idegesítő egy mód.

(#247016) h1mpi válasza hulp01 (#247015) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na ha a frontlányt nem indítom el, ezt még annyira se jut eszembe. Régebben mentem párat, de nem az én világom :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#247017) hfrici válasza po1son (#247014) üzenetére


hfrici
aktív tag

Ment privi.

(#247018) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Sziasztok.!
Egy jobban sikerült csata.. [link] :)

HT15-öt próbálom megcsinálni, de nem sikerült ezzel sem kevés lett a sebzés.... :(((

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#247019) Viktoár válasza xAttilax (#247012) üzenetére


Viktoár
addikt

Westfielden játszottunk ellenük. Ők hárman lent voltak a light-os med-es sarokba (K0), míg mi a heavy-s dombom toltuk. Miután letoltuk a nehezeket, meg a hátul kempelő td-ket, elmentük a sarokba. Igazából hp már csak bennem volt de mire a kaijuval megmásztam a hegyet hogy spotoljam őket.......mondjuk úgy hogy bőven volt idő felállni a low hp-s társaimnak. :DDD Egyébként furcsa volt hogy ahogy felértem a bokorban ücsörgő boroskólát rögtön spotoltam. :F A progettókat csak lövés után. Egyet tudtam lőni a borosba, a többit meg a support elintézte.

Üdv:Viktor

(#247020) kisharsany


kisharsany
tag

34. szinten kiszálltam a maratonból, úgy néz ki haldoklik a videokártyám. Sokat segített ma is a játék, 20-ból 5 győzelem, még a nyerj meg 5 csatát napi küldetést sem sikerült megcsinálni. Így meg hogy folyton kifagy a játék, nem is lesz meg.

(#247021) h1mpi válasza kisharsany (#247020) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Bocsi, de ha 20/5 nyertél, akkor meglett a napi 5 győzelem, nem?! :C

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#247022) kisharsany válasza h1mpi (#247021) üzenetére


kisharsany
tag

Miért lenne meg? Első 3 küldetés más volt, a 4. volt a napi 5 győzelem.

(#247023) Baltazár123 válasza kisharsany (#247020) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Ezért jók a ryzen apuk, simán játszható a játék videokártya nélkül is. Én ma befejeztem a normal battle pass-t, a marathon meg abba hagytam, azzal nem kínlódom egy f.s tank miatt.

Ami viszont nem tetszik, hogy csak a BP 9-ig vannak bent a legénységi tagok a BP boltban. Nem néztem utána eddig, mert nem volt biztos, hogy befejezem, így csak most láttam. A BP10-11 kihagyott legénységi tagok nincsenek bent, remélem, hogy még nincsenek és majd egyszer bekerülnek. Ezek nem csak parancsnoknak használhatóak, tehát van értékük. Talán jövőre bekerülnek.

[ Szerkesztve ]

(#247024) h1mpi válasza kisharsany (#247022) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja ez nem derült ki :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#247025) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

CC RNG :D . [link]

(#247026) Plata válasza 2thletme2day (#247025) üzenetére


Plata
félisten

Fogadok sebzős küldetése volt. :D

(#247027) tween válasza 2thletme2day (#247025) üzenetére


tween
őstag

Ez a gyerek nekem rohadtul nem szimpi, a hátát mutogatva meg főleg nem...

(#247028) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Még egy jobban sikerült csata + HT15 t55a küldi. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#247029) Viktoár válasza tween (#247027) üzenetére


Viktoár
addikt

Dez-t én sem szoktam nézni ha van más és általában van más. :DDD

Amúgy kiváncsi vagyok hogy meddig lehet elmenni, elhitetni az emberekkel hogy "véletlen" és az RNG mögé bújtatni ezeket a teljesen nyilvánvaló csalásokat? Dez nem ma kezdte a játékot, 8 lövést adott le egy pontos tankkal, többségét tank oldalára és egyszer sem tudott sebezni. Gondolom ez így rendben van, fel sem merülhet hogy nem "tiszta" a játék. :N

Üdv:Viktor

(#247030) h1mpi válasza 2thletme2day (#247025) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Valaki lecsavarta az átütését 0-ra poénból a WG-nél :C

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#247031) phoenix1989 válasza Viktoár (#247029) üzenetére


phoenix1989
őstag

ez a tank ilyen. irtó idegesítő vele a játék.

(#247032) 2thletme2day válasza tween (#247027) üzenetére


2thletme2day
őstag

Kinek mi. Én bírom. És az a titokzatosság a védjegye...

Másik gyöngyszem. xD

[link]

(#247033) tween


tween
őstag

Srácok, eltűnt mindennemű hangom.
Felnéztem a tesztszerverre, ott minden tökéletes.
Átnéztem már a hangbeállításokat vagy ezerszer, de nem jövök rá mi lehet a gond...
Esetleg valakinek tipp?
Köszönöm!

(#247034) Plata válasza tween (#247033) üzenetére


Plata
félisten

Gépházban manuálisan told fel a hangerejét a játéknak,valószínűleg nullára rakta.

(#247035) Djuree válasza Plata (#247034) üzenetére


Djuree
félisten

tesztszerveren jó neki az az érdekes, akkor nem lehet nullán.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#247036) Plata válasza Djuree (#247035) üzenetére


Plata
félisten

De az másik kliens nem?
Rég volt fent WoT teszt,de WoWs teszt szerverhez külön klienst kell felrakni.

(#247037) dokee78


dokee78
félisten

Mocsok WG,de tudja befolyásolni a csaták kimenetelét.
Piros hulladék WN8-as arty a száguldó Manticore-om simán ellövi.
1 v 2 helyzet,222 HP-m van,rámjön egy 387 HP-s Heavy 400 alfás TD-vel lövök bele 373-at.

Nyilván nem én reformálom meg a játékot,de bizonyos szinthez kötném a Tier 10-be jutást.

Nyomorékok maradjanak a kis Tierbe amíg nem fejlődnek egy adott szintre.
Nemreg észre vettem sok nagy nevű magyar klán lesülyed. Gyenge szarokat be enged,mert nincs ember.

(#247038) Djuree válasza Plata (#247036) üzenetére


Djuree
félisten

ja azt nem tudom, lehetséges.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#247039) CirrMee válasza dokee78 (#247037) üzenetére


CirrMee
addikt

Nemreg észre vettem sok nagy nevű magyar klán lesülyed. Gyenge szarokat be enged,mert nincs ember.

Gondolom az itt sokszor konteónak beállított dolog szúr szemet egyre több embernek, és húznak a fenébe. Tegnapi "konteo", hogy éjjel a nagyrészt top játékosokból álló csapatunkat sz*rrá verte egy noob társulás random meccsen, kevesebb mint 5 perc alatt. Tudom, árendzsííí...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#247040) balintka válasza dokee78 (#247037) üzenetére


balintka
addikt

Nekem hasonló helyzetben 1 meg 13 HP-ja maradt az ellenfélnek :D. :C

(#247041) xAttilax válasza dokee78 (#247037) üzenetére


xAttilax
őstag

csak kíváncsiságból, melyik az a klán?
Mi számít "gyenge szarnak' ?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#247042) cherubion08 válasza dokee78 (#247037) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Hányszor voltam már pár hpés,aztán azzal kihúztam a csata végéig durrantva még pár ezret. A szemetek :DDD Aztán hányszor nem vettem ki valakit,maradt pár hpja és engem szedett ki. A szemetek :DDD Akkor most mi is van? :F Ja,ez egy játék, ilyenen nem hergelem magam,megyek kövi csatába :)

(#247043) Plata válasza dokee78 (#247037) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ha így lenne az a WG-nek nem jönne be.
Elég sűrűn látni olyan játékost aki nem is játszott Tier 8 alatt.
Megveszi prém T8 tankokat vagy nagyobbat,free xp-ből meg kifejleszti a tankokat,vagy tervrajzból.
Egyébként meg szerintem hogy arty kilövi a mozgó light-ot messziről nem attól függ piros-e vagy hupilila.Inkáb mázli vagy RNG.
Különben is az egyik legjobb móka nagy távolságról oneshotolni light tankokat. ;)

[ Szerkesztve ]

(#247044) xAttilax


xAttilax
őstag

Valaki keresett kupont nemrég:

egy ilyet kaptam és jó neki írjon rám :)

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#247045) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Ne felejtsétek el elkölteni a tokenboltban a tokenjeiteket mert holnap reggel 6-ig lesz csak rá lehetőségetek!

(#247046) nanus válasza dokee78 (#247037) üzenetére


nanus
senior tag

"Nyomorékok maradjanak a kis Tierbe amíg nem fejlődnek egy adott szintre.
Nemreg észre vettem sok nagy nevű magyar klán lesülyed. Gyenge szarokat be enged,mert nincs ember."

Látod látod :D milyen lenne egyedül csatáznod ha a wg nem igy tenne :D

(#247047) h1mpi válasza 2thletme2day (#247045) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Battle pass token az 1 token=100 kötvény?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#247048) Djuree válasza h1mpi (#247047) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#247049) po1son válasza xAttilax (#247044) üzenetére


po1son
addikt

Köszi, én kerestem múltkor, de végül lebeszéltem magam róla manu75 és hfrici is segítettek volna :R

Végig csináltam a maratont és inkább költöttem ~3500 Ft-ot goldra, hogy kiváltsam a pass-t.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#247050) Djuree válasza po1son (#247049) üzenetére


Djuree
félisten

az a tank 1 fillért nem ér pedig. :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.